TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 11:00 Teória veľkého tresku VI. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6-7/23 [i] 14:00 Kobra 11 XV. 1/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 22:15 Nebezpečný náklad [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6-7/23 [i] 02:00 Kobra 11 XV. 1/14 [i] 02:45 Teória veľkého tresku VI. [i] 03:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6-7/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Messina, Neapol, Taliansko [i] 09:05 Rosemary a Thymeová II: Parazit [i] 10:05 Largo 36/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Neuctivý štátny zamestnanec 20/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Wilmington, Rehoboth, USA [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Škulibaba [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Naj dedinka Slovenska [i] 21:25 Cestou necestou: Khao Lak [i] 21:55 James Bond: Žiješ len dvakrát [i] 23:50 Neskoro večer [i] 00:40 Largo 36/39 [i] 01:25 James Bond: Žiješ len dvakrát [i] 03:20 Julie Lescautová [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Šťavnatý vŕšok [i] 06:40 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROZPRÁVKY O PSÍČKOVI A MAČIČKE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Partizánska Ľupča [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Sokovia [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Valčík pre šampióna [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - JABLKÁ V ŽUPANE [i] 11:30 Obedníček: Muška Svetluška [i] 11:35 Malý medvedík [i] 11:45 Nový byt [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Hríby [i] 12:45 Smejeme sa storočiami [i] 13:05 Transplantácia slepého čreva [i] 14:15 Svet zajtrajška: Opravený človek [i] 15:10 Prvá budova Matice slovenskej [i] 15:35 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:35 Bakalárske návraty: Plesové šaty [i] 16:55 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Havajské ostrovy - pieseň hviezd [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:35 Majstri ľudovej umeleckej výroby 2016 - Gustáv Virág [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROZPRÁVKY O PSÍČKOVI A MAČIČKE [i] 18:45 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov 2 [i] 19:35 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Napoleonské vojny [i] 21:05 LETNÉ KINO: Jasmínine slzy [i] 22:40 1992: Psi [i] 23:35 Od veci: Od veci s Jozefom Luptákom [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:50 Aféry 2 [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 Pod povrchom 31 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 4 [i] 13:20 NAŠI [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:10 Kameňák [i] 00:25 Max Payne [i] 02:20 KRIMI 02:45 NOVINY TV JOJ 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Panelák [i] 05:55 Skutočné paničky z New Yorku VI. 13,14 [i] 07:20 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIII. 13,14 [i] 09:30 Futurama VIII. 6 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 21 [i] 10:30 Hviezdna brána 2,3 [i] 12:50 Bostonské zločiny IV. 8 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 22 [i] 14:50 Vytunuj mi fáro 37,38 [i] 15:50 Simpsonovci XIII. 15,16 [i] 16:50 Futurama VIII. 6,7 [i] 17:35 Hviezdna brána 4,5 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 23 [i] 20:35 Max Payne [i] 22:45 Východ [i] 01:10 Vytunuj mi fáro 37,38 [i] 02:10 Kutyil s.r.o. III. 23 [i] 02:50 Reportér v ringu [i] 04:35 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 5 [i] 07:15 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:25 Vražedná čísla IV. 12 [i] 08:25 Medium Iii. 9 [i] 09:20 Ncis: New Orleans I. 11 [i] 10:20 Ncis: New Orleans I. 12 [i] 11:15 Království I. 19 [i] 12:10 Medium Iii. 9 [i] 13:05 Vražedná čísla IV. 12 [i] 14:05 Ncis: New Orleans I. 11 [i] 15:05 Ncis: New Orleans I. 12 [i] 16:00 Království I. 20 [i] 17:00 Medium Iii. 11 [i] 18:10 Vražedná čísla IV. 13 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 9 [i] 22:15 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 23:05 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev VII 9 [i] 01:05 Profil zločinu VII. 9 [i] 02:15 Medium Ii. 17 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev VII 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (7. Řada): Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Období změn 16 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Nemocniční oděvy, restaurování dechových nástrojů, repliky koní 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Ostrov v plamenech 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 - část 2 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (3. Řada): Kritické okamžiky 1 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Teď nebo nikdy 8 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Rozdělený klan 9 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Vznik města Brownových 10 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Jeep CJ7 - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Jablečný džus, kosmetika a ocel 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 20:00 Muži Yukonu (6. Řada): Silnice 1 [i] 21:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Tání 13 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Krvavé tajemství ztraceného města 14 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Zkoušeno na lidech 5 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 01:00 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 01:50 Muži Yukonu (6. Řada): Silnice 1 [i] 02:40 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Tání 13 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Krvavé tajemství ztraceného města 14 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): AMC Pacer ? Kalifornie 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bydlení je hra [i] 06:20 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala IV: Vražda na módní přehlídce [i] 09:50 Křeček [i] 10:10 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Nábojnice 7/12 [i] 13:50 13. komnata Martiny Navrátilové [i] 14:20 Výhra [i] 14:35 Život je kabaret [i] 15:30 To je vražda, napsala IV: Zloděj musí z kola ven [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera na venkově [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství Lesní země [i] 21:15 Všechnopárty [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Odkud já vás znám [i] 22:55 Pánský večírek [i] 23:35 Motiv IV [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Pod pokličkou [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:30 Dobré ráno [i] 04:00 Hodinový manžel [i] 04:25 Přes nový práh [i] 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Svět z ptačí perspektivy: Island, země ledu [i] 09:50 Divoká Čína: Země pandy [i] 10:40 Postřehy odjinud [i] 10:50 S gurmánem na cestách II.: Dominikánská republika [i] 11:30 Cestománie [i] 12:00 Kouzla přírody monzunových oblastí: Sucho [i] 12:55 Kořist ve jménu královny [i] 13:35 Panství Downton IV 1/10 [i] 14:40 Panství Downton IV 2/10 [i] 15:30 Království divočiny: Ara arakanga [i] 15:55 GEN - Galerie elity národa [i] 16:10 Vinitorium Moravicum 5/13 [i] 16:35 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz 4/10 [i] 17:30 Poslední lovci [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 10/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - rakovina prsu II [i] 19:15 Příběhy bezpráví [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Lvi z Namibijské pouště [i] 20:55 Podivnosti světa: Nadílky z nebe 5/8 [i] 21:45 Mamon II: Ragnarok 3/8 [i] 22:35 Mamon II: Fimbul 4/8 [i] 23:25 Serenity [i] 01:25 Tajemství železnic [i] 01:50 Doktorský dům [i] 02:10 V zajetí železné opony [i] 02:25 Všichni jsme oniomaniaci [i] 02:50 Na Rychtářském potoce [i] 03:05 Ze ZOO do ZOO 8/13 [i] 03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:55 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Cesta do Indie: Úžas [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz II 14 [i] 09:50 Comeback: Narozzeniny [i] 10:25 Comeback: Rozzvod [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 8 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Bez Elvíry neodejdu! 14 [i] 14:00 Dr. House II: Spící psi lžou 18 [i] 15:00 Dr. House II: House versus Bůh 19 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 11 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Helena: Jsme v balíku 2 [i] 18:15 Hospoda: Léčitel, Záskok 31, 32 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 U mě dobrý [i] 22:25 Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži [i] 00:05 Dr. House II: Spící psi lžou 18 [i] 00:55 Dr. House II: House versus Bůh 19 [i] 01:35 Tělo jako důkaz II 12 [i] 02:20 Helena: Jsme v balíku 2 [i] 02:45 Dva a půl chlapa V 7 [i] 03:15 Drazí sousedé: Fatální chyba 26 [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bez Elvíry neodejdu! 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O moudré knize paní Sovy 46 [i] 06:35 Tlapková patrola 14 [i] 07:20 M*A*S*H 21 [i] 08:15 M*A*S*H 22 [i] 08:45 Siska III: Poslední útočiště 6 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska III: Druhá smrt Maxe Hollera 7 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XI: Dívka na útěku 11 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Caravagiovo prokletí 12 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Starý dluh 12 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Smrtící hra 14 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Návrat 7 [i] 21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Máme rádi Česko [i] 01:15 M*A*S*H 23 [i] 01:45 M*A*S*H 24 [i] 02:20 Návrat komisaře Rexe XI: Dívka na útěku 11 [i] 03:20 Návrat komisaře Rexe XI: Caravagiovo prokletí 12 [i] 04:20 Policie Hamburk V: Starý dluh 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Cigánky 87-88/162 [i] 06:35 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 21/22 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 11:15 Fatmagul 52/160 [i] 12:45 Láska na druhý pokus 2 31-32 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 17:00 Cigánky 89-90/162 [i] 18:50 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Leto v Marrákeši [i] 22:35 Správcovia osudu [i] 00:35 Sklenený dom [i] 02:25 Mike a Molly [i] 03:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:45 Upírske denníky III. 12/22 [i] 04:25 Smotánka [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 10 [i] 06:00 Zoom In 2 12 [i] 06:10 Zoom In 2 14 [i] 06:20 Gerardova dobrodružství [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 11:35 Zoom In 2 15 [i] 11:40 Touha zvítězit [i] 13:50 Šanca na lásku [i] 15:25 Výtah smrti [i] 17:20 Pohled na lásku [i] 18:55 Moje žena a jiné katastrofy [i] 20:30 Ženy bez mužů