TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:20 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:45 Zachráňte Willyho 2 [i] 09:45 Dobrodružstvo na tajomnom ostrove [i] 11:50 Profesor v ringu [i] 14:00 Moje bláznivé dvojča [i] 15:50 Horná Dolná [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Svetová vojna Z [i] 23:05 Návrat temného rytiera [i] 02:20 Svetová vojna Z [i] 04:00 Teória veľkého tresku VII. [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Test magazín: Párky [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Prasiatko Peppa I: Papagáj Polly [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:45 Martinka I.: Kliatba stromu 50/52 [i] 08:00 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a kung-fu mních [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:50 Sršne v úli: Slávnosť 7/7 [i] 09:30 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 10:15 Slovensko v obrazoch [i] 10:40 Svet v obrazoch [i] 11:05 "Četnické humoresky": "Ferda Mravenec" 8/13 [i] 12:15 "Četnické humoresky": "Svatba" 9/13 [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 15:10 Keby som mal dievča [i] 16:40 Takí sme boli: Mária Kráľovičová [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Klan Lanzacovcov 1/2 [i] 21:55 Klan Lanzacovcov 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 01:10 Klan Lanzacovcov 1/2 [i] 02:45 Klan Lanzacovcov 2/2 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Gombasecká, Jasovská a Ochtinská aragonitová jaskyňa [i] 06:25 Zvieratá v meste [i] 06:45 Encyklopédia etológie: Vedia šimpanzy myslieť? [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Kremnický hrad objektívom Daniela Brogyányiho [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Požičaná planéta II. [i] 10:10 Test magazín: Bieliace zubné pasty [i] 10:30 25. výročie konsekrácie kostola Povýšenia sv. Kríža v Snine [i] 12:40 Spomíname na dramatika Jána Kákoša: Ľubica medvedica [i] 13:35 Návraty k hereckým legendám: Jozef Adamovič [i] 14:05 Slovenské rody: Spriaznenec kráľovnej Alexej Turzo [i] 14:45 Folklórne festivaly - Heľpa: A kto ňezná, nak tam iďe... [i] 15:45 Speer a Hitler: Diablov architekt: Norimberg - Proces [i] 17:25 Trochu inak s Adelou [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove prázdniny [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - TRPASLÍČEK [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:35 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Otcovia a deti [i] 20:55 LETNÉ KINO KLUB: Yojimbo - osobný strážca [i] 22:45 Ďakujem, dobre [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:30 Cililing a veľká záchranná výprava [i] 10:10 Timon a Pumbaa III. [i] 10:35 Pod Jazvečou skalou [i] 12:20 Zúbková víla [i] 14:25 Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Žena zabijak [i] 23:00 Colt 45 [i] 00:50 21 Jump Street [i] 02:45 Záhada na Aljaške [i] 04:35 KRIMI 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Mestečko záhad 11 [i] 05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI. 22,23 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 25 [i] 10:35 PANELÁK XIV.: Zmätok v duši 32 [i] 11:35 Kutyil s.r.o. 1,2/17 [i] 13:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD - Tomáš Matonoha, Zuzana Norisová [i] 14:55 Doba ľadová [i] 17:10 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 19:30 Kutyil s.r.o. 3 [i] 20:35 Kameňák 2 [i] 22:35 Záhada na Aljaške [i] 01:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD - Tomáš Matonoha, Zuzana Norisová [i] 02:25 Kutyil s.r.o. 3 [i] 03:10 Doba ľadová [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 08:05 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 09:05 Rookie Blue III. 13 [i] 10:05 Výkupné I. 1 [i] 11:05 Láska ve hvězdách I. 1 [i] 12:05 Láska ve hvězdách I. 2 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 15:05 Vražedná čísla IV. 16 [i] 16:05 Vražedná čísla IV. 17 [i] 17:05 Rookie Blue III. 13 [i] 18:05 Výkupné I. 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 21:00 Strážce pořádku VI. 3 [i] 21:55 Strážce pořádku VI. 4 [i] 22:50 Criminal Minds Xii. 19 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 00:40 Strážce pořádku VI. 3 [i] 01:35 Strážce pořádku VI. 4 [i] 02:25 True Blood - Pravá krev VII 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Válečník oceánu (1. Řada): Prosazování zákona 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 20 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Chevy pickup, 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 08:10 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Americké ikony 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 09:55 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 7 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Hotové šílenství 6 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Štěstěna 3 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Výbuch 4 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Dohodnem se? 15 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): JD a bandita 1 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 15:20 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 3 [i] 16:15 Fantastické inženýrství (2. Řada): Nejvýkonnější přehrada na světě 1 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Porsche Panamera 3 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Peugeot RCZ R 4 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Záhadný hákový kříž 7 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Trofeje, kytary 6 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Rámy na obrazy, prsteny a lodě 7 [i] 20:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: před příchodem mrazu 2 [i] 21:00 Válečník oceánu (1. Řada): Vytrvalost 6 [i] 22:00 Národ tukanů [i] 23:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Samý popel 4 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 2 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Otrava na moři 7 [i] 01:50 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: před příchodem mrazu 2 [i] 02:40 Válečník oceánu (1. Řada): Vytrvalost 6 [i] 03:30 Národ tukanů [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Volkswagen 181 Thing 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Český Krumlov [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:50 Obžalovaná [i] 07:55 Film o filmu Po strništi bos [i] 08:10 Záchranáři: Paradoxy [i] 09:05 Úsměvy Vladimíra Párala [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku [i] 11:50 Pražská šestka [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chladné srdce [i] 14:15 Malvína [i] 15:15 Božský skeptik [i] 16:10 Sedm žen Alfonse Karáska [i] 16:50 Alfons Karásek v lázních [i] 17:30 Čtvrtá strana trojúhelníku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Četnické humoresky: Slepice versus Slepička 1/39 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Sama uprostřed noci [i] 23:00 Schimanski [i] 00:30 Manéž Bolka Polívky [i] 01:40 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:10 Žiješ jenom 2x [i] 02:35 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 02:40 Sýrové soirée [i] 03:10 Přes nový práh [i] 03:30 Komediograf [i] 04:00 Na forbíně TM [i] 04:45 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zatopené osudy: Nové Mlýny [i] 05:20 Cesty víry: Skalní kláštery v [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:50 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1160/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Krajem [i] 09:35 Podivnosti světa: Kde všude se spí 6/8 [i] 10:20 Útěk na Maledivy [i] 11:15 Městská džungle [i] 11:40 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 11:45 Cesty víry: Dopis z Indie [i] 12:10 Zázračné studánky: Po cestách poustevníka [i] 12:30 Klášterní říše 3/4 [i] 13:00 Příběh perlového ornátu [i] 13:15 Království divočiny: Šakal čabrakový [i] 13:45 Na cestě po ekvádorském Manabí [i] 14:10 S gurmánem na cestách II.: Rio de [i] 14:55 Svět z ptačí perspektivy: Kambodžské království [i] 15:50 Fotbal: FK Teplice - FK Jablonec [i] 18:00 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 18:10 Kouzlo Afriky: Viktoriiny vodopády [i] 18:35 Expominuty 2017: Moc energie 5/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Annapurna 1969 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hodina pušek [i] 21:45 V zajetí rychlosti [i] 23:45 Na cestě [i] 01:05 Mamon II: Fenris 5/8 [i] 01:55 Mamon II: Jotnir 6/8 [i] 02:45 BROLN [i] 03:10 Zveme vás... do pálenice [i] 03:45 Adoptovaná farnost [i] 04:10 Koně v Brně [i] 04:40 Případ pro ombudsmana [i] 04:55 Paměť vody aneb odkaz Jakuba [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 18 [i] 06:05 Avengers: Sjednocení II 5 [i] 06:30 Milesova vesmírná dobrodružství 17 [i] 06:55 Show Toma a Jerryho 7 [i] 07:25 Tučňáci z Madagaskaru II 26 [i] 07:45 Krok za krokem VII 12 [i] 08:05 O Červené Karkulce [i] 09:20 Tři muži a mladá dáma [i] 11:30 Návštěvníci: Hlavně nenápadně, Tajemství velkého učitele 2, 3 [i] 13:50 Případ mrtvého muže [i] 15:55 Bobule [i] 17:45 Kamarád do deště [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Nehoda 11 [i] 21:30 Kriminálka Anděl III: Tajné pohřby 12 [i] 22:50 Letní interview [i] 23:30 Hon na Šakala [i] 01:55 Případ mrtvého muže [i] 03:45 Chcete být milionářem? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago V 1 [i] 06:50 Tlapková patrola: Tlapky a fazolka/Tlapky zachraňují Turbotovy 23 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! [i] 07:45 M*A*S*H 37 [i] 08:20 M*A*S*H 38 [i] 08:50 Největší tankové bitvy II: Šestidenní válka: Bitva o Sinaj 7 [i] 09:50 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Fabergého vejce 6 [i] 10:50 Ano, šéfe! [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Ošetřovatel [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru I: Věrnost až za hrob [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Slunce, seno a pár facek [i] 22:40 Sedmý hřích [i] 01:10 Komplikace: Propuknutí 3 [i] 02:05 Největší tankové bitvy II: Šestidenní válka: Bitva o Sinaj 7 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru I: Věrnost až za hrob [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Karavan šou [i] 06:05 Moja druhá láska [i] 08:25 Karavan šou [i] 08:55 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Roztomilé mrchy IV. 9-10/25 [i] 14:15 Doktori [i] 15:45 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 17:45 Neznesiteľná krutosť [i] 20:00 Dáma v závoji 7-8/12 [i] 22:10 Nesmrteľný 14-16/22 [i] 00:55 Hra o Niké [i] 01:40 Neznesiteľná krutosť [i] 03:10 Sklenený dom 2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Zoom In 2 12 [i] 06:20 Život podle Dana [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 14 [i] 11:15 Zoom In 2 15 [i] 11:25 Zoom In 2 17 [i] 11:35 Zoom In 2 19 [i] 11:45 Císař Augustus 1 3 [i] 12:30 Císař Augustus 1 4 [i] 13:15 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 15:00 Zakázané království [i] 16:45 MASH [i] 18:50 Agent Cody Banks [i] 20:35 Suprhrdina [i] 22:00 Město zločinu [i] 00:05 Příšera [i] 01:45 Velký Buck Howard [i] 03:10 Arsen Lupin - zloděj gentleman [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Atletika [i] 08:30 Watts [i] 08:45 Atletika [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Jezdectví [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:30 Atletika [i] 23:00 Watts [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika 1 1 [i] 06:00 Jak se to dělá 4: krém Flavonoid a radiátor 2 [i] 06:10 Ledové kamiony 5 3 [i] 07:05 Ledové kamiony 5 4 [i] 08:00 Divoká Aljaška [i] 09:00 Nepřirozený výběr [i] 10:00 Příroda to ví nejlíp 1 3 [i] 10:30 Příroda to ví nejlíp 1 4 [i] 11:00 Dalajláma a budoucnost Tibetu [i] 12:05 Recepty na vítězství 1 4 [i] 12:55 Obři doby ledové 1 1 [i] 14:00 Poznávání vesmíru 1 7