TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Teória veľkého tresku VIII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19-20/24 [i] 14:00 Kobra 11 XVI. 5/15 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 00:00 Kobra 11 XVI. 5/15 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19-20/24 [i] 02:45 Teória veľkého tresku VIII. [i] 03:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19-20/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Tagus Estuary, Elvas, Portugalsko [i] 09:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Svätý Peter 2/2 [i] 14:00 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 14:15 Hurá do záhrady [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Orvieto, Ostrov Elba, Taliansko [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Prečo som uniesla šéfa [i] 21:55 Vrchný inšpektor Banks IV.: Pochovaná 2/3 [i] 23:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 00:20 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:15 Vrchný inšpektor Banks IV.: Pochovaná 2/3 [i] 02:45 Svätý Peter 2/2 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Podaj mi ruku a poď: Lesné domčeky [i] 05:40 Podaj mi ruku a poď: Virtuózi [i] 05:50 Otecko sa mi nepáči [i] 06:00 Máša a medveď II [i] 06:05 Bob a Bobek na cestách [i] 06:15 Maxipes Fík [i] 06:20 Krajina dávnych vekov [i] 06:45 Geolino [i] 06:55 Zázračný miniateliér [i] 07:00 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - ACTIONS [i] 07:05 Zlatá brána [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Zatočte s osteoporózou, skôr než vás zlomí [i] 09:25 V tieni vlkov: Zlatý poklad 5/6 [i] 10:25 V tieni vlkov: Poslanie generála Wolfa 6/6 [i] 11:30 Obedníček: Renetka a Jonatánka [i] 11:40 Malý medvedík [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - FAREBNÉ SMAJLIVAJÍČKA. [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 Koncert skupiny Tublatanka [i] 13:35 Vlastnými slovami: Martin Ďurinda [i] 14:15 Divoká Amerika: Krajina aligátorov [i] 15:05 SNP v archíve: Šifrovací kód [i] 15:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:00 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:30 Bakalárske návraty: Lada [i] 17:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Mimoľudské zmysly [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Takí sme boli: Televízne vzdelávacie programy [i] 18:00 Objavy Majstra N [i] 18:25 Detektív Karol [i] 18:45 Večerníček: Renetka a Jonatánka [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - ACTIONS [i] 19:05 Maxipes Fík [i] 19:10 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Beseda pred kvalifikáciou MS 2018 [i] 21:10 Smrť lady Diany: Hľadanie pravdy [i] 22:05 LETNÉ KINO: Za slnkom [i] 23:35 Domček z karát: Ťah kráľom [i] 00:35 Polícia [i] 00:45 Jazdi hlavou: Mobil [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 POLICAJTI V AKCII [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 Pod povrchom 49 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Alvin a Chipmunkovia 2 [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 POLICAJTI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 Angelika [i] 00:25 Bostonské zločiny V. 4 [i] 01:25 Tyran 6,7 [i] 03:35 KRIMI 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ako som spoznal vašu mamu II. 18 [i] 05:45 Skutočné paničky z Orange County VIII. 16,17 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. 22,23 [i] 08:30 Simpsonovci XV. 5,6 [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 33/33 [i] 09:50 Fórky, vtipky XXIV. 24 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 19 [i] 10:50 Hviezdna brána II. 16,17 [i] 13:00 Prvé oddelenie II. [i] 14:05 Profesionáli II. 4 [i] 15:00 Vytunuj mi fáro II. 33/33 [i] 15:30 Fórky, vtipky XXIV. 24 [i] 16:00 Simpsonovci XV. 7,8 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXIV. 22 [i] 17:25 Hviezdna brána II. 18,19 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:35 Profesionáli II. 5 [i] 20:35 Ošetrovateľ [i] 22:40 Jedinečné letisko v Dubaji 9 [i] 23:45 V službách KGB III. 8 [i] 00:40 Profesionáli II. 5 [i] 01:40 Jedinečné letisko v Dubaji 9 [i] 02:35 V službách KGB III. 8 [i] 03:15 Hviezdna brána II. 18,19 [i] 04:40 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 4 [i] 07:35 Vražedná čísla V. 13 [i] 08:35 Medium Iv. 11 [i] 09:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 10:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 11:20 Ranč Heartland VI. 16 [i] 12:20 Medium Iv. 11 [i] 13:20 Vražedná čísla V. 13 [i] 14:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 15:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 16:10 Ranč Heartland VI. 17 [i] 17:10 Medium Iv. 12 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 14 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 1 [i] 20:05 Tým Škorpion I. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba X. 18 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba X. 19 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 21 [i] 03:05 Ranč Heartland VI. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Restaurace soch, stativy, polské klobásy a svářecí pistole 17 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Z popela 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (6. Řada) 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Goji, bogie a jogi 19 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Clay Walker zavítá do Gallery 63 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Uvíznout v blátě 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada) 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Země nikoho 3 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Den otců 10 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Úplné dno 11 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Bod zlomu 12 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Goji, bogie a jogi 19 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Clay Walker zavítá do Gallery 63 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 21:00 Vesmírné zvláštnosti (1. Řada) 5 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 14 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 15 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 3 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): S námi není nuda 19 [i] 01:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Bojoval jsem s psancem 15 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 02:40 Vesmírné zvláštnosti (1. Řada) 5 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 14 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 15 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Chalupa je hra [i] 06:20 Banánové rybičky [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Rodeo v Saskatchewanu [i] 09:50 Darmošlap z Nemanic a princezna [i] 10:45 Dobrá Voda: Nástup 1/7 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 O Všudybylovi [i] 14:15 Televizní legendy [i] 15:25 To je vražda, napsala IV: S kamennou tváří [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot XIII [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Šťastné údolí 1/6 [i] 23:20 Taggart [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:00 Kde bydlely princezny [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet 9/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 08:55 Říkejte mi Martino [i] 09:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 1/2 [i] 10:50 Neobyčejné ženy: Ruth Westheimerová [i] 11:40 Přesídlenci [i] 12:45 Na pomoc životu - Tableta na cukrovku [i] 13:05 GEN - Galerie elity národa [i] 13:20 Svoboda pod bodem mrazu aneb [i] 14:20 Bomba, která mohla zničit lidstvo 1/2 [i] 15:15 Sen o nejtěžší hoře světa [i] 16:15 Zapomenuté výpravy: Vražednou stěnou Eigeru [i] 16:40 Kdyby stěny mohly mluvit!: Obývací pokoj [i] 17:40 Uhelný vlak [i] 18:25 Poutní místa: Radhošť [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cama v Africe [i] 19:25 Mizející místa domova: Výstup na [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Diana - sedm dnů, které šokovaly celý svět [i] 21:40 Svět z ptačí perspektivy: Portugalsko, pestrá mozaika barev [i] 22:40 Děti noci [i] 00:00 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 00:30 Sestřička Jackie V: Usmívej se 3/10 [i] 00:55 Ulánbátar: Rudý bohatýr [i] 01:25 Kouzlo Afriky: Lidé z buše [i] 01:50 Vinitorium Moravicum 9/13 [i] 02:10 Náš venkov: Mořeplavec na suchu [i] 02:40 Svatá válka [i] 03:05 Naplněný sen [i] 03:30 Zpátky do Rapotína [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Pahrbek český [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3288 [i] 09:40 Výměna manželek IX [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Správná dvojka 8 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Už ti nikdy nebudu lhát 33 [i] 14:05 Dr. House IV: Kdo ví, nepoví! 8 [i] 15:00 Dr. House IV: Kdopak půjde z kola ven? 9 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Lidé a zrůdy 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3289 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme na to sami 750 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Lovec policajtů [i] 00:10 Dr. House IV: Kdo ví, nepoví! 8 [i] 01:00 Dr. House IV: Kdopak půjde z kola ven? 9 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba XI: Lidé a zrůdy 14 [i] 02:30 Správná dvojka 7 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Už ti nikdy nebudu lhát 33 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago VI: Země na obzoru! 9 [i] 06:35 Chlupatá rota: Superhavěť / Nevěsta Husa 15 [i] 07:20 M*A*S*H 67 [i] 08:15 M*A*S*H 68 [i] 08:50 Siska V: Samé lži 1 [i] 10:05 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení [i] 12:10 Polední zprávy [i] 12:20 Siska V: V poslední minutě 2 [i] 13:35 Komisař Rex na stopě I: Bratři 1 [i] 14:35 Komisař Rex na stopě I: Vražedný klub 2 [i] 15:35 Policie Hamburk VI: Zlatá rybka 1 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Zvířecí instinkt 17 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Lázně plodnosti 36 [i] 21:35 Prima Partička [i] 22:35 Jak se staví sen [i] 23:45 M*A*S*H 69 [i] 00:15 M*A*S*H 70 [i] 00:50 Komisař Rex na stopě I: Bratři 1 [i] 01:50 Komisař Rex na stopě I: Vražedný klub 2 [i] 02:50 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 71/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 127-128 [i] 13:15 Láska na druhý pokus 2 55 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 127-128/162 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 129-130 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 56 [i] 23:25 Princezná Diana: Pravda o jej smrti [i] 01:15 Pestúnka Fran [i] 02:10 Smotánka [i] 03:55 Chlapi neplačú [i] 04:50 Cigánky 127-128/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Coco Chanel [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 12 [i] 11:15 Supernova [i] 12:40 Supernova [i] 14:10 Bídníci 20. století [i] 17:15 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel [i] 19:10 Kšeftáři [i] 20:40 Noční jízda [i] 22:00 Dom Hemingway [i] 23:40 Temná legenda 3 [i] 01:20 Dnes zemřeš! [i] 02:45 Nevyřizené účty [i] 04:15 Temná legenda