TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Scooby-Doo a lochnesská príšera [i] 08:45 Hotel Transylvánia [i] 10:30 Charlieho anjeli [i] 12:30 Už sme doma? [i] 14:25 Slunce, seno, erotika [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Equalizer [i] 23:15 Sniper 5 [i] 01:20 Equalizer [i] 03:30 Hancock [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Park [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Prehadzovaná [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:50 Martinka II.: Naháňačka so školníkom 2/52 [i] 08:00 Lassie - Nové dobrodružstvá: Pytliaci [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Safari: Kapitán Žak 2/13 [i] 09:30 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 10:20 Slovensko v obrazoch [i] 10:45 Svet v obrazoch [i] 11:10 "Četnické humoresky": "Černá ruka" 12/13 [i] 12:20 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v troch dejstvách [i] 14:00 Medzinárodné letecké dni SIAF 2017 [i] 16:00 Choď a nelúč sa [i] 17:35 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Gotthard 1/2 [i] 21:50 Gotthard 2/2 [i] 23:25 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v troch dejstvách [i] 00:55 Gotthard 1/2 [i] 02:25 Gotthard 2/2 [i] 04:00 Slovensko v obrazoch [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Zvieratá v meste [i] 06:45 Encyklopédia etológie: Vedia šimpanzy myslieť? [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Voda, prameň života [i] 09:10 Zima v prameňoch [i] 09:30 Test magazín: Biely nebalený chlieb [i] 09:45 Športové nádeje: Talent z divokej vody [i] 09:55 Kanoistika - MS 2017 v rýchlostnej kanoistike [i] 12:40 Sťopka a Šidielko [i] 13:30 Návraty k hereckým legendám: Kamila Magálová [i] 14:00 Slovenské rody: Palatín Juraj Turzo z Betlanoviec [i] 14:35 Folklórny festival - Východná: S prúdom rieky Olzy [i] 15:40 Speer a on [i] 17:15 Volejbal - ME 2017 mužov [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Otcovia a deti [i] 20:55 LETNÉ KINO KLUB: Červenofúz [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Sofia Prvá 4 [i] 08:05 Rio [i] 10:10 "Za trnkovým keřem" [i] 11:50 Pretty Woman [i] 14:20 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 James Bond: Skyfall [i] 23:50 12 kôl: Opäť v akcii [i] 01:45 Nepodarený biznis [i] 03:25 V pätici po opici [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Skutočné paničky z Orange County VIII. 12,13 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. 14,15 [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 27 [i] 10:35 Keď sa má dom páčiť II. 6 [i] 11:05 PANELÁK XVI.: Je to vážne! 35 [i] 12:05 Kutyil s.r.o. 15,16 [i] 13:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 15:10 Ľadová katastrofa [i] 17:15 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 19:35 Profesionáli II. 1/31 [i] 20:35 Spoveď nákupnej maniačky [i] 22:55 V pätici po opici [i] 01:10 Profesionáli II. 1/31 [i] 02:05 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 03:05 Ľadová katastrofa [i] 04:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:20 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:30 Hannibal Post Mortem Iii. 7 [i] 07:40 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 08:35 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 09:30 Výkupné I. 4 [i] 10:30 Výkupné I. 5 [i] 11:30 Láska ve hvězdách I. 5 [i] 12:25 Láska ve hvězdách I. 6 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 15:10 Vražedná čísla V. 2 [i] 16:10 Vražedná čísla V. 3 [i] 17:10 Výkupné I. 4 [i] 18:10 Výkupné I. 5 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 21:00 Strážce pořádku VI. 7 [i] 21:55 Strážce pořádku VI. 8 [i] 22:50 Criminal Minds Xii. 21 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 00:40 Strážce pořádku VI. 7 [i] 01:35 Strážce pořádku VI. 8 [i] 02:25 Od soumraku do úsvitu I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Válečník oceánu (1. Řada): Konfrontace nepřítele 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Přilby, čaj, dálkové vytápění 4 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zrezivělé Camaro z roku 1967, 2. část 12 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 1. část 17 [i] 08:10 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Výkonná auta 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 09:55 Povstalecké zlato (1. Řada): Vlak pokladů 1 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Děsivá řeka 8 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 8 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Dvojí tvář 7 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Pistolnický souboj 8 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Vítězná série 19 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Rezavé Ranchero Resto 5 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 15:20 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 5 [i] 16:15 Fantastické inženýrství (2. Řada): Raketa na Mars 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ultima Evolution 7 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ferrari California T 8 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Duch Zorra 9 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Víka na kanály, sněžítka 10 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Ozdoby, pohledy 11 [i] 20:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: zážitky 4 [i] 21:00 Lidské zdraví (1. Řada) 1 [i] 23:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Prokletí bažiny: 2. část 6 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Cesta do Ruska 9 [i] 01:50 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: zážitky 4 [i] 02:40 Lidské zdraví (1. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): VW Corrado VR6 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Med [i] 06:40 Vyloženě rodinná historie [i] 08:15 Záchranáři: Bílá tma [i] 09:05 Úsměvy Miloše Kopeckého [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Křišťálek meč [i] 14:20 Chytrá princezna [i] 15:30 Poslední leč Alfonse Karáska [i] 16:25 Dobrá Voda: Nástup 1/7 [i] 17:40 Columbo [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Medovina 3/39 [i] 21:35 Báječná léta pod psa [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:15 Schimanski [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:25 Žiješ jenom 2x [i] 02:50 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 02:55 Banánové rybičky [i] 03:35 Paštiky a paštičky [i] 04:00 Hra o jablka [i] 04:30 Hodinový manžel [i] 04:55 Přes nový práh [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Ochránce [i] 05:30 Cesty víry: Společná naděje na rovníku [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Franklin a přátelé [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1162/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Dvě kamery na cestách [i] 09:35 Letadlová loď Enterprise: Šedý přízrak 6/10 [i] 10:25 Podivnosti světa: Exploze 8/8 [i] 11:15 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 12:10 Cama v Africe [i] 12:35 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 12:40 Cesty víry: Můj život v islámu [i] 13:10 Zázračné studánky: Modlivým dolem za svatou paní [i] 13:30 Na plovárně s Hanou Hegerovou [i] 13:55 Království divočiny: Galapágy [i] 14:25 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 14:50 Jak se vrací prales - Národní park [i] 15:45 Svět z ptačí perspektivy: Maroko, země kontrastů [i] 16:40 Kdyby stěny mohly mluvit!: Obývací pokoj [i] 17:40 Království Mustang 3/4 [i] 18:35 Expominuty 2017: Moc energie 7/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Trumfové eso [i] 22:05 A spravedlnost pro všechny [i] 00:00 České kořeny ve Vancouveru 1/2 [i] 01:25 Z očí do očí [i] 02:00 Lidové nástroje národů světa [i] 02:25 Na kolech jižní Moravou [i] 02:40 Marsyas [i] 03:20 Nedůvěra [i] 03:45 Moderní kostely v Bratislavě [i] 04:05 Ochránce [i] 04:30 Noční safari [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Robot a příšerka 3 [i] 06:30 Avengers: Sjednocení II 9 [i] 06:55 Milesova vesmírná dobrodružství 21 [i] 07:25 Show Toma a Jerryho 9 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru II 28 [i] 08:10 Modrá lucerna [i] 09:25 Zlatý kompas [i] 11:35 Návštěvníci: Prozrazení, Návrat do budoucnosti 6, 7 [i] 14:00 Matěji, proč tě holky nechtějí? [i] 15:15 Ženy v pokušení [i] 17:35 Discopříběh [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:15 Policie Modrava: Nehoda [i] 21:30 Střepiny [i] 22:00 Operace Dunaj [i] 00:15 Matěji, proč tě holky nechtějí? [i] 01:30 Volejte Novu [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba XI: Ďábelská trojice 10 [i] 02:45 Prásk [i] 03:40 Chcete být milionářem? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Zbožné přání 5 [i] 06:35 Chlupatá rota: Strašlivý zápach / Krunýřova mánie 11 [i] 06:55 M*A*S*H 61 [i] 07:35 M*A*S*H 62 [i] 08:05 Největší tankové bitvy II: Bitva o Pobaltí 9 [i] 09:05 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:35 Modrý kód: Kdo zastavil výzkum 30 [i] 10:50 Ano, šéfe! [i] 12:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:55 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:40 Všechen čas světa [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kapitán Exner: Osamělý mrtvý muž 2/2 [i] 21:20 Očima Josefa Klímy [i] 22:10 Černá listina [i] 00:05 Komplikace: Epidemie 5 [i] 00:55 Největší tankové bitvy II: Bitva o Pobaltí 9 [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Karavan šou [i] 05:45 Odviate vetrom 2/2 [i] 08:25 Karavan šou [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Roztomilé mrchy IV. 17/25 [i] 13:25 Doktori [i] 15:00 Inga Lindströmová: Svadobný deň [i] 17:05 Splnený sen [i] 20:00 Dáma v závoji - FINÁLE 11-12/12 [i] 22:10 Nesmrteľný - FINÁLE 20-22/22 [i] 01:05 Hra o Niké [i] 01:50 Splnený sen [i] 03:50 Nesmrteľný 22/22 [i] 04:50 Cigánky 119-120/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Šťastné a Veselé [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 19 [i] 11:15 Zoom In 2 21 [i] 11:20 Král rybář [i] 13:40 Včera v noci [i] 15:15 Bláznivá svatba [i] 16:50 Předehra k polibku [i] 18:40 Země naděje [i] 20:30 Agent z vesmíru [i] 22:00 Archanděl [i] 22:45 Archanděl [i] 23:30 Archanděl [i] 00:25 Podraz [i] 01:50 Král rybář [i] 04:00 Pan Pip [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Cyklistika [i] 07:15 Tenis [i] 08:30 Skoky do vody [i] 09:00 Skoky do vody [i] 10:00 Skoky do vody [i] 10:45 Závody GT [i] 11:15 Závody GT [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 19:00 Jezdectví [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Rally [i] 22:25 Zprávy [i] 22:30 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 2 1 [i] 06:00 Jak se to dělá 4: domek na hraní 6 [i] 06:10 Ledové kamiony 5 11 [i] 07:05 Ledové kamiony 5 12 [i] 08:00 Lovci velryb 1 2 [i] 09:00 Svět kolibříků [i] 10:00 Příroda to ví nejlíp 1 11 [i] 10:30 Příroda to ví nejlíp 1 12 [i] 11:00 Tajemství Číny 1 3 [i] 12:05 Nalezená Atlantida 1 1 [i] 13:50 Opravdu potřebujeme měsíc? [i] 14:55 Dějiny vědy 1 4 [i] 16:00 Tváří v tvář 1 4 [i] 17:05 Příběh Nikiho Laudy [i] 19:00 Utajený šéf - USA 6 5 [i] 19:55 Černobyl po třiceti letech [i] 21:00 Den v životě diktátora 1 2 [i] 22:00 Vyhrané a prohrané bitvy 2. světové váky 1 4 [i] 23:05 Einsatzgruppen: Nacistická smrtící komanda 1: Bez Židů 2 [i] 00:05 ISIS: Asijská expanze 1 2 [i] 01:05 Bitvy před Kristem 1: Den zúčtování u Marathónu 8 [i] 02:00 Vyhrané a prohrané bitvy 2. světové váky 1 4 [i] 03:00 Einsatzgruppen: Nacistická smrtící komanda 1: Bez Židů 2