TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Zachráňte Willyho [i] 09:10 Veľkolepá príroda [i] 10:50 Sladký život [i] 12:40 Pán domu [i] 14:40 Mušketier [i] 16:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Bojová loď [i] 23:10 Temný rytier [i] 02:10 Bojová loď [i] 04:10 Teória veľkého tresku VI. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Park [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Prasiatko Peppa I: Pán dinosaurus sa stratil [i] 07:45 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:55 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 08:10 Martinka I.: Medzi nami dievčatami 48/52 [i] 08:25 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a čarovná lampa [i] 08:50 Zázračný ateliér [i] 09:15 Sršne v úli: Stará mama 5/7 [i] 09:45 Sršne v úli: Kamaráti 6/7 [i] 10:20 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 11:10 Slovensko v obrazoch [i] 11:35 Svet v obrazoch [i] 12:00 "Četnické humoresky": "Grunt" 7/13 [i] 13:20 Agatha Christie : Poirot: Mačka medzi holubmi [i] 15:00 Keby som mal pušku [i] 16:35 Takí sme boli: Vilma Jamnická [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pietro Mennea: Šíp juhu 1/2 [i] 22:10 Pietro Mennea: Šíp juhu 2/2 [i] 23:55 Keby som mal pušku [i] 01:20 Pietro Mennea: Šíp juhu 1/2 [i] 03:10 Pietro Mennea: Šíp juhu 2/2 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Krasové poklady Slovenska: Bystrianska a Važecká jaskyňa [i] 06:15 Príroda: V tôni zeleného šera [i] 06:45 Encyklopédia etológie: Rodina hlbokého pralesa [i] 06:55 Polícia [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:45 Požičaná planéta II. [i] 10:10 Test magazín: Párky [i] 10:25 Hľadanie stratených svetov [i] 10:50 Spoločník pána veľkomožného [i] 11:50 Família: Família - NÁVRATY - Nemáme čo stratiť, iba získať [i] 12:20 O múdrej pekárovej žene [i] 13:20 Návraty k hereckým legendám: Oldo Hlaváček [i] 13:50 Slovenské rody: Podnikateľ Ján Turzo z Betlanoviec [i] 14:30 52. Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe - GANGOVÔ [i] 15:50 Speer a Hitler: Diablov architekt: Germania - Šialenstvo [i] 17:30 Parkúr Grand Prix [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - KULI OPRAVÁR [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 19:00 Poštár Pat I [i] 19:15 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:35 Geolino [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Otcovia a deti [i] 20:55 LETNÉ KINO KLUB: Traja zločinci v skrytej pevnosti [i] 23:15 Taktici, večne živí [i] 00:05 VOJNOVÉ HRY, a muž, ktorý ich zastavil [i] 02:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 08:20 Cililing a stratený poklad [i] 10:05 Timon a Pumbaa III. [i] 10:35 Titanic [i] 14:45 Agent v sukni 2 [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Wolverine [i] 23:20 Šokujúci prípad Casey [i] 01:20 Scary Movie 5 [i] 02:45 Dirty Movie [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Mestečko záhad 4 [i] 05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI. 15,16 [i] 07:10 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 24 [i] 10:35 Keď sa má dom páčiť II. 1/13 [i] 11:05 PANELÁK XVI. 27 [i] 12:10 Kutyil s.r.o. III. 23 [i] 13:50 VŠETKO ČO MÁM RÁD 7 [i] 15:15 12 dní hrôzy [i] 17:10 Malý unavený Joe [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 25 [i] 20:35 Kameňák [i] 23:00 Scary Movie 5 [i] 00:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD 7 [i] 02:10 Kutyil s.r.o. III. 25 [i] 02:45 12 dní hrôzy [i] 04:10 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 24 [i] 04:40 Fórky, vtipky XXVI. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:20 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 08:20 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 09:15 Rookie Blue III. 11 [i] 10:15 Rookie Blue III. 12 [i] 11:15 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 12:10 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 13:05 Vražedná čísla IV. 14 [i] 14:05 Vražedná čísla IV. 15 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 17:05 Rookie Blue III. 11 [i] 18:05 Rookie Blue III. 12 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 21:00 Strážce pořádku VI. 1 [i] 22:00 Strážce pořádku VI. 2 [i] 22:55 Criminal Minds Xii. 18 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 00:45 Strážce pořádku VI. 1 [i] 01:45 Strážce pořádku VI. 2 [i] 02:30 Vražedná čísla IV. 15 [i] 03:15 Axn Insider - Hannibal 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Cesty, které nikam nevedou 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 18 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Posedlí Chevy Shortbed z roku 1969, 1. část 9 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super dodávka G10 z roku 1976 14 [i] 08:10 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Ikony 80. let 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 09:55 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 6 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Vrtkavá štěstěna 5 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Zlá krev 1 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Figuríny 2 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Kabriolet a cruiser 14 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Parádní kára 23 [i] 15:20 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 2 [i] 16:15 Souboje robotů (2. Řada) 10 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Bentley Mulsanne 1 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Chevrolet Camaro 2 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Brána do ráje 6 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Mince, reproduktory a závodní auta 4 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Diamanty, obklady, plechovky na sušenky 5 [i] 20:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: ve stopách legend 1 [i] 21:00 Válečník oceánu (1. Řada): Život a smrt 5 [i] 22:00 Guy Martin: Stěna smrti [i] 23:00 Nazí a vystrašení (3. Řada): Oko hurikánu 2 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Samý krab 6 [i] 01:50 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: ve stopách legend 1 [i] 02:40 Válečník oceánu (1. Řada): Život a smrt 5 [i] 03:30 Guy Martin: Stěna smrti [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Ford F100 - Seattle 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Po stopách hvězd [i] 07:00 Zákon starého muže [i] 08:15 Záchranáři: Noc na zrcadlové stěně [i] 09:05 Úsměvy Vítězslava Jandáka [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku [i] 11:55 Večer plný překvapení [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodnická čertovina [i] 14:00 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 14:55 Já budu chodit po špičkách [i] 15:50 Tajemství Ocelového města [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Pupendo [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Příbuzenstvo [i] 23:45 Schimanski [i] 01:15 Manéž Bolka Polívky [i] 02:30 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:55 Žiješ jenom 2x [i] 03:20 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 03:30 Bydlení je hra [i] 03:50 Pod pokličkou [i] 04:15 Zkus mít vkus [i] 04:35 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Zatopené osudy: Karolinka [i] 05:35 Cesty víry: Mauritius [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1159/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vzletem sokolím [i] 09:35 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz 4/10 [i] 10:30 Podivnosti světa: Nadílky z nebe 5/8 [i] 11:15 Útěk na Papuu-Novou Guineu [i] 12:10 Bezvětří [i] 12:40 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 12:45 Cesty víry: Skalní kláštery v [i] 13:10 Zázračné studánky: Prameny tajemné [i] 13:30 Klášterní říše 2/4 [i] 14:00 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 14:10 Království divočiny: Karakal, létající superkočka [i] 14:40 Na cestě po Marrákeši [i] 15:05 S gurmánem na cestách II.: Emilia-Romagna [i] 15:50 Svět z ptačí perspektivy: Island, země ledu [i] 16:40 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 2/3 [i] 17:40 Království Mustang 1/4 [i] 18:35 Expominuty 2017: Moc energie 4/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Měla žlutou stužku [i] 21:45 Rváčův deník [i] 23:25 Citizenfour: Občan Snowden [i] 01:15 Mamon II: Ragnarok 3/8 [i] 02:10 Mamon II: Fimbul 4/8 [i] 03:00 Devianti z pod Řípu [i] 03:25 Česká škola na Haiti [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Ze ZOO do ZOO 10/13 [i] 04:40 Samotáři z Černé Vroble v roce 2012 [i] 04:55 Johann Gregor Mendel - neustálá výzva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 16 [i] 06:35 Avengers: Sjednocení II 3 [i] 07:00 Milesova vesmírná dobrodružství 15 [i] 07:25 Show Toma a Jerryho 6 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru II 25 [i] 08:15 Bratříček a sestřička [i] 09:25 Tři muži a nemluvně [i] 11:25 Dynastie Nováků: Tajná svatba 13 [i] 12:25 Návštěvníci: Země roku 2484 1 [i] 14:10 Smrt talentovaného ševce [i] 15:35 U mě dobrý [i] 17:45 Láska z pasáže [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 21:35 Kriminálka Anděl III: Hlavák 7 [i] 22:50 Letní interview [i] 23:30 Lovci mafie [i] 01:40 Smrt talentovaného ševce [i] 03:05 Comeback: Scrabble trable [i] 03:40 Chcete být milionářem? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ferda Mravenec: Na výletě 48 [i] 06:50 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují školní den/Tlapky rozsvěcí 16 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! [i] 07:45 M*A*S*H 25 [i] 08:20 M*A*S*H 26 [i] 08:50 Největší tankové bitvy II: Tankové eso: Ludwig Bauer 6 [i] 09:50 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Lžíce královny ze Sáby 5 [i] 10:50 Ano, šéfe! [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Tři mušketýři [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru I: Smrt v přestrojení [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Slunce, seno, jahody [i] 21:55 Banditi [i] 00:30 Komplikace: Infekce 2 [i] 01:25 Největší tankové bitvy II: Tankové eso: Ludwig Bauer 6 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru I: Smrt v přestrojení [i] 04:05 Utta Danella: Boj za lásku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Karavan šou [i] 06:15 Katie Ffordová: Splnené želanie [i] 08:25 Karavan šou [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Hra o Niké [i] 11:55 Roztomilé mrchy IV. 5-6/25 [i] 14:15 Doktori [i] 15:45 Inga Lindströmová: Dovidenia v Eriksbergu [i] 17:45 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 20:00 Dáma v závoji 5-6/12 [i] 22:10 Nesmrteľný 11-13/22 [i] 00:55 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 02:30 Správcovia osudu [i] 04:05 Roztomilé mrchy IV. 6/25 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 21 [i] 06:10 Zoom In 2 24 [i] 06:20 Zoom In 2 25 [i] 06:30 Asterix: Sídliště bohů [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 26 [i] 11:15 Zoom In 2 1 [i] 11:25 Zoom In 2 2 [i] 11:35 Císař Augustus 1 1 [i] 12:20 Císař Augustus 1 2 [i] 13:10 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 14:55 Malí letci [i] 16:40 Muž ve stínu [i] 18:50 Po přečtení spalte [i] 20:30 Já jsem ty a ty jsi já [i] 22:00 Univerzální voják III: Znovuzrození [i] 23:40 Rváčův deník [i] 01:25 W.E. [i] 03:15 Pekelná jízda [i] 04:30 Univerzální voják III: Znovuzrození [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 06:30 Atletika [i] 08:00 Rally [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Atletika [i] 15:00 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:15 Watts [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Atletika [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Watts [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 02:00 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální biologie 1 3 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 13 [i] 06:55 Ve stopách Šerpů [i] 08:00 Tajemství Číny 1 2 [i] 09:00 Zázračná příroda 1 2 [i] 10:00 Divoká Aljaška [i] 11:00 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 1 9