TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Teória veľkého tresku VI. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 8-9/23 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 23:00 Atletiko Cvernofka [i] 00:00 Mama III. 5-6/22 [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 8/23 [i] 01:40 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 02:25 Mama III. 5-6/22 [i] 03:00 Teória veľkého tresku VI. [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 9/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Slovensko v obrazoch [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Wilmington, Rehoboth, USA [i] 09:00 Rosemary a Thymeová II: Škulibaba [i] 10:00 Largo 37/39 [i] 10:40 HiSTORY [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Neuctivý štátny zamestnanec 7/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Stirling, Zámok Cawdor, Škótsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Billy Elliot [i] 22:10 DOKTOR MARTIN: RODINA 13/16 [i] 23:05 Profesionáli II: Neuctivý štátny zamestnanec 7/13 [i] 23:55 Largo 37/39 [i] 00:40 Billy Elliot [i] 02:30 DOKTOR MARTIN: RODINA 13/16 [i] 03:20 Julie Lescautová [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Šťavnatý vŕšok [i] 06:20 Fidlibum [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEZVESTNÝ MACO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Hačava [i] 08:40 Ahoj Slovensko [i] 09:25 Herecké legendy: Magda Vášáryová [i] 09:40 Krotká [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Koki stráca hlavu [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISUŠI [i] 11:30 Obedníček: Muška Svetluška [i] 11:35 Malý medvedík [i] 11:45 O malej potvorke [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Smejeme sa storočiami [i] 13:00 Eva, Eva [i] 14:00 Neznáme zázraky Japonska: Záhrada v oblakoch [i] 14:30 Neznáme zázraky Japonska: Dobytie ľadovej steny [i] 15:00 SNP v archíve: List matke [i] 15:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 15:55 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:25 Parkúr Grand Prix [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Majstri ľudovej umeleckej výroby 2016 - Jozef Zoller [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEZVESTNÝ MACO [i] 18:45 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 5. časť: Zovretie [i] 21:00 Mimoriadne Správy a komentáre [i] 21:25 LETNÉ KINO: Bílá nemoc [i] 23:10 1992: Levy [i] 00:00 Od veci: Od veci s Marekom Slobodníkom [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 Aféry [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 Pod povrchom 32 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 5 [i] 13:30 NAŠI [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:30 Paranormálne záhady III. 7 [i] 00:30 Bostonské zločiny IV. 9 [i] 01:30 Graceland II. 11 [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:00 NAŠI [i] 03:30 POLICAJTI V AKCII [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Mestečko záhad 5,6 [i] 05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI. 16,17 [i] 07:10 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 14,15 [i] 09:25 Futurama VIII. 8,9 [i] 10:25 Ako som spoznal vašu mamu 22/22 [i] 10:50 Ako som spoznal vašu mamu II. 1/22 [i] 11:20 Bud - volejbalista [i] 13:30 Keď sa má dom páčiť II. 1/13 [i] 14:20 Kutyil s.r.o. III. 23 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro 39,40/40 [i] 16:10 Simpsonovci XIII. 17,18 [i] 17:05 Futurama VIII. 8 [i] 17:35 Hviezdna brána 6,7 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 26 [i] 20:35 27 šiat [i] 23:00 Rocky Balboa [i] 01:10 Vytunuj mi fáro 39,40/40 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. III. 26 [i] 02:35 Paranormálne záhady III. 7 [i] 03:20 Graceland II. 11 [i] 04:00 INKOGNITO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 10 [i] 07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Vražedná čísla IV. 13 [i] 08:35 Medium Iii. 11 [i] 09:35 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 10:30 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 11:25 Království I. 20 [i] 12:25 Medium Iii. 11 [i] 13:25 Vražedná čísla IV. 13 [i] 14:20 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 15:15 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 16:10 Království I. 21 [i] 17:10 Medium Iii. 12 [i] 18:10 Vražedná čísla IV. 14 [i] 19:10 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 16 [i] 21:00 Prozíravost I. 2 [i] 22:00 Criminal Minds Xii. 18 [i] 22:55 Profil zločinu VII. 9 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 02:45 Království I. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Poklady z garáží (2. Řada): Ocelová garáž 13 [i] 05:35 Poklady z garáží (3. Řada) 1 [i] 06:00 Muži Yukonu (3. Řada): Kritické okamžiky 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Keramický krb, syntetický korek 6 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Nedostatek vzduchu 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super dodávka G10 z roku 1976 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Den zúčtování 2 [i] 13:30 Bear Grylls: přežít za každou cenu (4. Řada): Vůle přežít v extrémních podmínkách 13 [i] 14:25 Nutné k přežití (5. Řada): Severní Afrika 1 [i] 15:20 Nutné k přežití (5. Řada): Nejlepších 25 Bearových zážitků 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Kletba bažiny 5 [i] 21:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Snaž se nebo zemřeš 6 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 23:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bitva o Brazílii 9 [i] 00:00 Nápor na tělo Toda Sampsona (1. Řada): Bojovník MMA 1 [i] 01:00 Záhadná Země (3. Řada): Brána do ráje 6 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (3. Řada): Kletba bažiny 5 [i] 02:40 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Snaž se nebo zemřeš 6 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (3. Řada): Nick Jonas 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Datsun 240Z ? Kalifornie 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Bydlení je hra [i] 06:25 Slovácko sa nesúdí: Odplata [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Zloděj musí z kola ven [i] 09:45 Deštník [i] 10:00 Po stopách hvězd [i] 10:30 Tajemství Ocelového města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Plameny 8/12 [i] 13:50 13. komnata Pavla Nového [i] 14:20 Zajíc v pytli [i] 15:20 To je vražda, napsala IV: Svědkyně obhajoby [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Sanitka 1/11 [i] 21:00 Sanitka 2/11 [i] 22:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Columbo [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Bolkoviny [i] 02:40 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 09:55 Cesta do Indie: Smíření [i] 10:50 Příběh kravaty [i] 11:05 Vinitorium Moravicum 6/13 [i] 11:30 Příběhy zvědavých přírodovědců 5/10 [i] 11:50 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i] 12:15 Československý filmový týdeník 1159/2379 [i] 12:30 Palestina, v srdci Svaté země [i] 13:25 Karabach deset let poté [i] 13:50 Letecké katastrofy: Zklamaný pilot [i] 14:35 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 9/13 [i] 14:55 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 10/13 [i] 15:15 Paměť vody aneb odkaz Jakuba [i] 16:15 Ztráta paměti 2/5 [i] 17:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 2/2 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zázračné studánky: Prameny tajemné [i] 19:20 Klášterní říše 2/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Porodnice Třetí říše [i] 21:00 Transkontinentální vlak [i] 21:45 Poznáš muže svých snů [i] 23:25 Měla žlutou stužku [i] 01:05 Mizející místa domova: Karlovarský památník zapomnění [i] 01:20 Bezvětří [i] 01:50 Z očí do očí [i] 02:20 Příběh listu pro papeže [i] 02:40 Okem videoamatéra [i] 03:00 Procházka po Strážnici [i] 03:20 Čtenářský deník... Natálie Kocábová: Růže - Cesta za světlem [i] 03:35 Na jatkách [i] 04:20 Na moll... [i] 04:55 Pod prapory mezinárodních brigád 1/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz II 15 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Legionář 16 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 9 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Chceš udělit lekci? 15 [i] 14:00 Dr. House II: Euforie (1.část) 20 [i] 15:00 Dr. House II: Euforie (2.část) 21 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 12 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Helena: Přesčas 3 [i] 18:15 Hospoda: Láska je láska, Zloděj 33, 34 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Oko za oko 8 [i] 21:35 Kriminálka Anděl III: Panenka 9 [i] 22:55 Kriminálka Las Vegas XV: Poslední jízda 16 [i] 23:50 Vražedná čísla III: Provoz 5 [i] 00:45 Dr. House II: Euforie (1.část) 20 [i] 01:45 Dr. House II: Euforie (2.část) 21 [i] 02:25 Tělo jako důkaz II 15 [i] 03:05 Helena: Přesčas 3 [i] 03:30 Dva a půl chlapa V 9 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Chceš udělit lekci? 15 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Dracula 49 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují bazén/Cirkus Tlapky 17 [i] 07:20 M*A*S*H 25 [i] 08:15 M*A*S*H 26 [i] 08:45 Siska III: Druhá smrt Maxe Hollera 7 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska III: Deset minut před půlnocí 8 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XII: Stíny 1 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XII: Mezi vlky 2 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Bez hájení 13 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Jak myslíš, tak jíš 15 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Old Firehand [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:25 M*A*S*H 27 [i] 23:55 M*A*S*H 28 [i] 00:30 Návrat komisaře Rexe XII: Stíny 1 [i] 01:30 Návrat komisaře Rexe XII: Mezi vlky 2 [i] 02:30 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey [i] 04:25 Policie Hamburk V: Bez hájení 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Cigánky 89-90/162 [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Roztomilé mrchy IV. 5/25 [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:45 Mike a Molly [i] 10:55 Fatmagul 53/160 [i] 12:20 Dáma v závoji 5-6/12 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 91-92/162 [i] 18:35 Mike a Molly [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 33-34 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 1-2/22 [i] 00:15 Upírske denníky III. 13/22 [i] 01:00 Mike a Molly [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 04:20 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Zoom In 2 4 [i] 06:20 Císař Augustus 1 1 [i] 07:10 Císař Augustus 1 2 [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 6 [i] 11:15 5 dnů do půlnoci 1 1 [i] 12:10 Po přečtení spalte [i] 13:50 Zuřící býk [i] 16:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů