TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:45 Teória veľkého tresku VII. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 10-11/23 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 3/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 10-11/23 [i] 01:40 Kobra 11 XV. 3/14 [i] 02:30 Teória veľkého tresku VII. [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 10/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Stirling, Zámok Cawdor, Škótsko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Largo 38/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Zvírený prach 8/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Calais, Caen, Francúzsko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Talianske vibrácie [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Superpohár: Real Madrid - Manchester United [i] 23:00 Profesionáli II: Zvírený prach 8/13 [i] 23:50 Largo 38/39 [i] 00:40 Komisár Montalbano: Rovnaké podmienky [i] 02:15 Julie Lescautová [i] 03:45 Svet v obrazoch [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MACKOVIA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Pavlovce nad Uhom [i] 08:40 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Herecké legendy: Magda Vášáryová [i] 09:40 Netrpezlivosť srdca [i] 11:15 Nakresli si rozprávku [i] 11:30 Obedníček: Muška Svetluška [i] 11:40 Malý medvedík [i] 11:45 O modrej mačke [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GAŚTANY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:40 Smejeme sa storočiami [i] 12:55 Niekto ako ja [i] 14:15 Prečo chudoba?: Vitaj na svete [i] 15:10 Hoj zem drahá... [i] 15:40 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:40 Bakalárske návraty: Papučiar [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: India - osud hviezd [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby : Izabela Chylová [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MACKOVIA [i] 18:45 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 SK DEJINY: Hospodársky život [i] 21:30 LETNÉ KINO: "Čapkovy povídky" [i] 23:10 1992: Mory [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:45 Aféry [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 Pod povrchom 33 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 6 [i] 13:30 NAŠI [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:40 Paranormálne záhady III. 8 [i] 00:40 Bostonské zločiny IV. 10 [i] 01:35 Graceland II. 12 [i] 02:25 KRIMI 02:50 NAŠI [i] 03:20 POLICAJTI V AKCII [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Panelák [i] 05:50 Skutočné paničky z New Yorku VI. 17,18 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIII. 17,18 [i] 09:25 Futurama VIII. 10,11 [i] 10:25 Ako som spoznal vašu mamu II. 2 [i] 10:55 Hviezdna brána 6,7 [i] 13:10 Bostonské zločiny IV. 9/20 [i] 14:20 Kutyil s.r.o. III. 26 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. 1,2/33 [i] 16:10 Simpsonovci XIII. 19,20 [i] 17:05 Futurama VIII. 10 [i] 17:35 Hviezdna brána 8,9 [i] 19:35 TIPOS INFO 19:45 Kutyil s.r.o. III. 27 [i] 20:35 Wolverine [i] 23:25 Nebezpečné lety 8/8 [i] 00:25 American Horror Story III. 11 [i] 01:30 Vytunuj mi fáro II. 1,2/33 [i] 02:15 Kutyil s.r.o. III. 27 [i] 02:45 Nebezpečné lety 8/8 [i] 03:30 Paranormálne záhady III. 8 [i] 04:15 American Horror Story III. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 13 [i] 07:20 Vražedná čísla IV. 14 [i] 08:20 Medium Iii. 12 [i] 09:20 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 10:15 Ncis: New Orleans I. 16 [i] 11:15 Království I. 21 [i] 12:15 Medium Iii. 12 [i] 13:15 Vražedná čísla IV. 14 [i] 14:15 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 15:10 Ncis: New Orleans I. 16 [i] 16:10 Království I. 22 [i] 17:05 Medium Iii. 13 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 15 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 19 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 22:50 Ničemové I. 6 [i] 23:55 Medium Ii. 18 [i] 00:50 Criminal Minds Xii. 18 [i] 01:45 Ničemové I. 6 [i] 02:40 Medium Ii. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Den zúčtování 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 9 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 6 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Nejdelší den 3 [i] 13:30 Mimořádné projekty (6. Řada): Nárazová bariéra v New Orleans 3 [i] 14:25 Mimořádné projekty (6. Řada): Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiru 4 [i] 15:20 Mimořádné projekty (6. Řada): Jihoafrický zlatý důl 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ 6 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635csi - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): BMW 635csi - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Kopírovací papír, džíny a počítače 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (1. Řada): Louisiana 6 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Soudný den 8 [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada) 6 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada): Stopy vedou ke Kolumbovi 2 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Kruté léto 2 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 2 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (1. Řada): Louisiana 6 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Soudný den 8 [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Volkswagen 181 Thing 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Zahrada je hra [i] 06:25 Slovácko sa nesúdí: Poslední vůle [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Svědkyně obhajoby [i] 09:45 Obrázek [i] 09:55 Sanitka 1/11 [i] 10:55 Sanitka 2/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Bílý jelen 9/12 [i] 13:50 Knedlíky [i] 14:10 Ring volný [i] 15:25 To je vražda, napsala IV: Smrt řeholnice [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Kriminalista [i] 23:00 Otec Brown IV [i] 23:45 Motiv IV [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Hobby naší doby - letní speciál [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 01:55 Hodinový manžel [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Zázračná planeta: Lvi z Namibijské pouště [i] 09:50 Kouzla přírody monzunových oblastí: Podivní trosečníci [i] 10:45 Jak se žije pod plachtami podle [i] 11:00 Království divočiny: Karakal, létající superkočka [i] 11:25 Na pomoc životu - rakovina prsu II [i] 11:45 Cesty víry: Skalní kláštery v [i] 12:10 Ztráta paměti 2/5 [i] 13:10 Boží mlýny [i] 14:15 Klášterní říše 2/4 [i] 14:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 2/2 [i] 15:45 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová [i] 16:35 Podivnosti světa: Nadílky z nebe 5/8 [i] 17:20 Pod prapory mezinárodních brigád 2/2 [i] 18:15 Tajemství železnic [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Marrákeši [i] 19:20 Zatopené osudy: Nové Mlýny [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Fotbal: Real Madrid - Manchester [i] 23:00 Letecké katastrofy: Smrtící únava [i] 23:50 Sestřička Jackie VI: Let 12/12 [i] 00:15 Dům z karet 6/13 [i] 01:05 Citizenfour: Občan Snowden [i] 02:55 Expominuty 2017: Moc energie 4/10 [i] 03:05 ...eště svaďba nebyla [i] 03:30 Uchem jehly [i] 03:55 Radiorock: Charlie Straight a Jan [i] 04:20 Ochránce [i] 04:50 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz II 16 [i] 09:45 Kriminálka Anděl III: Pomsta 1 [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 10 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemůžu bez tebe být 16 [i] 14:00 Dr. House II: Na věky 22 [i] 15:00 Dr. House II: Kdo je tvůj táta? 23 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 13 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Helena: Sázka 4 [i] 18:15 Hospoda: Hra, Umělec 35, 36 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Zámek 10 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XIII: Dekomprese [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XV: Pod kůži 17 [i] 23:30 Vražedná čísla III: Outsider 6 [i] 00:30 Dr. House II: Na věky 22 [i] 01:25 Dr. House II: Kdo je tvůj táta? 23 [i] 02:05 Tělo jako důkaz II 16 [i] 02:45 Helena: Sázka 4 [i] 03:10 Dva a půl chlapa V 10 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemůžu bez tebe být 16 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O velikonočním vajíčku 50 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují hon na velikonoční vajíčka 18 [i] 07:20 M*A*S*H 27 [i] 08:15 M*A*S*H 28 [i] 08:45 Siska III: Deset minut před půlnocí 8 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska III: Upalování čarodějnic 9 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XII: Eskamotáž 3 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Nedodržené sliby 4 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Voják 14 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Budu ti scházet, až budu pryč 16 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XIX: Prokletí deváté symfonie 6 [i] 22:10 Za sklem 6 [i] 23:35 M*A*S*H 29 [i] 00:15 M*A*S*H 30 [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XII: Eskamotáž 3 [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe XII: Nedodržené sliby 4 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 04:35 Policie Hamburk V: Voják 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Cigánky 91-92/162 [i] 06:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 1/22 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 11:20 Fatmagul 54/160 [i] 12:45 Láska na druhý pokus 2 33-34 [i] 15:00 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:55 Chlapi neplačú [i] 17:00 Cigánky 93-94/162 [i] 18:55 Mike a Molly [i]