TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:45 Susedské prípady [i] 10:45 Teória veľkého tresku VIII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11-12/24 [i] 13:50 Kobra 11 XVI. 1/15 [i] 14:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 Kobra 11 XVI. 1/15 [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11-12/24 [i] 02:30 Teória veľkého tresku VIII. [i] 03:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11-12/24 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Caserta, Rím, Tivoli, Taliansko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová III: Volanie divadla [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli III: Bodie sa mstí 7/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Rosemary a Thymeová III: Čaša ticha [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tajná nádej [i] 21:55 Vrchný inšpektor Banks IV.: To, čo nás prežije 1/3 [i] 23:25 Profesionáli III: Bodie sa mstí 7/13 [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 01:15 Vrchný inšpektor Banks IV.: To, čo nás prežije 1/3 [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:10 Julie Lescautová [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Šťavnatý vŕšok [i] 06:35 Otecko sa mi nepáči [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - AN APPLE A DAY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Badín [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Herecké legendy: Jozef Adamovič [i] 09:40 Vojvodkyňa z Amalfi [i] 11:05 Machinko [i] 11:30 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 11:35 Obedníček: Žabčo a Žabinka [i] 11:40 Malý medvedík [i] 11:45 Gitarista Joe [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Záhradníkov pes [i] 13:55 Žarty a žaloby [i] 14:20 HiSTORY [i] 14:35 Anton Podstraský [i] 14:55 60 zabijakov divočiny III. [i] 15:20 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:00 Ahoj Slovensko [i] 16:45 Hokej - prípravné zápasy [i] 19:30 Večerníček: Žabčo a Žabinka [i] 19:35 Malý medvedík [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - AN APPLE A DAY [i] 19:45 Levík Raa Raa [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Homo touristicus [i] 21:05 LETNÉ KINO: Na západe nič nové [i] 23:10 Domček z karát: Posledný rez [i] 00:05 Polícia [i] 00:15 Jazdi hlavou: Deti vidia inak [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 POLICAJTI V AKCII [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 45 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 HESLO [i] 22:55 Kosti XII. 9 [i] 23:55 Bostonské zločiny IV. 20/20 [i] 00:55 Vikingovia II. 9 [i] 01:55 KRIMI 02:25 POLICAJTI V AKCII [i] 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Panelák [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 9,10 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. 8,9 [i] 08:30 Simpsonovci XIV. 19,20 [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 23,24 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 15 [i] 10:50 Hviezdna brána II. 8,9 [i] 13:00 Bostonské zločiny IV. 19 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. 13 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. 25,26 [i] 16:05 Simpsonovci XIV. 21,22/22 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXIV. 8 [i] 17:30 Hviezdna brána II. 10,11 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:35 Kutyil s.r.o. 14 [i] 20:35 Ja, Frankenstein [i] 22:30 Jedinečné letisko v Dubaji 8 [i] 23:30 V službách KGB III. 6 [i] 00:30 Kutyil s.r.o. 14 [i] 01:30 Fórky, vtipky XXIV. 9 [i] 02:00 Jedinečné letisko v Dubaji 8 [i] 02:45 V službách KGB III. 6 [i] 03:30 Vikingovia II. 9 [i] 04:15 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:15 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:25 Vražedná čísla V. 8 [i] 08:20 Medium Iv. 5 [i] 09:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 10:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 5 [i] 11:20 Ranč Heartland VI. 11 [i] 12:20 Medium Iv. 5 [i] 13:20 Vražedná čísla V. 8 [i] 14:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 15:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 5 [i] 16:15 Ranč Heartland VI. 12 [i] 17:15 Medium Iv. 7 [i] 18:15 Vražedná čísla V. 9 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 6 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba X. 16 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba X. 17 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 20 [i] 03:10 Ranč Heartland VI. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Perníkové domečky, přívěsy pro skot, dveře hangáru a figurky pro děti 12 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada) 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (4. Řada): Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Každý sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Vytuněná Riviera 1969 27 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Krev na rukou 7 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hazard 7 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Tlak 8 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sny o zlatě 9 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Austin Mini 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Austin Mini 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy 5 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 21:00 Vesmírné zvláštnosti (1. Řada) 4 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 12 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 13 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Všehochuť z Gas Monkey Garage 18 [i] 01:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Tak to dělají psanci 14 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 02:40 Vesmírné zvláštnosti (1. Řada) 4 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 12 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 13 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Noble M12 GTO 2.5 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bydlení je hra [i] 06:20 Banánové rybičky [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: V kruhu rodinném [i] 09:45 Kino [i] 10:00 Sanitka: Milovník žen a atraktivní lékař 10/11 [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Křeček v noční košili: Sehnat noční košili 2/6 [i] 14:05 13. komnata Jaroslavy Panýrkové [i] 14:35 Televizní legendy [i] 15:40 To je vražda, napsala IV: Vražda za zrcadlem [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:55 Nemocnice na kraji města [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Taggart [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Dům z karet 8/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 09:55 Deset století architektury: Pražský hrad - stopy baroka [i] 10:10 Postřehy odjinud [i] 10:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 2/2 [i] 11:20 Neobyčejné ženy: Agatha Christie [i] 12:10 Sedět na dvou židlích [i] 13:10 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 13:15 Příběhy zvědavých přírodovědců: Chladná krev aneb O čolcích 8/10 [i] 13:35 Karel Absolon [i] 14:35 Hirošima - počátek atomového věku [i] 15:20 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 16:20 Ve stínu bohyně matky země [i] 17:20 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 17:40 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Malba krajinou [i] 19:25 Mizející místa domova: Čtrnáct svatých pomocníků [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zapomenuté kmeny Angoly [i] 21:00 Svět z ptačí perspektivy: Maroko, země kontrastů [i] 21:55 Šeptej [i] 23:25 Na cestě po Bora Bora [i] 23:50 Sestřička Jackie V: Štěstí s kresbou 2/10 [i] 00:20 Kouzlo Afriky: Zapomenutý kraj [i] 00:40 Vinitorium Moravicum 8/13 [i] 01:05 Náš venkov: Zachraňte stodoly [i] 01:35 Brněnský tramping [i] 02:00 Z očí do očí [i] 02:30 Žiji na hranici, pracuji za hranicí [i] 02:45 Naděje [i] 03:10 Národní týden manželství [i] 03:35 Pevnosti [i] 03:50 Ochránce [i] 04:15 Na moll... [i] 04:55 Pátá čtvrť: zmizelé město pražské [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3283 [i] 09:40 Výměna manželek IX [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Správná dvojka 3 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Případ, na který nestačí 28 [i] 14:00 Dr. House III: Výpověď 22 [i] 15:00 Dr. House III: Cvok 23 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Instinkt 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3284 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Sněz, co můžeš 748 [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Ledově ostří [i] 00:00 Vražedná čísla III: Soupeři 16 [i] 01:00 Dr. House III: Výpověď 22 [i] 01:55 Dr. House III: Cvok 23 [i] 02:35 Tělo jako důkaz III 12 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Případ, na který nestačí 28 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago VI: Veřejný nepřítel číslo jedna 2 [i] 06:35 Chlupatá rota: Hon na husu / Nejlépe oblečený chmaták v dějinách 8 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! [i] 08:05 M*A*S*H 56 [i] 08:40 Siska IV: Dopis z Ria 8 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Dokonalé štěstí [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska IV: Smrtelné střetnutí 9 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe XIV: Příliš hořká čokoláda 3 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XIV: Kabinet kuriozit 4 [i] 15:35 Policie Hamburk V: Pomoc pro jízdní oddíl 26 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Tíha důkazů 12 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Deníky psané z lásky 34 [i] 21:35 Machři [i] 23:50 M*A*S*H 57 [i] 00:25 M*A*S*H 58 [i] 00:55 Návrat komisaře Rexe XIV: Příliš hořká čokoláda 3 [i] 02:00 Návrat komisaře Rexe XIV: Kabinet kuriozit 4 [i] 03:10 Rosamunde Pilcher: Dokonalé štěstí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:50 Fatmagul 66/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 119-120 [i] 13:15 Láska na druhý pokus 2 51 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 117-118/162 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska - NOVÉ ČASTI 121-122 [i] 22:30 Láska na druhý pokus 2 52 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 21-22/22 [i] 01:05 Pestúnka Fran [i] 01:55 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Cigánky 117-118/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 06:00 Zoom In 2 2 [i] 06:10 Zoom In 2 3 [i] 06:20 Brenda Starrová [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Děti planety Duna 1 3