TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 06:05 Madagaskar 2: Útek do Afriky [i] 07:30 Jack, zabijak obrov [i] 09:50 Postrach Denis [i] 11:50 Lovecká sezóna [i] 13:40 Oblačno, miestami fašírky [i] 15:20 Pán Včielka [i] 17:10 Madagaskar 3 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bosorka [i] 23:10 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 01:30 Bosorka [i] 03:35 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Nebíčko v papuľke: Spišský hrad [i] 07:05 Svet z vtáčej perspektívy V.: Orvieto, Ostrov Elba, Taliansko [i] 07:30 Mustang [i] 08:45 Stroskotanie Danubia [i] 09:55 Posledná v abecede [i] 11:10 Zlatohláska [i] 12:30 Fontána pre Zuzanu III [i] 14:10 Till Eulenspiegel [i] 16:10 Najkrajšie rozprávky: Princ modrej oblohy a víla Lupina [i] 17:15 Škola rocku [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale: Slovensko – Slovinsko [i] 22:50 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale - zostrihy [i] 23:30 Škola rocku [i] 01:15 Till Eulenspiegel [i] 03:15 Fontána pre Zuzanu III [i] 04:55 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Príbehy starého lesa [i] 06:40 Otecko sa mi nepáči [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Maxipes Fík [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - LAPINOVCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mlyny na Slovensku [i] 09:20 Zlatý Amos [i] 10:35 Pán profesor sa zaľúbil [i] 11:20 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 11:45 Rodiská a doliny [i] 13:10 Ženské oddelenie [i] 14:25 Cigánski Diabli 25 rokov spolu [i] 15:20 Smrť lady Diany: Hľadanie pravdy [i] 16:15 Geľo Sebechlebský [i] 17:35 S tebou ma baví Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Renetka a Jonatánka [i] 18:40 Najmenší slon na svete [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - LAPINOVCI [i] 18:50 Maxipes Fík [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tajomné Karpaty - Živá rieka [i] 21:00 Katera [i] 22:05 Koncert z diel Richarda Wagnera a Milana Nováka [i] 22:50 Panna zázračnica [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 10:15 Život s Helen [i] 12:45 Posledný lovec čarodejníc [i] 14:55 Začarovaní [i] 17:15 Shrek [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Doba ľadová: Zem v pohybe [i] 22:30 Šanghajský rebel [i] 00:55 Tyran 8,9 [i] 02:45 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 04:25 KRIMI 04:50 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Simpsonovci XV. 7 [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 17,18 [i] 07:15 Štyri svadby Veľká Británia II. 1/13 [i] 08:35 Piliere Zeme 3,4/4 [i] 13:35 SÚDNA SIEŇ [i] 14:20 Kleopatra 1,2/2 [i] 19:35 Profesionáli II. 6 [i] 20:35 A-Team: Posledná misia [i] 23:05 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 01:40 Legendy 1,2/10 [i] 03:05 Črepiny [i] 03:35 Črepiny PLUS [i] 04:20 Profesionáli II. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 5 [i] 07:35 Vražedná čísla V. 14 [i] 08:30 Medium Iv. 12 [i] 09:30 Tým Škorpion I. 1 [i] 10:25 Tým Škorpion I. 2 [i] 11:20 Ranč Heartland VI. 17 [i] 12:20 Medium Iv. 12 [i] 13:20 Vražedná čísla V. 14 [i] 14:20 Tým Škorpion I. 1 [i] 15:15 Tým Škorpion I. 2 [i] 16:10 Ranč Heartland VI. 18 [i] 17:10 Medium Iv. 13 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 15 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 3 [i] 20:05 Tým Škorpion I. 4 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 21:55 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 22:50 Od soumraku do úsvitu I. 5 [i] 23:45 Od soumraku do úsvitu I. 6 [i] 00:40 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 01:35 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 02:30 Od soumraku do úsvitu I. 5 [i] 03:15 Zkušební jízda I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Šampaňské, bankomaty a mořská turbodmychadla 18 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Země nikoho 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň 14 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Jíst prach 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada): Problém s Panterou 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 2 6 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Zoufalá opatření 4 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Problémy v přístavu 4 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Na mrtvém bodě 5 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Polekaný a nebezpečný 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 20:00 Muži Yukonu (6. Řada) 5 [i] 21:00 Záchranářské práce (1. Řada) 1 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Pátrání po El Doradu 18 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Impozantní selhání 9 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 7 [i] 01:00 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 01:50 Muži Yukonu (6. Řada) 5 [i] 02:40 Záchranářské práce (1. Řada) 1 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Pátrání po El Doradu 18 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Messerschmitt KR200 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bydlení je hra [i] 06:20 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: S kamennou tváří [i] 09:45 Kousek života [i] 10:10 Komici na jedničku [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Zlatá flétna [i] 14:05 Reportéři ČT [i] 14:55 Ještě jednou Galashow 60 [i] 15:55 To je vražda, napsala IV: Primárky [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bydlet jako... pravý muž [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Zpátky se Sobotou [i] 23:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 00:10 Motiv IV [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:15 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 08:55 Svět z ptačí perspektivy: Portugalsko, pestrá mozaika barev [i] 09:50 Diana - sedm dnů, které šokovaly celý svět [i] 11:25 Postřehy odjinud [i] 11:35 Jak se vrací prales - Národní park [i] 12:25 Příběhy zvědavých přírodovědců: Cestující ryby aneb O hlaváčích 9/10 [i] 12:45 Cestománie [i] 13:15 Žralok bílý a příběh Rodneyho Foxe [i] 14:10 Deset století architektury: Hrad a zámek v Jindřichově Hradci [i] 14:25 Panství Downton IV 9/10 [i] 15:10 Panství Downton IV 10/10 [i] 16:00 Království divočiny: Galapágy [i] 16:30 Vinitorium Moravicum 9/13 [i] 16:55 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo 7/10 [i] 17:50 Království Mustang 3/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - Tableta na cukrovku [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Poslední cesta tygra jménem Zlomený ocas [i] 20:50 Paříž v zrcadle času [i] 21:50 Dr. No [i] 23:35 Past [i] 01:20 Tajemství železnic [i] 01:50 Folklorika [i] 02:15 Dovolená ve starých dobrých časech [i] 02:40 Zašlapané projekty: Zapomeňte na škodovku [i] 03:00 Ukryto za zdí [i] 03:25 Divnopis [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Sen o nejtěžší hoře světa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3289 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme na to sami 750 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Správná dvojka 9 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Květinová překvapení 34 [i] 14:05 Dr. House IV: Je to báječná lež 10 [i] 15:00 Dr. House IV 11 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Neprůstřelný 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3290 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Muži v naději [i] 22:30 Machři 2 [i] 00:25 Dr. House IV: Je to báječná lež 10 [i] 01:10 Dr. House IV: Někdo mrzne, někdo taje 11 [i] 01:55 Správná dvojka 8, 9 [i] 02:35 Prásk [i] 03:15 Kolotoč [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Květinová překvapení 34 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Cesta zpátky 10 [i] 06:35 Chlupatá rota: Bláznivý králík Benda / Uloupený diamant 16 [i] 07:15 M*A*S*H 69 [i] 08:10 M*A*S*H 70 [i] 08:40 Siska V: V poslední minutě 2 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Nepřátelé musí zemřít 3 [i] 13:25 Komisař Rex na stopě I: Pod zemí 3 [i] 14:30 Komisař Rex na stopě I: Matka pomsty 4 [i] 15:35 Policie Hamburk VI: Poslední opona 2 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Rodinná pouta 18 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Andílek na nervy [i] 22:35 Máme rádi Česko [i] 00:35 M*A*S*H 71 [i] 01:15 M*A*S*H 72 [i] 01:50 Komisař Rex na stopě I: Pod zemí 3 [i] 02:55 Komisař Rex na stopě I: Matka pomsty 4 [i] 03:55 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 72/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 129-130 [i] 13:15 Láska na druhý pokus 2 56 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Cigánky 129-130/162 [i] 18:30 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Pred svadbou nie! [i] 23:05 Domáci maznáčik [i] 01:10 Pred svadbou nie! [i] 03:20 Pestúnka Fran [i] 04:05 Monk [i] 04:45 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 14 [i] 06:00 Osvoboditel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Dominion [i] 12:45 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 14:40 Pohled na lásku [i] 16:15 Tut 1 1 [i] 17:50 Supernova [i] 19:15 Supernova [i] 20:45 Zločin je extrémní sport [i] 22:00 Dnes zemřeš! [i] 23:30 Temná legenda 2 [i] 01:10 Pravda je jen slovo [i] 02:45 Kočovníci smrti [i] 04:15 Temná legenda 3 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:15 Sport [i] 12:45 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Biozóna 1 9 [i] 05:30 Příběh sýra 1 3 [i] 06:00 HungaRock z prvni ruky 1 46 [i] 07:10 Sportovní vozy 1 10 [i] 08:10 Brutální historie 1 4 [i] 09:00 Recepty na vítězství 1 6 [i] 09:50 Putování džunglí s Richardem Hammondem 1 2 [i] 10:45 Výroba aut od A do Z 1 3 [i] 11:50 Úžasná zemská přitažlivost 1 2 [i] 12:50 Austrálie: Cestování časem 1 3 [i] 13:55 Austrálie: Cestování časem 1 4 [i] 15:00 Noční můra na Everestu [i] 16:00 Existuje Yeti nebo ne? 1 1 [i] 17:00 Existuje Yeti nebo ne? 1 2 [i] 18:00 Jak se to dělá 4: kameninová zapékací mísa a višňový kompot 4 [i] 18:10 Nejnebezpečnější cesty do školy 2: Mexiko 5 [i] 19:10 Milionové nápady 1 10