TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:55 Búrlivé víno [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:10 Teória veľkého tresku VIII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 9-10/24 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 14/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:50 Búrlivé víno [i] 00:00 Kobra 11 XV. 14/14 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 9-10/24 [i] 02:30 Teória veľkého tresku VIII. [i] 03:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 9-10/24 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Postav dom, zasaď strom [i] 07:20 Test magazín: Letné pneumatiky na SUV [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Wittenberg, Zámok Reinhardsbrunn, Nemecko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová III: Trojnohý miláčik [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli III: Tajná zbraň 6/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Caserta, Rím, Tivoli, Taliansko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Volanie divadla [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Boxer [i] 22:15 Tvoje deti [i] 23:55 Profesionáli III: Tajná zbraň 6/13 [i] 00:45 Boxer [i] 02:35 Nebíčko v papuľke: Kolárovo [i] 03:05 Julie Lescautová [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Super - zmysly: Super - zmysly: Hmat [i] 06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMIEŠNY LIEK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Pribeník [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Herecké legendy: Jozef Adamovič [i] 09:40 Inkognito [i] 10:40 Japonská mozaika VIII [i] 11:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPIZZA [i] 11:05 Bola raz jedna záhrada: Veľký hrdina [i] 11:10 Bola raz jedna záhrada: Poklad [i] 11:20 Bola raz jedna záhrada: Nápad za milión [i] 11:30 Obedníček: Žabčo a Žabinka [i] 11:40 Malý medvedík [i] 11:45 Kapustnicový obor [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:45 Smejeme sa storočiami [i] 13:10 Karambol [i] 14:00 Prečo chudoba?: Park Avenue - peniaze, moc a americký sen [i] 14:55 60 zabijakov divočiny III. [i] 15:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:00 Ahoj Slovensko [i] 16:45 Hokej - prípravné zápasy [i] 19:30 Večerníček: Žabčo a Žabinka [i] 19:35 Malý medvedík [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMIEŠNY LIEK [i] 19:50 Levík Raa Raa [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Svet zhora: Senegal zhora [i] 20:30 Liga majstrov - zápas: FC Liverpool - TSG Hoffenheim [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:40 Festivaly 2016: UPRISING [i] 23:55 Domček z karát: Posledný rez [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 POLICAJTI V AKCII [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 Pod povrchom 44 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 11,12 [i] 22:45 PANELÁK XVI.: Je to vážne! 35 [i] 23:30 Paranormálne záhady III. 15 [i] 00:35 Bostonské zločiny IV. 19 [i] 01:30 Vikingovia II. 8 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 POLICAJTI V AKCII [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Panelák [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 8,9 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. 6,7 [i] 08:30 Simpsonovci XIV. 17,18 [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 21,22 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 14 [i] 10:50 Hviezdna brána II. 6,7 [i] 13:00 Bostonské zločiny IV. 18 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. 12 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. 23,24 [i] 16:05 Simpsonovci XIV. 19,20 [i] 17:05 Fórky, vtipky XXIV. 6,7 [i] 17:35 Hviezdna brána II. 8,9 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 13 [i] 20:35 Náhradníci [i] 22:30 Jazda 7,8 [i] 23:45 V službách KGB III. 5 [i] 00:45 Kutyil s.r.o. 13 [i] 01:40 Fórky, vtipky XXIV. 7 [i] 02:10 Črepiny PLUS [i] 02:55 Jazda 7,8 [i] 03:40 Paranormálne záhady III. 15 [i] 04:20 V službách KGB III. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Vražedná čísla V. 7 [i] 08:10 Medium Iv. 4 [i] 09:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 2 [i] 10:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 3 [i] 11:10 Ranč Heartland VI. 10 [i] 12:10 Medium Iv. 4 [i] 13:10 Vražedná čísla V. 7 [i] 14:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 2 [i] 15:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 3 [i] 16:10 Ranč Heartland VI. 11 [i] 17:10 Medium Iv. 5 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 8 [i] 19:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 4 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 3 [i] 22:50 Laskavý dotek I. 9 [i] 23:45 Prozíravost I. 4 [i] 00:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 3 [i] 01:35 Medium Iii. 6 [i] 02:25 Laskavý dotek I. 9 [i] 03:10 Ranč Heartland VI. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (8. Řada): Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Sjezdová lyžařská vázání, podložky s ponornými díly, důlní ventilace a ořezávátka 11 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Tanana odpočívá 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Puška M16/hudební židle reagující na posed 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Porucha v poušti 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závody motocyklů/vytuněný Packard na závody v Pebble - 2. část 26 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada) 6 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Corvette 1957, 2. část 22 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford 1956 na zakázku, 1. část 23 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford 1956 na zakázku, 2. část 24 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Puška M16/hudební židle reagující na posed 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Golf 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 20:00 Velká láska k autům (1. Řada): Land Rover Series 1 2 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 12 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Monkey a Rambo 4 [i] 00:00 Dvojí přežití (4. Řada): Ledovcový pád 4 [i] 01:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Patagonie 4 [i] 01:50 Velká láska k autům (1. Řada): Land Rover Series 1 2 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 03:30 Pouliční psanci (4. Řada) 12 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Honda S2000 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Záchranáři: Ženské spiknutí [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Prokletí Dannau [i] 09:45 Párek [i] 10:00 Nemocnice na kraji města [i] 11:00 Nemocnice na kraji města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Křeček v noční košili: Ukradený vynález 1/6 [i] 14:10 13. komnata Marty Kubišové [i] 14:35 Sobota v dívčí škole [i] 15:40 To je vražda, napsala IV: V kruhu rodinném [i] 16:25 Cestománie [i] 16:55 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 Sanitka: Milovník žen a atraktivní lékař 10/11 [i] 21:00 Sanitka: Havárie letadla v Suchdole u 11/11 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo [i] 23:15 Profil zločinu IV [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Toulavá kamera na venkově [i] 01:10 Jak se vede, sousede? [i] 01:50 Hodinový manžel [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Zapomenuté výpravy: Expedice Korál [i] 05:30 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 13/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Království Mustang 2/4 [i] 09:50 Panství Downton IV 7/10 [i] 10:40 Panství Downton IV 8/10 [i] 11:50 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 3/3 [i] 12:50 Náš venkov: Zachraňte stodoly [i] 13:20 ...a tuhle znáte? [i] 13:45 Mizející místa domova: Čtrnáct svatých pomocníků [i] 14:05 S gurmánem na cestách II.: Brooklyn [i] 14:45 Afghánská Šangrila - Pan doktor a jeho král [i] 15:35 Sedět na dvou židlích [i] 16:35 Pátá čtvrť: zmizelé město pražské [i] 17:35 Divoká Čína: Krajina velkých proměn [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Na pomoc životu - transplantace [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Ibiza a [i] 21:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2 [i] 22:00 Zamilovat se [i] 23:40 Ve jménu vlasti IV: 13 hodin v Islámábádu 10/12 [i] 00:25 Karel Absolon [i] 01:25 Zázračné studánky: Tajemný doktor a křížová cestička [i] 01:45 Tajemství železnic [i] 02:10 Podlužácký ornament [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Talent [i] 03:35 Zastavení u Josefa Průši [i] 03:55 Ochránce [i] 04:25 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3282 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Siroteček 747 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Správná dvojka 2 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme sami 27 [i] 14:05 Dr. House III: Houseův výcvik 20 [i] 15:00 Dr. House III: Rodina 21 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Alibi 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3283 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek IX [i] 21:40 Malé lásky [i] 22:45 Chcete být milionářem? [i] 00:20 Vražedná čísla III: Konec hlídky 15 [i] 01:20 Dr. House III: Houseův výcvik 20 [i] 02:15 Dr. House III: Rodina 21 [i] 02:55 Tělo jako důkaz III 11 [i] 03:35 Správná dvojka [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme sami 27 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago VI: Neblaze proslulí 1 [i] 06:40 Chlupatá rota: Televizní hypnóza / Zachraňte Pepu 7 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! [i] 07:55 M*A*S*H 54 [i] 08:40 Siska IV: Nevěsta odnikud 7 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska IV: Dopis z Ria 8 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe XIV: Oslava diplomky 1 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XIV: Poslední poločas 2 [i] 15:35 Policie Hamburk V: Nebezpečné setkání 25 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Nesnesitelné vedro 11 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Kdo zastavil výzkum 30 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:50 Telebazar [i] 00:05 M*A*S*H 55 [i] 00:40 M*A*S*H 56 [i] 01:05 Návrat komisaře Rexe XIV: Oslava diplomky 1 [i] 02:10 Návrat komisaře Rexe XIV: Poslední poločas 2 [i] 03:25 Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:00 Fatmagul 65/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 117-118 [i] 13:10 Láska na druhý pokus 2 50 [i] 14:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Cigánky 115-116/162 [i] 18:30 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska - NOVÉ ČASTI 119-120 [i] 22:30 Láska na druhý pokus 2 51 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 19-20/22 [i] 01:10 Pestúnka Fran [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Cigánky 115-116/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 06:30 Vykradač hrobů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Agáta [i] 12:30 7 trpaslíků [i] 13:55 Hledá se Jackie Chan [i] 15:30 Brenda Starrová [i] 17:05 Zmatená duše [i] 18:45 Muži, co zírají na kozy [i] 20:20 Salon krásy [i] 22:00 Předehra k polibku [i] 23:50 Východní přísliby [i] 01:35 Černá kočka, bílý kocour