TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Tom a Jerry [i] 07:20 Medveď Yogi [i] 09:00 Pestúnka [i] 10:40 Sám doma a bohatý [i] 12:45 Hriešny tanec [i] 14:50 Madagaskar 2: Útek do Afriky [i] 16:40 Jack, zabijak obrov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Řachanda [i] 22:45 Colombiana [i] 01:00 Sniper 5 [i] 02:45 Colombiana [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Duel [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Marco Polo - návrat do Xanadu [i] 09:00 Explózia [i] 10:10 Zhŕňajova nevesta [i] 11:50 Oslavy 73. výročia Slovenského národného povstania v Banskej Bystrici [i] 13:45 Železný Ján [i] 15:15 Kapitán Dabač [i] 16:55 Vlčie diery [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nedodržaný sľub [i] 22:35 Demeterovci [i] 00:00 Kapitán Dabač [i] 01:40 Vlčie diery [i] 03:45 Explózia [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Podaj mi ruku a poď: Modré žaby [i] 06:30 Podaj mi ruku a poď: Za bieleho dňa [i] 06:35 Otecko sa mi nepáči [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SLUCH [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mŕtvi maturovať nebudú [i] 09:30 V tieni vlkov: Tajomná loď 1/6 [i] 10:25 V tieni vlkov: Záhada Laury 2/6 [i] 11:25 MOJE POVSTANIE.SK [i] 12:25 Sivá húska [i] 13:20 Povstaleckí letci [i] 13:50 Smrť chodí po horách [i] 15:20 Príbehy z Kališťa [i] 16:20 Slovenské kino: Vojaci a partizáni [i] 17:10 Kráľovstvo surikát: príbeh začína [i] 18:30 Večerníček: Žabčo a Žabinka [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SLUCH [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Krajina dávnych vekov [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 SK DEJINY: Od Povstania po ´48 [i] 21:55 Slnko vychádza nad Prašivou [i] 22:55 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Povstalecké memoáre SNP: Ján Ursíny [i] 01:30 Povstalecké memoáre SNP: Martin Kučera [i] 01:45 Povstalecké memoáre SNP: Pavel Gajdoš [i] 01:55 Povstalecké memoáre SNP: Andrej Júny [i] 02:10 Povstalecké memoáre SNP: Miloš Hrušovský [i] 02:25 Povstalecké memoáre SNP: Ladislav Novomeský [i] 02:30 Povstalecké memoáre SNP: Gustáv Husák č.1 [i] 02:35 Povstalecké memoáre SNP: Gustáv Husák č.2 [i] 02:45 Povstalecké memoáre SNP: Vladimír Kužel [i] 02:50 Povstalecké memoáre SNP: Michal Širica [i] 03:00 Povstalecké memoáre SNP: Jozef Tóth [i] 03:10 Povstalecké memoáre SNP: Emil Perko [i] 03:25 Povstalecké memoáre SNP: Ján Černek [i] 03:35 Povstalecké memoáre SNP: Ernest Bielik [i] 03:45 Povstalecké memoáre SNP: Július Nosko, 1.časť [i] 04:10 Povstalecké memoáre SNP: Július Nosko 2.časť [i] 04:30 Povstalecké memoáre SNP: Karel Klapálek [i] 04:50 Povstalecké memoáre SNP: Cyril Kuchta [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 SÚDNA SIEŇ [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:30 Sofia Prvá 5 [i] 09:00 Asterix: Sídlo bohov [i] 10:40 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 13:10 Ošetrovateľ [i] 15:25 Alvin a Chipmunkovia 2 [i] 17:10 Neskrotná [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Posledný lovec čarodejníc [i] 22:55 A-Team: Posledná misia [i] 01:25 Tyran 2,3 [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ako som spoznal vašu mamu II. 17 [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 14,15 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. 18,19 [i] 08:35 Piliere Zeme 1,2/4 [i] 13:40 Profesionáli II. 2 [i] 14:35 Fórky, vtipky XXIV. 18,19 [i] 15:45 Austrália [i] 19:15 TIPOS INFO 19:25 Profesionáli II. 3 [i] 20:35 Donatella Versace [i] 22:40 DonT Stop [i] 00:55 Profesionáli II. 3 [i] 01:55 Črepiny [i] 02:25 Črepiny PLUS [i] 03:10 Panelák [i] 03:55 DonT Stop [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 2 [i] 07:40 Vražedná čísla V. 11 [i] 08:40 Medium Iv. 9 [i] 09:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 13 [i] 10:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 14 [i] 11:30 Ranč Heartland VI. 14 [i] 12:30 Medium Iv. 9 [i] 13:30 Vražedná čísla V. 11 [i] 14:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 13 [i] 15:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 14 [i] 16:20 Ranč Heartland VI. 15 [i] 17:20 Medium Iv. 10 [i] 18:15 Vražedná čísla V. 12 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 15 [i] 20:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 16 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 22 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 22:50 Ničemové I. 9 [i] 23:50 Medium Iii. 8 [i] 00:45 Criminal Minds Xii. 21 [i] 01:40 Ničemové I. 9 [i] 02:35 Medium Iii. 8 [i] 03:20 Axn Insider - Hannibal 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Drát na korálky, mini salám pepperoni, zavlažovače a kožené rukavice 15 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Kritický bod 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (4. Řada): Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Po bouři 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada): Umělecká práce 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (5. Řada): Poslední bojovníci Tanany 1 [i] 13:30 Mimořádné projekty (7. Řada): Londýnský olympijský plavecký stadion 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty (7. Řada): Stavba nejdelšího mostu v Srbsku 3 [i] 15:20 Mimořádné projekty (7. Řada): Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tři Kennyové jsou horší než jeden 17 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (1. Řada): Tennessee 9 [i] 21:00 Záchranářské práce (1. Řada) 2 [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Zelený drak 9 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 5 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Vrtkavá štěstěna 5 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 5 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (1. Řada): Tennessee 9 [i] 02:40 Záchranářské práce (1. Řada) 2 [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Zelený drak 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bydlení je hra [i] 06:25 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Poklad [i] 09:45 Svatba [i] 10:05 Sanitka: Havárie letadla v Suchdole u 11/11 [i] 11:00 Poslední leč Alfonse Karáska [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Křeček v noční košili: Zloděj v noční košili 5/6 [i] 14:05 Užovka [i] 14:20 Televizní legendy [i] 15:30 To je vražda, napsala IV: Zase o rybách [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Hercule Poirot XIII [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha X [i] 23:10 Profil zločinu IV [i] 00:05 Motiv IV [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:15 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hirošima - počátek atomového věku [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Zázračná planeta: Těžký život predátorů: Souboje v mořských hlubinách 3/3 [i] 09:45 Žralok bílý a příběh Rodneyho Foxe [i] 10:40 Království divočiny: Galapágy [i] 11:10 Na pomoc životu - rakovina tlustého střeva [i] 11:30 Cesty víry: Můj život v islámu [i] 12:00 Ztráta paměti: Pátrání ve ztracené paměti 5/5 [i] 12:55 Soluňský Čížek [i] 13:45 Pátá čtvrť: zmizelé město pražské [i] 14:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 1/2 [i] 15:40 Neobyčejné ženy: Ruth Westheimerová [i] 16:35 Podivnosti světa: Exploze 8/8 [i] 17:20 Bomba, která mohla zničit lidstvo 1/2 [i] 18:15 Tajemství železnic [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 19:20 V peřejích Sun Kosi [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo 7/10 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Smrtící přetlak [i] 21:55 Muži v říji [i] 23:50 Sestřička Jackie V: Usmívej se 3/10 [i] 00:20 Dům z karet 9/13 [i] 01:10 České kořeny ve Vancouveru 1/2 [i] 02:35 Expominuty 2017: Moc energie 7/10 [i] 02:40 Zlaté ručičky vietnamské [i] 03:05 Divnopis [i] 03:10 Abeceda komunistických zločinů: Fingovaná svatba [i] 03:25 Zašlapané projekty: Nežádoucí architekti [i] 03:45 Křesťanem na vlastní pěst [i] 04:05 Na poslední vartě [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3286 [i] 10:00 Specialisté: Dívky 10 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Správná dvojka 6 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Další Valšík na scéně 31 [i] 14:05 Dr. House IV: Housovi andílci 4 [i] 15:00 Dr. House IV: Prohlédnutí 5 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Smrtící řetězec 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3287 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zpátky do života 749 [i] 21:30 Víkend [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba XIII: Šaráda [i] 23:30 Vražedná čísla III: Demokracie 18 [i] 00:20 Dr. House IV: Housovi andílci 4 [i] 01:10 Dr. House IV: Prohlédnutí 5 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba XI: Smrtící řetězec 12 [i] 02:35 Správná dvojka 5 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Další Valšík na scéně 31 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Mistři přání 7 [i] 06:35 Chlupatá rota: Franton Káč / Krokodýl Danda 13 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! [i] 07:30 Jen počkej, zajíci! [i] 08:05 M*A*S*H 64 [i] 08:40 Siska IV: Muž, který shořel 11 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Nový začátek [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska IV: Ruská hudba 12 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe XIV: Na kusy 9 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XIV: Mistři ve svádění 10 [i] 15:35 Policie Hamburk V: Hadí uštknutí 29 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Soukromý detektiv 15 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Pomsta 35 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Vinaři II: Policejní dorost 11 [i] 00:20 M*A*S*H 65 [i] 00:55 M*A*S*H 66 [i] 01:25 Návrat komisaře Rexe XIV: Na kusy 9 [i] 02:30 Návrat komisaře Rexe XIV: Mistři ve svádění 10 [i] 03:35 Rosamunde Pilcher: Nový začátek [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 69/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 123-124 [i] 13:10 Láska na druhý pokus 2 53 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 123-124/162 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska 125-126 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 54 [i] 23:25 Michael Jackson: Život legendy [i] 02:20 Pestúnka Fran [i] 03:10 Smotánka [i] 03:55 Chlapi neplačú [i] 04:50 Cigánky 123-124/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Zoom In 2 6 [i] 06:30 Ikona [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 7 [i] 11:15 Krokodýlové z předměstí [i] 12:55 Bláznivá svatba [i] 14:30 Přijíždí jezdec [i] 16:30 Akce nemluvně [i] 18:40 Předehra k polibku [i] 20:30 3 dny na zabití [i] 22:20 Podraz [i] 23:55 Gangy New Yorku [i] 02:30 Dokonalý únik [i] 04:00 Železný opičák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i]