TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:30 Teória veľkého tresku VI. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 21-22/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 22:50 Atletiko Cvernofka [i] 23:50 Mama III. 3-4/22 [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 21/23 [i] 01:35 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 02:20 Mama III. 3-4/22 [i] 03:00 Teória veľkého tresku VI. [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 22/23 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Lisabon, Portugalsko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody II. [i] 10:00 Largo 32/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Prvá noc 3/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Plynouth Rock, Boston, USA [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Angelin popol [i] 22:40 DOKTOR MARTIN: V LESE 12/16 [i] 23:35 Profesionáli II: Prvá noc 3/13 [i] 00:25 Angelin popol [i] 02:45 Julie Lescautová [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NOVÁ GITARA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 09:00 Ambulancia: Pomoc ohrozeným prieduškám [i] 09:35 Herecké legendy: Viera Strnisková [i] 09:50 Matka [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Šašovská pizza [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - TEKVICA [i] 11:30 Obedníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 11:40 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 11:45 Ako sa mamám nechcelo vstávať do školy [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Zavri oči krásne [i] 13:20 Dvojaký život doktora Šela [i] 14:00 Neznáme zázraky Japonska: Oživenie drevotlače Ukiyo-e [i] 14:30 Neznáme zázraky Japonska: Perly z vápencovej jaskyne [i] 15:00 SNP v archíve: Väzenská kniha [i] 15:30 60 zabijakov divočiny [i] 16:00 60 zabijakov divočiny [i] 16:30 Bakalárske návraty: A mal tri dcéry [i] 16:55 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Čile - astronómia bez hraníc [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:35 Majstri ľudovej umeleckej výroby 2016 - Mária Čobrdová [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 18:35 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NOVÁ GITARA [i] 18:45 Levík Raa Raa [i] 18:55 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:15 Geolino [i] 19:30 Nakresli si rozprávku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 4. časť: Obkľúčenie [i] 21:00 LETNÉ KINO: Ostrov v ohni [i] 22:50 Noc [i] 00:50 Fargo II 10/10 [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 Pod povrchom 27 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 20/20 [i] 13:30 NAŠI [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 Aféry: Sex na antuke [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:15 Paranormálne záhady III. 4 [i] 00:15 Bostonské zločiny IV. 5 [i] 01:15 Graceland II. 7 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 03:00 NAŠI [i] 03:25 POLICAJTI V AKCII [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Keď sa má dom páčiť III. 12 [i] 05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI. 9,10 [i] 07:10 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 12,13 [i] 09:25 Futurama VIII. 1,2/13 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu 17 [i] 10:50 Bud - futbalista [i] 13:00 PRAVÁ VÝHRA [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 15 [i] 14:50 Vytunuj mi fáro 29,30 [i] 15:40 Simpsonovci XIII. 7,8 [i] 16:40 Futurama VIII. 1,2/13 [i] 17:30 Ochranca IV. 4,5 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III. 19 [i] 20:35 Slnko, seno a pár faciek [i] 22:45 Rocky V [i] 01:00 Vytunuj mi fáro 29,30 [i] 01:55 Paranormálne záhady III. 4 [i] 02:40 Graceland II. 7 [i] 03:20 Črepiny [i] 03:50 INKOGNITO [i] 04:45 Panelák [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:15 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:40 Vražedná čísla IV. 8 [i] 08:35 Medium Iii. 2 [i] 09:35 Ncis: New Orleans I. 3 [i] 10:30 Ncis: New Orleans I. 4 [i] 11:25 Království I. 15 [i] 12:20 Medium Iii. 2 [i] 13:20 Vražedná čísla IV. 8 [i] 14:15 Ncis: New Orleans I. 3 [i] 15:10 Ncis: New Orleans I. 4 [i] 16:05 Království I. 16 [i] 17:05 Medium Iii. 3 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 9 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 5 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 21:00 Prozíravost I. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince XII. 17 [i] 22:50 Profil zločinu VII. 8 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 01:50 Prozíravost I. 1 [i] 02:35 Jak prosté V. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Poklady z garáží (2. Řada): Radioaktivní fiasko s DJem 11 [i] 05:35 Poklady z garáží (2. Řada): Výzbroj 12 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Nebezpečný přechod 12 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada) 17 [i] 07:15 Jak se to dělá (22. Řada): Čidla pohybu, pásový nakladač, bažantnice, potápěčské helmy 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Chaos v Kolumbii 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): S Davidem Hasslehoffem - Pontiac Trans Am, 2. část 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - část 2 6 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Příchod jara 13 [i] 13:30 Bear Grylls: přežít za každou cenu (4. Řada): Guatemala 10 [i] 14:25 Bear Grylls: přežít za každou cenu (4. Řada): Jak přežít ve městě 11 [i] 15:20 Bear Grylls: přežít za každou cenu (4. Řada): Kanadské Skalisté hory 12 [i] 16:15 Jak se to dělá (9. Řada): Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Volkswagen typ 25 - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Volkswagen typ 25 - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada) 25 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 20:00 Pekelná silnice Ruska [i] 21:00 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Život na vlásku 5 [i] 22:00 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: zážitky 4 [i] 23:00 Muži Yukonu (6. Řada) 8 [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 8 [i] 00:55 Záhadná Země (3. Řada): Záhada ve vnitrozemí 5 [i] 01:50 Pekelná silnice Ruska [i] 02:40 Záchranné akce na Mount Everestu (1. Řada): Život na vlásku 5 [i] 03:30 Zlatá horečka: Parkerova cesta (1. Řada): Parkerova cesta: zážitky 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Pontiac GTO: Chicago 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zahrada je hra [i] 06:25 Slovácko sa nesúdí: Hlt za tři krejcary [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Paní Liška [i] 10:25 Po stopách hvězd [i] 10:55 Přízrak [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Daněk 3/12 [i] 13:50 13. komnata Kateřiny Kornové [i] 14:20 Zajíc v pytli [i] 15:15 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo [i] 23:35 Taggart [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 GEN - Galerie elity národa [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Bolkoviny [i] 02:40 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Josefa Horského [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Baronka Sidonie Nádherná aneb [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Kamera na cestách: Nizozemsko, země tradic i moderny [i] 09:55 Cesta do Indie: Úžas [i] 10:50 Vinitorium Moravicum 5/13 [i] 11:15 Příběhy zvědavých přírodovědců: Životní strategie aneb O ptácích v 4/10 [i] 11:40 Deset století architektury: Pardubice, Pernštejnové - stavebníci [i] 11:50 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i] 12:15 Československý filmový týdeník 1158/2379 [i] 12:30 Konec světa ticha [i] 13:20 Příběhy bezpráví [i] 13:50 Letecké katastrofy: Zmizelý důkaz [i] 14:35 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 7/13 [i] 14:55 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 8/13 [i] 15:15 Johann Gregor Mendel - neustálá výzva [i] 16:15 Ztráta paměti 1/5 [i] 17:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 5/12 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zázračné studánky: O boji s draky, kodování a velké lásce [i] 19:20 Klášterní říše 1/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 1945: Krvavý mír [i] 21:05 Rychlovlak [i] 21:55 Nouzový východ [i] 23:50 Bojovník s indiány [i] 01:15 Mizející místa domova: Krajinou zázračného koně [i] 01:35 Sedlák pod Milešovkou [i] 02:00 Meandry řeky Moravy [i] 02:15 Posedlá generace [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:55 Život s mistrem [i] 03:10 Ze ZOO do ZOO 4/13 [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Armáda duchů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Tělo jako důkaz II 10 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Otázka víry 12 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 4 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Potíže doma 10 [i] 14:00 Dr. House II: Nedorozumění 10 [i] 15:00 Dr. House II: Musím to vědět 11 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 7 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Smím prosit ? 24 [i] 18:50 Hospoda: Schůze 26 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: HD AD 3 [i] 21:30 Kriminálka Anděl III: Noční taxi 4 [i] 22:45 Kriminálka Las Vegas XV: Kupčení s hrůzou 14 [i] 23:40 Vražedná čísla III: Vražedná série (část 1.) 1 [i] 00:30 Dr. House II: Nedorozumění 10 [i] 01:15 Dr. House II: Musím to vědět 11 [i] 02:00 Technická přestávka 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak měla Beruška narozeniny 42 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky a duch piráta 10 [i] 07:20 M*A*S*H 13 [i] 08:15 M*A*S*H 14 [i] 08:45 Siska III: Kousek pravdy 2 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska III: Zlo 3 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XI: Vytí 3 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Moje kapela hraje rock 4 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Vedlejší účinky 8 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Rychlé stroje 10 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Petrolejový princ [i] 22:15 Ano, šéfe! [i] 23:20 M*A*S*H 15 [i] 23:50 M*A*S*H 16 [i] 00:25 Návrat komisaře Rexe XI: Vytí 3 [i] 01:15 Návrat komisaře Rexe XI: Moje kapela hraje rock 4 [i] 02:05 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Cigánky 79-80/162 [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Roztomilé mrchy IV. 1/25 [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:45 Mike a Molly [i] 10:55 Fatmagul 48/160 [i] 12:20 Dáma v závoji 3-4/12 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 81-82/162 [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 25-26 [i] 22:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 15-16/22 [i] 23:55 Upírske denníky III. 9/22 [i] 00:45 Mike a Molly [i] 01:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Hollywood tančí a zpívá 1 9 [i] 06:00 Zoom In 2 2 [i] 06:10 Bláznivý příběh Robina Hooda [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové