TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:45 Susedské prípady [i] 10:45 Teória veľkého tresku VIII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 15-16/24 [i] 14:00 Kobra 11 XVI. 3/15 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dovolenka za trest [i] 23:05 Atletiko Cvernofka [i] 00:10 Mama III. 11-12/22 [i] 01:00 Kobra 11 XVI. 3/15 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 15-16/24 [i] 03:30 Mama III. 11-12/22 [i] 04:00 Teória veľkého tresku VIII. [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Antverpy, Ypres, Belgicko [i] 09:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Choď a nelúč sa [i] 13:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:30 Profesionáli III: Podozrenie 9/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Montreaux, Jazero Maggiore, Švajčiarsko [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 "Vratné lahve" [i] 22:05 DOKTOR MARTIN I. 16/16 [i] 22:55 DOKTOR MARTIN II.: Ospalá diera 1/16 [i] 23:50 Profesionáli III: Podozrenie 9/13 [i] 00:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania II: Nedokonalé zločiny [i] 01:35 "Vratné lahve" [i] 03:15 DOKTOR MARTIN I. 16/16 [i] 04:10 DOKTOR MARTIN II.: Ospalá diera 1/16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Podaj mi ruku a poď: Sovy z deravého duba [i] 06:30 Podaj mi ruku a poď: Veľká rodina [i] 06:40 Otecko sa mi nepáči [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Levík Raa Raa [i] 07:15 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Chrasť nad Hornádom [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Ostrov [i] 10:45 Keď príde september [i] 11:30 Obedníček: Žabčo a Žabinka [i] 11:35 Malý medvedík [i] 11:45 O troch priadkach [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:40 Zavri oči krásne [i] 13:20 Veľké preteky [i] 14:00 Neznáme zázraky Japonska: Tokijský nebeský strom [i] 14:30 Neznáme zázraky Japonska: Jedinečné vily v Kjóte [i] 15:00 SNP v archíve: Generáli [i] 15:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 15:55 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:25 Bakalárske návraty: To teda bola dovolenka [i] 17:15 Volejbal - ME 2017 mužov [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Príbeh košických chrobákov - The Backwards [i] 21:55 LETNÉ KINO: Smrť v Benátkach [i] 00:00 Domček z karát: Ťah kráľom [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 POLICAJTI V AKCII [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 47 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:05 Bostonské zločiny V. 1/13 [i] 00:05 Vikingovia II. 10/10 [i] 01:10 Tyran 1/10 [i] 02:25 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 POLICAJTI V AKCII [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Skutočné paničky z Orange County VIII. 13,14 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. 16,17 [i] 08:30 Simpsonovci XV. 1,2/22 [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 27,28 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 17 [i] 10:50 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 13:25 Prvé oddelenie II. [i] 14:10 Profesionáli II. 1/31 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. 29,30 [i] 16:00 Simpsonovci XV. 3,4 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:35 Hviezdna brána II. 14,15 [i] 19:35 Profesionáli II. 2 [i] 20:35 Neskrotná [i] 22:35 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 00:35 Vytunuj mi fáro II. 29,30 [i] 01:30 Profesionáli II. 2 [i] 02:20 Vikingovia II. 10/10 [i] 03:05 Tyran 1/10 [i] 03:55 Panelák [i] 04:40 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zkušební jízda I. 1 [i] 07:40 Vražedná čísla V. 10 [i] 08:40 Medium Iv. 8 [i] 09:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 11 [i] 10:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 12 [i] 11:25 Ranč Heartland VI. 13 [i] 12:25 Medium Iv. 8 [i] 13:20 Vražedná čísla V. 10 [i] 14:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 11 [i] 15:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 12 [i] 16:10 Ranč Heartland VI. 14 [i] 17:10 Medium Iv. 9 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 11 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 13 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 14 [i] 21:00 Prozíravost I. 5 [i] 21:55 Criminal Minds Xii. 21 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 00:30 Prozíravost I. 5 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 02:20 Ranč Heartland VI. 14 [i] 03:05 Ranč Heartland VI. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Poklady z garáží (3. Řada) 6 [i] 05:35 Poklady z garáží (3. Řada) 7 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Vyčerpanost 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (4. Řada): Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 2 [i] 08:10 Králové aukcí (3. Řada): Soutěž 10 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Promočeni na kost 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (4. Řada): Německo versus Amerika 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Mercedes - Part 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Kritický bod 9 [i] 13:30 Nutné k přežití (5. Řada): Skotsko 9 [i] 14:25 Nutné k přežití (5. Řada): Norsko 10 [i] 15:20 Nutné k přežití (6. Řada): Arizonské Sky Islands 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 2 [i] 17:10 Králové aukcí (3. Řada): Soutěž 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Ford Capri 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Ztracený svět 3 [i] 21:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Chřadnutí 3 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 23:00 Dvojí přežití (6. Řada) 12 [i] 00:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada) 4 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Duch Zorra 9 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (3. Řada): Ztracený svět 3 [i] 02:40 Ďáblův kaňon (1. Řada): Chřadnutí 3 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Fiat Panda 4x4 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Chalupa je hra [i] 06:20 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown IV [i] 09:45 To je vražda, napsala IV: Smrtonosná vinice [i] 10:30 Zatmění všech sluncí [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Křeček v noční košili: V pasti 4/6 [i] 14:05 Kousek života [i] 14:30 Zajíc v pytli spolu s Jiřím [i] 15:25 To je vražda, napsala IV: Poklad [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život a doba soudce A.K. 2: Láska 1/13 [i] 21:00 Trapný padesátky: Buchta pro Bohouše 1/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Taggart [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 GEN - Galerie elity národa [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Karel Absolon [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Kamera na cestách: Ibiza a [i] 09:55 Sen o nejtěžší hoře světa [i] 10:50 Náš venkov: Mořeplavec na suchu [i] 11:20 Vinitorium Moravicum 9/13 [i] 11:45 Příběhy zvědavých přírodovědců: Chladná krev aneb O čolcích 8/10 [i] 12:05 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 12:30 Československý filmový týdeník 1162/2379 [i] 12:45 Sedět na dvou židlích [i] 13:45 Po kapkách v Afghánistánu [i] 14:10 Letecké katastrofy: Přistání v [i] 15:00 Bonbónky světa [i] 15:15 Svoboda pod bodem mrazu aneb [i] 16:15 Ztráta paměti: Pátrání ve ztracené paměti 5/5 [i] 17:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 1/2 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zázračné studánky: Modlivým dolem za svatou paní [i] 19:15 Člověk z ráje [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pád Japonska v barvě [i] 21:00 Uhelný vlak [i] 21:45 Rozchod [i] 23:10 Trumfové eso [i] 01:10 Mizející místa domova: Čtrnáct svatých pomocníků [i] 01:30 Cama v Africe [i] 01:55 Krkonošské louky [i] 02:20 Život s Rusáky [i] 02:45 Abeceda komunistických zločinů: Asanace [i] 03:00 Zašlapané projekty: Kontaktní čočky profesora Wichterleho [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Babylon [i] 04:10 Perný den Marie O. [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3285 [i] 09:45 Policie Modrava: Nehoda [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Správná dvojka 5 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Dovolíš mi odejít? 30 [i] 14:05 Dr. House IV: Správná věc 2 [i] 15:00 Dr. House IV: 97 sekund 3 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Epidemie 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3286 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Dívky 10 [i] 21:15 Kriminálka Anděl IV: Dáma na kolejích 3 [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba XIII: Důvodné pochyby [i] 23:25 Vražedná čísla III: Jedna hodina 17 [i] 00:15 Dr. House IV: Správná věc 2 [i] 01:05 Dr. House IV: 97 sekund 3 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba XI: Epidemie 11 [i] 02:30 Střepiny [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dovolíš mi odejít? 30 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago VI: Večeře s Nadakhanem 6 [i] 06:40 Chlupatá rota: Ztraceni ve vesmíru / Bouře nad Srstburgem 12 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! [i] 07:55 M*A*S*H 62 [i] 08:35 Siska IV: Vražedná hra 10 [i] 09:50 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška [i] 11:55 Polední zprávy [i] 12:05 Siska IV: Muž, který shořel 11 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe XIV: Svět kouzel 7 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XIV: Probdělá noc 8 [i] 15:35 Policie Hamburk V: V bunkru 28 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Vratká budoucnost 14 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divošky [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Utrápené děti 31 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Jak se staví sen [i] 23:55 M*A*S*H 63 [i] 00:30 M*A*S*H 64 [i] 01:00 Návrat komisaře Rexe XIV: Svět kouzel 7 [i] 02:10 Návrat komisaře Rexe XIV: Probdělá noc 8 [i] 03:25 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 68/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Domov na kľúč [i] 11:55 Dáma v závoji 11-12/12 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Cigánky 121-122/162 [i] 18:25 Pestúnka Fran [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska 123-124 [i] 22:25 Láska na druhý pokus 2 53 [i] 23:25 Jedného dňa, možno [i] 01:40 Pestúnka Fran [i] 02:25 Smotánka [i] 03:45 Chlapi neplačú [i] 04:50 Cigánky 121-122/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Zoom In 2 24 [i] 05:50 Zoom In 2 25 [i] 06:00 Zoom In 2 26 [i] 06:10 Zoom In 2 1 [i] 06:20 Zoom In 2 2 [i] 06:30 Včera v noci [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:05 Ikona [i] 13:30 Ikona [i] 15:00 Země naděje [i] 16:50 Projekt A 2 [i] 18:40 Wrestler [i] 20:25 Akce nemluvně [i] 22:35 Dokonalý únik [i] 00:15 Nevyřizené účty [i] 01:55 Harley Davidson a Marlboro Man [i] 03:25 Ochránce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Cyklistika [i] 07:15 Atletika [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:45 Watts [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Atletika [i] 12:00 Atletika [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:15 Tenis [i] 16:55 Zprávy [i] 17:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Biozóna 1 5 [i] 05:30 New York Město Jídla 1: New York město jídla 5