TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Teória veľkého tresku VII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20-21/23 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 8/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20-21/23 [i] 01:50 Kobra 11 XV. 8/14 [i] 02:35 Teória veľkého tresku VII. [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20/23 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Weymouth, Ostrov Wight, Anglicko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Mŕtvy svedok 13/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Butte, Dear Lodge, USA [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 22:00 Horúci dych [i] 23:20 Profesionáli II: Mŕtvy svedok 13/13 [i] 00:10 Čo ja viem [i] 01:45 Horúci dych [i] 03:05 Julie Lescautová [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - FÓBIE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Lacková [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Herecké legendy: Karol Machata [i] 09:45 Spomienky na lúčenie [i] 10:50 Japonská mozaika VIII [i] 11:10 Bola raz jedna záhrada: Filip a zrkadielko [i] 11:20 Bola raz jedna záhrada: Stratené mláďa [i] 11:25 Obedníček: Strigôňove prázdniny [i] 11:35 Malý medvedík [i] 11:40 Moumouna [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie -SMAJLILIMONÁDY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:35 Smejeme sa storočiami [i] 13:00 Horí [i] 14:05 Prečo chudoba?: Dajte nám peniaze [i] 15:00 Mariánska hora v Levoči [i] 15:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 15:55 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:25 Bakalárske návraty: Odvážnemu šťastie praje [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Pic du Midi - planetárna meteorológia [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby Metod Salva [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove prázdniny [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - FÓBIE [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:35 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 SK DEJINY: Politická teológia a konfesionálne napätie [i] 21:30 LETNÉ KINO: Posledné dni Sophie Schollovej [i] 23:30 Domček z karát [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 Aféry [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 38 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 11 [i] 13:30 NAŠI [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:10 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:55 Paranormálne záhady III. 11 [i] 00:55 Bostonské zločiny IV. 14 [i] 01:55 Vikingovia II. 3 [i] 02:55 KRIMI 03:20 POLICAJTI V AKCII [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Mestečko záhad 13 [i] 05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI. 24/24 [i] 06:30 Skutočné paničky z Orange County VIII. 1/23 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIV. 5,6 [i] 09:25 Futurama VIII. [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 7 [i] 10:50 Hviezdna brána I. 16,17 [i] 13:00 Bostonské zločiny IV. 13 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. 4 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. 11,12 [i] 16:05 Simpsonovci XIV. 7,8 [i] 17:00 Futurama VIII. [i] 17:30 Hviezdna brána I. 18,19 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:35 Kutyil s.r.o. 5 [i] 20:35 Žena zabijak [i] 23:00 Nebezpečné lety II. 1/10 [i] 00:00 V službách KGB III. 1/13 [i] 01:05 Vytunuj mi fáro II. 11 [i] 01:35 Kutyil s.r.o. 5 [i] 02:20 Nebezpečné lety II. 1/10 [i] 03:05 Paranormálne záhady III. 11 [i] 03:50 V službách KGB III. 1/13 [i] 04:40 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:20 Vražedná čísla V. 1 [i] 08:15 Medium Iii. 19 [i] 09:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 3 [i] 10:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 4 [i] 11:15 Ranč Heartland VI. 4 [i] 12:15 Medium Iii. 19 [i] 13:15 Vražedná čísla V. 1 [i] 14:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 3 [i] 15:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 4 [i] 16:10 Ranč Heartland VI. 5 [i] 17:10 Medium Iii. 20 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 2 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 5 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 6 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 20 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 22:50 Ničemové I. 7 [i] 23:45 Medium Iii. 4 [i] 00:40 Criminal Minds Xii. 19 [i] 01:35 Ničemové I. 7 [i] 02:30 Medium Iii. 4 [i] 03:15 Ranč Heartland VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Betonové zdi, 3D tiskárny, teleskopické jeřáby a petrolejové lampy 5 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Stan riskuje 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Kožené kombinézy, dřevěné houpací křeslo 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 08:40 Králové aukcí (3. Řada): Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada) 14 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Nadupaný Super Ford GT - 2. část 20 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Zima vše pohltí 8 [i] 13:30 Mimořádné projekty (6. Řada): Stadion v Melbourne 6 [i] 14:25 Mimořádné projekty (6. Řada): Most Bay Bridge v San Francisku 7 [i] 15:20 Mimořádné projekty (6. Řada): Gotthardský úpatní tunel 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Skalpely/Olejové barvy/Helmy britské policie/Horolezecké cepíny 11 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Drtivý úder 7 [i] 17:40 Králové aukcí (3. Řada): Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán 1 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Fiat 500 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (1. Řada): Aljaška 7 [i] 21:00 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Ospalé dny v palírně 7 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 3 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zoufalý pokus 3 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 3 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (1. Řada): Aljaška 7 [i] 02:40 Zlatá horečka: ohlédnutí za odvysílanými díly [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Ospalé dny v palírně 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bez ženské a bez tabáku: Dobří chlapi 2/4 [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Ukradený příběh [i] 10:00 Sanitka: Doktor Jandera se sbližuje s 5/11 [i] 10:55 Sanitka 6/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Létající Čestmír: Šest květináčů 2/6 [i] 14:10 Rytíř [i] 14:30 Partie krásného dragouna [i] 16:00 To je vražda, napsala IV: Hotel Rajská zahrada [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Kriminalista [i] 22:55 Otec Brown IV [i] 23:40 Motiv IV [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Hobby naší doby - letní speciál [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Postřehy odjinud [i] 01:55 Hodinový manžel [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Zázračná planeta: Těžký život predátorů: Lovecké strategie 1/3 [i] 09:45 Kouzla přírody monzunových oblastí: Lidé [i] 10:40 Království divočiny: Šakal čabrakový [i] 11:05 Divnopis [i] 11:10 Tváře jsou zrcadla našich životů [i] 11:40 Cesty víry: Dopis z Indie [i] 12:05 Ztráta paměti 3/5 [i] 13:05 Mizející Praha [i] 14:00 Klášterní říše 3/4 [i] 14:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 1/2 [i] 15:30 Neobyčejné ženy: Amelia Earhartová [i] 16:25 Podivnosti světa: Kde všude se spí 6/8 [i] 17:10 Konec nacistického korzára [i] 18:00 Tajemství železnic [i] 18:25 Film o filmu Po strništi bos [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po ekvádorském Manabí [i] 19:20 Zatopené osudy: Slezská Harta [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Sama proti Japonsku 5/10 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Přistání na [i] 21:50 Konfident [i] 23:35 Sestřička Jackie V 1/10 [i] 00:05 Dům z karet 7/13 [i] 01:00 Na cestě [i] 02:15 Expominuty 2017: Moc energie 5/10 [i] 02:25 V zajetí železné opony [i] 02:35 Bohoslužba slova [i] 03:00 Valšův Důl [i] 03:15 Ze ZOO do ZOO: Lenochod Bohouš, mravenečník 12/13 [i] 03:40 Taťka Meisl [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Zapomenuté výpravy: Annapurna 1969 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz III 5 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: Klíč 5 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 15 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevyznám se v tobě 21 [i] 14:05 Dr. House III: Plácni krtka 8 [i] 15:00 Dr. House III: Hledá se Jidáš 9 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Minulost, přítomnost a budoucnost 2 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Helena: Rozvod 9 [i] 18:15 Hospoda: Strýček, Kalamita 45, 46 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Krása bolí 15 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XIII: Ztracené zbraně [i] 22:40 Kriminálka Las Vegas XV: Finále, první část 19 [i] 23:35 Vražedná čísla III: Projekt Brutus 10 [i] 00:30 Dr. House III: Plácni krtka 8 [i] 01:20 Dr. House III: Hledá se Jidáš 9 [i] 02:00 Tělo jako důkaz III 5 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba XI: Minulost, přítomnost a budoucnost 2 [i] 03:25 Helena: Po letech 8 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevyznám se v tobě 21 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago V: Souboj ve Stiixu 3 [i] 06:40 Tlapková patrola: Velký závod Tlapek/Tlapky a dort 25 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! [i] 07:55 M*A*S*H 40 [i] 08:35 Siska IV: A pak už ti nikdo nepomůže 1 [i] 09:50 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 11:55 Polední zprávy [i] 12:05 Siska IV: Muž v zahradě 2 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe XIII: Tygřice 1 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe XIII: Smrt vyhasínající hvězdy 2 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Poslední cesta 19 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Nejlepší plán 5 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Argentinské tango [i] 22:10 Za sklem 7 [i] 23:35 M*A*S*H 41 [i] 00:15 M*A*S*H 42 [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XIII: Tygřice 1 [i] 01:50 Návrat komisaře Rexe XIII: Smrt vyhasínající hvězdy 2 [i] 02:55 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Cigánky 101-102/162 [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 9/22 [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:45 Pestúnka Fran I. [i] 10:45 Fatmagul 59/160 [i] 12:15 Láska na druhý pokus 2 41-42 [i] 14:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:30 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 103-104/162 [i]