TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Rodinné prípady [i] 11:50 Susedské prípady [i] 12:50 Kobra 11 XVI. 8-9/15 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 22:10 Nebezpečné vzťahy [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 22/24 [i] 01:10 Kobra 11 XVI. 8-9/15 [i] 03:00 Mama III. 14/22 [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Pevnosť Pulaski, močiar Okefenokee, USA [i] 09:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli III: Strata pamäti 12/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Grosser Inselsberg, Zámok Trifels, Nemecko [i] 16:55 Otec Brown I.: Kladivo v rukách Božích 1/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Maigret: Maigret kladie pascu 1/2 [i] 21:50 Slovensko chutí [i] 22:20 Stratený 1/8 [i] 23:25 Profesionáli III: Strata pamäti 12/13 [i] 00:15 Maigret: Maigret kladie pascu 1/2 [i] 01:40 Stratený 1/8 [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:10 Zbojnícke pastorále [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Super - zmysly: Super - zmysly: Šiesty zmysel [i] 06:40 Podaj mi ruku a poď: Tajomný vták [i] 06:45 Podaj mi ruku a poď: Chlpaté gulôčky [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Maxipes Fík [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - NARODENINY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Otec [i] 11:10 Cesty za folklórom: Myslava [i] 11:30 Obedníček: Renetka a Jonatánka [i] 11:40 Najmenší slon na svete [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:40 Nevyrušovať [i] 13:00 60 zabijakov divočiny III. [i] 13:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 13:55 60 zabijakov divočiny III. [i] 14:35 VAT: Bezodpadová výroba [i] 15:05 Festival slovenského dedičstva v New Jersey [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Vnútorné hodiny [i] 16:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Ružín [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Renetka a Jonatánka [i] 18:35 Najmenší slon na svete [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - NARODENINY [i] 18:50 Maxipes Fík [i] 18:55 Maxipes Fík [i] 19:05 Poštár Pat I [i] 19:20 Krajina dávnych vekov [i] 19:40 Geolino [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Neznámy holokaust [i] 21:00 Hollywood vo vojne: Zjednotení pod zástavou [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom: Hrozí jadrový konflikt? [i] 23:40 32 utajovaných strán - správa z pekla [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:50 POLICAJTI V AKCII [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 Pod povrchom 51 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Rýchlo a zbesilo 7 [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 TAKE ME OUT 1 [i] 23:00 Pod palubou v Stredomorí 1/14 [i] 23:35 Bostonské zločiny V. 7 [i] 00:35 Tru Calling 2 [i] 01:35 Svet škaredých modelov 2 [i] 02:35 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Faktor strachu 2.0 1/10 [i] 07:00 Simpsonovci XV. 9 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:35 Štyri svadby Veľká Británia II. 5 [i] 09:40 PÁLI VÁM TO [i] 10:55 Tru Calling 2 [i] 11:55 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli II. 9 [i] 14:10 Simpsonovci XV. 10 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:30 Faktor strachu 2.0 2 [i] 16:30 Simpsonovci XV. 11,12 [i] 17:35 Prison Break: Útek z väzenia 3,4 [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 Profesionáli II. 10 [i] 20:35 Po stopách zabijaka [i] 22:35 Homeland: V mene vlasti IV. 1, 2/12 [i] 00:40 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 3,4 [i] 02:00 Komici 2 [i] 02:20 Profesionáli II. 10 [i] 03:00 Homeland: V mene vlasti IV. 1, 2/12 [i] 04:35 Prvé oddelenie II. [i] 04:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 22,23/23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:15 Vražedná čísla V. 16 [i] 08:10 Medium Iv. 14 [i] 09:10 Tým Škorpion I. 5 [i] 10:10 Tým Škorpion I. 6 [i] 11:10 Ranč Heartland VII. 1 [i] 12:10 Medium Iv. 14 [i] 13:10 Vražedná čísla V. 16 [i] 14:05 Tým Škorpion I. 5 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 6 [i] 16:05 Ranč Heartland VII. 2 [i] 17:05 Medium Iv. 15 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 17 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 7 [i] 20:05 Tým Škorpion I. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 22:50 Ničemové I. 10 [i] 23:55 Medium Iii. 10 [i] 00:50 Criminal Minds Xii. 22 [i] 01:40 Ničemové I. 10 [i] 02:35 Medium Iii. 10 [i] 03:20 Zkušební jízda I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Zátky na šampaňské, pneumatické systémy, kávovary na přípravu espressa a pece na pizzu 20 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Jízda za přežitím 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (23. Řada): Ceny Grammy, cyklistická světla, nadzemní bazény, skládací solární panely 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války 16 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pryč z oblaků 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Po našem 6 [i] 13:30 Mimořádné projekty (7. Řada): Jak zachránit Austrálii před suchem 5 [i] 14:25 Mimořádné projekty (7. Řada): Amsterdamské futuristické plovoucí město 6 [i] 15:20 Mimořádné projekty (7. Řada): Stavba moderního letiště v Mumbaji 7 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště 13 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (1. Řada): Ostrov Dominica 10 [i] 21:00 Záchranářské práce (1. Řada) 3 [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Načerno pálený alkohol ve městě 10 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 6 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Hotové šílenství 6 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 6 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (1. Řada): Ostrov Dominica 10 [i] 02:40 Záchranářské práce (1. Řada) 3 [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Načerno pálený alkohol ve městě 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): VW Corrado VR6 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 GEN - Galerie elity národa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Jako v kleci ptáček [i] 09:50 Láska na inzerát [i] 10:25 Rozmarné léto [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Heidi Janků [i] 14:30 Mít tak holku na hlídání [i] 15:00 Z Televarieté [i] 15:55 To je vražda, napsala V: Malá noční hra [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot XIII [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:15 Profil zločinu IV [i] 00:05 Motiv IV [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Bydlet jako... pravý muž [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Pulec, králík a Duch svatý [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Poslední cesta tygra jménem Zlomený ocas [i] 09:45 Dokonalý dravec [i] 10:40 Království divočiny: Serengeti [i] 11:10 Ulánbátar: Rudý bohatýr [i] 11:35 Počesku [i] 11:45 Nedej se [i] 12:40 Chcete je? [i] 12:45 Stopy, fakta, tajemství: Polárníci ze Zlatého návrší [i] 13:15 Pahrbek český [i] 14:15 Lidé z manéže 1/10 [i] 15:15 Bomba, která mohla zničit lidstvo 2/2 [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 2/2 [i] 17:20 Neobyčejné ženy: Maria Montessori [i] 18:10 Ohře s Vladimírem Čechem: Mladá řeka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po západní Krétě [i] 19:25 Mizející místa domova: Živá voda mrtvých domů [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku 8/10 [i] 21:00 Richard Müller: Nepoznaný [i] 22:35 Vlak svobody [i] 00:05 Sestřička Jackie V: Ztracená děvčata 4/10 [i] 00:30 České kořeny ve Vancouveru 2/2 [i] 01:55 Expominuty 2017: Moc energie 8/10 [i] 02:00 Uchem jehly [i] 02:30 Varmužovci z Mistřína [i] 02:50 Hraje vám... kapela Vracovjáci [i] 03:25 Případ pro ombudsmana [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3291 [i] 09:50 Specialisté: Janova láska 11 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 11 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Pardon, že máme city 36 [i] 14:05 Dr. House IV: Splněný sen 14 [i] 15:00 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (1. část) 15 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Smrt a rockenroll 17 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3292 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Stávka bude! 751 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba XIII: Mrtvý spis [i] 23:30 Vražedná čísla III: Zúčtování 21 [i] 00:25 Dr. House IV: Už nikdy více slušňák 13 [i] 01:15 Dr. House IV: Splněný sen 14 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Falešný námořník 16 [i] 03:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Útěk do Mexika 35 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Pardon, že máme city 36 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Mrchožrouti 4 [i] 06:35 Chlupatá rota: Fantastická Fifinka / Nemluvňata 20 [i] 07:15 M*A*S*H 75 [i] 08:10 M*A*S*H 76 [i] 08:40 Siska V: Dopisy z vězení 4 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Smrtelná roztržka 5 [i] 13:25 Policie Hamburk VI: Hledání pokladu 4 [i] 14:25 Komisař Rex na stopě I: Voják budoucnosti 7 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě I: Barva vody 8 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy I: Na rozcestí 2 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Všechno vzhůru nohama 37 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Vinaři II: Mnich 12 [i] 00:20 M*A*S*H 77 [i] 00:50 M*A*S*H 78 [i] 01:25 Komisař Rex na stopě I: Voják budoucnosti 7 [i] 02:30 Komisař Rex na stopě I: Barva vody 8 [i] 03:25 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:00 Fatmagul 74/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 131-132 [i] 13:20 Láska na druhý pokus 2 57 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 133-134/162 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 133-134 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 58 [i] 23:25 Upírske denníky IV. 2/23 [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:15 Smotánka [i] 02:40 Adela show [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:50 Cigánky 133-134/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 21 [i] 06:10 Zoom In 2 24 [i] 06:20 Zoom In 2 25 [i] 06:25 Ostrov pokladů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Tut 1 1 [i] 12:35 Vyletět z hnízda [i] 13:55 Krokodýlové z předměstí 2 [i] 15:25 Cid [i] 18:25 Bitva o Gallipoli 1 1 [i] 19:20 Bitva o Gallipoli 1 2