TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Teória veľkého tresku VII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 18-19/23 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 7/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Skús ma rozosmiať [i] 23:05 Atletiko Cvernofka [i] 00:05 Mama III. 7-8/22 [i] 00:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 18/23 [i] 01:55 Kobra 11 XV. 7/14 [i] 02:40 Mama III. 7-8/22 [i] 03:15 Teória veľkého tresku VII. [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 19/23 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Slovensko v obrazoch [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Ronda, Granada, Španielsko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová III: Mŕtva voda [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Arabská mozaika 12/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Weymouth, Ostrov Wight, Anglicko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Najhľadanejší muž [i] 22:20 DOKTOR MARTIN 14/16 [i] 23:20 Profesionáli II: Arabská mozaika 12/13 [i] 00:10 Najhľadanejší muž [i] 02:05 DOKTOR MARTIN 14/16 [i] 03:00 Julie Lescautová [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEBUĎ SMAJLIPUD [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Ružín [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Herecké legendy: Karol Machata [i] 09:45 Dnes večer hrám ja: Tri poviedky s Karolom Machatom [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Bláznivá opera [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 11:30 Obedníček: Strigôňove prázdniny [i] 11:35 Malý medvedík [i] 11:45 O princeznej a jej kráľovskom otcovi [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Smejeme sa storočiami [i] 12:55 Klebetnice [i] 14:05 Neznáme zázraky Japonska: Malebné premeny vody [i] 14:35 Neznáme zázraky Japonska: Majestátni nebeskí lovci [i] 15:05 SNP v archíve: Povstalecký kontajner č.9300 [i] 15:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:30 Bakalárske návraty: No počkaj, zajac! [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Paríž - astronómovia a zememerači [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby: Viliam Meško [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove prázdniny [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEBUĎ SMAJLIPUD [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:35 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 6. časť: Peklo [i] 21:10 LETNÉ KINO: Omar [i] 22:45 1992: Lemury [i] 23:40 Súrodenci: Chrappovci [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:40 Aféry [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 37 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 10 [i] 13:30 NAŠI [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:20 Paranormálne záhady III. 10 [i] 00:25 Bostonské zločiny IV. 13 [i] 01:20 Vikingovia II. 2 [i] 02:20 KRIMI 02:50 POLICAJTI V AKCII [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Mestečko záhad 12 [i] 05:50 Skutočné paničky z New Yorku VI. 23,24/24 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:25 Simpsonovci XXIV. 16,17 [i] 09:20 Futurama VIII. [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu II. 6 [i] 10:45 Najužitočnejší hráč [i] 13:05 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 14:10 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. 9,10 [i] 16:05 Simpsonovci XIV. 5,6 [i] 17:00 Futurama VIII. [i] 17:30 Hviezdna brána I. 16,17 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 4 [i] 20:35 Uviaznutí v raji [i] 22:30 Kickboxer [i] 00:35 Vytunuj mi fáro II. 9,10 [i] 01:30 Kutyil s.r.o. 4 [i] 02:20 Črepiny PLUS [i] 03:05 Paranormálne záhady III. 10 [i] 03:50 Vikingovia II. 2,3 [i] 04:30 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:20 Vražedná čísla IV. 18 [i] 08:15 Medium Iii. 18 [i] 09:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i] 10:15 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 2 [i] 11:15 Ranč Heartland VI. 3 [i] 12:15 Medium Iii. 18 [i] 13:15 Vražedná čísla IV. 18 [i] 14:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i] 15:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 2 [i] 16:10 Ranč Heartland VI. 4 [i] 17:10 Medium Iii. 19 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 1 [i] 19:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 3 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 4 [i] 21:00 Prozíravost I. 3 [i] 21:55 Criminal Minds Xii. 19 [i] 22:50 Profil zločinu VII. 10 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 02:30 Ranč Heartland VI. 4 [i] 03:15 Axn Insider - Hannibal 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Poklady z garáží (3. Řada) 2 [i] 05:35 Poklady z garáží (3. Řada) 3 [i] 06:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Břidlicové tašky, stánky s hot dogy 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada) 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 19 [i] 11:40 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Stan riskuje 7 [i] 13:30 Nutné k přežití (5. Řada): Gruzie/východní Evropa 3 [i] 14:25 Nutné k přežití (5. Řada): Západní Pacifik 4 [i] 15:20 Nutné k přežití (5. Řada): Severní Austrálie 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo 10 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Lotus - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Koberce, pitná voda a akustické kytary 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Prokletí bažiny: 2. část 6 [i] 21:00 Ďáblův kaňon (1. Řada): Osamělé zlato 1 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 23:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 10 [i] 00:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Lovec a sběrač 2 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Záhadný hákový kříž 7 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (3. Řada): Prokletí bažiny: 2. část 6 [i] 02:40 Ďáblův kaňon (1. Řada): Osamělé zlato 1 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Courteney Cox 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Fiat Panda 4x4 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Bez ženské a bez tabáku: Případ Kukta 1/4 [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Jestliže je čtvrtek, musí být u [i] 09:45 Rozvod [i] 10:10 Po stopách hvězd [i] 10:40 Sedm žen Alfonse Karáska [i] 11:20 Alfons Karásek v lázních [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Létající Čestmír: Modrý kámen 1/6 [i] 14:10 Domek [i] 14:30 Zajíc v pytli [i] 15:30 To je vražda, napsala IV: Ukradený příběh [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka: Doktor Jandera se sbližuje s 5/11 [i] 21:00 Sanitka 6/11 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Partie krásného dragouna [i] 23:35 Taggart [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 GEN - Galerie elity národa [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Kamera na cestách: Mallorca, ostrov slunce a umění [i] 09:55 Cesta do Indie: Vhled [i] 10:50 Vinitorium Moravicum 7/13 [i] 11:15 Počesku [i] 11:25 Příběhy zvědavých přírodovědců 6/10 [i] 11:45 Zapomenuté výpravy: Annapurna 1969 [i] 12:10 Československý filmový týdeník 1160/2379 [i] 12:25 Proměna údolí [i] 13:25 Hlasy z ostrova svobody [i] 13:55 Letecké katastrofy: Smrtící únava [i] 14:40 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 11/13 [i] 15:00 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 12/13 [i] 15:20 Tajemství věstonických Venuší [i] 16:15 Ztráta paměti 3/5 [i] 17:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 1/2 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zázračné studánky: Po cestách poustevníka [i] 19:20 Klášterní říše 3/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velký útěk [i] 20:55 Kontejnerový vlak [i] 21:45 Kramerová versus Kramer [i] 23:30 Hodina pušek [i] 01:05 Mizející místa domova: Orat s čertem [i] 01:25 Městská džungle [i] 01:50 Válka pohlaví [i] 02:15 V zajetí železné opony [i] 02:30 Experiment s Experty [i] 02:55 Ze ZOO do ZOO 11/13 [i] 03:25 Pekařovský kostelíček [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Pod prapory mezinárodních brigád 2/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz III 4 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: Noční taxi 4 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 14 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zahradník má potíže 20 [i] 14:05 Dr. House III: Co se má stát, to se stane 6 [i] 15:00 Dr. House III: Syn chlapa v komatu 7 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba XI: Atentát 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Helena: Po letech 8 [i] 18:15 Hospoda: Bludičky, Zájezd 43, 44 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Klára 13 [i] 21:30 Kriminálka Anděl III: Osmé nebe 14 [i] 22:55 Kriminálka Las Vegas XV: Koncovka 18 [i] 23:50 Vražedná čísla III: Ochrana přírody 9 [i] 00:50 Dr. House III: Co se má stát, to se stane 6 [i] 01:45 Dr. House III: Syn chlapa v komatu 7 [i] 02:25 Tělo jako důkaz III 4 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba XI: Atentát 1 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Zahradník má potíže 20 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago V: Příběh o duchovi 2 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky a májové boogie/Tlapky zachraňují Rydera 24 [i] 07:20 M*A*S*H 37 [i] 08:15 M*A*S*H 38 [i] 08:45 Siska III: Přelud vraha 12 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska IV: A pak už ti nikdo nepomůže 1 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XII: Vlajka na půl žerdi 11 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Špatná předehra 12 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Velké blafování 18 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Soudný den 4 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Lepší teď než nikdy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:25 M*A*S*H 39 [i] 23:55 M*A*S*H 40 [i] 00:30 Návrat komisaře Rexe XII: Vlajka na půl žerdi 11 [i] 01:30 Návrat komisaře Rexe XII: Špatná předehra 12 [i] 02:30 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 04:25 Policie Hamburk V: Velké blafování 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Cigánky 99-100/162 [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Roztomilé mrchy IV. 9/25 [i] 08:25 Mike a Molly V. [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 Mike a Molly [i] 10:45 Fatmagul 58/160 [i] 12:00 Dáma v závoji 7-8/12 [i] 14:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:35 Chlapi neplačú [i] 16:40 Cigánky 101-102/162 [i] 18:25 Pestúnka Fran I. [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 41-42 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 9-10/22 [i] 00:20 Upírske denníky III. 17/22 [i] 01:05 Mike a Molly [i] 01:25 Pestúnka Fran I. [i] 02:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:30 Adela show [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 05:40 Zoom In 2 21 [i] 05:50 Zoom In 2 24 [i] 06:00 Zoom In 2 25 [i] 06:10 Zoom In 2 26 [i] 06:20 Císař Augustus 1 3 [i] 07:10 Císař Augustus 1 4 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Antboy [i] 12:20 Tajná ctitelka