TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:40 Kung Fu Panda III. [i] 08:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:20 Olsen Twins: O tom, aký bol Západ zábavný [i] 10:25 Teória veľkého tresku VII. [i] 11:10 Doktor od jezera hrochů [i] 13:45 Líbáš jako ďábel [i] 16:15 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch [i] 22:40 Bláznivá, hlúpa láska [i] 01:10 Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch [i] 03:00 Mesto v ohrození [i] 04:20 Teória veľkého tresku VII. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Poštár Pat I [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:30 Prasiatko Peppa I: Najlepšia priateľka [i] 07:35 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:50 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 08:05 Martinka I.: Rozkošné šteniatko 49/52 [i] 08:20 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a Hector u protinožcov [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:40 Daj si čas [i] 10:15 Atlantída: Dotknutý bohmi 1. časť 12/13 [i] 11:00 Park [i] 12:00 Kľúče od mesta [i] 13:15 Ako delfin II 4/4 [i] 15:15 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 16:45 Naj dedinka Slovenska [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Trenčianske Teplice [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky 7/10 [i] 23:35 Ako delfin II 4/4 [i] 01:30 Tiene lásky 7/10 [i] 02:55 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 04:25 Nebíčko v papuľke: Trenčianske Teplice [i] 04:55 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Život stojatých vôd [i] 06:50 Malý brat veľkej rieky [i] 07:15 Belianska jaskyňa [i] 07:30 Encyklopédia etológie: Veselé rodiny [i] 07:40 Jazdi hlavou: Predbiehanie [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Kremnický hrad objektívom Daniela Brogyányiho [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Napoleonské vojny [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:30 VAT [i] 11:55 ZvedaVEC: Ekosystémy [i] 12:00 Nové technológie: Teória otvorených dverí [i] 12:25 Folkl. festival . Východná [i] 13:55 Farmárska revue [i] 14:20 Požičaná planéta II. [i] 14:45 Test magazín: Bieliace zubné pasty [i] 14:55 Televízia od A po Z (A - I) [i] 16:25 Slovenský raj [i] 16:45 SK DEJINY: Hospodársky život [i] 18:15 Futbal - Fortuna liga: MFK Zemplín Michalovce - 1. FC Tatran Prešov [i] 20:35 Speer a Hitler: Diablov architekt: Norimberg - Proces [i] 22:10 Most III. 10/10 [i] 23:05 Neznáme dejiny Spojených štátov: Johnson, Nixon a Vietnam: zvrat šťasteny [i] 00:05 LETNÉ KINO KLUB: Modrý zamat [i] 02:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:25 Káčerovo III. 4 [i] 07:50 Simpsonovci XXIV. 16 [i] 08:15 X FACTOR [i] 09:55 Najužitočnejší hráč [i] 11:55 Uviaznutí v raji [i] 13:50 Hry o život: Drozdajka 2 [i] 16:35 HESLO [i] 17:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Zúbková víla [i] 22:50 21 Jump Street [i] 01:10 Kickboxer [i] 02:55 KRIMI 03:15 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:15 HESLO [i] 04:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Mestečko záhad 10 [i] 05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI. 21,22 [i] 07:10 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 10:45 Keď sa má dom páčiť II. 2 [i] 11:15 Hľadá sa dom pre milionárov - San Francisco 8 [i] 12:30 NA CHALUPE [i] 13:25 PANELÁK XIV.: Zlyhanie 31 [i] 14:10 Mama, ožeň ma! 1,2/8 [i] 17:20 Zvláštne puto 2 [i] 19:30 Kutyil s.r.o. 2 [i] 20:35 Colt 45 [i] 22:30 Muži, ktorí nenávidia ženy [i] 01:50 PANELÁK XIV.: Zlyhanie 31 [i] 02:30 NA CHALUPE [i] 03:10 Posledná panna v ročníku [i] 04:45 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla IV. 16 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 17 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 11:05 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 12:05 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 13:05 Rookie Blue III. 13 [i] 14:05 Výkupné I. 1 [i] 15:05 Láska ve hvězdách I. 1 [i] 16:05 Láska ve hvězdách I. 2 [i] 17:05 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 23:45 Vražedná čísla IV. 16 [i] 00:40 Vražedná čísla IV. 17 [i] 01:35 Láska ve hvězdách I. 1 [i] 02:25 Láska ve hvězdách I. 2 [i] 03:10 Axn Insider - Hannibal 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Zahradní domky, komerční ventilátory, voskový papír, lezecké zdi 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 19 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 24 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (1. Řada): Výchova divočinou 1 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Těžký návrat domů 11 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Blázen do Mustangů 3 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Tajemství BMW 4 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Broukománie 3 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Velké mosazné kousky 6 [i] 11:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 13:30 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Thajsko 6 [i] 15:20 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 7 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Z kola ven 7 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Záchrana vrtulníkem 11 [i] 18:05 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Obleva 3 [i] 19:00 Válečník oceánu (1. Řada): Prosazování zákona 1 [i] 20:00 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 1 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Pekelná řeka 4 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Cesta do Ruska 9 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 4 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Drew Brees 1 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 01:50 Podmořští lovci, Austrálie (3. Řada) 1 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Pekelná řeka 4 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Cesta do Ruska 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Datsun 240Z ? Kalifornie 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Noční stolek [i] 06:15 Po stopách hvězd [i] 06:45 Skleněná panna [i] 07:35 Toulavá kamera na venkově [i] 08:00 Otec Brown IV [i] 08:45 Film o filmu Po strništi bos [i] 09:00 Bez ženské a bez tabáku: Případ Kukta 1/4 [i] 10:00 Bez ženské a bez tabáku: Dobří chlapi 2/4 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dvojčata [i] 14:10 Pohádka z šafránové louky [i] 14:50 Kam slunce nechodí [i] 15:55 Komici na jedničku [i] 16:50 Columbo [i] 18:25 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Angelika, markýza andělů [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:05 Vraždy podle Agathy Christie [i] 00:45 Jak se vede, sousede? [i] 01:25 Banánové perličky [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Manéž Bolka Polívky [i] 03:30 Magie v ulicích III. [i] 03:50 Grilované překvapení [i] 04:15 Na brigádě [i] 04:40 V kondici [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Úl [i] 09:30 ...a tuhle znáte? [i] 09:55 Deset století architektury: Olomoucké kašny [i] 10:10 Porodnice Třetí říše [i] 11:05 Letecké katastrofy: Smrtící únava [i] 11:50 Transkontinentální vlak [i] 12:35 Tajemství železnic [i] 13:05 Neobyčejné ženy: Amelia Earhartová [i] 14:00 Tři mušketýři 1/2 [i] 15:40 Kouzla přírody monzunových oblastí: Lidé [i] 16:35 Kamera na cestách: Mallorca, ostrov slunce a umění [i] 17:30 Fotbal: SK Slavia Praha - FC [i] 20:00 Nixon [i] 23:10 Žena v kleci [i] 00:45 Ve jménu vlasti IV: Chystá se ještě něco dalšího 9/12 [i] 01:30 Ztráta paměti 2/5 [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:00 Nezapomenutelné autorky [i] 03:30 Život na safari [i] 03:55 Hraje vám... Lanžhotčanka [i] 04:30 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 17 [i] 06:05 Avengers: Sjednocení II 4 [i] 06:30 Milesova vesmírná dobrodružství 16 [i] 06:55 O zlaté huse [i] 08:45 Zamilovaná do vraha [i] 10:40 Medailón [i] 12:25 Moje krásná čarodějka [i] 14:30 Město andělů [i] 16:50 Ocelová pěst [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Armageddon [i] 23:15 Tajný agent Jack T. [i] 01:25 Medailón [i] 03:00 Tělo jako důkaz III 3 [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Superhrdinové: Batman do Ligy! [i] 06:45 Tlapková patrola 22 [i] 07:15 M*A*S*H 36 [i] 07:50 Autosalon [i] 09:00 Prázdniny: To neuděláš! 7 [i] 10:00 Prázdniny: Letní škola 8 [i] 10:55 Vinaři II: Memoriál Franty Čutka 8 [i] 12:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:40 Bouřlivé víno [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ošetřovatel [i] 22:20 Dalších 48 hodin [i] 00:20 Pes baskervillský [i] 02:15 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i] 04:00 Utta Danella: Snoubenec mé nejlepší přítelkyně [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Karavan šou [i] 06:10 Dobrodružstvo v Afrike 2 [i] 08:25 Karavan šou [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Roztomilé mrchy IV. 7-8/25 [i] 14:15 Doktori [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Láska jej života [i] 17:45 Leto v Amsterdame [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva [i] 22:00 Katie Ffordová: Kúsok z teba [i] 00:00 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 01:45 Leto v Amsterdame [i] 03:15 Dobrodružstvo v Afrike 2 [i] 04:45 Monk [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Nejsem blázen [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 11:35 Zoom In 2 4 [i] 11:45 Zoom In 2 6 [i] 11:55 Zoom In 2 7 [i] 12:00 Želví nindžové II: Tajemství kapaliny [i] 13:35 Muriel se vdává [i] 15:25 Milenci [i] 17:15 Já jsem ty a ty jsi já [i] 18:50 Rollerball [i] 20:30 Prokletí domu slunečnic [i] 22:00 Příšera [i] 23:40 Stíny temnoty [i] 01:20 Pekelná jízda [i] 02:40 Město zločinu [i] 04:35 Prokletí domu slunečnic [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Atletika [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Atletika [i] 18:10 Zprávy [i] 18:15 Atletika [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální biologie 1 4 [i] 06:00 Jak se to dělá 4: terasa z akátového dřeva a paštikový krém 1 [i] 06:10 Ledové kamiony 5 1 [i] 07:05 Ledové kamiony 5 2 [i] 08:00 Tajemství Číny 1 3 [i] 09:00 Zázračná příroda 1 3 [i] 10:00 Příroda to ví nejlíp 1 1 [i] 10:30 Příroda to ví nejlíp 1 2 [i] 11:00 Východní filozofie pohledem západu [i] 12:00 Recepty na vítězství 1 3 [i] 12:55 Evoluce: Příběh člověka 1 3 [i] 14:00 Poznávání vesmíru 1 5 [i] 14:30 Poznávání vesmíru 1 6 [i] 15:00 Jak vznikaly kontinenty? 1: Ameriky 3 [i] 16:00 Kleopatřina ztracená hrobka [i] 17:00 Velké dějiny 1 13 [i] 17:30 Velké dějiny 1 14 [i] 18:00 Lovci vojenských pokladů 3 5 [i] 19:00 Lovci vojenských pokladů 3 6 [i] 20:00 Život v době Ježíše 1 3 [i] 21:05 Historie lidstva 1 9 [i] 22:00 Historie dezinformací 1 2 [i] 23:00 Starověké elitní jednotky 1 10 [i] 00:05 Kód Krista 2 4