TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 11:00 Teória veľkého tresku VII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 16-17/23 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 6/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jak dostat tatínka do polepšovny [i] 22:35 Mesto v ohrození [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 16-17/23 [i] 02:00 Kobra 11 XV. 6/14 [i] 02:45 Teória veľkého tresku VII. [i] 03:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 16-17/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Buffalo, Saratoga, USA [i] 09:00 Rosemary a Thymeová II: Na falošnej stope [i] 10:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Julie Lescautová [i] 14:10 Slovensko v obrazoch [i] 14:30 Profesionáli II: Útok na CI5 11/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Ronda, Granada, Španielsko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová III: Mŕtva voda [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Naj dedinka Slovenska [i] 21:25 Cestou necestou: Bukurešť [i] 21:55 James Bond: V tajnej službe Jej veličenstva [i] 00:15 Neskoro večer [i] 01:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 01:50 James Bond: V tajnej službe Jej veličenstva [i] 04:05 Julie Lescautová [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - POVEDAČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Raslavice [i] 08:40 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Elija Isakovič a Margarita Prokofievna [i] 09:50 Ako si Grétka trochu zdriemla [i] 10:20 Dvadsaťtisíc v koši [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Jamesovo dedičstvo [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA [i] 11:30 Obedníček: Muška Svetluška [i] 11:40 Malý medvedík [i] 11:45 Dedo Mráz a batoľa [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Smejeme sa storočiami [i] 12:50 Pytačky [i] 13:35 Jurát [i] 14:15 Svet zajtrajška: Zelené technológie [i] 15:10 SNP v archíve: Vojnový denník [i] 15:40 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:40 Bakalárske návraty: Študent [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Namíbia - nebeská safari [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby: Oľga Lórantová [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Strigôňove prázdniny [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - POVEDAČKY [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Napoleonské vojny [i] 21:05 LETNÉ KINO: Neha [i] 22:50 1992: Ploštice [i] 23:40 Súrodenci: Kristína a Ondrej Farkašovci [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:25 Aféry [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 Pod povrchom 36 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 9 [i] 13:30 NAŠI [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:00 Kameňák 2 [i] 00:00 Diablov uzol [i] 02:15 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Mestečko záhad 9 [i] 05:40 Skutočné paničky z New Yorku VI. 20,21 [i] 07:10 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIV. 1,2/22 [i] 09:25 Futurama VI. [i] 10:25 Ako som spoznal vašu mamu II. 5 [i] 10:50 Hviezdna brána 12,13 [i] 13:05 Bostonské zločiny IV. 12 [i] 14:20 Kutyil s.r.o. III. 29/29 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. 7,8 [i] 16:05 Simpsonovci XIV. 3,4 [i] 17:05 Futurama VI. [i] 17:35 Hviezdna brána 14,15 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 20:35 Diablov uzol [i] 23:00 Stokerovci [i] 01:10 Vytunuj mi fáro II. 7,8 [i] 02:10 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 02:40 Život po živote [i] 04:40 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Vražedná čísla IV. 17 [i] 08:10 Medium Iii. 17 [i] 09:10 Ncis: New Orleans I. 22 [i] 10:10 Ncis: New Orleans I. 23 [i] 11:10 Ranč Heartland VI. 2 [i] 12:10 Medium Iii. 17 [i] 13:10 Vražedná čísla IV. 17 [i] 14:10 Ncis: New Orleans I. 22 [i] 15:10 Ncis: New Orleans I. 23 [i] 16:10 Ranč Heartland VI. 3 [i] 17:10 Medium Iii. 18 [i] 18:10 Vražedná čísla IV. 18 [i] 19:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 1 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 2 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 10 [i] 22:05 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 23:00 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev VII 10 [i] 01:10 Profil zločinu VII. 10 [i] 02:15 Medium Ii. 19 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev VII 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Vlasce, komerční mixery, přírodní jedlá soda, odtahové vozy 3 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Nová krev 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada) 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 2. část 18 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i] 12:35 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Střelba 2 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Rozděl a panuj 11 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Rodové linie 12 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Velký risk 13 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou 9 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci na cestách (1. Řada): Mercedes - část 2 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Med, optická vlákna a cihly 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 20:00 Muži Yukonu (6. Řada): Rodokmeny 2 [i] 21:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Návrat do zlatého dolu 14 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Ztracená říše Amazonky 15 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Páni svého prostředí 6 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 4 [i] 01:00 Australská železnice (1. Řada) 4 [i] 01:50 Muži Yukonu (6. Řada): Rodokmeny 2 [i] 02:40 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Návrat do zlatého dolu 14 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Ztracená říše Amazonky 15 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Rover P5 B 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Jdeme do klubu [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bydlení je hra [i] 06:25 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Rodinné zatížení [i] 09:45 Noční stolek [i] 10:00 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Naděje 12/12 [i] 13:55 13. komnata Evy Holubové [i] 14:20 Život je kabaret [i] 15:15 To je vražda, napsala IV: Jestliže je čtvrtek, musí být u [i] 16:10 Cestománie: Malta: Včera a dnes [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera na venkově [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance [i] 20:05 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Tak mi tedy řekněte [i] 23:35 Motiv IV [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Bolkoviny [i] 01:35 Kde bydlely princezny [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Hodinový manžel [i] 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Svět z ptačí perspektivy: Kambodžské království [i] 09:55 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová [i] 10:45 Divoká Čína: Za Dlouhou zdí [i] 11:35 Postřehy odjinud [i] 11:45 S gurmánem na cestách II.: Emilia-Romagna [i] 12:25 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 12:30 Cestománie [i] 13:00 Kouzla přírody monzunových oblastí: Podivní trosečníci [i] 13:50 Panství Downton IV 3/10 [i] 14:40 Panství Downton IV 4/10 [i] 15:30 Království divočiny: Karakal, létající superkočka [i] 15:55 GEN - Galerie elity národa [i] 16:10 Vinitorium Moravicum 6/13 [i] 16:35 Africa obscura [i] 17:30 Království Mustang 1/4 [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 12/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - Nerozhodnost duše [i] 19:15 Karabach deset let poté [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Těžký život predátorů: Lovecké strategie 1/3 [i] 20:50 Podivnosti světa: Kde všude se spí 6/8 [i] 21:40 Mamon II: Fenris 5/8 [i] 22:30 Mamon II: Jotnir 6/8 [i] 23:20 Ospalá díra [i] 01:05 Tajemství železnic [i] 01:30 Z očí do očí [i] 02:10 Každý má své Lambaréné [i] 02:40 Strážnické střípky 2010 [i] 03:00 Folklor v "dobrém světle" [i] 03:25 Divnopis [i] 03:30 Na moll... [i] 04:05 Mezi důchodci [i] 04:50 Cesta do Indie: Smíření [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz III 3 [i] 09:45 Comeback: Pan Prase odchází [i] 10:20 Comeback: Absťák [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 13 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Přijeď rychle! 19 [i] 14:00 Dr. House III: Čáry v písku 4 [i] 15:00 Dr. House III: Zamilovaní blázni 5 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 16 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Helena: Zápas 7 [i] 18:15 Hospoda: Šprýmař, Dědci 41, 42 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bobule [i] 22:10 Sex ve městě [i] 01:05 Dr. House III: Čáry v písku 4 [i] 02:00 Dr. House III: Zamilovaní blázni 5 [i] 02:40 Helena: Zápas 7 [i] 03:05 Dva a půl chlapa V 13 [i] 03:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Přijeď rychle! 19 [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Jurský svět: Indominus na útěku [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují netopýra/Tlapky zachraňují zub 21 [i] 07:20 M*A*S*H 33 [i] 08:15 M*A*S*H 34 [i] 08:45 Siska III: Slepá nenávist 11 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska III: Přelud vraha 12 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XII: Život za život 9 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Třetí muž 10 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Samá lež 17 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Falešné naděje 3 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Memoriál Franty Čutka 8 [i] 21:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:55 Máme rádi Česko [i] 00:55 M*A*S*H 35 [i] 01:30 M*A*S*H 36 [i] 02:00 Návrat komisaře Rexe XII: Život za život 9 [i] 03:00 Návrat komisaře Rexe XII: Třetí muž 10 [i] 04:00 Policie Hamburk V: Samá lež 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Cigánky 97-98/162 [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 7/22 [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 Mike a Molly [i] 11:05 Fatmagul 57/160 [i] 12:30 Láska na druhý pokus 2 39-40 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 99-100/162 [i] 18:50 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Leto v Amsterdame [i] 22:35 Legenda o vášni [i] 01:10 Sklenený dom 2 [i] 02:45 Mike a Molly [i] 03:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:45 Upírske denníky III. 16/22 [i] 04:25 Smotánka [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 24 [i] 06:10 Manželské rošády: Manželské rošády [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 25 [i] 11:15 Zoom In 2 26 [i] 11:25 Zoom In 2 1 [i] 11:35 Zoom In 2 2 [i] 11:40 5 dnů do půlnoci 1 5 [i] 12:35 Malí letci [i] 14:20 Nejsem blázen [i] 16:15 Muriel se vdává [i] 18:05 5 dnů do půlnoci 1 5 [i] 18:55 Sbohem, královno [i] 20:30 Zakázané království [i] 22:15 Hannibal - Zrození [i] 00:15 Oko [i] 02:00 Shaolin [i] 04:10 Mořská bestie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Atletika [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Atletika