TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Kung Fu Panda III. [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:00 Cesta na tajomný ostrov [i] 09:50 Charlieho anjeli 2: Na plný plyn [i] 12:00 Need for Speed [i] 14:40 Karate Kid [i] 17:40 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 LET´S DANCE [i] 23:30 Tanečný súboj roka [i] 01:50 Karate Kid [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Park [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Lisa a Paul [i] 07:35 Prasiatko Peppa I: Záhradníčenie [i] 07:40 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:50 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 08:10 Martinka II.: Dlžníčka 4/52 [i] 08:20 Lassie - Nové dobrodružstvá: Nebezpečenstvo [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:15 Safari: Telegram 3/13 [i] 09:45 Safari: S.O.S. 4/13 [i] 10:20 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 11:15 Slovensko v obrazoch [i] 11:40 Svet v obrazoch [i] 12:05 "Četnické humoresky": "Narodil se Kristus Pán" 13/13 [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot: Halloweensky večierok [i] 15:05 Cesta do praveku [i] 16:30 Takí sme boli: Eva Kristínová [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Dom [i] 22:05 Záhrada [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot: Halloweensky večierok [i] 01:15 Dom [i] 03:00 Záhrada [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta II. (zo Skalice cez Klatov do Holíča) [i] 06:30 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta III. (z Holíča do Kopčian) [i] 06:55 Cyklopotulky [i] 07:10 Encyklopédia slovenských obcí: Svinica [i] 07:20 Televíkend [i] 07:45 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapurka [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:00 Test magazín: Gramofóny [i] 10:15 Hľadanie stratených svetov: Stratený hrob kráľovnej Žofie [i] 10:40 Žiarlivé ženy [i] 11:50 Família: Rodičia z inej planéty [i] 12:20 O láske a slávikoch [i] 12:55 Slovenské rody: Palatín Turzo a Alžbeta Bátoriová [i] 13:25 Orientácie [i] 14:00 Herecké legendy: Eva Matejková-Maroš Slovák [i] 14:20 Katarínka z Heilbronnu [i] 16:15 Spomíname na Františka Dibarboru: Ktosi je za dverami [i] 17:05 Adieu, Artur [i] 17:55 Obyčajní chlapci [i] 18:30 Večerníček: Renetka a Jonatánka [i] 18:35 Najmenší slon na svete [i] 18:45 Maxipes Fík [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - SAMÉ UCHO [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Slávnostný večer pri príležitosti 25. výročia prijatia Ústavy SR [i] 21:20 Dodes´ka - den [i] 23:40 Volejbal - ME 2017 mužov [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NAŠI [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:40 Sofia Prvá 7 [i] 09:05 Simpsonovci XXIV. 22/22 [i] 09:35 Simpsonovci XXVI. 1/22 [i] 10:00 Začarovaní [i] 12:05 Bohovia Egypta [i] 15:05 Doba ľadová: Zem v pohybe [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Rýchlo a zbesilo 7 [i] 23:55 Vnútorný nepriateľ [i] 02:00 Riot [i] 03:35 NA CHALUPE [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 19,20 [i] 07:15 Štyri svadby Veľká Británia II. 3 [i] 08:30 Prvé oddelenie II. [i] 08:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 10:40 Gigantické presuny V. 1/6 [i] 11:50 Najväčšie a ešte väčšie 1/6 [i] 13:05 Farmár hľadá ženu 1/16 [i] 15:00 Pištoľníčky [i] 17:15 Eragon [i] 19:35 Profesionáli II. 8 [i] 20:40 JOJ V MESTE – LIVE TUBLATANKA [i] 21:35 Pozná ju ako svoje boty [i] 00:35 41-ročný panic [i] 02:15 Pištoľníčky [i] 04:00 Správna päťka [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 2 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 09:30 Výkupné I. 6 [i] 10:25 Výkupné I. 7 [i] 11:25 Láska ve hvězdách I. 7 [i] 12:20 Láska ve hvězdách I. 8 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 15:15 Vražedná čísla V. 4 [i] 16:15 Vražedná čísla V. 5 [i] 17:10 Výkupné I. 6 [i] 18:05 Výkupné I. 7 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 15 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 16 [i] 21:00 Strážce pořádku VI. 9 [i] 21:55 Strážce pořádku VI. 10 [i] 22:45 Criminal Minds Xii. 22 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 00:35 Strážce pořádku VI. 9 [i] 01:30 Strážce pořádku VI. 10 [i] 02:20 Od soumraku do úsvitu I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Válečník oceánu (1. Řada): Pravda a lži 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Nárazové testy, delfská keramika, deštníky 6 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford hotrod z roku 1931 a Cuda z roku 1971 13 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 2. část 18 [i] 08:10 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Nejoblíbenější vozy diváků 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 09:55 Povstalecké zlato (1. Řada): Poklad u Chester 2 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Kalné vody 9 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 10 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 9 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 10 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Slepá strana 21 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Podlaha pro přátele 22 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tak do práce 7 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Zářivá anglická kometa 8 [i] 15:20 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 6 [i] 16:15 Fantastické inženýrství (2. Řada): Nejvyšší most na světě 4 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Jaguar Xf 9 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): BMW M6 10 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Zvláštní symboly v poušti 10 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Lahve na vodu, tácky 12 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Kufříky, zahradní skřítkové 13 [i] 20:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 1 [i] 21:00 Lidské zdraví (1. Řada) 2 [i] 23:00 Válečník oceánu (1. Řada): Prosazování zákona 1 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Sezona zabíjení je zpět 10 [i] 01:50 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada) 1 [i] 02:40 Lidské zdraví (1. Řada) 2 [i] 04:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Chevy pickup, 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 07:05 Žárlivost [i] 07:25 Záchranáři: Síla k životu [i] 08:15 Úsměvy Jana Hartla [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Smůla [i] 14:05 O loupežníku Olbramovi [i] 14:45 Rozmarné léto [i] 16:00 Dobrá Voda: Zklamání 2/7 [i] 17:20 Hercule Poirot XIII [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Beáta 4/39 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Strach [i] 23:50 Schimanski [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Bydlet jako... pravý muž [i] 02:50 Žiješ jenom 2x [i] 03:15 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 03:20 Chalupa je hra [i] 03:45 Zahrada je hra [i] 04:05 Bydlení je hra [i] 04:30 Hodinový manžel [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Cesty víry: Můj život v islámu [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1163/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Staré [i] 09:35 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo 7/10 [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 12:05 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:35 Uchem jehly [i] 13:05 Cesty víry: Kardinálův muž [i] 13:30 Zázračné studánky: Kolem Krvomlýna do pekla [i] 13:50 Na plovárně s Hanou a Petrem [i] 14:20 Království divočiny: Serengeti [i] 14:50 Na cestě po západní Krétě [i] 15:15 Svět z ptačí perspektivy: Portugalsko, pestrá mozaika barev [i] 16:10 Kdyby stěny mohly mluvit!: Koupelna [i] 17:15 Království Mustang 4/4 [i] 18:05 Příběhy 20. století: Agent Vian [i] 18:35 Expominuty 2017: Moc energie 8/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Vražednou stěnou Eigeru [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Samotář [i] 21:40 Hořký měsíc [i] 23:55 České kořeny ve Vancouveru 2/2 [i] 01:15 Soluňský Čížek [i] 02:05 Charlie Chaplin [i] 02:15 Rasismus naruby [i] 02:40 Abeceda komunistických zločinů: Jáchymov [i] 02:55 Zašlapané projekty: Pohřbená dálnice [i] 03:15 Ano, Otče! [i] 03:40 Doktoři z Větřkovic [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Robot a příšerka 5 [i] 06:45 Avengers: Sjednocení II 11 [i] 07:10 Milesova vesmírná dobrodružství 23 [i] 07:35 Show Toma a Jerryho 10 [i] 07:55 Víkend [i] 08:55 Žabí král aneb Železný Jindřich [i] 10:10 Letadla [i] 11:50 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 13:40 Příběh rytíře [i] 16:10 Pětka s hvězdičkou [i] 17:45 Discopříběh 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Policie Modrava: Případ u Dračí skály 2 [i] 21:25 Střepiny [i] 21:55 Kajínek [i] 00:15 Příběh rytíře [i] 02:30 Volejte Novu [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:05 Malé lásky [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VII: Líheň 2 [i] 06:35 Chlupatá rota: Mrazotron / Chyť mě 18 [i] 06:55 M*A*S*H 73 [i] 07:35 M*A*S*H 74 [i] 08:10 Největší tankové bitvy II: Bitva u Stalingradu 10 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:40 Modrý kód: Smrt ve sklepení 32 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Božské dorty od Markéty [i] 14:05 Pevnost Boyard [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru III: Smrt vandráka [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kapitán Exner: Poslední pád mistra Materny 1/2 [i] 21:25 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 13 [i] 00:15 Komplikace: Diagnóza 6 [i] 01:15 Největší tankové bitvy II: Bitva u Stalingradu 10 [i] 02:15 Vraždy v Midsomeru III: Smrt vandráka [i] 03:55 Utta Danella: Zamilovaná jeptiška [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smotánka - Špeciál z DOD [i] 05:40 Karavan šou [i] 06:10 Rosamunde Pilcherová: Ľúbostná rošáda [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:35 Hra o Niké [i] 11:50 Roztomilé mrchy IV. 20-21/25 [i] 13:55 Dr. House VIII. 3-4/23 [i] 15:50 Inga Lindströmová: V letnom dome [i] 17:40 Úsmev ženy [i] 20:00 Útek do Mexika [i] 22:00 Zberateľ kostí [i] 00:25 Odhodlaná zabiť [i] 02:05 Zberateľ kostí [i] 03:55 Dr. House VIII. 4/23 [i] 04:50 Cigánky 129-130/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Bratři Warnerové [i] 06:00 Zoom In 2 7 [i] 06:10 Zoom In 2 10 [i] 06:20 Můj nejlepší přítel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Ostrov pokladů [i] 12:40 Čekání na světlo [i] 14:15 Vyletět z hnízda [i] 15:40 Tut 1 3 [i] 17:15 Dlouhá cesta dolů [i] 18:50 Můj soused zabiják 2 [i] 20:30 88 minút [i] 22:15 7 pod nulou [i] 23:50 Nevyřizené účty [i] 01:30 Kočovníci smrti [i] 03:00 Co horšího se může stát [i] 04:30 Chattahoochee [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 10:45 Rally [i] 11:15 Závody GT [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika II 2 3 [i] 06:00 Ledové kamiony 5 15 [i] 07:00 Ledové kamiony 5 16 [i] 08:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 1 3 [i] 09:00 Sloni na útěku [i] 10:00