TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:55 Búrlivé víno [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:05 Teória veľkého tresku VII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 22-23/23 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 9/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:50 Búrlivé víno [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 22-23/23 [i] 01:50 Kobra 11 XV. 9/14 [i] 02:35 Teória veľkého tresku VII. [i] 03:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 22-23/23 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Butte, Dear Lodge, USA [i] 09:00 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli III: Mylný predpoklad 1/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Ostrov Skye, Ben Nevis, Škótsko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Storočné semená [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Operácia Corned Beef [i] 22:10 Vraždy v Pyle [i] 23:45 Profesionáli III: Mylný predpoklad 1/13 [i] 00:40 Operácia Corned Beef [i] 02:20 Nebíčko v papuľke: Trenčianske Teplice [i] 02:55 Julie Lescautová [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - STRAŠIDLÁ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Malé Trakany [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Eva Rysová jubiluje: Herecké legendy [i] 09:45 Emília Galottiová [i] 11:10 Bola raz jedna záhrada: Kráľ lesov [i] 11:20 Bola raz jedna záhrada: Smutný slon [i] 11:30 Obedníček: Strigôňove prázdniny [i] 11:35 Malý medvedík [i] 11:45 Azzedine a jeho osol Zorro [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GRANÁTOVÉ JABLKO [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:15 Cyklopotulky [i] 12:25 Smejeme sa storočiami [i] 12:55 Koktejl [i] 14:10 Prečo chudoba?: Opojenie pôdou [i] 15:00 SNP v archíve: Inštruktori [i] 15:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:30 Bakalárske návraty: Doktor; Králik na smotane [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Svalbard - krajina polárnej žiary [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby: Alexander Sklenár [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove prázdniny [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - STRAŠIDLÁ [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:20 Geolino [i] 19:30 Poštár Pat I [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Mimoriadne správy [i] 20:35 Liga majstrov - zápas: SSC Neapol – OGC Nice [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:40 Domček z karát [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 Aféry [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 39 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 12 [i] 13:30 NAŠI [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 10 [i] 21:40 PANELÁK XVI. 33,34 [i] 23:10 Paranormálne záhady III. 12 [i] 00:10 Bostonské zločiny IV. 15 [i] 01:10 Vikingovia II. 4 [i] 02:10 KRIMI 02:40 POLICAJTI V AKCII [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Mestečko záhad 14 [i] 05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII. 1,2/23 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIV. 7,8 [i] 09:25 Futurama VIII. [i] 09:55 Vytunuj mi fáro II. 12 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 8 [i] 10:50 Hviezdna brána I. 18,19 [i] 13:00 Bostonské zločiny IV. 14 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. 5 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. 13,14 [i] 16:05 Simpsonovci XIV. 9,10 [i] 17:00 Futurama VIII. [i] 17:30 Hviezdna brána I. 20,21 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 6 [i] 20:35 Tracers - Najrýchlejší lupiči [i] 22:35 Jazda 5,6 [i] 23:40 V službách KGB III. 2 [i] 00:40 Kutyil s.r.o. 6 [i] 01:40 Jazda 5,6 [i] 02:30 Paranormálne záhady III. 12 [i] 03:15 V službách KGB III. 2 [i] 04:00 Vikingovia II. 4 [i] 04:45 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Vražedná čísla V. 2 [i] 08:25 Medium Iii. 20 [i] 09:25 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 5 [i] 10:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 6 [i] 11:15 Ranč Heartland VI. 5 [i] 12:15 Medium Iii. 20 [i] 13:15 Vražedná čísla V. 2 [i] 14:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 5 [i] 15:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 6 [i] 16:05 Ranč Heartland VI. 6 [i] 17:05 Medium Iii. 21 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 3 [i] 19:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 7 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 2 [i] 22:50 Laskavý dotek I. 8 [i] 23:45 Prozíravost I. 3 [i] 00:40 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 2 [i] 01:35 Medium Iii. 4 [i] 02:30 Laskavý dotek I. 8 [i] 03:10 Ranč Heartland VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Reflektory, směrové vrtačky, hřebeny pro zvířata a restaurované barevné sklo 6 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Zima vše pohltí 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Horské kolo, puška 13 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Jeffersonův stůl/jeu de course 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Sloni útočí 15 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Komplikace s Fordem 1932/Návrat do Pike's Peak - 1. část 21 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 2 6 [i] 12:35 Muži Yukonu (4. Řada): Temné dny 1 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 1. 19 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 2. 20 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Corvette 1957, 1. část 21 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Jeffersonův stůl/jeu de course 2 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Land Rover - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla 11 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 20:00 Velká láska k autům (1. Řada): Ford Escort Mexico Mk1 1 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada): Zkušební show 11 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Gas Monkey, That Funky Monkey... 3 [i] 00:00 Dvojí přežití (4. Řada): Nebezpečné duny 3 [i] 01:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Namibie 3 [i] 01:50 Velká láska k autům (1. Řada): Ford Escort Mexico Mk1 1 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 03:30 Pouliční psanci (4. Řada): Zkušební show 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Caterham 7 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Záchranáři: Paradoxy [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Hotel Rajská zahrada [i] 09:45 Rytíř [i] 10:05 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Létající Čestmír: Geniální rodina 3/6 [i] 14:10 Nohejbal [i] 14:25 Galashow 60 [i] 15:30 To je vražda, napsala IV: Indián [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Sanitka: Konečně nové sanitky! Jandera a 7/11 [i] 21:00 Sanitka 8/11 [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Vražda v hotelu Excelsior [i] 23:35 Profil zločinu IV [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Toulavá kamera na venkově [i] 01:20 Bolkoviny [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 11/13 [i] 05:30 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 12/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Neznámá Indonésie [i] 09:50 Idioti na plavbě kolem světa [i] 10:20 Panství Downton IV 5/10 [i] 11:05 Panství Downton IV 6/10 [i] 11:55 Po stopách wampyrismu [i] 12:55 Náš venkov: Úl [i] 13:20 ...a tuhle znáte? [i] 13:50 Mizející místa domova: "Panenka skákavá" ze Skoků [i] 14:10 S gurmánem na cestách II.: Rio de [i] 14:50 Velký útěk [i] 15:40 Osadné [i] 16:40 Samoty Zikmunda Reacha [i] 17:35 Divoká Čína: Za Dlouhou zdí [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Na pomoc životu - Nerozhodnost duše [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Menorca plná záhad a vzrušujících tradic [i] 21:00 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 22:00 Effi Briestová [i] 23:55 Ve jménu vlasti IV: Chystá se ještě něco dalšího 9/12 [i] 00:40 Tajemství věstonických Venuší [i] 01:35 Zázračné studánky: Po cestách poustevníka [i] 01:55 Tajemství železnic [i] 02:20 Zrušíme tělocvik [i] 02:45 Fyzik na chalupě [i] 03:05 Počesku [i] 03:15 Ze ZOO do ZOO: Rozverná šimpanzí rodinka z 13/13 [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz III 6 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 16 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Blondýna na sále 22 [i] 14:05 Dr. House III: Šťastné mini-vánoce 10 [i] 15:00 Dr. House III: Slova a činy 11 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Najdi letadlo 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Helena: Líbánky 10 [i] 18:15 Hospoda: Klientka, Den poté 47, 48 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Krev, pop a slzy [i] 20:50 Comeback: Změna je pivo [i] 21:25 Námořní vyšetřovací služba XIII: Po práci [i] 22:20 Chcete být milionářem? [i] 00:00 Vražedná čísla III: Vražedný chat 11 [i] 00:55 Dr. House III: Šťastné mini-vánoce 10 [i] 01:50 Dr. House III: Slova a činy 11 [i] 02:35 Tělo jako důkaz III 6 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba XI: Najdi letadlo 3 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Blondýna na sále 22 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Chrám na strašidelném vrchu 4 [i] 06:40 Tlapková patrola: Tlapky a pirátský poklad 26 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! [i] 07:55 M*A*S*H 42 [i] 08:35 Siska IV: Muž v zahradě 2 [i] 09:50 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 11:55 Polední zprávy [i] 12:05 Siska IV: Nebezpečná známost 3 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe XIII: Téměř dokonalý zločin 3 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe XIII: Čas rány nezhojí 4 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Okouzlení 20 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Poslední rána 6 [i] 17:40 Jak se staví sen - extra [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Prázdniny: Kuny a bikiny 9 [i] 21:20 Prázdniny: Všude dobře, na chalupě nejlíp! 10 [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:25 M*A*S*H 43 [i] 00:05 M*A*S*H 44 [i] 00:30 Návrat komisaře Rexe XIII: Téměř dokonalý zločin 3 [i] 01:35 Návrat komisaře Rexe XIII: Čas rány nezhojí 4 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 04:35 Policie Hamburk V: Okouzlení 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 11/22 [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:45 Pestúnka Fran I. [i] 10:45 Fatmagul 60/160 [i] 12:15 Láska na druhý pokus 2 43-44 [i] 14:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:35 Cigánky 105-106/162 [i] 18:30 Pestúnka Fran I. [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 45-46 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 13-14/22 [i] 00:15 Upírske denníky III. 19/22 [i] 01:00 Mike a Molly [i] 01:20 Pestúnka Fran I. [i] 02:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:25 Adela show [i] 03:40 Smotánka [i] 04:15 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 18