TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:45 Scooby-Doo: Záhada jazernej príšery [i] 09:30 Teória veľkého tresku IX. [i] 10:20 Krokodíl Dundee 2 [i] 12:40 LET´S DANCE [i] 16:15 Diabolská svokra [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 San Andreas [i] 23:05 Bad Boys [i] 01:35 Krokodíl Dundee 2 [i] 03:35 Bad Boys [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Prasiatko Peppa I: Štikútanie [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:45 Martinka II.: Tajné želania 5/52 [i] 07:55 Lassie - Nové dobrodružstvá: Poklad Dana Montaigna [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Atlantída II.: Telemon 3/13 [i] 10:35 Park [i] 11:05 On air [i] 11:30 Slovensko chutí [i] 12:10 Chlapská dovolenka [i] 12:55 Vôňa lásky 4/6 [i] 14:40 Carl a Bertha [i] 16:20 Nevolaj ma dedko [i] 17:55 Cestou necestou: Benátky [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky II.: Skrížené osudy 1/10 [i] 23:40 Carl a Bertha [i] 01:10 Vôňa lásky 4/6 [i] 02:50 Tiene lásky II.: Skrížené osudy 1/10 [i] 04:15 Atlantída II.: Telemon 3/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Mozaika krehkej rieky [i] 06:25 Encyklopédia etológie: Zákony vlčej rodiny [i] 06:35 Vínne cesty Slovenska: Slovensko a víno [i] 07:00 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta I. (Skalica) [i] 07:30 Polícia [i] 07:40 Jazdi hlavou: Zvyškový alkohol [i] 07:45 Test magazín: Slovenský test: Rastlinné oleje [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Jasov [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Pre deti a mládež [i] 10:25 Generácia [i] 10:55 Cesta [i] 11:20 Moja diagnóza: Nález na pľúcach (operácia cez kľúčovú dierku) [i] 11:45 VAT: Bezodpadová výroba [i] 12:10 Nové technológie : Vzorka č.82 [i] 12:25 ZvedaVEC: Environmentálne záťaže [i] 12:30 Vtedy a dnes [i] 13:15 Kapura [i] 13:55 Farmárska revue [i] 14:20 Halali [i] 14:50 Test magazín: Čokoládová zmrzlina [i] 15:00 Európa v obrazoch [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Magazín Európskej ligy [i] 16:25 Športové nádeje: Futbalové talenty [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava [i] 19:10 Večerníček: Kominárik [i] 19:15 Najmenší slon na svete [i] 19:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKOVÁ SMAJLITORTA [i] 19:30 Maxipes Fík [i] 19:35 Poštár Pat I [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jozefa Tancera [i] 20:40 Zbehovia a pútnici [i] 22:20 Štyri zastavenia v Havane: Zastavenie druhé: Dokonalá minulosť [i] 23:45 V TICHU [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 SÚDNA SIEŇ [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:10 Rapotáčik [i] 08:20 Sofia Prvá 8 [i] 08:50 Simpsonovci XV. 17,18 [i] 09:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 11:10 Môj manžel je chlpatý pes [i] 13:10 12 podmienok dedičstva [i] 15:45 Krúdovci [i] 17:45 NAŠI 1,2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 TAKE ME OUT 2 [i] 22:55 Bláznivá noc [i] 01:00 Ženích na úteku [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 TAKE ME OUT 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Skutočné paničky z Atlanty VI. 2,3 [i] 05:45 Panelák [i] 07:15 Štyri svadby Veľká Británia II. 9 [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NA CHALUPE [i] 10:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:45 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VIII. - PREMIÉRA 1/14 [i] 13:00 Na pochybách [i] 15:00 Gigantické presuny V. 2 [i] 16:00 Najväčšie a ešte väčšie 2 [i] 17:00 Rozbaľ to! [i] 19:30 KINOSÁLA [i] 19:45 Hoď svišťom II. [i] 20:35 Ženích na úteku [i] 22:25 Svet bez konca 1,2/4 [i] 02:30 Rozbaľ to! [i] 04:30 NA CHALUPE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 3 [i] 07:35 Vražedná čísla V. 6 [i] 08:35 Vražedná čísla V. 7 [i] 09:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 10:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 11:35 Inteligence I. 3 [i] 12:35 Inteligence I. 4 [i] 13:30 Výkupné I. 8 [i] 14:25 Výkupné I. 9 [i] 15:20 Láska ve hvězdách I. 9 [i] 16:15 Láska ve hvězdách I. 10 [i] 17:10 Inteligence I. 3 [i] 18:10 Inteligence I. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 17 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 18 [i] 21:00 NCIS: New Orleans III. 1 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 23:45 Vražedná čísla V. 6 [i] 00:40 Vražedná čísla V. 7 [i] 01:35 Láska ve hvězdách I. 9 [i] 02:25 Láska ve hvězdách I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (9. Řada): Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Vibrační důlní síta, koláčky whoopie pie, dřevěné sloupy a válečkové dopravníky 24 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Železná ruda, bazény s vlnami, lustry 7 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Vítejte u Brownových 3 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Udělej to nebo zemři 15 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Gwent 7 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Leeds 8 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Ve městě je nový žralok 11 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Fanouškové Mustangů 12 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 13 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 14 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 3 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 13:30 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Gobi 1 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Přesun obra 3 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Slepá víra 11 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Zlatá horečka 15 [i] 18:05 Na pokraji Aljašky (1. Řada): McCarthy povstává 7 [i] 19:00 Válečník oceánu (1. Řada): Život a smrt 5 [i] 20:00 Podmořští lovci, Austrálie (4. Řada): Nejlépe vypracované plány 2 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Soudný den 8 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Neovladatelná loď 13 [i] 23:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Za každou cenu 2 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julia Roberts 8 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Sterling K. Brown 9 [i] 01:50 Podmořští lovci, Austrálie (4. Řada): Nejlépe vypracované plány 2 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Soudný den 8 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Neovladatelná loď 13 [i] 04:20 Ďáblův kaňon (1. Řada): Za každou cenu 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Mnohotvárná Troja [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Polopatě [i] 07:30 Kacafírek [i] 08:30 Otec Brown V [i] 09:25 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vltavská víla [i] 13:50 Perly a růže [i] 14:25 Neobyčejné životy [i] 15:15 Hercule Poirot XIII [i] 16:50 Angelika a sultán [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Bezva finta [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:05 Srdečné pozdravy z Ruska [i] 00:55 Bolkoviny [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:30 Žiješ jenom 2x [i] 02:55 Sama doma [i] 04:25 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Babylon [i] 05:30 Zašlapané projekty: Příběh zvaný flexareta [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Archeologie venkova - 90. léta [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Počesku [i] 10:05 Folklorika: Rostou! [i] 10:30 Tajuplný podzemní svět: Černé a bílé podzemí 1/14 [i] 11:00 Letecké katastrofy: Osudné závady [i] 11:50 Šílený svět studené války: Vzestup supervelmocí [i] 12:45 Babylon [i] 13:15 Viktorie: Panenka 123 1/8 [i] 14:25 Pomsta Černého korzára [i] 16:05 Polsko, lákavý pohled k sousedům [i] 17:00 Kamera na cestách: Paňdžáb, země pěti řek [i] 17:55 Zázračná planeta: Zvířecí mámy - Novorozenci [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 19:05 Vinitorium Moravicum 10/13 [i] 19:30 Zašlapané projekty: Příběh zvaný flexareta [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Boj o těžkou vodu 1/3 [i] 21:35 Milénium: Dívka, která si hrála s ohněm [i] 23:40 Sekretářka [i] 01:30 Vlak svobody [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:30 Kapitoly pro dětské duše [i] 04:00 Strážnice 2012 [i] 04:25 Divnopis [i] 04:30 Vikingové z Brna [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Avengers: Sjednocení II 12 [i] 06:20 Milesova vesmírná dobrodružství 24 [i] 06:45 Show Toma a Jerryho 11 [i] 07:10 Tučňáci z Madagaskaru II 29 [i] 07:35 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 10:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:35 Volejte Novu [i] 12:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:10 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:30 Výměna manželek IV [i] 14:55 Yes Man [i] 17:05 Cesta do Ameriky [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 22:50 Tajemný let [i] 00:45 Žraločí tornádo 2 [i] 02:15 Dr. House V: Mateřská znamínka 4 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba XI: New Orleans - část druhá 19 [i] 03:55 Výměna manželek IV [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Odhalená tajemství 7 [i] 06:35 Ninjago VII: Zastavení a důsledek 8 [i] 07:05 Chlupatá rota: Rozárčin svět / Divoká jízda 24 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! [i] 08:20 M*A*S*H 84 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:10 Prima Partička [i] 11:10 Modrý kód: Bojuj, hrdino! 33 [i] 12:25 Vinaři II: Mnich 12 [i] 13:55 Náš malý likvidátor [i] 16:05 Dva muži hlásí příchod [i] 18:10 Hrdina kuchyně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Seznamka [i] 22:15 Máme rádi Česko [i] 00:15 Svět po zániku [i] 02:10 Máme rádi Česko [i] 04:10 Utta Danella: Pod křídly lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smotánka [i] 06:05 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 08:25 Smotánka [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Millerovci [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 22-23/25 [i] 13:55 Dr. House VIII. 5-6/23 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 17:50 Leto v Maďarsku [i] 20:00 Inga Lindströmová: Čas na lásku [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 00:05 V dobrej spoločnosti [i] 02:15 Inga Lindströmová: Čas na lásku [i] 03:45 Leto v Maďarsku [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:10 Zoom In 2 10 [i] 06:20 Císař Augustus 1 1 [i] 07:10 Císař Augustus 1 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Krokodýlové z předměstí 2 [i] 12:35 7 trpaslíků [i] 14:00 Moje borůvkové noci [i] 15:35 Den zrady [i] 17:15 Černá skříňka [i] 18:45 Dohola [i] 20:15 Brilantní plán [i] 22:00 Boj [i] 23:45 Pokrevní pouto [i] 01:50 Operace Flash Point [i] 03:15 Zkáza Ecobanu [i] 04:30 Polda na zabití [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:15 Tenis [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Tenis [i] 21:40 Zprávy [i] 21:45 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 00:45 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 2 4 [i] 06:00 Nekrásnější pláže světa 1 1 [i] 07:05 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 1 [i] 07:30 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 2 [i] 08:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 1 4 [i] 08:55 Nejúčinnější přírodní zbraně 1 1 [i] 10:00 Zázraky v říši zvířat 1: Dravci 1 [i] 11:00 Horský národ 1 3 [i] 12:00 Ledové kamiony 6 1 [i] 13:00 Ledové kamiony 6 2