TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:20 Teória veľkého tresku VI. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 23/23 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 1/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 23/23 [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 1/23 [i] 01:40 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 02:30 Teória veľkého tresku VI. [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 23/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Duel [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Postav dom, zasaď strom [i] 07:20 Test magazín: Rastlinné oleje [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Plynouth Rock, Boston, USA [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:05 Largo 33/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Muž bez minulosti 4/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Plauen, Zámok Königstein, Nemecko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Orfeus v podsvetí [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 22:00 Prípady 1. oddelenia 13/14 [i] 23:00 Prípady 1. oddelenia 14/14 [i] 00:00 Profesionáli II: Muž bez minulosti 4/13 [i] 00:50 Prípady 1. oddelenia 13/14 [i] 01:50 Prípady 1. oddelenia 14/14 [i] 02:50 Julie Lescautová [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - STARÉ VECI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Zuberec [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Herecké legendy: Viera Strnisková [i] 09:45 Ežo Vlkolinský [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Magická šou [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHRUM [i] 11:30 Obedníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 11:40 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 11:45 Ako sa čarodejnice nahnevali [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 Smejeme sa storočiami [i] 13:10 Umývanie hláv [i] 14:05 Prečo chudoba?: Animovaná história [i] 15:05 SNP v archíve: Očami vojaka básnika [i] 15:30 60 zabijakov divočiny [i] 16:00 60 zabijakov divočiny [i] 16:30 Bakalárske návraty: Minipočítač [i] 16:55 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Kométy - archívy solárneho systému [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:35 Majstri ľudovej umeleckej výroby 2016 - Alena Hlucháňová [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 18:35 Malý medvedík [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - STARÉ VECI [i] 18:45 Levík Raa Raa [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:35 Geolino [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 SK DEJINY: Propaganda, umenie a politický život [i] 21:30 LETNÉ KINO: Vincent a Theo [i] 23:45 1992: Divé svine [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 Aféry [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 Pod povrchom 28 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 1/15 [i] 13:35 NAŠI [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 Aféry [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK – ŠPECIÁL [i] 22:05 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:40 Paranormálne záhady III. 5 [i] 00:45 Bostonské zločiny IV. 6 [i] 01:45 Graceland II. 8 [i] 02:35 KRIMI 02:55 NAŠI [i] 03:30 POLICAJTI V AKCII [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ako som spoznal vašu mamu 17 [i] 05:55 Skutočné paničky z New Yorku VI. 10,11 [i] 07:20 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XIII. 7,8 [i] 09:30 Futurama VIII. 3 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 18 [i] 10:30 Ochranca IV. 4,5 [i] 12:50 Bostonské zločiny IV. 5 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 19 [i] 14:50 Vytunuj mi fáro 31,32 [i] 15:50 Simpsonovci XIII. 9,10 [i] 16:50 Futurama VIII. 3 [i] 17:20 Ochranca IV. 6,7 [i] 19:25 TIPOS INFO 19:40 Kutyil s.r.o. III. 20 [i] 20:35 Vojak 3 [i] 22:30 Nebezpečné lety 7 [i] 23:35 American Horror Story III. 8 [i] 00:35 Vytunuj mi fáro 31,32 [i] 01:30 Kutyil s.r.o. III. 20 [i] 02:15 Nebezpečné lety 7 [i] 03:00 Paranormálne záhady III. 5 [i] 03:45 American Horror Story III. 8 [i] 04:25 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Vražedná čísla IV. 9 [i] 08:15 Medium Iii. 3 [i] 09:15 Ncis: New Orleans I. 5 [i] 10:15 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 11:15 Království I. 16 [i] 12:15 Medium Iii. 3 [i] 13:15 Vražedná čísla IV. 9 [i] 14:15 Ncis: New Orleans I. 5 [i] 15:15 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 16:15 Království I. 17 [i] 17:10 Medium Iii. 5 [i] 18:10 Vražedná čísla IV. 10 [i] 19:10 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 8 [i] 21:00 Criminal Minds Xii. 18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i] 22:55 Ničemové I. 5 [i] 23:55 Medium Ii. 14 [i] 00:55 Criminal Minds Xii. 17 [i] 01:50 Ničemové I. 5 [i] 02:40 Medium Ii. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Individuální dopravní prostředky/pouliční hodiny/bubnové blány/bubny 76 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Příchod jara 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada) 18 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Stínítka ze surové kůže, sušenky s čokoládou, MRI skener 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Pobřeží komárů 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger z roku 1971, 2. část 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Volkswagen typ 25 - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Volkswagen typ 25 - část 2 8 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Stoupající řeka 14 [i] 13:30 Mimořádné projekty (5. Řada): NASA 8 [i] 14:25 Mimořádné projekty (6. Řada): Skypark v Singapuru 1 [i] 15:20 Mimořádné projekty (6. Řada): Kuvajtské věže 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Lancia Delta Integrale - část 2 10 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada) 26 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (1. Řada): Botswana 5 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 7 [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada) 5 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada): Mapa pokladů z vesmíru 1 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Neočekávaná proměna (1. část ze 100) 1 [i] 01:00 Super kamioňáci (3. Řada) 1 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (1. Řada): Botswana 5 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 7 [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Ford F100 - Seattle 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Chalupa je hra [i] 06:25 Slovácko sa nesúdí: Janek Vyskoč, kozí vrah [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Spáč [i] 10:00 Komici na jedničku [i] 10:55 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Kamej 4/12 [i] 13:50 Eso [i] 14:10 Ring volný [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:50 Kriminalista [i] 22:50 Otec Brown IV [i] 23:40 Motiv IV [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Zázračná planeta: Poslední tygři sumaterští [i] 09:45 Opustit Angkor [i] 10:15 Kouzla přírody monzunových oblastí: Sucho [i] 11:10 Království divočiny: Ara arakanga [i] 11:35 Na pomoc životu - dýchací obtíže u dětí [i] 11:55 Cesty víry: Mauritius [i] 12:15 Ztráta paměti 1/5 [i] 13:15 Letem českým světem [i] 14:15 Klášterní říše 1/4 [i] 14:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 5/12 [i] 15:45 Neobyčejné ženy: Martha [i] 16:35 Podivnosti světa: Nezvyklá povolání 4/8 [i] 17:20 Pod prapory mezinárodních brigád 1/2 [i] 18:15 Tajemství železnic [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Šanghaji [i] 19:20 Zatopené osudy: Karolinka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz 4/10 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Zklamaný pilot [i] 21:50 Díky za každé nové ráno [i] 23:30 Sestřička Jackie VI: Sesterství 11/12 [i] 00:00 Dům z karet 5/13 [i] 00:55 Sexuální výchova v Čechách [i] 01:55 Expominuty 2017: Moc energie 3/10 [i] 02:05 Hodní a zlí Němci [i] 02:30 V zajetí železné opony [i] 02:45 Ve jménu svobody [i] 03:10 Pěšky a na křídlech [i] 03:25 Ze ZOO do ZOO 5/13 [i] 03:50 Divnopis [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz II 11 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Messenger 13 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 5 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Co když se to nezahojí? [i] 14:00 Dr. House II: Rozptýlení 12 [i] 15:00 Dr. House II: Modelka 13 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 8 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Šátek od šejka 25 [i] 18:50 Hospoda: Svačinka 27 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Klíč 5 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XIII: Kolo osudu [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XV: Povolání Hrdina 15 [i] 23:30 Vražedná čísla III: Vražedná série (část 2.) 2 [i] 00:20 Dr. House II: Rozptýlení 12 [i] 01:05 Dr. House II: Modelka 13 [i] 01:50 Tělo jako důkaz II 10 [i] 02:30 Dva a půl chlapa V 4 [i] 03:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Potíže doma 10 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Co když se to nezahojí? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Příběh o Robinu Hoodovi 43 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují Vánoce 11 [i] 07:20 M*A*S*H 15 [i] 08:15 M*A*S*H 16 [i] 08:45 Siska III: Zlo 3 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska III: Mrtvý v asfaltu 4 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XI: Rozhodujíci vteřiny 5 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Slušní hoši 6 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Horké zboží 9 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Soudce, porota a kat 11 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XIX: Smrt bez rozumu a citu 5 [i] 22:10 Za sklem 5 [i] 23:35 M*A*S*H 17 [i] 00:15 M*A*S*H 18 [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe XI: Rozhodujíci vteřiny 5 [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe XI: Slušní hoši 6 [i] 02:45 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky [i] 04:35 Policie Hamburk V: Horké zboží 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Cigánky 81-82/162 [i] 06:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 15/22 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 11:20 Fatmagul 49/160 [i]