TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:20 Teória veľkého tresku VI. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 4-5/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 4-5/23 [i] 01:40 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 02:25 Teória veľkého tresku VI. [i] 03:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 4-5/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Cromer, zámok Belvoir, Anglicko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím [i] 10:00 Largo 35/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Odpadlík 6/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Messina, Neapol, Taliansko [i] 17:00 Rosemary a Thymeová II: Parazit [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Obchodníci so smrťou [i] 21:55 Kapitán Cain III.: Klebety 3/8 [i] 22:50 Kapitán Cain III.: Miss Amore 4/8 [i] 23:45 Profesionáli II: Odpadlík 6/13 [i] 00:35 Kapitán Cain III.: Klebety 3/8 [i] 01:30 Kapitán Cain III.: Miss Amore 4/8 [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:50 Julie Lescautová [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Šťavnatý vŕšok [i] 06:30 Hurvínkov rok [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - NEW TOY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Plášťovce [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Herecké legendy: Viera Strnisková [i] 09:40 Priateľstvá padajúceho lístia [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Štyria malí anjeli [i] 11:30 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKY [i] 11:35 Obedníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 11:40 Malý medvedík [i] 11:45 Kráľovná a jej deti [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Huby: Rozmnožovanie [i] 12:40 Smejeme sa storočiami [i] 13:05 Humánna povinnosť [i] 14:05 Prečo chudoba?: Solárne mamy [i] 15:00 SNP v archíve: Pán učiteľ [i] 15:30 60 zabijakov divočiny [i] 15:55 60 zabijakov divočiny [i] 16:25 Bakalárske návraty: Náhodná známosť [i] 16:55 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Havajské ostrovy - observatóirium klímy [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:35 Majstri ľudovej umeleckej výroby 2016 - Jaroslav Švihra [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - NEW TOY [i] 18:45 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 GEN.Sk: Peter Sinčák [i] 20:25 Futbal - Liga majstrov / Európska liga - predkolá: 3. predkolo EL: MFK Ružomberok - FC Everton [i] 22:55 1992: Opice [i] 23:45 Polícia [i] 23:55 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 Aféry [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 Pod povrchom 30 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 3 [i] 13:30 NAŠI [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 HESLO [i] 23:00 Kosti XII. 6 [i] 23:55 Bostonské zločiny IV. 8 [i] 00:55 Graceland II. 10 [i] 01:55 KRIMI 02:50 NAŠI [i] 03:00 POLICAJTI V AKCII [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Mestečko záhad 2 [i] 05:55 Skutočné paničky z New Yorku VI. 12,13 [i] 07:20 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIII. 11,12 [i] 09:30 Futurama VIII. 5 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 20 [i] 10:30 Ochranca IV. 8/8 [i] 11:40 Hviezdna brána 1/22 [i] 12:50 Bostonské zločiny IV. 7 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 21 [i] 14:55 Vytunuj mi fáro 35,36 [i] 15:55 Simpsonovci XIII. 13,14 [i] 16:55 Futurama VIII. 5 [i] 17:25 Hviezdna brána 2,3 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:40 Kutyil s.r.o. III. 22 [i] 20:35 Hry o život: Drozdajka 1 [i] 23:05 Jedinečné letisko v Dubaji 5 [i] 00:10 American Horror Story III. 10 [i] 01:10 Vytunuj mi fáro 35,36 [i] 02:10 Kutyil s.r.o. III. 22 [i] 02:45 Jedinečné letisko v Dubaji 5 [i] 03:30 American Horror Story III. 10 [i] 04:15 Druhá svetová vojna v Británii [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Království I. 18 [i] 07:50 Vražedná čísla IV. 11 [i] 08:45 Medium Iii. 7 [i] 09:45 Ncis: New Orleans I. 9 [i] 10:40 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 11:35 Království I. 18 [i] 12:35 Medium Iii. 7 [i] 13:35 Vražedná čísla IV. 11 [i] 14:30 Ncis: New Orleans I. 9 [i] 15:25 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 16:20 Království I. 19 [i] 17:15 Medium Iii. 9 [i] 18:10 Vražedná čísla IV. 12 [i] 19:10 Ncis: New Orleans I. 11 [i] 20:10 Ncis: New Orleans I. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba X. 11 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 17 [i] 03:00 Království I. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky 78 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Následky 15 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada) 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Mostní pražce, membránové filtry, dvouplošník 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Výprava do Barrett Jackson - 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 2 12 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Období změn 16 [i] 13:30 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 6 [i] 14:25 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 7 [i] 15:20 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Soudný den 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 Targa - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (4. Řada): Porsche 911 - část 2 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 21:00 Vesmírné zvláštnosti (1. Řada) 1 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 6 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 7 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 9 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Bojoval jsem s psancem 15 [i] 01:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Veselé svátky v nemocnici 11 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 02:40 Vesmírné zvláštnosti (1. Řada) 1 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 6 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): BMW 2002tii ? Kalifornie 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Zahrada je hra [i] 06:20 Banánové rybičky [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Záhada u půdy [i] 10:00 Neobyčejné životy: Ladislav Trojan [i] 10:55 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Janeček 6/12 [i] 13:50 13. komnata Karla Vágnera [i] 14:20 Karel Vlach - 100 let [i] 15:20 To je vražda, napsala IV: Vražda na módní přehlídce [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:45 Taggart [i] 23:30 Kriminalista [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 01:55 Kde bydlely princezny [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Josefa Horského [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet 5/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Útěk na Papuu-Novou Guineu [i] 09:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 5/12 [i] 10:55 Neobyčejné ženy: Martha [i] 11:45 Palestina, v srdci Svaté země [i] 12:40 Na pomoc životu - rakovina prsu II [i] 13:00 Příběhy zvědavých přírodovědců 5/10 [i] 13:20 Johann Gregor Mendel - neustálá výzva [i] 14:20 Pod prapory mezinárodních brigád 1/2 [i] 15:10 Cesta do Indie: Úžas [i] 16:10 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i] 16:35 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 1/3 [i] 17:35 Rychlovlak [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Sedlák pod Milešovkou [i] 19:20 Mizející místa domova: Karlovarský památník zapomnění [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Země pandy [i] 20:55 Svět z ptačí perspektivy: Island, země ledu [i] 21:50 Válka barev [i] 23:20 Na cestě po Šanghaji [i] 23:50 Sestřička Jackie VI: Sesterství 11/12 [i] 00:20 Kouzlo Afriky: Močály v poušti [i] 00:45 Zatopené osudy: Karolinka [i] 01:00 Vinitorium Moravicum 5/13 [i] 01:25 Náš venkov: Řezbář z Guinnessovky [i] 01:55 Domorodci versus náplava [i] 02:20 Zámek Dolní Benešov [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Král z Polanky [i] 03:05 Když jde Bible do světa [i] 03:30 Ze ZOO do ZOO 7/13 [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Boží mlýny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz II 13 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Miluj bližního svého 15 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 7 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Silnější než magnet 13 [i] 14:00 Dr. House II: Výtah do života 16 [i] 15:00 Dr. House II: Sázka na život 17 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 10 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Helena: Perný den 1 [i] 18:15 Hospoda: Věštba, Úraz 29, 30 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Narozzeniny [i] 20:50 Comeback: Rozzvod [i] 21:20 Šéfové na zabití [i] 23:10 Vražedná čísla III: Špión 4 [i] 00:05 Dr. House II: Výtah do života 16 [i] 00:50 Dr. House II: Sázka na život 17 [i] 01:35 Tělo jako důkaz II 11 [i] 02:15 Helena: Perný den 1 [i] 03:00 Drazí sousedé: Šátek od šejka 25 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Silnější než magnet 13 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O letním kině brouka Pytlíka 45 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují králíčky/Tlapka roku 13 [i] 07:20 M*A*S*H 19 [i] 08:15 M*A*S*H 20 [i] 08:45 Siska III: Peklo pana prokurátora 5 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Dej, ať je to láska [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska III: Poslední útočiště 6 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XI: Odložený případ 9 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Mistrovská hudba 10 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Peníze, nebo láska 11 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Klaunův pláč 13 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Lžíce královny ze Sáby 5 [i] 21:20 Pevnost Boyard [i] 23:05 M*A*S*H 21 [i] 23:40 M*A*S*H 22 [i] 00:05 Návrat komisaře Rexe XI: Odložený případ 9 [i] 01:05 Návrat komisaře Rexe XI: Mistrovská hudba 10 [i] 02:05 Rosamunde Pilcher: Dej, ať je to láska [i] 03:55 Policie Hamburk V: Peníze, nebo láska 11 [i] 04:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Klaunův pláč 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Cigánky 85-86/162 [i] 06:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 19/22 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i]