TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:55 Búrlivé víno [i] 10:10 Susedské prípady [i] 11:10 Teória veľkého tresku VIII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 17-18/24 [i] 14:00 Kobra 11 XVI. 4/15 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:50 Búrlivé víno [i] 00:10 Kobra 11 XVI. 4/15 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 17-18/24 [i] 02:50 Teória veľkého tresku VIII. [i] 03:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 17-18/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Demeterovci [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 MOJE POVSTANIE.SK: Ján [i] 08:40 MOJE POVSTANIE.SK: Zoltán [i] 08:50 Železný Ján [i] 10:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Svätý Peter 1/2 [i] 14:05 Profesionáli III: Cowley v úzkych 10/13 [i] 15:05 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Tagus Estuary, Elvas, Portugalsko [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Dvanásť opíc [i] 22:30 Hlavu hore - mučeníci z Fiesole [i] 00:05 Profesionáli III: Cowley v úzkych 10/13 [i] 01:00 Dvanásť opíc [i] 03:05 Svätý Peter 1/2 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Povstalecké memoáre SNP: Jozef Tóth [i] 05:20 Povstalecké memoáre SNP: František Fajtl [i] 05:35 História jedného dokumentu: Rudolf Viest [i] 06:00 Východné Karpaty [i] 06:20 Podaj mi ruku a poď: Mama diviačica [i] 06:30 Podaj mi ruku a poď: Kamaráti [i] 06:35 Otecko sa mi nepáči [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Krajina dávnych vekov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLISLUCH [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Zranenia ramena - s rukou nad hlavou [i] 09:25 V tieni vlkov: Boj v éteri 3/6 [i] 10:25 V tieni vlkov: Transport 4/6 [i] 11:30 Obedníček: Žabčo a Žabinka [i] 11:40 Malý medvedík [i] 11:45 Oliverova pištoľ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Kráľovstvo surikát: príbeh začína [i] 13:50 Generálka [i] 14:40 Periská [i] 15:05 SNP v archíve: Brigáda Pavel [i] 15:35 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:00 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:30 Bakalárske návraty: Čertove volky [i] 17:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Čuch a Chuť [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Návraty a stretnutia [i] 18:40 Večerníček: Renetka a Jonatánka [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Maxipes Fík [i] 19:05 Poštár Pat I [i] 19:20 Krajina dávnych vekov [i] 19:45 Geolino [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divoká Amerika: Krajina aligátorov [i] 20:55 LETNÉ KINO: Jazda vysočinou [i] 22:30 Domček z karát: Ťah kráľom [i] 23:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Doroty Sadovskej [i] 23:55 Festivaly 2016: MEDZIHMLA [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 POLICAJTI V AKCII [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 48 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 14,15 [i] 22:45 PANELÁK XVI. 36 [i] 23:35 Bostonské zločiny V. 3 [i] 00:35 Tyran 4,5 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Prvé oddelenie II. [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 15 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. 20,21 [i] 08:30 Simpsonovci XV. 3,4 [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 31,32 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 18 [i] 10:50 Hviezdna brána II. 14,15 [i] 13:05 Prvé oddelenie II. [i] 14:15 Profesionáli II. 3 [i] 15:15 Vytunuj mi fáro II. 31,32 [i] 16:10 Simpsonovci XV. 5,6 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXIV. 20 [i] 17:35 Hviezdna brána II. 16,17 [i] 19:35 Profesionáli II. 4 [i] 20:35 James Bond: Skyfall [i] 23:40 Jazda 9,10/10 [i] 00:45 V službách KGB III. 7 [i] 01:45 Profesionáli II. 4 [i] 02:30 Tyran 4 [i] 03:15 Jazda 9,10/10 [i] 04:10 Črepiny PLUS [i] 04:40 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 3 [i] 07:40 Vražedná čísla V. 12 [i] 08:35 Medium Iv. 10 [i] 09:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 10:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 11:25 Ranč Heartland VI. 15 [i] 12:25 Medium Iv. 10 [i] 13:20 Vražedná čísla V. 12 [i] 14:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 15:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 16:10 Ranč Heartland VI. 16 [i] 17:10 Medium Iv. 11 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 13 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 17 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 18 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 22:50 Laskavý dotek I. 10 [i] 23:45 Prozíravost I. 5 [i] 00:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 01:35 Medium Iii. 8 [i] 02:30 Laskavý dotek I. 10 [i] 03:10 Ranč Heartland VI. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Písty/malířské válečky/padáky/komíny 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Foukané okenní sklo, vodní čerpadla, víno Saké a pinzety 16 [i] 06:00 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední bojovníci Tanany 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (4. Řada): Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): V nesnázích 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada): Šlápněte na to 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Z popela 2 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford z roku 1956 a červená Galaxie, 1. část 25 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Pátrání po Galaxii: Barrett Jackson 26 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 20:00 Velká láska k autům (1. Řada): Triumph Stag 3 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 13 [i] 23:00 Rychle a hlasitě (3. Řada): VW mikrobus 1 [i] 00:00 Dvojí přežití (4. Řada): Na konci cesty k novým začátkům 5 [i] 01:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Filipíny 5 [i] 01:50 Velká láska k autům (1. Řada): Triumph Stag 3 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 03:30 Pouliční psanci (4. Řada) 13 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Caterham 7 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Záchranáři: Bílá tma [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Zase o rybách [i] 09:50 Užovka [i] 10:00 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Křeček v noční košili: Vlaštovko, leť! 6/6 [i] 14:05 Žárlivost [i] 14:25 Kufr [i] 15:25 To je vražda, napsala IV: Rodeo v Saskatchewanu [i] 16:15 Cestománie: Indonésie: Malé Sundy - Ostrovy ještěrů [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 Místo zločinu Plzeň: Kapka krve 1/6 [i] 21:05 Sanitka 2 1/13 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo [i] 23:15 Kriminalista [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Toulavá kamera na venkově [i] 01:10 Objektiv [i] 01:35 Jak se vede, sousede? [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 08:55 Království Mustang 3/4 [i] 09:50 Panství Downton IV 9/10 [i] 10:35 Panství Downton IV 10/10 [i] 11:25 Kdyby stěny mohly mluvit!: Obývací pokoj [i] 12:25 Počesku [i] 12:35 Folklorika [i] 13:00 Mizející místa domova: Výstup na [i] 13:20 Jak se vrací prales - Národní park [i] 14:15 Kvarteto [i] 14:40 Pád Japonska v barvě [i] 15:35 Přesídlenci [i] 16:35 Pahrbek český [i] 17:30 Zapomenuté kmeny Angoly [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Cestománie [i] 19:30 Na pomoc životu - rakovina tlustého střeva [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Turecko, most mezi Evropou a Asií [i] 21:00 Říkejte mi Martino [i] 21:55 Zelená karta [i] 23:40 Ve jménu vlasti IV: Krieg nicht Lieb 11/12 [i] 00:25 Svoboda pod bodem mrazu aneb [i] 01:25 Zázračné studánky: Modlivým dolem za svatou paní [i] 01:45 Tajemství železnic [i] 02:10 Zaplať za slunce [i] 02:40 Abeceda komunistických zločinů: První Gottwaldův mrtvý [i] 02:50 Zašlapané projekty: Památník [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Babylon [i] 04:00 Divnopis [i] 04:05 Sláma, les a školka [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3287 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Zpátky do života 749 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Správná dvojka 7 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nepřestal jsem tě milovat 32 [i] 14:05 Dr. House IV: Do posledního dechu 6 [i] 15:00 Dr. House IV: Ošklivec 7 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Zpátky na začátek 13 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3288 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:30 Malé lásky [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba XIII: Vrátit odesilateli [i] 23:30 Vražedná čísla III: Pandořina skříňka 19 [i] 00:20 Dr. House IV: Do posledního dechu 6 [i] 01:10 Dr. House IV: Ošklivec 7 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba XI: Zpátky na začátek 13 [i] 02:30 Správná dvojka 6 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nepřestal jsem tě milovat 32 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Poslední možnost 8 [i] 06:35 Chlupatá rota: Rajčatová pohroma / Velká chlupatá koule 14 [i] 07:20 M*A*S*H 65 [i] 08:15 M*A*S*H 66 [i] 08:45 Siska IV: Ruská hudba 12 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Otázka cti [i] 12:05 Polední zprávy [i] 12:15 Siska V: Samé lži 1 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XIV: Doba ledová 1/2 [i] 14:35 Návrat komisaře Rexe XIV: Doba ledová 2/2 [i] 15:35 Policie Hamburk V: Yesterday 30 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Na místě činu 16 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Smrt ve sklepení 32 [i] 21:30 Kapitán Exner (1, 2): Osamělý mrtvý muž [i] 23:55 M*A*S*H 67 [i] 00:30 M*A*S*H 68 [i] 01:00 Návrat komisaře Rexe XIV: Doba ledová 1/2 [i] 02:05 Návrat komisaře Rexe XIV: Doba ledová 2/2 [i] 03:10 Rosamunde Pilcher: Otázka cti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:00 Fatmagul 70/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 125-126 [i] 13:15 Láska na druhý pokus 2 54 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 125-126/162 [i] 18:25 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 127-128 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 55 [i] 23:25 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 01:50 Pestúnka Fran [i] 02:40 Smotánka [i] 03:55 Chlapi neplačú [i] 04:50 Cigánky 125-126/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 06:30 Ikona [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Přijíždí jezdec [i] 13:10 Šťastné a Veselé [i] 15:05 Coco Chanel [i] 17:00 Agent z vesmíru [i] 18:35 3 dny na zabití [i] 20:30 Dlouhá cesta dolů [i] 22:00 Zack a Miri točí porno [i] 23:45 Temná legenda [i] 01:30 Železný opičák [i] 03:00 Dom Hemingway [i] 04:30 Pravda je jen slovo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Basketbal