TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Kung Fu Panda III. [i] 07:40 Žabí princ [i] 09:30 Trójska vojna [i] 11:10 Teória veľkého tresku VIII. [i] 11:35 Navždy v mojom srdci [i] 13:45 Yes Man [i] 15:50 Jak se krotí krokodýli [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Život je raz taký [i] 23:05 Bláznivo zamilovaní [i] 01:20 Rafťáci [i] 03:10 Život je raz taký [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov II. [i] 07:30 Prasiatko Peppa I: Hra na skrývačku [i] 07:35 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:50 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 08:05 Martinka I.: Po škole 51/52 [i] 08:20 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a tajomstvo stratených včiel [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:40 Daj si čas [i] 10:10 Atlantída: Dotknutý bohmi 2. časť 13/13 [i] 10:55 Park [i] 11:55 Najstarší zo všetkých vrabcov [i] 13:15 Vôňa lásky 1/6 [i] 15:15 Danielle Steelová: Zoja 1/2 [i] 16:45 Naj dedinka Slovenska [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Kolárovo [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky 8/10 [i] 23:40 Vôňa lásky 1/6 [i] 01:35 Tiene lásky 8/10 [i] 03:00 Danielle Steelová: Zoja 1/2 [i] 04:30 Nebíčko v papuľke: Kolárovo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Sniežik: Biely kožúšok [i] 07:00 Kysuce [i] 07:25 Encyklopédia etológie: Jedna veľka rodina [i] 07:40 Polícia [i] 07:50 Jazdi hlavou: Vlak [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Letný špeciál - Hovory cez rampu [i] 10:20 Napoleonské vojny [i] 11:10 Cesta [i] 11:40 VAT [i] 12:05 Spektrum vedy: Sliny a ich diagnostické využitie [i] 12:40 Folklórny festival - Východná: Pomôžte nám chvíľu oslobodiť vílu [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:30 Požičaná planéta II. [i] 14:55 Test magazín: Letné pneumatiky na SUV [i] 15:10 Televízia od A po Z (J - Z) [i] 16:45 SK DEJINY: Politická teológia a konfesionálne napätie [i] 18:15 Futbal - Fortuna liga: FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava [i] 20:35 Speer a Hitler: Diablov architekt: Spandau - Trest [i] 22:10 Neznáme dejiny Spojených štátov: Reagan, Gorbačov a tretí svet - vzostup pravice [i] 23:05 Neznáme dejiny Spojených štátov: Bush a Clinton: premárnený mier a Nový svetový poriadok [i] 00:05 LETNÉ KINO KLUB: Ctihodné mŕtvoly [i] 02:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:45 Káčerovo III. 5/5 [i] 09:15 Simpsonovci XXIV. 18 [i] 09:35 NAŠI [i] 11:10 Najužitočnejší hráč 2 [i] 13:10 Pomsta družičiek [i] 15:00 Som číslo štyri [i] 17:20 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pestúnka v akcii [i] 22:40 22 Jump Street [i] 01:05 Kickboxer 2: Cesta späť [i] 03:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:25 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ako som spoznal vašu mamu II. 10 [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 4,5 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:40 NOVÉ BÝVANIE 17 [i] 10:50 Keď sa má dom páčiť II. 3 [i] 11:20 Hľadá sa dom pre milionárov - San Francisco 9/9 [i] 12:35 NA CHALUPE [i] 13:40 PANELÁK XVI. [i] 14:25 Mama, ožeň ma! 3,4 [i] 17:20 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i] 19:30 Kutyil s.r.o. 9 [i] 20:35 Králi ulice [i] 22:55 Dvojitý zásah [i] 01:10 PANELÁK XVI. [i] 01:55 NA CHALUPE [i] 02:40 Správna sexi trojka [i] 04:20 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:25 Vražedná čísla IV. 18 [i] 08:20 Vražedná čísla V. 1 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 11:15 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 12:15 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 13:15 Výkupné I. 2 [i] 14:10 Výkupné I. 3 [i] 15:10 Láska ve hvězdách I. 3 [i] 16:10 Láska ve hvězdách I. 4 [i] 17:05 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 23:45 Vražedná čísla IV. 18 [i] 00:40 Vražedná čísla V. 1 [i] 01:35 Láska ve hvězdách I. 3 [i] 02:30 Láska ve hvězdách I. 4 [i] 03:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Obrněné vozy, stavby z tahových tkanin, veslovací trenažery a sochy 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (14. Řada): Hliníkové plechovky, kukačkové hodiny, záchranné plováky 1 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Lidská vlčí smečka 2 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Nepříjemné překvapení 3 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Veselé Vánoce, Kilcherovi 12 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Rezavé Ranchero Resto 5 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Jednostopová délka 7 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Hellcat na dálnici 8 [i] 11:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 13:30 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Rwanda 7 [i] 15:20 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Soudný den 8 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Děsivá řeka 8 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Vánoce na hospodářství 12 [i] 18:05 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Silnice 4 [i] 19:00 Válečník oceánu (1. Řada): Kdo je špatný 2 [i] 20:00 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 2 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Krvavá voda 5 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Sezona zabíjení je zpět 10 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 5 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Julianne Hough 3 [i] 01:50 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 2 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Krvavá voda 5 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Sezona zabíjení je zpět 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Fiat Panda 4x4 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Domácí oděvy [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:30 Po stopách hvězd [i] 07:00 O Bumbrlíčkovi [i] 07:30 Vo Brikitě [i] 08:05 Toulavá kamera na venkově [i] 08:35 Otec Brown IV [i] 09:20 Bez ženské a bez tabáku: Chomout 3/4 [i] 10:10 Bez ženské a bez tabáku: Režný chléb 4/4 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Koho ofoukne větříček [i] 13:50 Až já budu královna [i] 14:35 Škola otců [i] 16:15 Komici na jedničku [i] 17:15 Rubín má barvu krve [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dárkový koš pro Jiřinu [i] 21:25 Báječná Angelika [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:10 Vraždy podle Agathy Christie [i] 00:45 Jak se vede, sousede? [i] 01:30 Banánové perličky [i] 02:00 Bolkoviny [i] 02:55 Žiješ jenom 2x [i] 03:20 Bydlení je hra [i] 03:45 Chalupa je hra [i] 04:05 Pod pokličkou [i] 04:30 Zahrada je hra [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Zachraňte stodoly [i] 09:30 ...a tuhle znáte? [i] 09:55 Velký útěk [i] 10:45 Letecké katastrofy: Přistání na [i] 11:35 Kontejnerový vlak [i] 12:20 Tajemství železnic [i] 12:45 Po stopách amazonských [i] 13:15 Neobyčejné ženy: Agatha Christie [i] 14:05 Kouzlo Afriky: Zapomenutý kraj [i] 14:30 Tři mušketýři 2/2 [i] 16:10 Duše v moři [i] 17:05 Kamera na cestách: Menorca plná záhad a vzrušujících tradic [i] 18:00 Zázračná planeta: Těžký život predátorů: Vyhledej a znič 2/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Sousedé [i] 19:20 Na cestě po ekvádorském Manabí [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kon-Tiki [i] 22:00 Zabijáci [i] 00:00 Ve jménu vlasti IV: 13 hodin v Islámábádu 10/12 [i] 00:45 Ztráta paměti 3/5 [i] 01:45 Voda, která bolí [i] 02:45 Jak napálit pojišťovnu [i] 03:10 Abeceda komunistických zločinů: Disident [i] 03:20 Zašlapané projekty: Pod značkou ČSA [i] 03:40 Maršov [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 20 [i] 06:40 Avengers: Sjednocení II 6 [i] 07:05 Milesova vesmírná dobrodružství 18 [i] 07:25 Král zlodějů [i] 08:40 Hlídat Tess [i] 10:30 Poseidon [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:55 Talisman [i] 14:50 Druhá nebo první [i] 17:15 Jsem číslo čtyři [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Avengers [i] 23:05 Expresní zásilka [i] 00:50 Ninja 2: Pomsta [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Jednou ničema 5 [i] 03:10 Helena: Už se nikdy nebudeme hádat 11 [i] 03:40 Helena: Svoboda 12 [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago V: Podraz 7 [i] 06:35 Chlupatá rota: Fanoušci nade vše / Páv v hrsti 3 [i] 06:55 M*A*S*H 48 [i] 07:30 Autosalon [i] 08:45 Prázdniny: Kuny a bikiny 9 [i] 09:45 Prázdniny: Všude dobře, na chalupě nejlíp! 10 [i] 10:45 Vinaři II: Expedice Říp 9 [i] 12:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - SEMIFINÁLE [i] 14:35 Zralé víno [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru II: Škrtičův les [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 2012 [i] 23:35 Krvavé zúčtování [i] 01:35 Vrah zůstal po škole [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru II: Škrtičův les [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Karavan šou [i] 06:05 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 08:25 Karavan šou [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Roztomilé mrchy IV. 11-12/25 [i] 14:15 Doktori [i] 15:50 Katie Ffordová: Odvrátená strana lásky [i] 17:50 Leto v Amalfi [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 22:00 Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska [i] 00:00 Katie Ffordová: Odvrátená strana lásky [i] 01:50 Leto v Amalfi [i] 03:20 Rosamunde Pilcherová: Láska z jasného neba [i] 04:50 Monk [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 2 [i] 06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Dračí dvojčata [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:05 Želví nindžové III [i] 13:50 MASH [i] 15:55 Merlinův učeň [i] 17:25 Merlinův učeň [i] 19:00 Hrdinové a zbabělci [i] 20:30 Dárce [i] 22:15 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 23:55 Bullet [i] 01:20 Spiknutí [i] 03:00 Sex Drive [i] 04:40 Krvavý stát [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:00 Snooker [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:15 Cyklistika [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Snooker [i] 21:45 Cyklistika [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 Motorky [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 1 2 [i] 06:00 Jak se to dělá 4: keramické obklady a marcipánovo- višňové pralinky 3 [i] 06:10 Ledové kamiony 5 5 [i] 07:05 Ledové kamiony 5 6 [i] 08:00 Člověk a bestie 1 1 [i] 09:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě USA 1 1 [i] 10:00 Příroda to ví nejlíp 1 5 [i] 10:30 Příroda to ví nejlíp 1 6 [i] 11:00 Největší věžní hodiny v Mekce [i] 12:00 Recepty na vítězství 1 5 [i] 12:55 Obři doby ledové 1 2 [i] 14:00 Poznávání vesmíru 1 8 [i] 14:25 Poznávání vesmíru 1 9 [i] 14:55 Dějiny vědy 1 1 [i] 16:00 Tváří v tvář 1 1 [i] 17:00 Až nastane soudný den [i] 18:00 Lovci vojenských pokladů 3 9