TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Rodinné prípady [i] 10:45 Susedské prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVII. 3-4/15 [i] 13:45 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 14:50 Policajné prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 22:10 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 23:15 Nebezpečné vzťahy [i] 00:15 Kobra 11 XVII. 3-4/15 [i] 02:20 Lovec zločincov II. 8/22 [i] 03:00 Policajné prípady [i] 03:40 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: La Rochelle, Veľká Duna v Pyle, Francúzsko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli IV: Dvojitý prístup 4/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Hondarribia, Burgos, Španielsko [i] 16:55 Otec Brown I.: Apolónovo oko 5/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Maigret: Maigret a mŕtvy muž 2/2 [i] 21:55 Slovensko chutí [i] 22:30 Stratený: 2.časť 2/8 [i] 23:30 Profesionáli IV: Dvojitý prístup 4/13 [i] 00:20 Maigret: Maigret a mŕtvy muž 2/2 [i] 01:50 Stratený: 2.časť 2/8 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Super - zmysly: Super - zmysly: V noci [i] 06:25 TvMiniUni [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Geolino [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Jednorožce [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 09:55 Pasodoble pre infarkt [i] 10:55 Zahrajže nám Ďatelinka [i] 11:30 Obedníček: Kominárik [i] 11:40 Jajo a Pajo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - CVIKLOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Dirigent Ondrej Lenárd [i] 13:20 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 13:50 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 14:30 VAT: 4D plánovanie výstavby [i] 15:00 Slováci v Bihore I. [i] 15:30 Svet prišiel do Kurova [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Na zemi [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Lednica [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:35 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Jednorožce [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Prípad Albert Göring [i] 21:05 Hollywood vo vojne: Tvárou v tvár diktátorom [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:40 Čakáreň [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy- Hírek [i] 02:20 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:20 SÚDNA SIEŇ [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:05 Rodinné záležitosti 4 [i] 14:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:10 HESLO [i] 23:00 Pod palubou v Stredomorí 2 [i] 00:05 Bostonské zločiny V. 12 [i] 01:05 Tru Calling 7 [i] 02:05 Homeland: V mene vlasti IV. 2 [i] 03:05 Samotári 2 [i] 03:25 Komici 2 [i] 03:50 Rodinné záležitosti 4 [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Faktor strachu 2.0 6 [i] 07:00 Simpsonovci XV. 19 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Štyri svadby Veľká Británia II. 12 [i] 09:40 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Tru Calling 7 [i] 11:55 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli II. 15 [i] 14:10 Simpsonovci XV. 20 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:30 Faktor strachu 2.0 7 [i] 16:30 Simpsonovci XV. 21,22/22 [i] 17:40 Prison Break: Útek z väzenia 11,12 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli II. 16 [i] 20:35 Na úteku [i] 22:50 Homeland: V mene vlasti IV. 7,8 [i] 01:00 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 11,12/12 [i] 02:10 Komici 6 [i] 02:30 Profesionáli II. 16 [i] 03:15 Homeland: V mene vlasti IV. 7,8 [i] 04:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:20 Vražedná čísla V. 21 [i] 08:20 Medium V. 4 [i] 09:20 Tým Škorpion I. 15 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 16 [i] 11:15 Ranč Heartland VII. 6 [i] 12:15 Medium V. 4 [i] 13:15 Vražedná čísla V. 21 [i] 14:15 Tým Škorpion I. 15 [i] 15:15 Tým Škorpion I. 16 [i] 16:10 Ranč Heartland VII. 7 [i] 17:10 Medium V. 5 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 22 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 17 [i] 20:10 Tým Škorpion I. 18 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 2 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 22:50 Hannibal I. 1 [i] 23:45 Inteligence I. 3 [i] 00:40 Inteligence I. 4 [i] 01:35 Hannibal I. 1 [i] 02:30 Prozíravost I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (9. Řada): Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Rotopedy, taštičky Cornish pasties, strojky na těstoviny a výrobky z břidlice 25 [i] 06:00 Muži Yukonu (6. Řada): Rodokmeny 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Reflektory, směrové vrtačky, hřebeny pro zvířata a restaurované barevné sklo 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Pátrání po voze Healey 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Návrat z Afriky 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Volkswagen typ 25 - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Volkswagen typ 25 - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (6. Řada) 3 [i] 13:30 Mimořádné projekty (7. Řada): Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku 8 [i] 14:25 Fantastické inženýrství (1. Řada): Letadlová loď 1 [i] 15:20 Fantastické inženýrství (1. Řada): Most Rio-Antirio 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Technické sklo 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Pátrání po voze Healey 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 30 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (2. Řada): Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce 1 [i] 21:00 Záchranářské práce (1. Řada) 4 [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Velká kola se točí dál 11 [i] 23:00 Cooperův poklad (speciály) (2. Řada) 1 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Z kola ven 7 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 7 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (2. Řada): Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce 1 [i] 02:40 Záchranářské práce (1. Řada) 4 [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Velká kola se točí dál 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Hornický masakr [i] 09:45 Všichni dobří rodáci [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Yvetty Blanarovičové [i] 14:25 Dokonalý muž, dokonalá žena [i] 14:55 Z Televarieté [i] 15:50 To je vražda, napsala V: Ničivá zeleň [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:50 Případy detektiva Murdocha X [i] 22:30 Ve jménu vlasti V [i] 23:25 Profil zločinu IV [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo katolického kněze Jana Svobody [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlet jako... Adolf Loos [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Zvířecí mámy - Novorozenci [i] 09:50 Žirafy: Zapomenutí obři [i] 10:40 Království divočiny: Amazonie [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Chcete je? [i] 12:10 Pološero - Smutní hrdinové [i] 12:35 Stopy, fakta, tajemství: Poklad ruských carů [i] 13:05 Zapomenuté výpravy: Sám proti oceánům [i] 13:30 Lidé z manéže 2/10 [i] 14:30 Kriminální policie aneb na jménech nezáleží [i] 15:30 Propaganda ve službách studené války: Ve stínu strachu [i] 16:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 1/2 [i] 17:15 Tajuplný podzemní svět: Černé a bílé podzemí 1/14 [i] 17:45 Ohře s Vladimírem Čechem: Zralá řeka [i] 18:15 Krajinou domova II: Hory Jizery a Labe 1/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po rumunské Moldávii [i] 19:25 Mizející místa domova: Černý jelen na Jezeří [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Bitva v: Leytském zálivu 9/10 [i] 21:00 Štěpec [i] 22:10 Letecké katastrofy: Osudné závady [i] 23:00 Sestřička Jackie V: Dobrá věc 5/10 [i] 23:30 11. září 2001: Pravda, lži a konspirace [i] 00:15 Světský: Jak přežít (zimu) 1/6 [i] 01:00 Queer: Paráda bude! [i] 01:25 Expominuty 2017: Moc energie 9/10 [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:00 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 02:10 Ztracené adresy: Tamovice [i] 02:30 Osmdesátiletí sedláci [i] 02:55 Abeceda komunistických zločinů: Charta [i] 03:10 Orlí oko [i] 03:35 Na cestě k sobě [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3296 [i] 09:50 Specialisté: Staří přátelé 12 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 4 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Toho budeš litovat! 41 [i] 14:00 Dr. House V: Na vlastních nohách 8 [i] 15:00 Dr. House V: Poslední možnost 9 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba XI: Střelec 22 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3297 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Plavky sebou, dámo! 753 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans: Přenašeč 2 [i] 23:30 Vražedná čísla III: Janusův seznam 24 [i] 00:20 Dr. House V: Na vlastních nohách 8 [i] 01:10 Dr. House V: Poslední možnost 9 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Obvinění 21 [i] 02:35 Správná dvojka II 4 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Toho budeš litovat! 41 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Nexo Knights I 1 [i] 06:35 Mstitel Blade 1 [i] 07:15 M*A*S*H 87 [i] 08:10 M*A*S*H 88 [i] 08:45 Siska V: Ti dobří a ti špatní 9 [i] 10:05 Rosamunde Pilcher: Síla lásky [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Siska V: Dokud srdce bije 10 [i] 13:35 Policie Hamburk VI: Strážný anděl 9 [i] 14:35 Komisař Rex na stopě II: Žárlivost 5 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě II: Komiksový přízrak 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy I: Stíny minulosti 7 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Jitrnicová odysea 39 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Vinaři II: Dožínky 13 [i] 00:05 M*A*S*H 89 [i] 00:40 M*A*S*H 90 [i] 01:05 Komisař Rex na stopě II: Žárlivost 5 [i] 02:05 Komisař Rex na stopě II: Komiksový přízrak 6 [i] 03:05 Rosamunde Pilcher: Síla lásky [i] 04:35 Policie Hamburk VI: Strážný anděl 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tri sestry 1-2/123 [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 79/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Nekonečná láska 139-140 [i] 12:55 Láska na druhý pokus 2 61 [i] 14:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 14:45 Chlapi neplačú [i] 15:50 Cigánky 142/162 [i] 16:45 Tri sestry 3-4/123 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 141-142 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 62 [i] 23:20 Upírske denníky IV. 6/23 [i] 00:15 Pestúnka Fran [i] 01:10 Smotánka [i] 03:00 Adela show [i] 04:15 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6 [i] 06:30 D'Artagnanova dcera [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Krokodýlové z předměstí 3 [i] 12:30 Moliere [i] 14:30 Neposlušné tenisáky