TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 11:50 Susedské prípady [i] 12:50 Kobra 11 XVI. 6-7/15 [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 23:00 Kredenc [i] 23:30 Mama III. 13-14/22 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 21/24 [i] 01:20 Kobra 11 XVI. 6-7/15 [i] 03:00 Mama III. 13/22 [i] 03:30 Policajné prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Test magazín: Gramofóny [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:35 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 09:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:35 Test magazín: Gramofóny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Profesionáli III: Upratovanie 11/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Pevnosť Pulaski, močiar Okefenokee, USA [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale: Anglicko – Slovensko [i] 22:45 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale - zostrihy [i] 23:25 Profesionáli III: Upratovanie 11/13 [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 01:15 Obdobie zločinu: Tieň minulosti [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Obyčajní chlapci [i] 06:25 Príhovor ministra školstva SR "N" [i] 06:30 Fidlibum [i] 06:55 Máša a medveď II [i] 07:05 Bob a Bobek na cestách [i] 07:10 Maxipes Fík [i] 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:40 Geolino [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - FALOŠNÉ NARODENINY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Kremnický vodný had [i] 08:55 Kalendár zvykov: Chlieb náš každodenný [i] 09:35 Kvarteto [i] 10:05 Polícia [i] 10:20 Jazdi hlavou: Predvídanie [i] 10:25 Spomíname na Františka Dibarboru: Izba naivného deda [i] 11:15 Hudci [i] 11:30 Obedníček: Renetka a Jonatánka [i] 11:40 Najmenší slon na svete [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEJL [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:35 Páter Štefan Horváth [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Spomíname na Františka Dibarboru: František Dibarbora [i] 14:40 Cesta [i] 15:05 Básnici Dolnej zeme [i] 15:30 Svet prišiel do Kurova [i] 16:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Šiesty zmysel [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Správy- Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Včeláre [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Renetka a Jonatánka [i] 18:35 Najmenší slon na svete [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - FALOŠNÉ NARODENINY [i] 18:50 Maxipes Fík [i] 18:55 Maxipes Fík [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:40 Geolino [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Nález na pľúcach (operácia cez kľúčovú dierku) [i] 20:35 Silná zostava [i] 21:30 VAT: Bezodpadová výroba [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 Na konci s dychom [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 POLICAJTI V AKCII [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 Pod povrchom 50 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Shrek [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 INKOGNITO [i] 23:20 Spackané plastické operácie IV. 1/19 [i] 00:20 Bostonské zločiny V. 6 [i] 01:20 Tyran 10/10 [i] 02:25 Svet škaredých modelov 1/4 [i] 03:20 NOVINY TV JOJ 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Skutočné paničky z Orange County VIII. 20,21 [i] 07:00 Simpsonovci XXIV. 22/22 [i] 07:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:40 Štyri svadby Veľká Británia II. 4 [i] 09:45 PÁLI VÁM TO [i] 11:00 Tru Calling 1/26 [i] 11:55 Prvé oddelenie II. [i] 13:05 Profesionáli II. 6 [i] 14:10 Simpsonovci XXVI. 1/22 [i] 14:40 PÁLI VÁM TO [i] 15:35 Faktor strachu 2.0 1/10 [i] 16:30 Simpsonovci XV. 9,10 [i] 17:35 Prison Break: Útek z väzenia 1,2/22 [i] 19:35 Profesionáli II. 9 [i] 20:35 Šanghajský rebel [i] 23:00 Vnútorný nepriateľ [i] 01:05 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 1,2/12 [i] 02:15 Komici 1/13 [i] 02:40 Profesionáli II. 9 [i] 03:20 Črepiny PLUS [i] 03:50 INKOGNITO [i] 04:45 Skutočné paničky z Orange County VIII. 21,22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Vražedná čísla V. 15 [i] 08:10 Medium Iv. 13 [i] 09:10 Tým Škorpion I. 3 [i] 10:10 Tým Škorpion I. 4 [i] 11:10 Ranč Heartland VI. 18 [i] 12:10 Medium Iv. 13 [i] 13:10 Vražedná čísla V. 15 [i] 14:10 Tým Škorpion I. 3 [i] 15:10 Tým Škorpion I. 4 [i] 16:10 Ranč Heartland VII. 1 [i] 17:10 Medium Iv. 14 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 16 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 5 [i] 20:05 Tým Škorpion I. 6 [i] 21:00 Prozíravost I. 6 [i] 21:55 Criminal Minds Xii. 22 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 00:40 Prozíravost I. 6 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 02:30 Ranč Heartland VII. 1 [i] 03:15 Zkušební jízda I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 05:35 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Zoufalá opatření 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kanadské žertíky 21 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia 15 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Ošetření rány 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Jízda za přežitím 5 [i] 13:30 Nutné k přežití (6. Řada): Džungle Bornea 2 [i] 14:25 Nutné k přežití (6. Řada): Malajské souostroví 3 [i] 15:20 Nutné k přežití (6. Řada): Světová příručka, jak přežít 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kanadské žertíky 21 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 20:00 Nazí a vystrašení XL (2. Řada): Srdce temnoty 1 [i] 21:00 Ďáblův kaňon (1. Řada) 4 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i] 23:00 Dvojí přežití (6. Řada) 13 [i] 00:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada) 5 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Zvláštní symboly v poušti 10 [i] 01:50 Nazí a vystrašení XL (2. Řada): Srdce temnoty 1 [i] 02:40 Ďáblův kaňon (1. Řada) 4 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Citroën HY Van 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Primárky [i] 09:45 Po stopách hvězd [i] 10:15 168 hodin [i] 10:45 Kdoví, kdy začne svítat [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 V porodnici [i] 14:15 Strach [i] 15:55 To je vražda, napsala V: Jako v kleci ptáček [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Život a doba soudce A.K. 2: Plán 2/13 [i] 21:00 Trapný padesátky: Zrození 2/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Šťastné údolí 1/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Svoboda pod bodem mrazu aneb [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Diana - sedm dnů, které šokovaly celý svět [i] 10:05 Kamera na cestách: Turecko, most mezi Evropou a Asií [i] 11:00 Vinitorium Moravicum 10/13 [i] 11:25 Člověk z ráje [i] 11:50 Příběhy zvědavých přírodovědců: Cestující ryby aneb O hlaváčích 9/10 [i] 12:10 Babylon [i] 12:35 Zapomenuté výpravy: Vražednou stěnou Eigeru [i] 13:00 Na pomoc životu - Tableta na cukrovku [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1163/2379 [i] 13:35 Cesty víry: Kardinálův muž [i] 14:00 Přesídlenci [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:30 Letecké katastrofy: Smrtící přetlak [i] 16:20 Bomba, která mohla zničit lidstvo 2/2 [i] 17:25 Cestománie [i] 17:55 Kouzlo Afriky: Kdo jsou to Himbové [i] 18:20 Zázračné studánky: Kolem Krvomlýna do pekla [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zašlapané projekty: Příběh zvaný flexareta [i] 19:15 Příběhy 20. století: Agent Vian [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitler: Prospěchář [i] 20:55 Ponorky: Neviditelní zabijáci [i] 21:50 Předčítač [i] 23:55 Vykoupení z věznice Shawshank [i] 02:10 Zpráva o přípravě na konec světa v [i] 02:40 Kláštery Transylvánie [i] 03:05 Skleněná pohádka [i] 03:30 Rekonstrukce slovácké svatby [i] 03:45 Jef Kratochvil, fotograf [i] 04:00 Vítkovští sokoli [i] 04:25 Případ pro ombudsmana [i] 04:40 Z očí do očí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3290 [i] 09:45 Policie Modrava: Případ u Dračí skály 2 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Správná dvojka 10 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Útěk do Mexika 35 [i] 14:00 Dr. House IV: Nikdo se nemění 12 [i] 15:00 Dr. House IV: Už nikdy více slušňák 13 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Falešný námořník 16 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3291 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Janova láska 11 [i] 21:20 Kriminálka Anděl IV: Jachtklub 4 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba XIII: Domácí fronta [i] 23:40 Vražedná čísla III: Míra spalování 20 [i] 00:35 Dr. House IV: Nikdo se nemění 12 [i] 01:20 Správná dvojka 10 [i] 02:00 Technická přestávka 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Čas zrádců 3 [i] 06:35 Chlupatá rota: Papoušek a páv / Spláchnutý 19 [i] 07:15 M*A*S*H 73 [i] 08:10 M*A*S*H 74 [i] 08:40 Siska V: Nepřátelé musí zemřít 3 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Dopisy z vězení 4 [i] 13:25 Policie Hamburk VI: Celá pravda 3 [i] 14:25 Komisař Rex na stopě I: 8, 9, 3 5 [i] 15:30 Komisař Rex na stopě I: Vražda v knihovně 6 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Doktor z hor: Nové příběhy I 1 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Bojuj, hrdino! 33 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Jak se staví sen [i] 23:50 M*A*S*H 75 [i] 00:25 M*A*S*H 76 [i] 00:55 Komisař Rex na stopě I: 8, 9, 3 5 [i] 02:00 Komisař Rex na stopě I: Vražda v knihovně 6 [i] 03:05 Policie Hamburk VI: Celá pravda 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 73/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Domov na kľúč [i] 12:00 Inga Lindströmová: Ten pravý [i] 14:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:20 Chlapi neplačú [i] 16:30 Cigánky 131-132/162 [i] 18:25 Pestúnka Fran [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 131-132 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 57 [i] 23:25 Upírske denníky IV. 1/23 [i] 00:20 Pestúnka Fran [i] 01:15 Smotánka [i] 02:45 Adela show [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:50 Cigánky 131-132/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 12 [i] 06:10 Zoom In 2 14 [i] 06:20 Zoom In 2 15 [i] 06:25 Dominion [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 11:35 Zoom In 2 17 [i] 11:45 Zoom In 2 19 [i] 11:55 Čekání na světlo [i] 13:30 Exodus [i] 17:00 Moje borůvkové noci [i] 18:40 88 minút [i] 20:30 District 9 [i] 22:20 Co horšího se může stát [i] 00:00 7 pod nulou [i] 01:35 Chattahoochee [i] 03:05 Špatná karma [i] 04:25 Pan Johnson [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30