TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Teória veľkého tresku VIII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7-8/24 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 13/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 Kobra 11 XV. 13/14 [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7-8/24 [i] 02:15 Teória veľkého tresku VIII. [i] 03:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7-8/24 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Snowdonia, Tenby, Wales [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli III: Sluha dvoch pánov 5/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Wittenberg, Zámok Reinhardsbrunn, Nemecko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Trojnohý miláčik [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Čierne ovce [i] 23:05 Profesionáli III: Sluha dvoch pánov 5/13 [i] 23:55 Čo ja viem [i] 01:30 Čierne ovce [i] 02:35 Julie Lescautová [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PAMAŤ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Vinné [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Herecké legendy: Jozef Adamovič [i] 09:40 Hájnikova žena [i] 11:10 Bola raz jedna záhrada: Básnička [i] 11:20 Bola raz jedna záhrada: Šedý vlk [i] 11:30 Obedníček: Žabčo a Žabinka [i] 11:40 Malý medvedík [i] 11:45 O orangutanovi a jeho mame [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 Smejeme sa storočiami [i] 13:10 Bitka o Van Gogha [i] 14:00 Čas, ktorý žijeme [i] 15:10 SNP v archíve: Boj o Polom [i] 15:35 Sonatína pre páva [i] 17:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Osvalda Zahradníka [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby 2016 - Jaroslav Švihra [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Žabčo a Žabinka [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PAMAŤ [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:35 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 SK DEJINY: Antisemitizmus a holokaust [i] 21:30 Jan Svěrák: Lekcia filmu [i] 21:55 LETNÉ KINO: V mene otca [i] 00:05 Domček z karát: Posledný rez [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:40 POLICAJTI V AKCII [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 43 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:50 Paranormálne záhady III. 14 [i] 00:55 Bostonské zločiny IV. 18 [i] 01:55 Vikingovia II. 7 [i] 03:00 KRIMI 03:25 POLICAJTI V AKCII [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ako som spoznal vašu mamu II. 11,12 [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 7,8 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. 4,5 [i] 08:30 Simpsonovci XIV. 15,16 [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 19,20 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 13 [i] 10:50 Hviezdna brána II. 4,5 [i] 13:00 Bostonské zločiny IV. 17 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. 11 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. 21,22 [i] 16:05 Simpsonovci XIV. 17,18 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXIV. 4 [i] 17:30 Hviezdna brána II. 6,7 [i] 19:20 TIPOS INFO 19:35 Kutyil s.r.o. 12 [i] 20:35 Na dostrel [i] 22:30 Nebezpečné lety II. 2 [i] 23:35 V službách KGB III. 4 [i] 00:35 Kutyil s.r.o. 12 [i] 01:30 Fórky, vtipky XXIV. 5 [i] 02:00 Nebezpečné lety II. 2 [i] 02:45 Paranormálne záhady III. 14 [i] 03:30 V službách KGB III. 4 [i] 04:10 Vikingovia II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:15 Vražedná čísla V. 6 [i] 08:15 Medium Iv. 3 [i] 09:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 13 [i] 10:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 11:10 Ranč Heartland VI. 9 [i] 12:10 Medium Iv. 3 [i] 13:05 Vražedná čísla V. 6 [i] 14:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 13 [i] 15:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 16:05 Ranč Heartland VI. 10 [i] 17:05 Medium Iv. 4 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 7 [i] 19:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 2 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 3 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 21 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 22:50 Ničemové I. 8 [i] 23:45 Medium Iii. 6 [i] 00:40 Criminal Minds Xii. 20 [i] 01:35 Ničemové I. 8 [i] 02:20 Medium Iii. 6 [i] 03:05 Ranč Heartland VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Podvozky pro jachty/Lemované koberce 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Odpružení na horská kola, chirurgické stehy, sušičky na obilí a pánve 10 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Zkouška odvahy 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Periskop/dopis od Helen Kellerové 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Nedostatek vzduchu 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Blázinec s motorkami/Příprava Packardu - část 1. 25 [i] 11:40 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Tanana odpočívá 5 [i] 13:30 Mimořádné projekty (6. Řada): Central Market v Abú Dhabí 9 [i] 14:25 Mimořádné projekty (6. Řada): Rotterdamský přístav 10 [i] 15:20 Mimořádné projekty (7. Řada): Rekonstrukce newyorského metra 1 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Periskop/dopis od Helen Kellerové 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Saab 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Bubny konga, pokovování a knoflíky 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Toaletní papír/absint/kriketové míčky 3 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (1. Řada): Utah 8 [i] 21:00 Záchranářské práce (1. Řada) 1 [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Gin ze Smokey Mountain 8 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 4 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zkouška ohněm 4 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 4 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (1. Řada): Utah 8 [i] 02:40 Záchranářské práce (1. Řada) 1 [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Gin ze Smokey Mountain 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): VW Corrado VR6 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bez ženské a bez tabáku: Režný chléb 4/4 [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Posel smrti [i] 09:45 Nohejbal [i] 10:00 Neznámý známý Miloš Kopecký [i] 10:55 Sanitka 9/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Bez práce nejsou koláče [i] 13:50 Smrt černého krále [i] 15:40 To je vražda, napsala IV: Prokletí Dannau [i] 16:25 Cestománie [i] 16:55 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:55 Nemocnice na kraji města [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Kriminalista [i] 23:55 Otec Brown IV [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Konec nacistického korzára [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Zázračná planeta: Těžký život predátorů: Ulov nebo ukradni 2/3 [i] 09:45 Duše v moři [i] 10:40 Království divočiny: Madagaskar - laboratoř Země [i] 11:05 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 11:15 Vancouver - ostrov a město [i] 11:45 Na pomoc životu - transplantace [i] 12:00 Cesty víry: Společná naděje na rovníku [i] 12:25 Ztráta paměti 4/5 [i] 13:25 Samoty Zikmunda Reacha [i] 14:20 Klášterní říše 4/4 [i] 14:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 2/2 [i] 15:50 Neobyčejné ženy: Agatha Christie [i] 16:45 Podivnosti světa: Nezvyklé vynálezy 7/8 [i] 17:30 Hirošima - počátek atomového věku [i] 18:15 Tajemství železnic [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Bora Bora [i] 19:20 Recyklační architektura [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Šedý přízrak 6/10 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Přistání v [i] 21:50 Knoflíkáři [i] 23:35 Sestřička Jackie V: Štěstí s kresbou 2/10 [i] 00:05 Dům z karet 8/13 [i] 00:50 Malá bílá lež [i] 01:40 Expominuty 2017: Moc energie 6/10 [i] 01:50 Z očí do očí [i] 02:20 Meruňky ve stínu vinné révy [i] 02:45 Cesta na jih [i] 03:10 Počesku [i] 03:20 Láska [i] 03:45 Královna Ester [i] 04:10 Vzkaz Růženy Ostré [i] 04:25 Start z Velkého Dvora [i] 04:40 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3281 [i] 09:55 Specialisté: Krevní pouto 9 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Správná dvojka 1 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Kytek není nikdy dost 26 [i] 14:00 Dr. House III: Ve vzduchu 18 [i] 15:00 Dr. House III: Pozor na věk 19 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Lepší andělé 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3282 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Siroteček 747 [i] 21:40 Víkend [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba XIII: Zaměřovač [i] 23:40 Vražedná čísla III: Vybít si vztek 14 [i] 00:35 Dr. House III: Ve vzduchu 18 [i] 01:30 Dr. House III: Pozor na věk 19 [i] 02:10 Tělo jako důkaz III 10 [i] 03:00 Správná dvojka [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Kytek není nikdy dost 26 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago V: Prokletý svět 2/2 [i] 06:35 Chlupatá rota: Rodeo / Vzorná občanka 6 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! [i] 08:05 M*A*S*H 52 [i] 08:40 Siska IV: Peklo je jinde 6 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Ve víně je láska [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska IV: Nevěsta odnikud 7 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe XIII: Temná stránka 11 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XIII: Šedivec 12 [i] 15:35 Policie Hamburk V: Samý Einstein 24 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Jako Fénix z popela 10 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře II: Velké stěhování 33 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Za sklem 8 [i] 00:15 M*A*S*H 53 [i] 00:50 M*A*S*H 54 [i] 01:20 Návrat komisaře Rexe XIII: Temná stránka 11 [i] 02:25 Návrat komisaře Rexe XIII: Šedivec 12 [i] 03:30 Rosamunde Pilcher: Ve víně je láska [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:55 Fatmagul 64/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Nekonečná láska 115-116 [i] 13:15 Láska na druhý pokus 2 49 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 113-114/162 [i] 18:35 Pestúnka Fran [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Nekonečná láska - NOVÉ ČASTI 117-118 [i] 22:30 Láska na druhý pokus 2 50 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 18/22 [i] 00:20 Upírske denníky III. 22/22 [i] 01:05 Pestúnka Fran [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:55 Cigánky 113-114/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 25 [i] 06:10 Čokoládová válka [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 11:35 Zoom In 2 26 [i] 11:45 Zoom In 2 1 [i] 11:55 Vykradač hrobů [i] 13:25 Agent Cody Banks 2 [i] 15:05 Želví nindžové III [i] 16:45 Děti planety Duna 1 3 [i] 18:15 Černá kočka, bílý kocour [i] 20:30 Mafiánovi [i] 22:15 Východní přísliby