TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:20 Tom a Jerry: Kúzelný prsteň [i] 08:30 Deň otvorených dverí 2017 - NAŽIVO [i] 08:40 Myšiak Stuart Little 2 [i] 10:15 Deň otvorených dverí 2017 - NAŽIVO [i] 10:25 Teória veľkého tresku VIII. [i] 10:50 Deň otvorených dverí 2017 - NAŽIVO [i] 11:10 Medveď Yogi [i] 12:50 Deň otvorených dverí 2017 - Špeciál - NAŽIVO [i] 14:10 Hancock [i] 15:50 Deň otvorených dverí 2017 - NAŽIVO [i] 16:15 Hriešny tanec [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Hotel Transylvánia [i] 22:25 Pompeje [i] 00:30 Hriešny tanec [i] 02:30 Pompeje [i] 04:00 Sila úderu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Cestou necestou: Mexiko [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Mamička pracuje [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:50 Martinka II.: Neodbytná priateľka 1/52 [i] 08:00 Lassie - Nové dobrodružstvá: Zuliho záchrana [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Atlantída II.: Nový úsvit 1. časť 1/13 [i] 10:40 Park [i] 11:25 Vitaj, Zuzanka! [i] 11:50 Dovidenia, Zuzanka! [i] 12:15 Malé zlaté slnko [i] 13:30 Vôňa lásky 2/6 [i] 15:15 Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 16:45 Naj dedinka Slovenska [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Spišský hrad [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky 9/10 [i] 23:40 Vôňa lásky 2/6 [i] 01:20 Tiene lásky 9/10 [i] 02:45 Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 04:15 Nebíčko v papuľke: Spišský hrad [i] 04:45 Atlantída II.: Nový úsvit 1. časť 1/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 VOJNOVÉ HRY, a muž, ktorý ich zastavil [i] 07:40 Polícia [i] 07:55 Jazdi hlavou: Pravidlo pravej ruky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Napoleonské vojny [i] 10:25 Kanoistika - MS 2017 v rýchlostnej kanoistike [i] 12:55 Európa v obrazoch [i] 13:25 Gypsy Festival [i] 14:20 Voda, prameň života [i] 14:55 Zima v prameňoch [i] 15:20 Folklórne festivaly - Heľpa: KORENE A KRÍDLA [i] 16:20 Kvarteto [i] 16:45 SK DEJINY: Antisemitizmus a holokaust [i] 18:15 Futbal - Fortuna liga [i] 20:35 Speer a on [i] 22:10 Hotel Úsvit [i] 23:00 Neznáme dejiny Spojených štátov: Bush a Obama - vek teroru [i] 00:00 LETNÉ KINO KLUB: Il camorrista [i] 02:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:40 Sofia Prvá 2,3 [i] 09:30 Simpsonovci XXIV. 19 [i] 09:55 NAŠI [i] 11:30 Opica na snehu [i] 13:30 Spoveď nákupnej maniačky [i] 15:40 Ja, Frankenstein [i] 17:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 18:55 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pretty Woman [i] 23:10 Nepodarený biznis [i] 01:10 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 03:15 NOVINY TV JOJ 04:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ako som spoznal vašu mamu II. 16 [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 11,12 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. 12,13 [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN: Kúpelňa [i] 10:45 Keď sa má dom páčiť II. 5 [i] 11:15 Hľadá sa dom pre milionárov - Miami 7 [i] 12:30 NA CHALUPE [i] 13:30 PANELÁK XVI.: Je to vážne! 35 [i] 14:15 Mama, ožeň ma! 5,6 [i] 17:25 Malé klamstvá na podmienku [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 16/16 [i] 20:35 12 kôl: Opäť v akcii [i] 22:35 Muž v ohni [i] 01:45 PANELÁK XVI.: Je to vážne! 35 [i] 02:25 NA CHALUPE [i] 03:05 Spoveď ambicióznej mrchy [i] 04:30 Kutyil s.r.o. 16/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:20 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:45 Vražedná čísla V. 2 [i] 08:45 Vražedná čísla V. 3 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 10:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 11:40 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 12:35 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 13:30 Výkupné I. 4 [i] 14:30 Výkupné I. 5 [i] 15:30 Láska ve hvězdách I. 5 [i] 16:25 Láska ve hvězdách I. 6 [i] 17:20 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 18:15 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 23:45 Vražedná čísla V. 2 [i] 00:40 Vražedná čísla V. 3 [i] 01:35 Láska ve hvězdách I. 5 [i] 02:20 Láska ve hvězdách I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Baterie/plechovky/ optické čočky 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Zámky s časovým zpožděním, čokoládové dortíky, zásobníky palet a křišťálové lustry 14 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Karnevalové masky na Mardi Gras, tvrdé bonbony, umělé zuby 3 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Boj nebo útěk 4 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Život v divočině 5 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Cesta k zotavení 13 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Lewes 3 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Ipswich 4 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tak do práce 7 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Zářivá anglická kometa 8 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Toulavý muž 9 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Zaostřeno na závody 10 [i] 11:40 Lovci odpadu (8. Řada) 1 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 11 [i] 13:30 Australská železnice (1. Řada) 4 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Sonorská poušť, Arizona 8 [i] 15:20 Zlatá horečka (6. Řada): Krev, pot a zlato 1 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): V očekávání změny 13 [i] 18:05 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Útok medvěda 5 [i] 19:00 Válečník oceánu (1. Řada): Konfrontace nepřítele 3 [i] 20:00 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 3 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 6 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Oblast hurikánů 11 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 6 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Lindsey Vonn 4 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Shaquille O'Neal 5 [i] 01:50 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 3 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 6 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Oblast hurikánů 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Citroën HY Van 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:55 Párek [i] 07:05 Sny kominíka Sazivce [i] 07:45 Úsměvy Vladimíra Svitáčka [i] 08:25 Toulavá kamera na venkově [i] 08:50 Otec Brown IV [i] 09:35 Zatmění všech sluncí [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tajemná truhla [i] 14:05 Darmošlap z Nemanic a princezna [i] 15:00 Vyloženě rodinná historie [i] 16:35 Komici na jedničku [i] 17:30 Zrcadlo nenávisti [i] 18:25 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všechnopárty [i] 21:00 Angelika a král [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:45 Vraždy podle Agathy Christie [i] 00:20 Jak se vede, sousede? [i] 01:00 Banánové perličky [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:10 Magie v ulicích [i] 02:25 Žiješ jenom 2x [i] 02:55 Krmivo na zimu [i] 03:20 Večeře pro faráře [i] 03:50 Přes nový práh [i] 04:10 V kondici [i] 04:30 Bydlení je hra [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Mořeplavec na suchu [i] 09:30 ... a tuhle znáte? [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Afghánská Šangrila - Pan doktor a jeho král [i] 11:15 Letecké katastrofy: Přistání v [i] 12:00 Po stopách Emila Holuba [i] 12:50 Tajemství železnic [i] 13:20 Neobyčejné ženy: Ruth [i] 14:10 Kouzlo Afriky: Lidé z buše [i] 14:35 Cesta za snem [i] 16:10 Žralok bílý a příběh Rodneyho Foxe [i] 17:05 Kamera na cestách: Ibiza a [i] 17:55 Zázračná planeta: Těžký život predátorů: Souboje v mořských hlubinách 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vinitorium Moravicum 8/13 [i] 19:20 Na cestě po Bora Bora [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Těžká váha [i] 22:25 Horečka sobotní noci [i] 00:25 Ve jménu vlasti IV: Krieg nicht Lieb 11/12 [i] 01:10 Ztráta paměti 4/5 [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:35 V sousedství s hrozící vodou [i] 02:55 Narození [i] 03:20 Odvaha [i] 03:45 Mystické vody Rýna [i] 04:10 Defilé 2007 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Robot a příšerka 2 [i] 06:25 Avengers: Sjednocení II 8 [i] 06:50 Milesova vesmírná dobrodružství 20 [i] 07:15 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 08:30 V dobré společnosti [i] 10:35 Policajti na baterky [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:55 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 15:15 Zrození šampióna [i] 17:50 Méďa Béďa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se zbavit nevěsty [i] 22:05 Doom [i] 00:15 Policajti na baterky [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba XI: Instinkt 9 [i] 02:30 Co na to Češi [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:10 Malé lásky [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago VI: Smolná tvrz stoupá 4 [i] 06:50 Chlupatá rota: Smrdutá letka / Krádež v muzeu 10 [i] 07:15 M*A*S*H 59 [i] 07:50 Autosalon [i] 09:05 Modrý kód: Den pro princezny 29 [i] 10:15 Vinaři II: Blanka 10 [i] 11:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - VELKÉ FINÁLE [i] 14:20 Mladé víno [i] 16:25 Vraždy v Midsomeru II: Hlasy ze záhrobí [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kapitán Exner: Osamělý mrtvý muž 1/2 [i] 21:30 Správní chlapi [i] 23:55 Smrtonosná hra 2 [i] 02:05 Zabijácké rekviem [i] 04:05 Vraždy v Midsomeru II: Hlasy ze záhrobí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Karavan šou [i] 06:00 Odviate vetrom 1/2 [i] 08:25 Karavan šou [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Roztomilé mrchy IV. 15-16/25 [i] 14:15 Doktori [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Šípy vášne [i] 17:50 Leto v Bavorsku [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 22:00 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 00:05 Madisonské mosty [i] 02:40 Rosamunde Pilcherová: Šípy vášne [i] 04:05 Monk [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 05:55 Zoom In 2 12 [i] 06:00 Zoom In 2 14 [i] 06:10 Zoom In 2 15 [i] 06:15 Od dvanácti do tří [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Hledá se Jackie Chan [i] 12:35 Archanděl [i] 13:20 Archanděl [i] 14:05 Archanděl [i] 15:00 Kšeftáři [i] 16:30 Rivalové [i] 18:30 Newton Boys [i] 20:30 Devět životů [i] 22:15 Ong-Bak 2 [i] 23:55 Pokrevní bratři 2 [i] 01:50 Gangy New Yorku [i] 04:25 Harley Davidson a Marlboro Man [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Cyklistika [i] 07:15 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 13:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 19:00 Jezdectví [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Rally [i] 22:25 Zprávy [i] 22:30 Zápas [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:30 Rally [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 1 4 [i] 06:00 Jak se to dělá 4: vysavač a mini mozzarella 5 [i] 06:10 Ledové kamiony 5 9 [i] 07:05 Ledové kamiony 5 10 [i] 08:00 Lovci velryb 1 1 [i] 09:00 Nejmenší ptáci na světě [i] 10:00 Příroda to ví nejlíp 1 9 [i] 10:30 Příroda to ví nejlíp 1 10 [i] 11:00 Tajemství Číny 1 2 [i] 12:05 Příběh Nikiho Laudy [i] 14:00 Poznávání vesmíru 1 12 [i] 14:30 Poznávání vesmíru 1 13 [i] 15:00 Dějiny vědy 1 3 [i] 16:00 Tváří v tvář 1 3 [i] 17:05 Tajemství Velikonočního ostrova [i] 18:05 Utajený šéf - USA 6 3 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 6 4 [i] 19:55 Hlubinné peklo