TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:45 Kung Fu Panda III. [i] 08:35 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 09:00 Chlpatí kamoši [i] 10:30 Teória veľkého tresku VI. [i] 12:10 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 14:00 Vášnivý tanec [i] 16:35 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Denník Bridget Jonesovej [i] 22:35 Môj otec je šialenec [i] 01:00 Nebezpečný náklad [i] 02:30 Môj otec je šialenec [i] 04:15 Biela smrť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:05 Malý medvedík [i] 06:10 Levík Raa Raa [i] 06:20 Ako si vycvičiť drakov II. [i] 06:45 Poštár Pat I [i] 07:00 Prasiatko Peppa I: Kaluže plné blata [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:35 Martinka I.: Dokonalá rodina 47/52 [i] 07:50 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a prvý bicykel na svete [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Trpaslíci [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:35 Atlantída: Útrapy z hladu 11/13 [i] 10:20 Park [i] 11:10 Monika a pes [i] 12:10 Ako delfin II 3/4 [i] 14:15 Danielle Steelová: Hviezda [i] 15:50 Naj dedinka Slovenska [i] 16:55 Záhady tela [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Trnava [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky 6/10 [i] 23:35 Ako delfin II 3/4 [i] 01:30 Tiene lásky 6/10 [i] 02:55 Danielle Steelová: Hviezda [i] 04:25 Nebíčko v papuľke: Trnava [i] 04:55 Atlantída: Útrapy z hladu 11/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Príroda: Korálové veže Fidži [i] 06:25 Demänovský kras [i] 06:55 Slovenský kras [i] 07:25 Encyklopédia etológie: Vlk vlkovi vlkom [i] 07:40 Polícia [i] 07:50 Jazdi hlavou: Nehoda v tuneli [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Auto - moto - dovolenka [i] 10:25 Napoleonské vojny [i] 11:20 Paralympijský magazín [i] 11:50 Magazín FIFA [i] 12:15 ZvedaVEC: Klimatické zmeny [i] 12:30 Prichádzame s radosťou v srdciach! Naše kvitnúce tradície [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:05 Požičaná planéta II. [i] 14:30 Test magazín: Párky [i] 14:40 Návraty a stretnutia - 2. časť [i] 15:40 Bude nám horúco? [i] 16:45 SK DEJINY: Propaganda, umenie a politický život [i] 18:15 Futbal - Fortuna liga: Spartak Trnava – AS Trenčín [i] 20:35 Speer a Hitler: Diablov architekt: Germania - Šialenstvo [i] 22:10 Most III. 9/10 [i] 23:05 Neznáme dejiny Spojených štátov: JFK: Na pokraji [i] 00:05 LETNÉ KINO KLUB: Anjeli slnka [i] 01:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:25 Káčerovo III. [i] 07:50 Simpsonovci XXIV. 14 [i] 08:15 X FACTOR [i] 10:00 Bud - volejbalista [i] 11:45 27 šiat [i] 14:10 Hry o život: Drozdajka 1 [i] 16:30 HESLO [i] 17:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Titanic [i] 00:55 Rocky Balboa [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 HESLO [i] 04:30 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Mestečko záhad 3 [i] 05:50 Skutočné paničky z New Yorku VI. 14,15 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:45 Keď sa má dom páčiť III. 13/13 [i] 11:20 Hľadá sa dom pre milionárov - San Francisco 7 [i] 12:35 NA CHALUPE [i] 13:30 PANELÁK XVI. 27 [i] 14:20 Mama, ožeň ma! 7,8/8 [i] 17:30 Zvláštne puto [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 24 [i] 20:35 Šokujúci prípad Casey [i] 22:35 Zabi, lebo ťa zabijú! [i] 01:05 PANELÁK XVI. 27 [i] 01:55 NA CHALUPE [i] 02:35 Raňajky po sexe [i] 03:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:20 Vražedná čísla IV. 14 [i] 08:20 Vražedná čísla IV. 15 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 11:20 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 12:20 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 13:15 Rookie Blue III. 11 [i] 14:15 Rookie Blue III. 12 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 17:15 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 18:15 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 23:40 Ncis: New Orleans Ii. 23 [i] 00:35 Ncis: New Orleans Ii. 24 [i] 01:30 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 02:20 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 03:00 Vražedná čísla IV. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 17 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 22 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 23 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Pád 10 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 09:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): JD a bandita 1 [i] 10:20 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Neodolatelný Stutz 1 [i] 11:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 13:30 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Venezuela 5 [i] 15:20 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 6 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Hotové šílenství 6 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Krávy útočí 10 [i] 18:05 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Poslední zimní dny 2 [i] 19:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Cesty, které nikam nevedou 6 [i] 20:00 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jeden muž z kola ven 3 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): 12metrové příšery 8 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada) 3 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michael B. Jordan 7 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 01:50 Zničená minulost (1. Řada): Velká čínská zeď 6 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jeden muž z kola ven 3 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): 12metrové příšery 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Pontiac GTO: Chicago 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:30 Po stopách hvězd [i] 06:55 Neohrožený Mikeš [i] 07:25 Ježčí kůže [i] 08:05 Úsměvy Ladislava Trojana [i] 08:45 Toulavá kamera na venkově [i] 09:10 Otec Brown IV [i] 10:00 Slovácko sa nesúdí: Odplata [i] 10:30 Slovácko sa nesúdí: Poslední vůle [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Stín [i] 14:05 Lhát se nemá, princezno! [i] 14:40 Zákon starého muže [i] 15:55 Komici na jedničku [i] 16:50 Columbo [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Silvestrovská Všechnopárty [i] 21:25 Bídníci 4/4 [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Wallander IV [i] 00:20 Jak se vede, sousede? [i] 01:00 Banánové perličky [i] 01:30 Žiješ jenom 2x [i] 02:00 Bolkoviny [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:10 Chalupa je hra [i] 03:35 Zahrada je hra [i] 04:00 Padající květináč [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:50 Menu pro volejbalistky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: O zvířatech a lidech [i] 09:30 ...a tuhle znáte? [i] 09:55 1945: Krvavý mír [i] 10:55 Letecké katastrofy: Zklamaný pilot [i] 11:45 Rychlovlak [i] 12:30 Tajemství železnic [i] 13:00 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová [i] 13:50 Kouzlo Afriky: Řeka Chobe [i] 14:15 Smolař [i] 16:05 Kouzla přírody monzunových oblastí: Podivní trosečníci [i] 16:55 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 17:50 Zázračná planeta: Lvi z Namibijské pouště [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vinitorium Moravicum 5/13 [i] 19:20 Na cestě po Šanghaji [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Waterloo [i] 22:15 Mission: Impossible III [i] 00:15 Ve jménu vlasti IV: Skoro kobliha 8/12 [i] 01:05 Ztráta paměti 1/5 [i] 02:05 Poodří [i] 02:35 Šťastný domov [i] 02:50 Sochy, příšery a Medvědi od Kolína [i] 03:15 V zajetí železné opony [i] 03:30 Ze ZOO do ZOO 9/13 [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 15 [i] 06:40 Avengers: Sjednocení II 2 [i] 07:00 Milesova vesmírná dobrodružství 14 [i] 07:25 Jeníček a Mařenka [i] 08:55 Jak byl dobyt Západ [i] 10:45 Vesmírní kovbojové [i] 13:10 Náhodný milionář [i] 15:00 Úsměv Mony Lisy [i] 17:20 Útěk na Horu čarodějnic [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Strážci Galaxie [i] 22:35 Boeing 747 v ohrožení [i] 01:05 Vesmírní kovbojové [i] 03:10 Tělo jako důkaz II 13, 14 [i] 04:55 Dva a půl chlapa V 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ferda Mravenec: O tom, jak unesli Berušku 47 [i] 06:50 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují slavnost/Tlapky zachraňují Alexe 15 [i] 07:20 Autosalon [i] 08:40 Prázdniny: Karma je svině! 6 [i] 09:40 Vinaři II: Návrat 7 [i] 10:50 Pevnost Boyard [i] 12:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:15 Jedlíci aneb Sto kilo lásky [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Tři mušketýři [i] 22:25 48 hodin [i] 00:25 Legie [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 04:10 Utta Danella: Pod hvězdným nebem [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Karavan šou [i] 06:15 Dobrodružstvo v Afrike 1 [i] 08:25 Karavan šou [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Taká obyčajná rodinka [i] 12:00 Roztomilé mrchy IV. 3-4/25 [i] 14:20 Doktori [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Kým si pri mne [i] 17:40 Leto v Marrákeši [i] 20:00 Katie Ffordová: Splnené želanie [i] 22:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 00:00 Rosamunde Pilcherová: Kým si pri mne [i] 01:45 Leto v Marrákeši [i] 03:15 Dobrodružstvo v Afrike 1 [i] 04:40 Roztomilé mrchy IV. 4/25 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 05:50 Zoom In 2 17 [i] 06:00 Zoom In 2 19 [i] 06:10 Výtah smrti [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Želví nindžové [i] 12:45 Asterix: Sídliště bohů [i] 14:15 Pohled na lásku [i] 15:50 Příběh Wendella Bakera [i] 17:30 Hladina adrenalinu [i] 19:05 Dům snů [i] 20:30 Pravidla boje [i] 22:25 Smrt čeká všude [i] 00:35 Muž ve stínu [i] 02:35 Yves Saint Laurent [i] 04:15 Valdemarův odkaz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Atletika [i] 08:00 Rally [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Atletika [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:45 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:15 Atletika [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Atletika [i] 23:00 Rally [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Jezdectví [i] 00:45 Watts [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální biologie 1 2 [i] 06:00 Jak se to dělá 4: salonky a sešity 7 [i] 06:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 11 [i] 07:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 12 [i] 08:00 Tajemství Číny 1 1 [i] 09:00 Zázračná příroda 1 1 [i] 10:00 Skrytá království 1 3 [i] 11:00 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 1 7 [i] 11:30 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 1 8 [i] 12:00 Recepty na vítězství 1 1 [i] 12:55 Evoluce: Příběh člověka 1 1 [i] 14:00 Poznávání vesmíru 1 1 [i] 14:30 Poznávání vesmíru 1 2 [i] 15:00