TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Susedské prípady [i] 12:50 Kobra 11 XVI. 12-13/15 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rex [i] 22:15 FARMA - ZAČÍNAME [i] 23:15 Nebezpečné vzťahy [i] 00:25 Top aplikácie [i] 00:45 Kobra 11 XVI. 12-13/15 [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Spurn Head, planina Wheeldale, Anglicko [i] 09:00 Otec Brown I.: Letiace hviezdy 2/10 [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli IV: Tajný fond 1/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Ocean City, pevnosť McHenry, USA [i] 16:55 Otec Brown I.: Duševná labilita 3/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:25 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nevolaj ma dedko [i] 21:55 Vrchný inšpektor Banks IV.: Duchovia 3/3 [i] 23:25 Profesionáli IV: Tajný fond 1/13 [i] 00:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 01:05 Vrchný inšpektor Banks IV.: Duchovia 3/3 [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Super - zmysly: Super - zmysly: Pod vodou [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: Lekári lesa [i] 06:45 Podaj mi ruku a poď: Vodný slávik [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Maxipes Fík [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - GIFT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Nemožná [i] 11:10 Tanečné miniatúry [i] 11:30 Obedníček: Renetka a Jonatánka [i] 11:40 Najmenší slon na svete [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PÍSMENKOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Huby: Kozáky [i] 12:45 Divoká Amerika: Noc grizzlyho [i] 13:30 Superbunky - záchrancovia života [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Krajania [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Na oblohe [i] 16:25 Test magazín: Pastelky [i] 16:35 Test magazín: Slovenský test: Rastlinné oleje [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Oravské Veselé [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Kominárik [i] 18:35 Najmenší slon na svete [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - GIFT [i] 18:50 Maxipes Fík [i] 18:55 Maxipes Fík [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Skaza krásou [i] 21:40 Gen.sk: Pavel Brunovský [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Ani silou, ani násilím, ale duchom - Eugen Bárkány [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Jazdi hlavou: Chodci [i] 23:40 Slovenský bigbít 1 [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Národnostné správy [i] 01:45 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 POLICAJTI V AKCII [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 SKUTOČNÉ PRÍBEHY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Rodinné záležitosti 2 [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kuriér 4 - Reštart [i] 22:40 INKOGNITO [i] 00:00 Kosti XII. 10 [i] 01:00 Bostonské zločiny V. 9 [i] 02:00 Tru Calling 4 [i] 02:55 Svet škaredých modelov 4/4 [i] 04:00 KRIMI 04:30 NOVINY TV JOJ 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Skutočné paničky z Atlanty VI. 1/27 [i] 06:15 Faktor strachu 2.0 3 [i] 07:00 Simpsonovci XV. 13 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Štyri svadby Veľká Británia II. 7 [i] 09:40 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Tru Calling 4 [i] 11:50 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli II. 11 [i] 14:10 Simpsonovci XV. 14 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:30 Faktor strachu 2.0 4 [i] 16:30 Simpsonovci XV. 15,16 [i] 17:35 Prison Break: Útek z väzenia 7,8 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli II. 12 [i] 20:35 12 podmienok dedičstva [i] 23:05 Homeland: V mene vlasti IV. 5,6 [i] 01:05 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 7,8 [i] 02:15 Komici 4 [i] 02:40 Homeland: V mene vlasti IV. 5,6 [i] 04:10 Prvé oddelenie II. [i] 04:50 Skutočné paničky z Atlanty VI. 1,2/27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 9 [i] 07:35 Vražedná čísla V. 18 [i] 08:30 Medium V. 1 [i] 09:25 Tým Škorpion I. 9 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 10 [i] 11:20 Ranč Heartland VII. 3 [i] 12:20 Medium V. 1 [i] 13:20 Vražedná čísla V. 18 [i] 14:20 Tým Škorpion I. 9 [i] 15:15 Tým Škorpion I. 10 [i] 16:15 Ranč Heartland VII. 4 [i] 17:15 Medium V. 2 [i] 18:15 Vražedná čísla V. 19 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 11 [i] 20:05 Tým Škorpion I. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 22:50 NCIS: New Orleans III. 1 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba X. 20 [i] 01:35 NCIS: New Orleans III. 1 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 22 [i] 03:05 Zkušební jízda I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Průmyslová kolečka, svatební dorty, terahertzové spektrometry a závodní katamarány 22 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Na pokraji 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Vlasce, komerční mixery, přírodní jedlá soda, odtahové vozy 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 08:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Keels & Wheels 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Zamrzlé pláně 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX5 - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX5 - část 2 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední zásah 8 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Týmová práce 13 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Boj o území 14 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hotovo 15 [i] 16:15 Jak se to dělá (11. Řada): Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 17:40 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Keels & Wheels 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (3. Řada) 27 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 21:00 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 6 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 16 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 17 [i] 23:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Samé blázniviny 20 [i] 01:00 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada): Aston Martin Vantage V12 S 1 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 02:40 Vesmírní obchodníci (1. Řada) 6 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 16 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 17 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Noble M12 GTO 2.5 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Prázdniny pana Penroye [i] 09:50 Prodaná babička [i] 10:20 Dobrá Voda: Zklamání 2/7 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Nadi Urbánkové [i] 14:30 Herecká dráha [i] 15:00 Z Televarieté [i] 15:55 To je vražda, napsala V: Sněhově bílá, krvavě rudá [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot XIII: Opona: Poirotův poslední případ [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Šťastné údolí 2/6 [i] 23:20 Taggart [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem 1/7 [i] 09:25 Paříž v zrcadle času [i] 10:20 Bomba, která mohla zničit lidstvo 2/2 [i] 11:25 Neobyčejné ženy: Maria Montessori [i] 12:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 2/2 [i] 13:15 Souvislosti Jana Pokorného [i] 14:15 Příběhy zvědavých přírodovědců 10/10 [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 15:05 Na pomoc životu - rakovina hlavy a krku [i] 15:20 Chcete je? [i] 15:30 Dobré úmysly [i] 16:20 Kdyby stěny mohly mluvit!: Koupelna [i] 17:20 Ponorky: Neviditelní zabijáci [i] 18:15 Na cestě po rumunské Moldávii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Mizející místa domova: Kouřim, trojité město [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Trabantem do posledního dechu [i] 21:40 Krajinou domova II: Hory Jizery a Labe 1/10 [i] 22:10 Pološero - Smutní hrdinové [i] 22:40 Krásno [i] 00:35 Queer: Paráda bude! [i] 01:00 Kouzlo Afriky: Kdo jsou to Himbové [i] 01:25 Sestřička Jackie V: Ztracená děvčata 4/10 [i] 01:50 Mizející místa domova: Živá voda mrtvých domů [i] 02:10 Náš venkov: Tož Maryša! [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Nastavit druhou tvář [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:00 Případ pro ombudsmana [i] 04:20 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3293 [i] 09:40 Výměna manželek IX [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka II 1 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: S dětmi je kříž 38 [i] 14:05 Dr. House V: Nerakovina 2 [i] 15:00 Dr. House V: Nežádoucí účinky 3 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba XI: New Orleans - část druhá 19 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3294 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dobrou noc 752 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Univerzální voják: Zpět v akci [i] 23:50 Dr. House V: Umírání všechno mění 1 [i] 00:45 Dr. House V: Nerakovina 2 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Smrt a rockenroll 17 [i] 02:10 Správná dvojka II 1 [i] 02:40 Co na to Češi [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: S dětmi je kříž 38 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Útok 6 [i] 06:35 Chlupatá rota: Krádež drahokamu / Železokáč 22 [i] 07:15 M*A*S*H 79 [i] 08:10 M*A*S*H 80 [i] 08:40 Siska V: Zítra jsi mrtvý 6 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Láska, zloděj a diamanty [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Anděl pomsty 7 [i] 13:25 Policie Hamburk VI: Výpadek 6 [i] 14:25 Komisař Rex na stopě I: V záři slunce 11 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě I: Veselí bukanýři 12 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy I: Svatojánská noc 4 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Staronová podezřelá 38 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Jak se staví sen [i] 23:45 M*A*S*H 81 [i] 00:15 M*A*S*H 82 [i] 00:50 Komisař Rex na stopě I: V záři slunce 11 [i] 01:50 Komisař Rex na stopě I: Veselí bukanýři 12 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Láska, zloděj a diamanty [i] 04:20 Policie Hamburk VI: Výpadek 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 76/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 135-136 [i] 13:20 Láska na druhý pokus 2 59 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 137-138/162 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 137-138 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 60 [i] 23:20 Upírske denníky IV. 4/23 [i] 00:15 Pestúnka Fran [i] 01:10 Smotánka [i] 02:45 Adela show [i] 03:55 Chlapi neplačú [i] 04:50 Cigánky 137-138/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Zoom In 2 6 [i] 06:25 Erotická komedie noci svatojánské [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Tut 1 3 [i] 12:40 Císař Augustus 1 1