TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:55 Búrlivé víno [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:05 Teória veľkého tresku VII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12-13/23 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 4/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:50 Búrlivé víno [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12-13/23 [i] 01:50 Kobra 11 XV. 4/14 [i] 02:35 Teória veľkého tresku VII. [i] 03:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12-13/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Postav dom, zasaď strom [i] 07:20 Test magazín: Párky [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Calais, Caen, Francúzsko [i] 09:05 Rosemary a Thymeová II: Talianske vibrácie [i] 10:00 Largo 39/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Jazda na slepo 9/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Londýn, Tilbury, Westminster, Anglicko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Krátky meč alebo radlica [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Chisum [i] 22:15 Vraždy v Rocamadoure [i] 23:45 Profesionáli II: Jazda na slepo 9/13 [i] 00:35 Chisum [i] 02:25 Nebíčko v papuľke: Trnava [i] 02:55 Julie Lescautová [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - MEDVEDÍK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Ždiar [i] 08:40 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Herecké legendy: Magda Vášáryová [i] 09:40 Ťaví zadok [i] 10:45 Čiernohorská železnička [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Ukryté dievča [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA [i] 11:30 Obedníček: Muška Svetluška [i] 11:35 Malý medvedík [i] 11:45 O lietajúcom poštárovi [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:45 Smejeme sa storočiami [i] 13:10 Svadba bude [i] 13:40 Španielska gitara [i] 14:15 V zajatí odpadu [i] 15:05 Historická panoráma: MUDr. Vavro Šrobár [i] 15:35 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:35 Bakalárske návraty: A mal tri dcéry [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: India - maharadža astronómov [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby: Miloslav Jaroš [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - MEDVEDÍK [i] 18:45 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divoká Amerika: Puma proti muflónovi [i] 20:55 LETNÉ KINO: "Dým bramborové natě" [i] 22:35 Festivaly 2016: GRAPE [i] 22:50 1992: Bobry [i] 23:45 Súrodenci: Laci Strike a jeho súrodenci [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:25 Aféry [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 Pod povrchom 34 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 7 [i] 13:30 NAŠI [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 9 [i] 21:40 PANELÁK XVI. 31, 32 [i] 23:10 Paranormálne záhady III. 9 [i] 00:10 Bostonské zločiny IV. 11 [i] 01:10 Graceland II. 13/13 [i] 02:05 KRIMI 02:30 POLICAJTI V AKCII [i] 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Panelák [i] 05:50 Skutočné paničky z New Yorku VI. 18,19 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIII. 19,20 [i] 09:25 Futurama VIII. 12,13/13 [i] 10:25 Ako som spoznal vašu mamu II. 3 [i] 10:55 Hviezdna brána 8,9 [i] 13:10 Bostonské zločiny IV. 10/20 [i] 14:20 Kutyil s.r.o. III. 27 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. 3,4 [i] 16:10 Simpsonovci XIII. 21,22/22 [i] 17:05 Futurama VIII. 12 [i] 17:35 Hviezdna brána 10,11 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 28 [i] 20:35 Poseidon Rex [i] 22:20 Jazda 3,4 [i] 23:20 American Horror Story III. 12 [i] 00:20 Vytunuj mi fáro II. 3,4 [i] 01:20 Kutyil s.r.o. III. 28 [i] 02:00 Jazda 3,4 [i] 02:40 Paranormálne záhady III. 9 [i] 03:25 American Horror Story III. 12 [i] 04:05 Graceland II. 13/13 [i] 04:45 Mestečko záhad 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Vražedná čísla IV. 15 [i] 08:25 Medium Iii. 13 [i] 09:25 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 10:25 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 11:20 Království I. 22 [i] 12:15 Medium Iii. 13 [i] 13:15 Vražedná čísla IV. 15 [i] 14:15 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 15:15 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 16:10 Ranč Heartland VI. 1 [i] 17:10 Medium Iii. 16 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 16 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 22:50 Laskavý dotek I. 7 [i] 23:40 Prozíravost I. 2 [i] 00:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II. 1 [i] 01:30 Medium Ii. 18 [i] 02:25 Laskavý dotek I. 7 [i] 03:05 Ranč Heartland VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (23. Řada): Ceny Grammy, cyklistická světla, nadzemní bazény, skládací solární panely 1 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Nejdelší den 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Přenosné podium, řasenka 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 10 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635csi - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635csi - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Výchova synů 4 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Celý žhaví do Fordu 1931 16 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Vypuštění Satellite 1969 - část 1. 17 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Vypuštění Satellite 1969 - část 2. 18 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Corvette C4 - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Jogurty, svíčky a neonové nápisy 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 20:00 Divoká jízda (1. Řada): Závodníci na lodích z Thajska 6 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada): Neslyšíš, že klepu? 10 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Hoši z dílny Gas Monkey Garage 2 [i] 00:00 Dvojí přežití (4. Řada): Konec v nedohlednu, 2. část 2 [i] 01:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Gobi 1 [i] 01:50 Divoká jízda (1. Řada): Závodníci na lodích z Thajska 6 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 03:30 Pouliční psanci (4. Řada): Neslyšíš, že klepu? 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Desoto Firedome 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Záchranáři: Noc na zrcadlové stěně [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Smrt řeholnice [i] 09:45 Knedlíky [i] 10:05 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Mlha 10/12 [i] 13:50 Kačenka [i] 14:05 Nejlepší scénka [i] 15:25 To je vražda, napsala IV: Cesta k žalostné smrti [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Sanitka 3/11 [i] 21:00 Sanitka 4/11 [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Pěnička a Paraplíčko [i] 23:40 Profil zločinu IV [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Toulavá kamera na venkově [i] 01:30 Jak se vede, sousede? [i] 02:10 Obrázek [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 9/13 [i] 05:30 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 10/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Království Mustang 1/4 [i] 09:55 Panství Downton IV 3/10 [i] 10:40 Panství Downton IV 4/10 [i] 11:30 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 2/3 [i] 12:30 Tajemství podzemního království [i] 12:50 Náš venkov: O zvířatech a lidech [i] 13:15 ...a tuhle znáte? [i] 13:45 Mizející místa domova: Orat s čertem [i] 14:00 S gurmánem na cestách II.: Emilia-Romagna [i] 14:45 Porodnice Třetí říše [i] 15:40 Proměna údolí [i] 16:40 Mizející Praha [i] 17:35 Divoká Čína: Země pandy [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Cestománie [i] 19:30 Na pomoc životu - rakovina prsu II [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Mallorca, ostrov slunce a umění [i] 21:00 Útěk na Maledivy [i] 21:55 IQ [i] 23:30 Ve jménu vlasti IV: Skoro kobliha 8/12 [i] 00:15 Paměť vody aneb odkaz Jakuba [i] 01:15 Zázračné studánky: Prameny tajemné [i] 01:40 Tajemství železnic [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:45 Není král jako král [i] 03:10 Lidová zbožnost [i] 03:35 Na moll... [i] 04:15 V Banátu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz III 1 [i] 09:45 Kriminálka Anděl III: Černý mušketýr 2 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 11 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Přímo na solar 17 [i] 14:00 Dr. House II: Příčina neznámá 24 [i] 15:00 Dr. House III: Smysl 1 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 14 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Helena: Kalamita 5 [i] 18:15 Hospoda: Fór, Oslavenec 37, 38 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Prohozz [i] 20:55 Comeback: Těžká hodina [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XIII: React tým [i] 22:25 Chcete být milionářem? [i] 00:00 Vražedná čísla III: Výpadek proudu 7 [i] 00:55 Dr. House II: Příčina neznámá 24 [i] 01:50 Dr. House III: Smysl 1 [i] 02:30 Tělo jako důkaz III 1 [i] 03:10 Helena: Kalamita 5 [i] 03:35 Dva a půl chlapa V 11 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Přímo na solar 17 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O jedovatém hadovi a opilém zajíci 51 [i] 06:35 Tlapková patrola 19 [i] 07:20 M*A*S*H 29 [i] 08:15 M*A*S*H 30 [i] 08:45 Siska III: Upalování čarodějnic 9 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska III: Smrt a dívka 10 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe XII: Pomsta 5 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Modrá hlubina 6 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Hlad po krvi 15 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V: Další den 1 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Prázdniny: To neuděláš! 7 [i] 21:20 Prázdniny: Letní škola 8 [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:25 M*A*S*H 31 [i] 00:05 M*A*S*H 32 [i] 00:30 Návrat komisaře Rexe XII: Pomsta 5 [i] 01:30 Návrat komisaře Rexe XII: Modrá hlubina 6 [i] 02:35 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 04:25 Policie Hamburk V: Hlad po krvi 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Cigánky 93-94/162 [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 3/22 [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:45 Mike a Molly [i] 11:00 Fatmagul 55/160 [i] 12:25 Láska na druhý pokus 2 35-36 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 95-96/162 [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 37-38 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 5-6/22 [i] 00:10 Upírske denníky III. 15/22 [i] 00:55 Mike a Molly [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:50 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:20 Chlapi neplačú