TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Teória veľkého tresku VII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14-15/23 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 5/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14-15/23 [i] 01:45 Kobra 11 XV. 5/14 [i] 02:30 Teória veľkého tresku VII. [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Londýn, Tilbury, Westminster, Anglicko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová II: Krátky meč alebo radlica [i] 09:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I: Nedokonalé zločiny [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Obetný baránok 10/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Buffalo, Saratoga, USA [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Na falošnej stope [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Daňová kobra [i] 21:50 Kapitán Cain III.: Spriaznená duša 5/8 [i] 22:40 Kapitán Cain III.: Rodinné striebro 6/8 [i] 23:40 Profesionáli II: Obetný baránok 10/13 [i] 00:30 Kapitán Cain III.: Spriaznená duša 5/8 [i] 01:25 Kapitán Cain III.: Rodinné striebro 6/8 [i] 02:20 Svet v obrazoch [i] 02:45 Julie Lescautová [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - BEAR [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Domaša [i] 08:40 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Herecké legendy: Magda Vášáryová [i] 09:40 Pani Berta Garlanová [i] 11:05 Japonská mozaika VIII [i] 11:30 Obedníček: Muška Svetluška [i] 11:35 Malý medvedík [i] 11:45 Paulov vzácny palec [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDESIATA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Smejeme sa storočiami [i] 13:25 Pro forma [i] 14:20 Divoká Amerika: Puma proti muflónovi [i] 15:10 Súvislosti (alebo) Pokus o V.M. [i] 15:45 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:40 Bakalárske návraty: Vlas [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Mount Graham - astronómovia z posvätnej hory [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby : Hedviga Kátlovská [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - BEAR [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Svet zajtrajška: Zelené technológie [i] 21:05 LETNÉ KINO: "Zastihla mě noc" [i] 23:15 1992: Vtáky [i] 00:05 Polícia [i] 00:15 Jazdi hlavou: Mám prednosť [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 Aféry [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 Pod povrchom 35 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 8 [i] 13:30 NAŠI [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 HESLO [i] 22:50 Kosti XII. 7 [i] 23:50 Bostonské zločiny IV. 12 [i] 00:50 Vikingovia II. 1/10 [i] 02:00 NAŠI [i] 02:30 POLICAJTI V AKCII [i] 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ako som spoznal vašu mamu II. 3 [i] 05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI. 19,20 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIII. 21,22/22 [i] 09:25 Futurama VI. [i] 10:25 Ako som spoznal vašu mamu II. 4 [i] 10:55 Hviezdna brána 10,11 [i] 13:10 Bostonské zločiny IV. 11 [i] 14:20 Kutyil s.r.o. III. 28 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. 5,6 [i] 16:10 Simpsonovci XIV. 1,2/22 [i] 17:05 Futurama VI. [i] 17:35 Hviezdna brána 12,13 [i] 19:35 TIPOS INFO 19:45 Kutyil s.r.o. III. 29/29 [i] 20:35 Hry o život: Drozdajka 2 [i] 23:35 Jedinečné letisko v Dubaji 6 [i] 00:35 American Horror Story III. 13/13 [i] 01:40 Vytunuj mi fáro II. 5,6 [i] 02:30 Kutyil s.r.o. III. 29/29 [i] 03:05 Jedinečné letisko v Dubaji 6 [i] 03:50 American Horror Story III. 13/13 [i] 04:35 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 14 [i] 07:15 Vražedná čísla IV. 16 [i] 08:15 Medium Iii. 16 [i] 09:10 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 10:10 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 11:10 Ranč Heartland VI. 1 [i] 12:10 Medium Iii. 16 [i] 13:05 Vražedná čísla IV. 16 [i] 14:05 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 15:05 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 16:05 Ranč Heartland VI. 2 [i] 17:05 Medium Iii. 17 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 17 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 22 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba X. 12 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba X. 13 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 18 [i] 03:15 Ranč Heartland VI. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Pódiová světla LED, jablečný mošt, cisterny na chemikálie, kamenné podlahy 2 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Výchova synů 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu 9 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada) 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký červený Cadillac, 1. část 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Nová krev 5 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Odpočítávání do zlata 1 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Holčičí drama 2 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Pátrání 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky 8 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Lexus LS400 - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 21:00 Vesmírné zvláštnosti (1. Řada) 2 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 8 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 9 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 10 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Nad psancem 16 [i] 01:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Podivné reakce 12 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 02:40 Vesmírné zvláštnosti (1. Řada) 2 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 8 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): To nejlepší z USA 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Chalupa je hra [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Cesta k žalostné smrti [i] 09:45 Spánek [i] 09:55 Sanitka 3/11 [i] 10:55 Sanitka 4/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Ostrovid 11/12 [i] 13:55 Pěnička a Paraplíčko [i] 15:25 To je vražda, napsala IV: Rodinné zatížení [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:55 Taggart [i] 23:40 Kriminalista [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 04:40 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet 6/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Útěk na Maledivy [i] 09:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 2/2 [i] 10:55 Svědectví pro výstrahu [i] 11:40 Proměna údolí [i] 12:40 Na pomoc životu - Nerozhodnost duše [i] 13:00 Příběhy zvědavých přírodovědců 6/10 [i] 13:20 Paměť vody aneb odkaz Jakuba [i] 14:20 Pod prapory mezinárodních brigád 2/2 [i] 15:15 Cesta do Indie: Smíření [i] 16:10 Zapomenuté výpravy: Annapurna 1969 [i] 16:35 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 2/3 [i] 17:35 Transkontinentální vlak [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 11/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bezvětří [i] 19:20 Mizející místa domova: Orat s čertem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Za Dlouhou zdí [i] 20:55 Svět z ptačí perspektivy: Kambodžské království [i] 21:50 Čtyři slunce [i] 23:30 Na cestě po Marrákeši [i] 00:00 Sestřička Jackie VI: Let 12/12 [i] 00:25 Kouzlo Afriky: Řeka Chobe [i] 00:50 Zatopené osudy: Nové Mlýny [i] 01:10 Vinitorium Moravicum 6/13 [i] 01:30 Náš venkov: O zvířatech a lidech [i] 02:00 Z očí do očí [i] 02:35 Z koreňů strom [i] 03:00 Růža a Karel [i] 03:30 Vzdělání s přidanou hodnotou [i] 04:00 Uchem jehly [i] 04:25 Ochránce [i] 04:55 Mizející Praha [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz III 2 [i] 09:45 Kriminálka Anděl III: Pohřbená zaživa 3 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 12 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zvládneme i horší věci! 18 [i] 14:00 Dr. House III: Hůl a schopen 2 [i] 15:00 Dr. House III: Informovaný souhlas 3 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 15 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Helena: Hvězdy v éteru 6 [i] 18:15 Hospoda: Randevú, Hazard 39, 40 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Pan Prase odchází [i] 20:55 Comeback: Absťák [i] 21:30 Šéfové na zabití 2 [i] 23:40 Vražedná čísla III: Baseball 8 [i] 00:40 Dr. House III: Hůl a schopen 2 [i] 01:35 Dr. House III: Informovaný souhlas 3 [i] 02:15 Tělo jako důkaz III 2 [i] 02:55 Helena: Hvězdy v éteru 6 [i] 03:25 Dva a půl chlapa V 12 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Zvládneme i horší věci! 18 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O zázračných vynálezech 52 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky a opičárny/Tlapky zachraňují sovu 20 [i] 07:20 M*A*S*H 31 [i] 08:15 M*A*S*H 32 [i] 08:45 Siska III: Smrt a dívka 10 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska III: Slepá nenávist 11 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XII: Dům duchů 7 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Všechno za jednu noc 8 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Poplach v mateřské škole 16 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Poslední sbohem 2 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Fabergého vejce 6 [i] 21:20 Pevnost Boyard [i] 23:05 M*A*S*H 33 [i] 23:35 M*A*S*H 34 [i] 00:00 Návrat komisaře Rexe XII: Dům duchů 7 [i] 01:05 Návrat komisaře Rexe XII: Všechno za jednu noc 8 [i] 02:05 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 03:55 Policie Hamburk V: Poplach v mateřské škole 16 [i] 04:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Poslední sbohem 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Cigánky 95-96/162 [i] 06:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 5/22 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 11:10 Fatmagul 56/160 [i] 12:40 Láska na druhý pokus 2 37-38 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 17:00 Cigánky 97-98/162 [i] 18:55 Mike a Molly [i] 19:35 Monk [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 39-40 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 7-8/22 [i] 00:15 Upírske denníky III. 16/22 [i] 01:00 Mike a Molly [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55