TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Susedské prípady [i] 12:50 Kobra 11 XVI. 14-15/15 [i] 14:50 Policajné prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dievča vo vlaku [i] 23:05 96 hodín [i] 01:05 Kobra 11 XVI. 14-15/15 [i] 02:45 Lovec zločincov II. 6-7/22 [i] 04:25 Policajné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Ocean City, pevnosť McHenry, USA [i] 09:00 Otec Brown I.: Duševná labilita 3/10 [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:55 Duel [i] 11:25 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli IV: Zbraň 2/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Jazero Maggiore, vodopády na Rýne, Švajčiarsko [i] 16:55 Otec Brown I.: Muž na strome 4/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:45 Cestou necestou: Benátky [i] 22:20 Večerné správy RTVS [i] 22:30 Zanechať Las Vegas [i] 00:20 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:10 Profesionáli IV: Zbraň 2/13 [i] 02:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 02:50 Zanechať Las Vegas [i] 04:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Super - zmysly: Super - zmysly: Na oblohe [i] 06:35 Podaj mi ruku a poď: Boj o život [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: Dobrí susedia [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Maxipes Fík [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROBKO A ZOBKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Majka [i] 11:10 Dýchni [i] 11:30 Obedníček: Kominárik [i] 11:40 Najmenší slon na svete [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÁ BROSKYŇA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Fraňo Gibala [i] 13:00 60 zabijakov divočiny III. [i] 13:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 13:55 60 zabijakov divočiny III. [i] 14:35 Ambulancia: Nestabilné zápästie [i] 15:05 Naši na najmenšom svetadieli [i] 15:40 Tvárou v tvár [i] 16:05 (Ne)celebrity: Lýdia Urbančíková [i] 16:15 (Ne)celebrity: Pavol Gábor [i] 16:25 Ahoj Slovensko [i] 17:15 Hokej – Tipsport liga: HC ‘05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra [i] 18:05 Večerníček: O Petrovi [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:40 Červené víno 1/3 [i] 21:50 13 minút [i] 23:40 BJD 2016: GoGo Penguin (Anglicko) [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 POLICAJTI V AKCII [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:05 Prenasledovaní [i] 00:10 Bostonské zločiny V. 10 [i] 01:10 Tru Calling 5 [i] 02:10 American Horror Story III. 1,2,3/13 [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Faktor strachu 2.0 4 [i] 07:00 Simpsonovci XV. 15 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Štyri svadby Veľká Británia II. 8 [i] 09:40 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Tru Calling 5 [i] 11:55 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli II. 12 [i] 14:10 Simpsonovci XV. 16 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:30 Faktor strachu 2.0 5 [i] 16:30 Simpsonovci XV. 17,18 [i] 17:35 Hviezdna brána II. 20,21 [i] 19:35 Profesionáli II. 13 [i] 20:35 Útek na Horu čarodejníc [i] 22:35 Barbar Conan [i] 01:20 Legendy 3,4 [i] 02:55 Profesionáli II. 13 [i] 03:35 Samotári 1,2/6 [i] 04:20 Svet škaredých modelov 1/4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 10 [i] 07:35 Vražedná čísla V. 19 [i] 08:30 Medium V. 2 [i] 09:30 Tým Škorpion I. 11 [i] 10:25 Tým Škorpion I. 12 [i] 11:20 Ranč Heartland VII. 4 [i] 12:20 Medium V. 2 [i] 13:20 Vražedná čísla V. 19 [i] 14:15 Tým Škorpion I. 11 [i] 15:10 Tým Škorpion I. 12 [i] 16:10 Ranč Heartland VII. 5 [i] 17:10 Medium V. 3 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 20 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 13 [i] 20:05 Tým Škorpion I. 14 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 21:55 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu I. 7 [i] 23:45 Od soumraku do úsvitu I. 8 [i] 00:40 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 01:40 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 02:25 Od soumraku do úsvitu I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Keramické grily, děrovačky, vodotrysky a dutá dřevěná surfovací prkna 23 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední zásah 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Zahradní domky, komerční ventilátory, voskový papír, lezecké zdi 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): F jako Ferrari 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Unášeni mořem 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (6. Řada): Silnice 1 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Srdce v divočině 7 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vlčí smečka se vrací 8 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Řidič slečny deštivých 9 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Tužky/Recyklace kovů/Káva 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): F jako Ferrari 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 28 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 20:00 Muži Yukonu (6. Řada) 6 [i] 21:00 Záchranářské práce (1. Řada) 2 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Zakázaná mayská města 19 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Neuvěřitelné historky 10 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 01:00 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 01:50 Muži Yukonu (6. Řada) 6 [i] 02:40 Záchranářské práce (1. Řada) 2 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Zakázaná mayská města 19 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Nejlepší z 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo ředitele Radia: Proglas Martina Holíka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Sněhově bílá, krvavě rudá [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:55 Neobyčejné životy [i] 10:50 Vyprávěj [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Z Televarieté [i] 16:00 Cestománie: Francie: Zapomenutá Bretaň [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bydlet jako... Adolf Loos [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika II: Díl první 1/13 [i] 20:55 13. komnata Ivana Haška ml. [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Zpátky se Sobotou [i] 23:15 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:55 Motiv IV [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Bolkoviny [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:45 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet 10/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Trabantem do posledního dechu [i] 10:35 Dokonalý dravec [i] 11:30 Zvědavost žraloků [i] 11:50 Zlatý svět ve Zlatých Horách [i] 12:15 Postřehy odjinud [i] 12:20 Království divočiny: Serengeti [i] 12:50 Chcete mě? [i] 13:20 Světský: Jak přežít (zimu) 1/6 [i] 14:00 GEN - Galerie elity národa [i] 14:15 Hitler: Prospěchář [i] 15:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 2/2 [i] 16:05 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku 8/10 [i] 17:00 Vinitorium Moravicum 10/13 [i] 17:25 Království Mustang 4/4 [i] 18:15 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 1/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - rakovina hlavy a krku [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Zvířecí mámy - Novorozenci [i] 20:55 Viktorie: Panenka 123 1/8 [i] 22:10 Tisíc chutí ulice: Island [i] 23:00 Vraždy podle Agathy Christie [i] 00:30 Richard Müller: Nepoznaný [i] 02:00 Folklorika: Žňa našich předků [i] 02:30 Písničky nahé i nastrojené [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:25 Život bez škatulky [i] 03:55 Herbert T. Mandl [i] 04:20 Jaromír Hnilička, jazzový trumpetista a skladatel [i] 04:35 Mezi dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3294 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Dobrou noc 752 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 2 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlý sen 39 [i] 14:00 Dr. House V: Mateřská znamínka 4 [i] 15:00 Dr. House V: Šťastná třináctka 5 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Stránka nenalezena 20 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3295 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Probudím se včera [i] 22:50 Když si Chuck bral Larryho [i] 01:00 Dr. House V: Nežádoucí účinky 3 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba XI: New Orleans - část první 18 [i] 02:30 Prásk [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlý sen 39 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Odhalená tajemství 7 [i] 06:35 Chlupatá rota: Létající radnice / Licence superhrdiny 23 [i] 07:15 M*A*S*H 81 [i] 08:10 M*A*S*H 82 [i] 08:40 Siska V: Anděl pomsty 7 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Argentinské tango [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska V: Zhroucení 8 [i] 13:30 Policie Hamburk VI: Hlupák August 7 [i] 14:30 Komisař Rex na stopě II: Celeste 1 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě II: Ztracené tělo 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy I: Na útěku 5 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:55 Poslední šance na pomstu [i] 23:50 M*A*S*H 83 [i] 00:25 M*A*S*H 84 [i] 00:55 Komisař Rex na stopě II: Celeste 1 [i] 01:55 Komisař Rex na stopě II: Ztracené tělo 2 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Argentinské tango [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 77/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 137-138 [i] 13:20 Láska na druhý pokus 2 60 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 139-140/162 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Moja vysnívaná svadba [i] 22:30 Láska na karí [i] 01:05 Moja vysnívaná svadba [i] 02:45 Pestúnka Fran [i] 03:30 Upírske denníky IV. 4/23 [i] 04:10 Monk [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 06:30 Open Road [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dominion 1 1 [i] 11:50 Dominion 1 2 [i] 12:45 Bitva o Gallipoli 1 1 [i] 13:40 Bitva o Gallipoli 1 2 [i] 14:40 Volání na ďábla [i] 17:15 Láska podle předlohy [i] 19:05 Den zrady [i] 20:45 Krvavý sníh [i] 22:00 Mrtvý sníh [i] 23:35 Volavka [i] 01:25 Boj [i] 03:05 Velký vezír [i] 04:40 Zkáza Ecobanu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:30 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Tenis [i] 20:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:15 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 1 7 [i] 06:00 Biozóna 1 5