TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Teória veľkého tresku VIII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 5-6/24 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 12/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 My sme Millerovci [i] 22:45 Atletiko Cvernofka [i] 23:50 Mama III. 9-10/22 [i] 00:45 Kobra 11 XV. 12/14 [i] 01:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 5-6/24 [i] 02:50 Mama III. 9-10/22 [i] 03:30 Teória veľkého tresku VIII. [i] 04:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 6/24 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Arromanches, La Trinite, Francúzsko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová III: V kláštornej záhrade [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli III: Zbeh 4/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Snowdonia, Tenby, Wales [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Eštebák [i] 22:10 DOKTOR MARTIN 15/16 [i] 23:05 Profesionáli III: Zbeh 4/13 [i] 23:55 Eštebák [i] 01:40 DOKTOR MARTIN 15/16 [i] 02:30 Julie Lescautová [i] 04:05 Svet v obrazoch [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Šťavnatý vŕšok [i] 06:20 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - HLÚPOSŤ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Kysak [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Herecké legendy: Jozef Adamovič [i] 09:45 Cid [i] 11:30 Obedníček: Žabčo a Žabinka [i] 11:35 Malý medvedík [i] 11:45 Rodina prasiatok ide k moru [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:45 Smejeme sa storočiami [i] 12:55 Muž,ktorý miloval symfóniu čísel [i] 13:55 Neznáme zázraky Japonska: Dynamický festival Danjiri [i] 14:25 Neznáme zázraky Japonska: Zimné nástrahy hory Fudži [i] 14:55 Vtedy v auguste [i] 15:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 15:55 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:25 Bakalárske návraty: Kúsok mäsa [i] 16:45 Koliesko [i] 17:00 Super - zmysly: Super - zmysly: Sluch [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby - Milan Kočtúch [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Žabčo a Žabinka [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - HLÚPOSŤ [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:35 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Čas, ktorý žijeme [i] 21:15 Profesionálna cudzinka [i] 22:15 Šesťdesiatosmičkár Ján Midžiak [i] 23:10 Domček z karát: Posledný rez [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 POLICAJTI V AKCII [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 42 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 Paranormálne záhady III. 13 [i] 00:05 Bostonské zločiny IV. 17 [i] 01:05 Vikingovia II. 6 [i] 02:05 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:30 POLICAJTI V AKCII [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Mestečko záhad 20/20 [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 6 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXIV. 2,3 [i] 08:30 Simpsonovci XIV. 13,14 [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 17,18 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 11,12 [i] 11:20 Najužitočnejší hráč 2 [i] 13:25 Keď sa má dom páčiť II. 4 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. 8 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. 19,20 [i] 16:05 Simpsonovci XIV. 15,16 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXIV. 2 [i] 17:30 Hviezdna brána II. 4,5 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 11 [i] 20:35 Pomsta družičiek [i] 22:30 Kickboxer 2: Cesta späť [i] 00:30 Kutyil s.r.o. 11 [i] 01:30 Fórky, vtipky XXIV. 3 [i] 01:55 Paranormálne záhady III. 13 [i] 02:40 Vikingovia II. 6 [i] 03:25 Panelák [i] 04:15 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Vražedná čísla V. 5 [i] 08:35 Medium Iv. 2 [i] 09:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 11 [i] 10:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 12 [i] 11:25 Ranč Heartland VI. 8 [i] 12:25 Medium Iv. 2 [i] 13:25 Vražedná čísla V. 5 [i] 14:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 11 [i] 15:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 12 [i] 16:10 Ranč Heartland VI. 9 [i] 17:10 Medium Iv. 3 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 6 [i] 19:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 13 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 21:00 Prozíravost I. 4 [i] 21:55 Criminal Minds Xii. 20 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 00:40 Prozíravost I. 4 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 02:25 Ranč Heartland VI. 9 [i] 03:10 Axn Insider - Hannibal 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Poklady z garáží (3. Řada) 4 [i] 05:35 Poklady z garáží (3. Řada) 5 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Na tenkém ledu 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Reproduktory z letního kina/královské sedlo 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Nezdařilý výstup 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Závod v Dodge Dart 1967 - 2. část 24 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Bentley - část 2 12 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Zkouška odvahy 4 [i] 13:30 Nutné k přežití (5. Řada): Extrémní poušť 6 [i] 14:25 Nutné k přežití (5. Řada): Fanoušci versus divočina 7 [i] 15:20 Nutné k přežití (5. Řada): Tým 2 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (10. Řada): Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Reproduktory z letního kina/královské sedlo 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (1. Řada): Porsche 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (2. Řada): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Samý popel 4 [i] 21:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Za každou cenu 2 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 23:00 Dvojí přežití (6. Řada) 11 [i] 00:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada) 3 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Útěk El Chapa 8 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (3. Řada): Samý popel 4 [i] 02:40 Ďáblův kaňon (1. Řada): Za každou cenu 2 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Citroën HY Van 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Pracovní oděvy [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Bez ženské a bez tabáku: Chomout 3/4 [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Otrávená večeře [i] 09:45 Po stopách hvězd [i] 10:15 Martin Frič, klasik českého filmu [i] 11:05 To byla svatba, strýčku [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Létající Čestmír: Poslední květina 6/6 [i] 14:10 13. komnata Kamily Moučkové [i] 14:40 Zajíc v pytli [i] 15:40 To je vražda, napsala IV: Posel smrti [i] 16:25 Cestománie [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Pelíšky [i] 22:00 Sanitka 9/11 [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:00 Smrt černého krále [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Postřehy odjinud [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Kalendárium [i] 04:40 GEN - Galerie elity národa [i] 04:55 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Tajemství věstonických Venuší [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Kamera na cestách: Menorca plná záhad a vzrušujících tradic [i] 09:55 Vinitorium Moravicum 8/13 [i] 10:20 Zapomenuté výpravy: Expedice Korál [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1161/2379 [i] 10:55 Letecké katastrofy: Přistání na [i] 11:45 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 13/13 [i] 12:05 Divnopis [i] 12:10 Karel Absolon [i] 13:10 Ztráta paměti 4/5 [i] 14:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 2/2 [i] 15:10 Televize v srpnu 1968 [i] 16:20 Polibek Alexandra Dubčeka [i] 17:15 Cesta do Vídně [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zázračné studánky: Tajemný doktor a křížová cestička [i] 19:20 Klášterní říše 4/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Invaze 1968. Ruský pohled [i] 21:05 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 22:05 Vyšší zájem [i] 23:55 Důvod žít a zemřít [i] 01:50 Mizející místa domova: "Panenka skákavá" ze Skoků [i] 02:10 Malba krajinou [i] 02:35 Divnopis [i] 02:40 O čem se nemluví [i] 03:10 Z očí do očí [i] 03:45 To za nás fakt nebylo [i] 04:10 Infiorata di Spello [i] 04:30 Brno 1969 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Tělo jako důkaz III 9 [i] 09:45 Kriminálka Anděl III: Oko za oko 8 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 19 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Z kobry kotě neuděláš 25 [i] 14:05 Dr. House III: Přísně tajné 16 [i] 15:00 Dr. House III: Poloha plodu 17 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba XI: Vždy připraven 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3281 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Specialisté: Krevní pouto 9 [i] 21:15 Kriminálka Anděl IV: Bláznivá smrt 2 [i] 22:40 Kriminálka Las Vegas XV: Finále (2. část) 20 [i] 23:35 Vražedná čísla III: Honba za pokladem 13 [i] 00:30 Dr. House III: Přísně tajné 16 [i] 01:30 Dr. House III: Poloha plodu 17 [i] 02:10 Tělo jako důkaz III 9 [i] 03:00 Dva a půl chlapa V 19 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Z kobry kotě neuděláš 25 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Prokletý svět 1/2 [i] 06:40 Chlupatá rota: Nováček / Ztracený psík 5 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! [i] 07:40 Jen počkej, zajíci! [i] 08:10 M*A*S*H 50 [i] 08:45 Siska IV: Andělská tvář 5 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Ukradené léto [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska IV: Peklo je jinde 6 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XIII: Ztráta paměti 9 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XIII: Zásah do srdce 10 [i] 15:35 Policie Hamburk V: Žena z Ipanemy 23 [i] 16:35 Odpolední zprávy [i] 16:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Rodina je základ 9 [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Modrý kód: Den pro princezny 29 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Jak se staví sen [i] 23:50 M*A*S*H 51 [i] 00:20 M*A*S*H 52 [i] 00:55 Návrat komisaře Rexe XIII: Ztráta paměti 9 [i] 01:55 Návrat komisaře Rexe XIII: Zásah do srdce 10 [i] 03:00 Rosamunde Pilcher: Ukradené léto [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Sandhya - svetlo môjho života [i] 06:50 Fatmagul 63/160 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:55 Pestúnka Fran [i] 10:55 Domov na kľúč [i] 12:00 Dáma v závoji 9-10/12 [i] 14:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:25 Chlapi neplačú [i] 16:30 Cigánky 111-112/162 [i] 18:25 Pestúnka Fran [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Nekonečná láska - NOVÉ ČASTI 115-116 [i] 22:30 Láska na druhý pokus 2 49 [i] 23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 17/22 [i] 00:20 Upírske denníky III. 21/22 [i] 01:05 Pestúnka Fran [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 Chlapi neplačú [i] 04:45 Cigánky 111-112/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zoom In 2 14 [i] 05:50 Zoom In 2 15 [i] 06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Zoom In 2 19 [i] 06:20 Císař Augustus 1 5 [i] 07:10 Císař Augustus 1 6 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 21 [i] 11:15 Zoom In 2 24 [i] 11:20 Dračí dvojčata [i] 13:15 Čokoládová válka [i] 15:05 Projekt A [i] 16:55 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 18:40 Dárce [i] 20:30 Newton Boys [i] 22:30 Lesní duch [i] 00:05 Perfektní servis