TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Kung Fu Panda III. [i] 07:50 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:35 Pozri, kto to hovorí 2 [i] 10:10 Svadba a iné pohromy [i] 11:50 Záložný plán [i] 14:00 Som agent [i] 15:50 Horná Dolná [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Posledná šanca na pomstu [i] 22:35 Najlepší zabijak [i] 00:35 Posledná šanca na pomstu [i] 02:15 Najlepší zabijak [i] 03:45 Horná Dolná [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Medzi nebom a zemou [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Náš Timmy [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:45 Martinka I.: Jeden deň v práci 46/52 [i] 08:00 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a veľký útek [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:50 Sršne v úli: Boj 4/7 [i] 09:30 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 10:10 Slovensko v obrazoch [i] 10:30 Svet v obrazoch [i] 11:00 "Četnické humoresky": "Krkatá bába" 5/13 [i] 12:15 "Četnické humoresky": "Směšný vrah" 6/13 [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Schôdzka so smrťou [i] 15:20 Človek na moste [i] 16:35 Takí sme boli: Ladislav Chudík 2. [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikdy nie je neskoro 1/2 [i] 22:00 Nikdy nie je neskoro 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Schôdzka so smrťou [i] 01:10 Nikdy nie je neskoro 1/2 [i] 02:45 Nikdy nie je neskoro 2/2 [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Polícia [i] 06:30 Cyklopotulky [i] 06:40 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 06:50 Extrémne v horách [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Farmárska revue [i] 09:00 Požičaná planéta II. [i] 09:25 Test magazín: Rastlinné oleje [i] 09:45 Encyklopédia slov.obcí: Lietava [i] 10:00 Púť k Panne Márii v Lehote [i] 12:25 Žakýlska Veronka [i] 13:30 Návraty k hereckým legendám: Andrej Mojžiš [i] 14:00 Slovenské rody: Juraj Turzo z Levoče [i] 14:35 Ktosi je za dverami [i] 15:15 Zrodení pod Poľanou [i] 16:25 V pralesoch Karpát [i] 17:30 Trochu inak s Adelou [i] 18:30 Večerníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 18:35 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - PAMATNÍK [i] 18:45 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:10 Levík Raa Raa [i] 19:20 Geolino [i] 19:30 Nakresli si rozprávku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Diablom posadnutí 4/4 [i] 21:20 LETNÉ KINO KLUB: Krvavý trón [i] 23:15 Štamgast [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Káčerovo III. [i] 08:10 Simpsonovci XXIV. 13 [i] 08:40 Dobrodružstvá bielej koaly [i] 10:20 Dvanásť do tucta 2 [i] 12:20 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 14:50 Agent v sukni [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vojak 3 [i] 22:30 Abraham Lincoln: Lovec upírov [i] 00:40 Na šrot [i] 02:40 Mladí, krásni a skazení [i] 04:15 NA CHALUPE [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:50 Skutočné paničky z New Yorku VI. 8,9 [i] 07:15 Forky, vtipky XXVI. [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 23 [i] 10:15 Keď sa má dom páčiť III. 12 [i] 10:45 PANELÁK XIV. 26 [i] 11:45 NAŠI [i] 12:20 Kutyil s.r.o. III. 15,16 [i] 14:05 VŠETKO ČO MÁM RÁD 6 [i] 15:40 Ohnivé tornádo [i] 17:35 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 18 [i] 20:35 Niekto ako ty [i] 22:50 Mladí, krásni a skazení [i] 00:55 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 18 [i] 01:50 VŠETKO ČO MÁM RÁD 6 [i] 03:00 Ohnivé tornádo [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 08:25 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 09:20 Rookie Blue III. 9 [i] 10:20 Rookie Blue III. 10 [i] 11:20 Ncis: New Orleans Ii. 19 [i] 12:20 Ncis: New Orleans Ii. 20 [i] 13:20 Vražedná čísla IV. 12 [i] 14:20 Vražedná čísla IV. 13 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 17:10 Rookie Blue III. 9 [i] 18:10 Rookie Blue III. 10 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 21 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 22 [i] 21:00 Jak prosté V. 24 [i] 21:55 Podfu(c)k I. 10 [i] 22:50 Myšlenky zločince XII. 17 [i] 23:45 Jak prosté V. 24 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 01:35 Podfu(c)k I. 10 [i] 02:25 Vražedná čísla IV. 13 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Boj o moc 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 16 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Bojoval jsem s psancem 15 [i] 08:10 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada): Pagani Huayra 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 09:55 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Krvavá voda 5 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zkouška ohněm 4 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Hull 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Lincolnshire 10 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Úplně bez sebe 12 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nákup na safari 13 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 6 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Posilovací stroje 13 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Babiččina Galaxie 13 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Žihadlo Stingray 22 [i] 15:20 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 1 [i] 16:15 Souboje robotů (2. Řada): Nadějné vyhlídky: čtvrtfinále 9 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): McLaren 650S 18 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Lotus Evora 20 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Záhada ve vnitrozemí 5 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Protézy 2 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Židle, květináče a gramofony 3 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Browntown navždy 2 [i] 21:00 Válečník oceánu (1. Řada): Pravda a lži 4 [i] 22:00 Krvaví lvi: vychováni pro kulku [i] 23:00 Rodinné setkání žraloků [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 8 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Špatné znamení 5 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Browntown navždy 2 [i] 02:40 Válečník oceánu (1. Řada): Pravda a lži 4 [i] 03:30 Krvaví lvi: vychováni pro kulku [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): VW Corrado VR6 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Co nosíš v kapsách? [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:50 Klícka [i] 08:05 Záchranáři: Vidět kamzíky [i] 09:00 Úsměvy Aleny Vránové [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Život na zámku [i] 11:50 Tohle jsme nečekali [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Poslední kouzlo [i] 14:05 Pasáček a císařova dcera [i] 14:30 Neobyčejné životy: Ladislav Trojan [i] 15:25 Bohoušův syn [i] 16:15 Přízrak [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Chalupáři [i] 21:10 Černí baroni [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Čtverec mizení [i] 23:55 Schimanski [i] 01:30 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:05 Hobby naší doby - letní speciál [i] 03:35 Žiješ jenom 2x [i] 04:00 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Josefa Horského [i] 04:05 Bydlení je hra [i] 04:30 Seno a pouť [i] 04:55 Přes nový práh [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zatopené osudy: Kružberská přehrada [i] 05:30 Slyšte, Slované: Sláva: Velkomoravské říše 3/3 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1158/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pohlednice z jižních Čech [i] 09:35 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele 3/10 [i] 10:30 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 10:40 Podivnosti světa: Nezvyklá povolání 4/8 [i] 11:25 Postřehy odjinud [i] 11:30 Útěk na Vanuatu [i] 12:25 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Josefa Horského [i] 12:30 Cesty víry: Mauritius [i] 12:50 Zázračné studánky: O boji s draky, kodování a velké lásce [i] 13:10 Klášterní říše 1/4 [i] 13:40 Na plovárně s Alenou Vránovou [i] 14:10 Království divočiny: Ara arakanga [i] 14:35 Na cestě po Šanghaji [i] 15:00 S gurmánem na cestách II.: Dominikánská republika [i] 15:45 Svět z ptačí perspektivy: Sultanát [i] 16:40 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 1/3 [i] 17:40 Poslední lovci [i] 18:35 Expominuty 2017: Moc energie 3/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bojovník s indiány [i] 21:30 Ledová ňadra [i] 23:15 Sexuální výchova v Čechách [i] 00:20 Mamon II: Obětina 1/8 [i] 01:15 Mamon II: Pohané 2/8 [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:30 Náš venkov [i] 02:50 Hraje vám... kapela Bojané [i] 03:20 Divnopis [i] 03:30 Na moll... [i] 04:05 Ochránce [i] 04:30 Učit podle evangelia [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 14 [i] 06:20 Avengers: Sjednocení II 1 [i] 06:45 Milesova vesmírná dobrodružství 13 [i] 07:10 Show Toma a Jerryho 5 [i] 07:30 Tučňáci z Madagaskaru II 24 [i] 07:55 Krok za krokem VII 11 [i] 08:15 Malá mořská víla [i] 09:30 Neobyčejný život Timothyho Greena [i] 11:40 Dynastie Nováků: Výlet do Krumlova 11 [i] 12:45 Dynastie Nováků: Dovolená 12 [i] 13:50 Past na kachnu [i] 15:35 Román pro muže [i] 17:45 Vítr v kapse [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Pomsta 1 [i] 21:35 Kriminálka Anděl III: Černý mušketýr 2 [i] 22:50 Letní interview [i] 23:30 Útěk z Absolomu [i] 01:50 Past na kachnu [i] 03:15 Dva a půl chlapa V 3 [i] 03:40 Chcete být milionářem? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak přijel do lesa cirkus 41 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují pamlsky/Tlapky na lanovce 9 [i] 07:00 Jen počkej, zajíci! [i] 07:50 M*A*S*H 13 [i] 08:25 M*A*S*H 14 [i] 08:55 Největší tankové bitvy II: Bitva o Tunisko 5 [i] 09:55 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Buddhův svitek 4 [i] 10:50 Ano, šéfe! [i] 12:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Muži v černém 3 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 22:45 Červený drak [i] 01:15 Komplikace 1 [i] 02:20 Největší tankové bitvy II: Bitva o Tunisko 5 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Karavan šou 2 [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Muž s veľkým srdcom [i] 08:25 Karavan šou 2 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:40 Taká obyčajná rodinka [i] 11:55 Roztomilé mrchy IV. 1-2/25 [i] 14:10 Doktori [i] 15:40 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 17:30 Horúčka sobotňajšej noci [i] 20:00 Dáma v závoji 3-4/12 [i] 22:15 Nesmrteľný 9-10/22 [i] 00:05 Hra o Niké [i] 00:50 Horúčka sobotňajšej noci [i] 02:40 Pád hviezdy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 25 [i] 06:10 Zoom In 2 26 [i] 06:20 Maska zrcadla [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 1 [i] 11:15 Producenti [i] 13:30 Ženy bez mužů [i] 15:05 Pěst plná hněvu [i] 16:45 Temný bojovník [i] 18:25 Žena v černém [i] 20:05 Rumový deník [i] 22:00 Bullet [i] 23:30 Ip Man: Poslední boj [i] 01:15 Nářez [i] 03:10 Rumový deník [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Závody GT [i] 09:30 Plavání [i] 12:00 Závody GT [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:30 Skoky do vody [i] 15:30 Závody GT [i] 16:45 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 22:40 Zprávy [i] 22:45 Plavání [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Plavání [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální biologie 1 1 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 9 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 10 [i] 08:00 Attenborough: 60 let v divočině 1 3