TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:55 Búrlivé víno [i] 10:25 Teória veľkého tresku VI. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 2-3/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 13/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:50 Búrlivé víno [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 2-3/23 [i] 01:50 Kobra 11 XIV. 13/14 [i] 02:35 Teória veľkého tresku VI. [i] 03:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 2-3/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Plauen, Zámok Königstein, Nemecko [i] 09:05 Rosemary a Thymeová II: Orfeus v podsvetí [i] 10:00 Largo 34/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Vo verejnom záujme 5/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Cromer, zámok Belvoir, Anglicko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: V Paríži sa dohovorím [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Vtedy na západe [i] 23:05 Vraždy v Saint-Malo [i] 00:35 Profesionáli II: Vo verejnom záujme 5/13 [i] 01:25 Largo 34/39 [i] 02:15 Nebíčko v papuľke: Košice [i] 02:45 Julie Lescautová [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - BÁBIKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Hronec [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Herecké legendy: Viera Strnisková [i] 09:45 Studené podnebie [i] 10:45 Japonská mozaika VIII [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Melódia ulice [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HRUŚKOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 11:30 Obedníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 11:40 Malý medvedík [i] 11:45 Prasiatka na lyžovačke [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Smejeme sa storočiami [i] 13:00 Vynález [i] 14:25 Viliam Šarközy [i] 14:35 Ondrej Ruszó [i] 14:50 Tibor Oláh [i] 15:05 Ondrej Gadžor [i] 15:10 Rómsky magazín [i] 15:40 60 zabijakov divočiny [i] 16:05 60 zabijakov divočiny [i] 16:35 Bakalárske návraty: Pacient [i] 16:55 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Galileo - nebeský posol [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:35 Majstri ľudovej umeleckej výroby - Milan Kočtúch [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - BÁBIKA [i] 18:45 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:30 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Diera v hlave [i] 21:40 Všetky moje deti [i] 23:10 Festivaly 2016: 4 ŽIVLY [i] 23:25 1992: Netopiere [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 Aféry [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 Pod povrchom 29 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 2 [i] 13:30 NAŠI [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 8 [i] 21:40 PANELÁK XVI.: Neodolateľná ponuka, Kompromis 29, 30 [i] 23:10 Paranormálne záhady III. 6 [i] 00:10 Bostonské zločiny IV. 7 [i] 01:10 Graceland II. 9 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 02:50 POLICAJTI V AKCII [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Mestečko záhad 1/20 [i] 05:35 Ako som spoznal vašu mamu 18 [i] 05:55 Skutočné paničky z New Yorku VI. 11,12 [i] 07:20 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIII. 9,10 [i] 09:30 Futurama VIII. 4 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 19 [i] 10:30 Ochranca IV. 6,7 [i] 12:50 Bostonské zločiny IV. 6 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 20 [i] 14:55 Vytunuj mi fáro 33,34 [i] 15:55 Simpsonovci XIII. 11,12 [i] 16:55 Futurama VIII. 4 [i] 17:25 Ochranca IV. 8/8 [i] 18:25 Hviezdna brána 1/22 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 21 [i] 20:35 Looper: Nájomný zabijak [i] 23:10 Jazda 1,2/10 [i] 00:10 American Horror Story III. 9 [i] 01:10 Vytunuj mi fáro 33,34 [i] 02:10 Kutyil s.r.o. III. 21 [i] 02:45 Jazda 1,2/10 [i] 03:30 Paranormálne záhady III. 6 [i] 04:10 American Horror Story III. 9 [i] 04:50 Graceland II. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 3 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:20 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:45 Vražedná čísla IV. 10 [i] 08:45 Medium Iii. 5 [i] 09:45 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 10:40 Ncis: New Orleans I. 8 [i] 11:35 Království I. 17 [i] 12:30 Medium Iii. 5 [i] 13:30 Vražedná čísla IV. 10 [i] 14:25 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 15:20 Ncis: New Orleans I. 8 [i] 16:15 Království I. 18 [i] 17:15 Medium Iii. 7 [i] 18:15 Vražedná čísla IV. 11 [i] 19:10 Ncis: New Orleans I. 9 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i] 21:55 Jak prosté V. 24 [i] 22:50 Laskavý dotek I. 6 [i] 23:45 Prozíravost I. 1 [i] 00:40 Jak prosté V. 24 [i] 01:35 Medium Ii. 14 [i] 02:30 Laskavý dotek I. 6 [i] 03:15 Království I. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu 77 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Stoupající řeka 14 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada) 19 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Protihlukové stěny, pračky s předním plněním, bourbon 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Bulharský blizard 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): 80. léta a Coronet 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Následky 15 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford hotrod z roku 1931 a Cuda z roku 1971 13 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Cuda z roku 1971/Sbohem, Little Richarde 14 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Rychle dokončit Cudu z roku 1971 15 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (5. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Range Rover - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (1. Řada): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 20:00 Divoká jízda (1. Řada): Kubánští dragsteři 5 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada) 9 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (2. Řada): Chuckova pomsta: návrat to dílny 1 [i] 00:00 Dvojí přežití (4. Řada): Konec v nedohlednu, 1. část 1 [i] 01:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Guatemala 2 [i] 01:50 Divoká jízda (1. Řada): Kubánští dragsteři 5 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 03:30 Pouliční psanci (4. Řada) 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): MGA - Kalifornie 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Záchranáři: Vidět kamzíky [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Eso [i] 10:10 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Déšť 5/12 [i] 13:50 Záhada u půdy [i] 14:05 Nejlepší Večerníček [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:45 Columbo [i] 23:20 Profil zločinu IV [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera na venkově [i] 01:10 Jak se vede, sousede? [i] 01:55 Valentýnská večeře [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 7/13 [i] 05:30 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 8/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 09:40 Panství Downton IV 1/10 [i] 10:45 Panství Downton IV 2/10 [i] 11:35 Postřehy odjinud [i] 11:40 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 1/3 [i] 12:45 Náš venkov: Řezbář z Guinnessovky [i] 13:10 ...a tuhle znáte? [i] 13:40 Mizející místa domova: Karlovarský památník zapomnění [i] 14:00 S gurmánem na cestách II.: Dominikánská republika [i] 14:40 1945: Krvavý mír [i] 15:40 Palestina, v srdci Svaté země [i] 16:35 Boží mlýny [i] 17:35 Divoká Čína: Tibet [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:20 Na pomoc životu - dýchací obtíže u dětí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 21:00 Útěk na Papuu-Novou Guineu [i] 21:55 Jak na věc [i] 23:35 Poslední lovci [i] 00:25 Johann Gregor Mendel - neustálá výzva [i] 01:25 Zázračné studánky: O boji s draky, kodování a velké lásce [i] 01:50 Tajemství železnic [i] 02:15 Konec vodáctví v Česku [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:55 Kde se lidé setkávají [i] 03:10 Ze ZOO do ZOO 6/13 [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz II 12 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Slušný chlapec 14 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 6 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Generální úklid 12 [i] 14:00 Dr. House II: Sex zabíjí 14 [i] 15:00 Dr. House II 15 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 9 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Fatální chyba 26 [i] 18:50 Hospoda: Nekuřácký den 28 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Scrabble trable [i] 20:50 Comeback: Koprovka [i] 21:20 Námořní vyšetřovací služba XIII: Déja Vu [i] 22:15 Chcete být milionářem? [i] 23:50 Vražedná čísla III: Původ 3 [i] 00:40 Dr. House II: Sex zabíjí 14 [i] 01:30 Dr. House II: Zlaté ruce 15 [i] 02:10 Dva a půl chlapa V 5, 6 [i] 03:00 Drazí sousedé: Smím prosit ? 24 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Generální úklid 12 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O tom, jak dopadly narozeniny brouka Pytlíka 44 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky a Rabl/Tlapky zachraňují mrože 12 [i] 07:20 M*A*S*H 17 [i] 08:15 M*A*S*H 18 [i] 08:45 Siska III: Mrtvý v asfaltu 4 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska III: Peklo pana prokurátora 5 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XI: Kočičí oči 7 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Jména hvězd 8 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Hoteloví zloději 10 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Dokonalé vraždy 12 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Prázdniny: Karma je svině! 6 [i] 21:20 Show Jana Krause [i] 22:25 Telebazar [i] 23:40 M*A*S*H 19 [i] 00:10 M*A*S*H 20 [i] 00:35 Návrat komisaře Rexe XI: Kočičí oči 7 [i] 01:35 Návrat komisaře Rexe XI: Jména hvězd 8 [i] 02:35 Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce [i] 04:30 Policie Hamburk V: Hoteloví zloději 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Cigánky 83-84/162 [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 17/22 [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:45 Mike a Molly [i] 10:55 Fatmagul 50/160 [i] 12:25 Láska na druhý pokus 2 27-28 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 85-86/162 [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 29-30 [i] 22:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 19-20/22 [i] 00:10 Upírske denníky III. 11/22 [i] 00:55 Mike a Molly [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i]