TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Teória veľkého tresku VIII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1-2/24 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 10/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1-2/24 [i] 01:50 Kobra 11 XV. 10/14 [i] 02:35 Teória veľkého tresku VII. [i] 03:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1-2/24 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Ostrov Skye, Ben Nevis, Škótsko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová III: Storočné semená [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli III: Šialenstvo Mickeyho Hamiltona 2/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Národný park Yellowstone, USA [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Materské radosti [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Bez stopy [i] 21:55 Kapitán Cain III.: Cainov syn 1. časť 7/8 [i] 22:45 Kapitán Cain III.: Cainov syn 2. časť 8/8 [i] 23:45 Profesionáli III: Šialenstvo Mickeyho Hamiltona 2/13 [i] 00:35 Kapitán Cain III.: Cainov syn 1. časť 7/8 [i] 01:30 Kapitán Cain III.: Cainov syn 2. časť 8/8 [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 02:50 Julie Lescautová [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - COURAGE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Nová Kelča [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Herecké legendy: Eva Rysová [i] 09:45 Mastný hrniec [i] 11:10 Bola raz jedna záhrada: Tvrdohlavý oslík [i] 11:15 Bola raz jedna záhrada: Špinko [i] 11:25 Obedníček: Strigôňove prázdniny [i] 11:35 Malý medvedík [i] 11:40 Ako sa myška zachránila [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Smejeme sa storočiami [i] 12:50 Pes na výskum [i] 13:20 Trpaslíci s rodokmeňom [i] 14:10 Prečo chudoba?: Rozkrádanie Afriky [i] 15:05 SNP v archíve: Pomoc prichádza [i] 15:35 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:30 Bakalárske návraty: Muky lásky [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Vesmír amatérskych astronómov [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby 2016 - Mária Čobrdová [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove prázdniny [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - COURAGE [i] 18:45 Levík Raa Raa [i] 18:55 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:15 Geolino [i] 19:30 Poštár Pat I [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Svet zajtrajška: Poľnohospodárstvo budúcnosti [i] 21:05 LETNÉ KINO: Malé oslavy [i] 22:35 Domček z karát [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Jazdi hlavou: Požiar v tuneli [i] 23:50 Súrodenci: Štefan a Vladimír Kleinovci [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 Aféry [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 40 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 13 [i] 13:30 NAŠI [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 HESLO [i] 23:00 Kosti XII. 8 [i] 23:55 Bostonské zločiny IV. 16 [i] 00:55 Vikingovia II. 5 [i] 02:00 KRIMI 02:25 POLICAJTI V AKCII [i] 03:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Mestečko záhad 15 [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 2,3 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIV. 9,10 [i] 09:25 Vytunuj mi fáro II. 13,14 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 9 [i] 10:50 Hviezdna brána I. 20,21 [i] 13:00 Bostonské zločiny IV. 15 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. 6 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. 15,16 [i] 16:05 Simpsonovci XIV. 11,12 [i] 17:00 Forky, vtipky XXVI. [i] 17:30 Hviezdna brána I. 22/22 [i] 18:25 Hviezdna brána II. 1/22 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:35 Kutyil s.r.o. 7 [i] 20:35 Som číslo štyri [i] 23:00 Jedinečné letisko v Dubaji 7 [i] 00:00 V službách KGB III. 3 [i] 01:00 Kutyil s.r.o. 7 [i] 02:00 Črepiny [i] 02:30 Jedinečné letisko v Dubaji 7 [i] 03:15 V službách KGB III. 3 [i] 03:55 Vikingovia II. 5 [i] 04:40 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:15 Vražedná čísla V. 3 [i] 08:15 Medium Iii. 21 [i] 09:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 7 [i] 10:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 8 [i] 11:15 Ranč Heartland VI. 6 [i] 12:15 Medium Iii. 21 [i] 13:15 Vražedná čísla V. 3 [i] 14:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 7 [i] 15:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 8 [i] 16:15 Ranč Heartland VI. 7 [i] 17:15 Medium Iii. 22 [i] 18:15 Vražedná čísla V. 4 [i] 19:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 9 [i] 20:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba X. 14 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba X. 15 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 19 [i] 03:05 Ranč Heartland VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Ručně vyráběné lyže, septiky, hydroformované motocyklistické kalhoty a velká akvária 7 [i] 06:00 Muži Yukonu (4. Řada): Temné dny 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Ztroskotání 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 2. část 22 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Zvláštní zima 2 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Zavazadla 4 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sněhová bouře 5 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Termín 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny 13 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown 3 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Citroen - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy 12 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 21:00 Vesmírné zvláštnosti (1. Řada) 3 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 10 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 11 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 1 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Výběr z Gas Monkey Garage 17 [i] 01:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Moře psanců 13 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 02:40 Vesmírné zvláštnosti (1. Řada) 3 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 10 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Zahrada je hra [i] 06:20 Banánové rybičky [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Indián [i] 09:55 Sanitka: Konečně nové sanitky! Jandera a 7/11 [i] 10:55 Sanitka 8/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Létající Čestmír: Velký vezír 4/6 [i] 14:10 V novinách psali [i] 14:30 Vražda v hotelu Excelsior [i] 16:00 To je vražda, napsala IV: Přátelské shledání [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Taggart [i] 23:40 Kriminalista [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 04:40 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet 7/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Film o filmu Po strništi bos [i] 09:15 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 10:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 1/2 [i] 11:10 Neobyčejné ženy: Amelia Earhartová [i] 12:05 Osadné [i] 13:05 Příběhy zvědavých přírodovědců 7/10 [i] 13:30 Tajemství věstonických Venuší [i] 14:20 Konec nacistického korzára [i] 15:15 Cesta do Indie: Vhled [i] 16:10 Zapomenuté výpravy: Expedice Korál [i] 16:35 Po stopách wampyrismu [i] 17:35 Kontejnerový vlak [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 13/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Městská džungle [i] 19:20 Mizející místa domova: "Panenka skákavá" ze Skoků [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Krajina velkých proměn [i] 21:00 Svět z ptačí perspektivy: Pozoruhodné [i] 21:55 Láska, soudruhu! T [i] 23:35 Na cestě po ekvádorském Manabí [i] 00:00 Sestřička Jackie V 1/10 [i] 00:30 Kouzlo Afriky: Viktoriiny vodopády [i] 00:55 Zatopené osudy: Slezská Harta [i] 01:10 Vinitorium Moravicum 7/13 [i] 01:35 Náš venkov: Úl [i] 02:00 Nech babičku na pokoji! [i] 02:25 Abeceda komunistických zločinů: Bonzák [i] 02:40 Zašlapané projekty: Pražské metro [i] 03:00 Babylon [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Pragovkou na Haiti [i] 04:35 Gajdoši a gajdy [i] 04:55 Samoty Zikmunda Reacha [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz III 7 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: Hlavák 7 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 17 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Ženatí nesmějí na kafe? 23 [i] 14:05 Dr. House III: Jeden den, jeden pokoj 12 [i] 15:00 Dr. House III: Jehla v kupce sena 13 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Neznámá byla žena 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Helena: Už se nikdy nebudeme hádat 11 [i] 18:15 Hospoda: Výletník, Kukátko 49, 50 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Děvečka z Lidečka [i] 20:55 Comeback: Komu zvoní hrany [i] 21:30 Benga v záloze [i] 23:40 Vražedná čísla III: Devět manželek 12 [i] 00:35 Dr. House III: Jeden den, jeden pokoj 12 [i] 01:30 Dr. House III: Jehla v kupce sena 13 [i] 02:10 Tělo jako důkaz III 7 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba XI: Neznámá byla žena 4 [i] 03:30 Helena: Rozvod 9 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Ženatí nesmějí na kafe? 23 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Cyklondo 5 [i] 06:40 Chlupatá rota 1 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! [i] 07:55 M*A*S*H 44 [i] 08:35 Siska IV: Nebezpečná známost 3 [i] 09:50 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 11:55 Polední zprávy [i] 12:05 Siska IV: Už abys byla mrtvá 4 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe XIII: Hlas v davu 5 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe XIII: Nezvaný host 6 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Muži jsou prasata 21 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Utajené doznání 7 [i] 17:40 Jak se staví sen - extra [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Klenot Čintámani 7 [i] 21:20 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Poklad kapitána Morgana 8 [i] 22:20 Máme rádi Česko [i] 00:15 M*A*S*H 45 [i] 00:45 M*A*S*H 46 [i] 01:15 Návrat komisaře Rexe XIII: Hlas v davu 5 [i] 02:25 Návrat komisaře Rexe XIII: Nezvaný host 6 [i] 03:30 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli