TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Kung Fu Panda III. [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:30 Zachráňte Willyho 3 [i] 10:20 Jak se krotí krokodýli [i] 12:50 Život je raz taký [i] 15:20 Božská relikvia 3 [i] 17:40 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pomstiteľ [i] 22:35 Elitný zabijak [i] 00:35 Pomstiteľ [i] 02:25 Na život a na smrť [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Park [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Prasiatko Peppa I: Materská škola [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:35 Martinka I.: Už ťa neľúbim 52/52 [i] 07:50 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a dedina upírov [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:40 Safari: Sova 1/13 [i] 09:15 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 10:05 Slovensko v obrazoch [i] 10:25 Svet v obrazoch [i] 10:50 "Četnické humoresky": "Repetent" 10/13 [i] 12:10 "Četnické humoresky": "Lázeňské intermezzo" 11/13 [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot: Hodiny [i] 15:05 Život na úteku [i] 16:30 Takí sme boli: Jozef Kroner, in memoriam [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Dva zákony 1/2 [i] 21:55 Dva zákony 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Hodiny [i] 01:05 Dva zákony 1/2 [i] 02:40 Dva zákony 2/2 [i] 04:10 Slovensko v obrazoch [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Polícia [i] 06:25 Cyklopotulky [i] 06:35 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 06:45 Televíkend [i] 07:10 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Farmárska revue [i] 09:00 Požičaná planéta II. [i] 09:25 Test magazín: Letné pneumatiky na SUV [i] 09:35 Kráľovná horských riek [i] 10:00 Archijerejská sv. liturgia z odpustu v Ľutine [i] 12:40 Figliar Sťopka [i] 13:35 Slovenské rody: František Turzo na biskupskom stolci v Nitre [i] 14:00 Návraty k hereckým legendám: Emil Horváth ml. [i] 14:40 Folkl. festival . Východná [i] 15:50 Speer a Hitler: Diablov architekt: Spandau - Trest [i] 17:25 Trochu inak s Adelou [i] 18:30 Večerníček: Žabčo a Žabinka [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - NEBOJSMAJLO [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:35 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Otcovia a deti [i] 20:55 LETNÉ KINO KLUB: Nebo a peklo [i] 23:15 Príbeh v tretej osobe [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:15 Sofia Prvá 1/25 [i] 08:40 Timon a Pumbaa III. [i] 09:10 Prechádzky s dinosaurami [i] 11:05 "Na pytlácké stezce" [i] 12:40 Pestúnka v akcii [i] 14:40 Ja, zloduch! [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Na dostrel [i] 22:35 Králi ulice [i] 01:00 22 Jump Street [i] 03:10 Udri a zdrhni! [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Keď sa má dom páčiť II. 3 [i] 05:25 Mestečko záhad 19 [i] 05:45 Skutočné paničky z Orange County VIII. 5,6 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:25 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 26 [i] 10:25 Keď sa má dom páčiť II. 4 [i] 11:00 PANELÁK XVI. [i] 12:00 Kutyil s.r.o. 8,9 [i] 13:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD - Noga, Ďurianová [i] 15:15 Apokalypsa: V znamení zverokruhu [i] 17:15 Banánový Joe [i] 19:30 Kutyil s.r.o. 10 [i] 20:35 Kameňák 3 [i] 23:00 Udri a zdrhni ! [i] 01:05 Kutyil s.r.o. 10 [i] 02:10 VŠETKO ČO MÁM RÁD - Noga, Ďurianová [i] 03:05 Apokalypsa: V znamení zverokruhu [i] 04:35 Forky, vtipky XXVI. [i] 04:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 08:30 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 09:30 Výkupné I. 2 [i] 10:25 Výkupné I. 3 [i] 11:25 Láska ve hvězdách I. 3 [i] 12:25 Láska ve hvězdách I. 4 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 15:20 Vražedná čísla IV. 18 [i] 16:15 Vražedná čísla V. 1 [i] 17:10 Výkupné I. 2 [i] 18:05 Výkupné I. 3 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 21:00 Strážce pořádku VI. 5 [i] 21:55 Strážce pořádku VI. 6 [i] 22:50 Criminal Minds Xii. 20 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 00:35 Strážce pořádku VI. 5 [i] 01:30 Strážce pořádku VI. 6 [i] 02:20 Od soumraku do úsvitu I. 2 [i] 03:05 Axn Insider - Hannibal 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Válečník oceánu (1. Řada): Kdo je špatný 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Lis na auta, sárí, Worcesterová omáčka 2 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Prorezlé Camaro, 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 08:10 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Malá auta 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 7 [i] 09:55 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Soudný den 8 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Z kola ven 7 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Mike Tyson 5 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Vesmírný nález 6 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Zoufalá řešení 17 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Znuděný 18 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Blázen do Mustangů 3 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tajemství BMW 4 [i] 15:20 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 4 [i] 16:15 Fantastické inženýrství (2. Řada): Nejdelší tunel na světě 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ariel Atom 3S 5 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Audi S8 6 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Útěk El Chapa 8 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné hrnce, šaty a silnice 8 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Nože, tašky na surfboardy a ploty 9 [i] 20:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: podchlazení 3 [i] 21:00 Mosquito [i] 22:30 Jak se to dělá (24. Řada): Spirálové repelenty proti komárům, tříkolky na sluneční energii, palmov olej a stříkací pistole na s 8 [i] 23:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Kletba bažiny 5 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): 12metrové příšery 8 [i] 01:50 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: podchlazení 3 [i] 02:40 Mosquito [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Škola otců [i] 08:10 Záchranáři: Ženské spiknutí [i] 09:05 Úsměvy Václava Vosky [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Život na zámku [i] 11:50 Každý má šanci [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princi Truhlíkovi [i] 14:05 Loupežnická pohádka [i] 14:50 Neznámý známý Miloš Kopecký [i] 15:40 To byla svatba, strýčku [i] 16:35 Svědkyně [i] 17:30 Smrt a Blažená paní [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Volavka 2/39 [i] 21:30 Rebelové [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:25 Schimanski [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:35 Žiješ jenom 2x [i] 03:00 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 03:05 Banánové rybičky [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:45 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Zatopené osudy: Slezská Harta [i] 05:35 Cesty víry: Dopis z Indie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1161/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Lázeňský trojúhelník [i] 09:35 Letadlová loď Enterprise: Sama proti Japonsku 5/10 [i] 10:30 Podivnosti světa: Nezvyklé vynálezy 7/8 [i] 11:15 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 12:10 Malba krajinou [i] 12:40 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 12:45 Cesty víry: Společná naděje na rovníku [i] 13:10 Zázračné studánky: Tajemný doktor a křížová cestička [i] 13:35 Klášterní říše 4/4 [i] 14:05 Postřehy odjinud [i] 14:10 Království divočiny: Madagaskar - laboratoř Země [i] 14:35 Na cestě po Bora Bora [i] 15:05 S gurmánem na cestách II.: Brooklyn [i] 15:45 Svět z ptačí perspektivy: Pozoruhodné Jordánsko [i] 16:40 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 3/3 [i] 17:40 Království Mustang 2/4 [i] 18:35 Expominuty 2017: Moc energie 6/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Expedice Korál [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Důvod žít a zemřít [i] 22:00 Silkwoodová [i] 00:10 Malá bílá lež [i] 01:00 Mamon II: Miklagard 7/8 [i] 01:50 Mamon II: Ygdrasil 8/8 [i] 02:50 Komenský by zaplakal [i] 03:15 Abeceda komunistických zločinů: Emigrace [i] 03:25 Zašlapané projekty: Lokomotiva "u ledu" [i] 03:45 Přesídlená vesnice [i] 04:05 Divnopis [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Robot a příšerka 1 [i] 06:25 Avengers: Sjednocení II 7 [i] 06:55 Milesova vesmírná dobrodružství 19 [i] 07:20 Show Toma a Jerryho 8 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru II 27 [i] 08:10 Císařovy nové šaty [i] 09:25 Dožeň, co se dá! [i] 11:30 Návštěvníci: Sólo pro návštěvníky, Stane se zítra 4, 5 [i] 13:50 Případ mrtvých spolužáků [i] 15:40 2Bobule [i] 17:35 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Pasťák 16 [i] 21:35 Kriminálka Anděl IV: Únos 1 [i] 22:55 Letní interview [i] 23:35 Není úniku [i] 01:30 Případ mrtvých spolužáků [i] 02:55 Volejte Novu [i] 03:40 Chcete být milionářem? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago V: Nebezpečná hrobka 8 [i] 06:55 Chlupatá rota: Svačinovač / Achillova pata 4 [i] 07:20 M*A*S*H 49 [i] 07:50 Největší tankové bitvy II: Jomkipurská válka: Bitva o Sinaj 8 [i] 08:50 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Klenot Čintámani 7 [i] 09:50 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Poklad kapitána Morgana 8 [i] 10:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 11:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 12:20 2012 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Slunce, seno, erotika [i] 22:00 Nepoučitelní [i] 00:10 Komplikace: Imunitní reakce 4 [i] 01:10 Největší tankové bitvy II: Jomkipurská válka: Bitva o Sinaj 8 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 03:50 Utta Danella: Letní šálek čokolády [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Karavan šou [i] 06:10 Katie Ffordová: Odvrátená strana lásky [i] 08:25 Karavan šou [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Hra o Niké [i] 11:55 Roztomilé mrchy IV. 13-14/25 [i] 14:15 Doktori [i] 15:45 Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska [i] 17:45 Klebetí sa... [i] 20:00 Dáma v závoji 9-10/12 [i] 22:10 Nesmrteľný 17-19/22 [i] 00:55 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i] 02:25 Klebetí sa... [i] 03:55 Nesmrteľný 18/22 [i] 04:45 Cigánky 109-110/162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 4 [i] 06:10 Zoom In 2 6 [i] 06:20 Zoom In 2 7 [i] 06:30 7 trpaslíků [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 11:35 Zoom In 2 10 [i] 11:45 Zoom In 2 12 [i] 11:55 Císař Augustus 1 5 [i] 12:40 Císař Augustus 1 6 [i] 13:30 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 15:15 14 ostří [i] 17:10 Agent Cody Banks 2 [i] 18:50 Bratři z donucení [i] 20:25 Spiknutí [i] 22:10 Perfektní servis [i] 23:40 Ikarus [i] 01:15 U-Turn [i] 03:15 Teror [i] 04:45 Bratři Warnerové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:00 Snooker [i] 11:00 Motorky [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 18:00 Snooker [i] 20:10 Zprávy [i] 20:15 Fotbal [i] 22:45 Cyklistika [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Šerm [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika 1 3 [i] 06:00 Jak se to dělá 4: kameninová zapékací mísa a višňový kompot 4 [i] 06:10 Ledové kamiony 5 7 [i] 07:05 Ledové kamiony 5 8 [i] 08:00 Člověk a bestie 1 2 [i] 09:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě USA 1 2 [i] 10:00 Příroda to ví nejlíp 1 7 [i] 10:30 Příroda to ví nejlíp 1 8