TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:55 Susedské prípady [i] 11:55 Kobra 11 XVII. 1-2/15 [i] 14:00 FARMA - ZAČÍNAME [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 23:00 Kredenc [i] 23:30 Mama III. 15-16/22 [i] 00:25 Kobra 11 XVII. 1-2/15 [i] 02:20 Mama III. 15-16/22 [i] 02:55 Kredenc [i] 03:35 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Jazero Maggiore, vodopády na Rýne, Švajčiarsko [i] 09:00 Otec Brown I.: Muž na strome 4/10 [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli IV: Prepadnutie 3/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: La Rochelle, Veľká Duna v Pyle, Francúzsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Protiklady sa priťahujú [i] 21:55 Reportéri [i] 22:30 DOKTOR MARTIN II.: Záskok 2/16 [i] 23:20 Profesionáli IV: Prepadnutie 3/13 [i] 00:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 01:00 Protiklady sa priťahujú [i] 02:35 Reportéri [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Zrodená v lone vulkánu [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: Vodní muzikanti [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: Kmotričky [i] 06:45 Máša a medveď II [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II. [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpaslícky jednorožec [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Test magazín: Slovenský test: Rastlinné oleje [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Reflexné prvky [i] 10:15 Rýchlik [i] 10:55 Tancujeme na piesničky [i] 11:30 Obedníček: Kominárik [i] 11:40 Jajo a Pajo [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - NÁMORNÍCKA SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Skopje – Deň vďakyvzdania [i] 12:50 Orientácie [i] 13:20 Generácia [i] 13:45 Cesta [i] 14:25 Park [i] 14:55 Slováci na Ukrajine [i] 15:35 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: V noci [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Horný Vadičov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:35 Jajo a Pajo [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpaslícky jednorožec [i] 18:50 Kniha džunglí II. [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Bojovali sme za dvoch (unikátna rekonštrukcia chrbtice) [i] 20:35 Silná zostava [i] 21:30 VAT: 4D plánovanie výstavby [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Alphaville [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy- Hírek [i] 01:35 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 ČERT NIKDY NESPÍ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:05 Rodinné záležitosti 3 [i] 14:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:25 Spackané plastické operácie IV. 3 [i] 00:25 Bostonské zločiny V. 11 [i] 01:20 Tru Calling 6 [i] 02:20 Homeland: V mene vlasti IV. 1/12 [i] 03:15 Samotári 1/6 [i] 03:40 Komici 1/13 [i] 04:00 KRIMI 04:40 Rodinné záležitosti 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Faktor strachu 2.0 5 [i] 07:00 Simpsonovci XXVI. 2 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Štyri svadby Veľká Británia II. 11 [i] 09:40 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Tru Calling 6 [i] 11:55 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli II. 14 [i] 14:10 Simpsonovci XXVI. 3 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:35 Faktor strachu 2.0 6 [i] 16:35 Simpsonovci XV. 19,20 [i] 17:40 Prison Break: Útek z väzenia 9,10 [i] 19:35 Profesionáli II. 15 [i] 20:35 Zabite Bobbyho! [i] 22:35 Bláznivá noc [i] 00:35 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 9,10 [i] 01:55 Komici 5 [i] 02:15 Profesionáli II. 15 [i] 02:55 Panelák [i] 03:40 INKOGNITO [i] 04:30 Prvé oddelenie II. [i] 04:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:15 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:25 Vražedná čísla V. 20 [i] 08:25 Medium V. 3 [i] 09:25 Tým Škorpion I. 13 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 14 [i] 11:15 Ranč Heartland VII. 5 [i] 12:15 Medium V. 3 [i] 13:15 Vražedná čísla V. 20 [i] 14:15 Tým Škorpion I. 13 [i] 15:10 Tým Škorpion I. 14 [i] 16:05 Ranč Heartland VII. 6 [i] 17:05 Medium V. 4 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 21 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 15 [i] 20:05 Tým Škorpion I. 16 [i] 21:00 Prozíravost I. 7 [i] 21:55 Prozíravost I. 8 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 19 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 00:40 Prozíravost I. 7 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 02:25 Ranč Heartland VII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 05:35 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 06:00 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 8 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Betonové zdi, 3D tiskárny, teleskopické jeřáby a petrolejové lampy 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Nejlepší americké vozy 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pokousání 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - část 2 6 [i] 12:35 Muži Yukonu (6. Řada): Rodokmeny 2 [i] 13:30 Nutné k přežití (6. Řada): Jižní ostrov Nového Zélandu 5 [i] 14:25 Nutné k přežití (6. Řada): Země Maorů 6 [i] 15:20 Nutné k přežití (6. Řada): Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem 7 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Oštěpy 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Nejlepší americké vozy 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Volkswagen typ 25 - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Volkswagen typ 25 - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 29 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 20:00 Nazí a vystrašení XL (2. Řada): Co se skrývá pod... 2 [i] 21:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 5 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Marshawn Lynch 6 [i] 23:00 Dvojí přežití (6. Řada) 14 [i] 00:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Procházka po mořském dně 6 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Tutanchamonova dýka 11 [i] 01:50 Nazí a vystrašení XL (2. Řada): Co se skrývá pod... 2 [i] 02:40 Ďáblův kaňon (1. Řada) 5 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Marshawn Lynch 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V [i] 09:55 Mít tak holku na hlídání [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 První republika II: Díl první 1/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Jako tenkrát [i] 14:20 Vrah skrývá tvář [i] 15:55 To je vražda, napsala V: Hornický masakr [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K. 2: Bílý svině 3/13 [i] 21:00 Trapný padesátky: Bůh sexu 3/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Šťastné údolí 2/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 GEN - Galerie elity národa [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Sváteční slovo katolického kněze Jana Svobody [i] 02:00 Dobrovolný dárce hlasu [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černé a bílé podzemí 1/14 [i] 05:25 Stopy, fakta, tajemství: Polárníci ze Zlatého návrší [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Paňdžáb, země pěti řek [i] 09:55 Ponorky: Neviditelní zabijáci [i] 10:45 Vinitorium Moravicum 11/13 [i] 11:10 Příběhy zvědavých přírodovědců 10/10 [i] 11:35 Babylon [i] 12:00 Na pomoc životu - rakovina hlavy a krku [i] 12:20 Vesnicopis: Velenice [i] 12:40 Cesty víry: Čtyři bratři [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1164/2379 [i] 13:50 Hádanky domů života II: Boskovice [i] 14:20 Dobré úmysly [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Šílený svět studené války: Vzestup supervelmocí [i] 16:35 Letecké katastrofy: Osudné závady [i] 17:25 Propaganda ve službách studené války: Ve stínu strachu [i] 18:15 Madeira - historie ve víně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Kinoautomat [i] 19:15 Příběhy 20. století: Život s cejchem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitler: Herec [i] 20:55 Zkáza Světového obchodního centra [i] 21:50 Poslední údolí [i] 23:55 Pomsta Černého korzára [i] 01:30 Mizející místa domova: Kouřim, trojité město [i] 01:50 Ztracené adresy: Kristiánov [i] 02:10 Rozpaky nad třetím odbojem [i] 02:35 Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 03:00 Poslem mezi dvěma světy [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Lidé z manéže 1/10 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3295 [i] 09:40 Policie Modrava: Magická síla 3 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 3 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu zase tančit? 40 [i] 14:00 Dr. House V: Polibek na dobrou noc 6 [i] 15:00 Dr. House V: Proč to nejde 7 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba XI: Obvinění 21 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3296 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Staří přátelé 12 [i] 21:25 Kriminálka Anděl IV: Krev a benzín 5 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans: Muzikant, který se vyléčil 1 [i] 23:40 Vražedná čísla III: Snadný výdělek 23 [i] 00:30 Dr. House V: Polibek na dobrou noc 6 [i] 01:20 Dr. House V: Proč to nejde 7 [i] 02:00 Správná dvojka II 3 [i] 02:20 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu zase tančit? 40 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Ztraceni v čase 10 [i] 06:35 Chlupatá rota: Kočka služebnice / Superizér 26 [i] 07:15 M*A*S*H 85 [i] 08:15 M*A*S*H 86 [i] 08:45 Siska V: Zhroucení 8 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Láska s výhodami [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Ti dobří a ti špatní 9 [i] 13:35 Policie Hamburk VI: Vítězové a poražení 8 [i] 14:35 Komisař Rex na stopě II: Kudlanka 3 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě II: Kalendář 4 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy I: Rodinná pouta 6 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Zbytečné války 35 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Jak se staví sen [i] 23:45 M*A*S*H 87 [i] 00:20 M*A*S*H 88 [i] 00:50 Komisař Rex na stopě II: Kudlanka 3 [i] 01:50 Komisař Rex na stopě II: Kalendář 4 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Láska s výhodami [i] 04:20 Policie Hamburk VI: Vítězové a poražení 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 78/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Domov na kľúč [i] 11:40 Inga Lindströmová: Čas na lásku [i] 14:10 Sandhya - svetlo môjho života [i] 14:40 Chlapi neplačú [i] 15:45 Cigánky 141/162 [i] 16:45 Tri sestry 1-2/123 [i] 18:30 Pestúnka Fran [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 139-140 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 61 [i] 23:25 Upírske denníky IV. 5/23 [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:15 Smotánka [i] 03:00 Adela show [i] 04:15 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Zoom In 2 14 [i] 05:20 Zoom In 2 15 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Zoom In 2 19 [i] 06:20 Dominion 1 1