TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:20 Kung Fu Panda III. [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:15 Madagaskar 3 [i] 10:00 Teória veľkého tresku IX. [i] 10:25 Krokodíl Dundee [i] 12:30 Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 14:40 Stroskotaná láska [i] 16:20 Cesta na tajomný ostrov [i] 18:20 Smotánka - Špeciál z DOD [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bitka o Sevastopoľ [i] 23:10 Zrodenie hrdinov [i] 01:20 Bitka o Sevastopoľ [i] 03:20 Zrodenie hrdinov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Poštár Pat I [i] 06:50 Krajina dávnych vekov [i] 07:10 Prasiatko Peppa I: Ocko stratil okuliare [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:45 Martinka II.: Problémy s klobúkom 3/52 [i] 08:00 Lassie - Nové dobrodružstvá: Zlatá horúčka [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Atlantída II.: Nový úsvit 2. časť 2/13 [i] 10:40 Park [i] 11:25 On air [i] 11:55 Najkrajšie rozprávky: Princ modrej oblohy a víla Lupina [i] 13:05 Vôňa lásky 3/6 [i] 14:50 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 16:20 Prečo som uniesla šéfa [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Hlohovec – medvedí cesnak [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:15 Tiene lásky 10/10 [i] 23:40 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 01:10 Vôňa lásky 3/6 [i] 02:45 Tiene lásky 10/10 [i] 04:15 On air [i] 04:35 Atlantída II.: Nový úsvit 2. časť 2/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Malé Karpaty [i] 06:20 Východné Karpaty [i] 06:45 Vínne cesty Slovenska: Slovensko a víno [i] 07:10 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta I. (Skalica) [i] 07:40 Polícia [i] 07:50 Jazdi hlavou: 4x4 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Svinica [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Pravoslávna bohoslužba na sviatok sv. Maxima Sandoviča v Inovciach [i] 12:40 Kostolík Inovce [i] 13:00 Kapurka [i] 13:40 Farmárska revue [i] 14:05 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:35 SK DEJINY: Od Povstania po ´48 [i] 16:35 Magazín FIFA [i] 16:55 Magazín Ligy majstrov [i] 17:25 Volejbal - ME 2017 mužov [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Wandy Adamík Hrycovej [i] 20:40 Kristove roky [i] 22:15 Štyri zastavenia v Havane: Zastavenie prvé: Havanské vetry [i] 23:50 Volejbal - ME 2017 mužov [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:05 Sofia Prvá 6 [i] 08:25 Simpsonovci XXIV. 20,21 [i] 09:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 11:05 NAŠI [i] 12:20 Eragon [i] 14:30 Pozná ju ako svoje boty [i] 17:15 Snehulienka a sedem trpaslíkov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Bohovia Egypta [i] 23:35 Riot [i] 01:25 41-ročný panic [i] 03:05 Martin a Venuša [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Panelák [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 18,19 [i] 07:15 Štyri svadby Veľká Británia II. 2 [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:25 NA CHALUPE [i] 10:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 8/8 [i] 13:10 Správna päťka [i] 15:05 Gigantické presuny V. 1/6 [i] 16:05 Najväčšie a ešte väčšie 1/6 [i] 17:10 Martin a Venuša [i] 19:25 KINOSÁLA 19:35 Profesionáli II. 7 [i] 20:35 Život s Helen [i] 23:10 Vojna Roseovcov [i] 01:40 Kleopatra 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 1 [i] 07:35 Vražedná čísla V. 4 [i] 08:35 Vražedná čísla V. 5 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 11:20 Inteligence I. 1 [i] 12:20 Inteligence I. 2 [i] 13:20 Výkupné I. 6 [i] 14:15 Výkupné I. 7 [i] 15:15 Láska ve hvězdách I. 7 [i] 16:10 Láska ve hvězdách I. 8 [i] 17:05 Inteligence I. 1 [i] 18:05 Inteligence I. 2 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 23:50 Vražedná čísla V. 4 [i] 00:45 Vražedná čísla V. 5 [i] 01:40 Láska ve hvězdách I. 7 [i] 02:20 Láska ve hvězdách I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Ocílky, membránová čerpadla, žehlicí prkna a kajaková pádla 19 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Royal Enfield, padělky uměleckých děl, mléko 5 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Konečně svoboda 1 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Návrat do divočiny 2 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Nové začátky 14 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Kent 5 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Yeovil 6 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Řidič slečny Joplin 11 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Legračně malé 12 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 2 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 12 [i] 13:30 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Napospas osudu: pravidla přežití 9 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Loď se zlatem 2 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Všude dobře, v Nome nejlépe 10 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Přichází zima 14 [i] 18:05 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Motherlode 6 [i] 19:00 Válečník oceánu (1. Řada): Pravda a lži 4 [i] 20:00 Podmořští lovci, Austrálie (4. Řada): Doprostřed bouře 1 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 7 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Obří arktická bouře 12 [i] 23:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Osamělé zlato 1 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Marshawn Lynch 6 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Mel B 7 [i] 01:50 Podmořští lovci, Austrálie (4. Řada): Doprostřed bouře 1 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 7 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Obří arktická bouře 12 [i] 04:20 Ďáblův kaňon (1. Řada): Osamělé zlato 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:25 Svatba [i] 06:45 Magnolia [i] 07:55 Otec Brown IV [i] 08:40 Kdoví, kdy začne svítat [i] 09:50 Columbo [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o prolhaném království [i] 14:10 O chytré Marině [i] 14:35 Neobyčejné životy [i] 15:30 Hercule Poirot XIII [i] 17:00 Nezkrotná Angelika [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Krokodýl Dundee [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Vraždy podle Agathy Christie [i] 00:25 Manéž Bolka Polívky [i] 01:40 Banánové perličky [i] 02:05 Zahrada je hra [i] 02:30 Chalupa je hra [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:20 Žiješ jenom 2x [i] 03:45 Pod pokličkou [i] 04:10 Kuchařská pohotovost [i] 04:35 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Tož Maryša! [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika: Žňa našich předků [i] 10:25 Deset století architektury: Santiniho Zelená Hora [i] 10:40 Pád Japonska v barvě [i] 11:35 Letecké katastrofy: Smrtící přetlak [i] 12:25 Uhelný vlak [i] 13:15 Babylon [i] 13:40 Neobyčejné ženy: Maria Montessori [i] 14:30 Číslo 5 žije [i] 16:10 Dokonalý dravec [i] 17:05 Kamera na cestách: Turecko, most mezi Evropou a Asií [i] 18:00 Zázračná planeta: Poslední cesta tygra jménem Zlomený ocas [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vinitorium Moravicum 9/13 [i] 19:20 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vykoupení z věznice Shawshank [i] 22:25 Milénium: Muži, kteří nenávidí ženy [i] 00:55 Ve jménu vlasti IV: Dlouho na spadnutí 12/12 [i] 01:45 Ztráta paměti: Pátrání ve ztracené paměti 5/5 [i] 02:40 Gauneři nejen za volantem [i] 03:10 Abeceda komunistických zločinů: Internace [i] 03:20 Zašlapané projekty: Los Angeles [i] 03:40 Velké ovčí putování [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Robot a příšerka 4 [i] 06:45 Avengers: Sjednocení II 10 [i] 07:10 Milesova vesmírná dobrodružství 22 [i] 07:30 O Rampelníkovi [i] 09:10 Flashdance [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:35 Výměna manželek IV [i] 15:00 A co když je to pravda? [i] 16:45 Karate Kid [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas IV [i] 22:40 Konečná [i] 00:35 Žraločí tornádo [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba XI: Neprůstřelný 15 [i] 03:05 Kolotoč [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:15 Výměna manželek IV [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Cesta zpátky 10 [i] 06:50 Ninjago VII: Ruce času 1 [i] 07:20 Chlupatá rota: Den matek / Srstfaktor 17 [i] 07:45 Jen počkej, zajíci! [i] 08:25 M*A*S*H 72 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:15 Prima Partička [i] 11:15 Modrý kód: Utrápené děti 31 [i] 12:35 Vinaři II: Policejní dorost 11 [i] 14:05 Tchán [i] 15:50 Andílek na nervy [i] 18:10 Hrdina kuchyně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:55 Krvavý Bangkok [i] 23:55 Les sebevrahů [i] 01:50 Máme rádi Česko [i] 03:45 Bílí muži neumějí skákat [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Karavan šou [i] 06:05 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 08:25 Karavan šou [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:35 Millerovci [i] 11:55 Roztomilé mrchy IV. 18-19/25 [i] 14:00 Dr. House VIII. 1-2/23 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Ľúbostná rošáda [i] 17:55 Leto v Grécku [i] 20:00 Inga Lindströmová: Ten pravý [i] 22:00 Katie Ffordová: Slávnostný okamih [i] 00:00 Rosamunde Pilcherová: Ľúbostná rošáda [i] 02:05 Leto v Grécku [i] 03:35 Katie Ffordová: Slávnostný okamih [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 1 [i] 05:50 Zoom In 2 2 [i] 06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Zoom In 2 6 [i] 06:25 Pohled na lásku [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Ostrov pokladů [i] 12:40 Krokodýlové z předměstí [i] 14:20 Můj nejlepší přítel [i] 16:00 Tut 1 2 [i] 17:30 Noční jízda [i] 19:00 Zločin je extrémní sport [i] 20:25 Můj soused zabiják 2 [i] 22:00 District 9 [i] 23:50 Zack a Miri točí porno [i] 01:35 Osvoboditel [i] 03:25 Temná legenda 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika II 2 2 [i] 06:00 Ledové kamiony 5 13 [i] 07:00 Ledové kamiony 5 14 [i] 08:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 1 1 [i] 09:00 Národní park Serengeti: mláďata v ohrožení [i] 10:00 Amazonští papoušci [i] 10:30 Příroda to ví nejlíp 1 13 [i] 11:00 Horský národ 1 1 [i] 12:00 Tajemství z nitra Země [i] 12:50 Přelidnění: Hlavně žádnou paniku [i] 14:00 Lov - jak se natáčelo: Lov: Jak se natáčelo [i] 15:00 Dějiny vědy 1 5 [i] 16:00 Tváří v tvář 1 5 [i] 17:05 Egypt 1 1 [i] 18:05 Utajený šéf - USA 6 6 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 6 7 [i] 19:55 Civilizace v dějinách 1: Jak Řekové změnili svět 1 [i] 21:00 Exodus: Naše cesta do Evropy 1 1 [i] 22:00 Vyhrané a prohrané bitvy 2. světové váky 1 5