TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:50 Teória veľkého tresku V. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 19-20/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Babovřesky 3 [i] 22:35 Gladiátor [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 20/23 [i] 02:20 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 03:10 Teória veľkého tresku V. [i] 04:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 19/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Ruthin, Mount Snowdon, Wales [i] 09:00 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody I. [i] 10:00 Largo 31/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 TV ŠANCA [i] 15:00 Posledná rozlúčka so Štefanom Nosáľom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Lisabon, Portugalsko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody II. [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Naj dedinka Slovenska [i] 21:25 Cestou necestou: Honkong [i] 21:55 James Bond: Thunderball [i] 00:00 Neskoro večer [i] 00:55 Largo 31/39 [i] 01:40 James Bond: Thunderball [i] 03:45 Julie Lescautová [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:20 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:20 Levík Raa Raa [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PREŠPORSKÝ ZVON [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Život v pohybe aj po cievnej mozgovej príhode [i] 09:25 Posledná hodina [i] 10:30 Pozadie [i] 11:05 Mozart a jeho skupina: Zimná romanca [i] 11:30 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ĎUMBIER [i] 11:35 Obedníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 11:40 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 11:50 O smutnom Edgarovi [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Letné huby [i] 12:40 Randezvous inkognito [i] 13:25 Byzantská omeleta;Zboristka [i] 14:20 Svet zajtrajška: Animaty - robotické zvieratá [i] 15:15 Gustáv Mallý [i] 15:45 60 zabijakov divočiny [i] 16:25 Spomíname na Štefana Nosáľa: Lúčnica - 60 rokov krásy [i] 17:45 Profily: Štefan Nosáľ [i] 18:30 Večerníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 18:35 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PREŠPORSKÝ ZVON [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:20 Geolino [i] 19:30 Nakresli si rozprávku [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Štefana Nosáľa [i] 20:35 Napoleonské vojny [i] 21:30 LETNÉ KINO: Dvanásť [i] 00:05 Fargo II 9/10 [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:20 Aféry [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 Pod povrchom 26 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Komisár Rex XIV. 12/12 [i] 13:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 19 [i] 14:50 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:20 Slnko, seno a pár faciek [i] 00:35 Trojuholník smrti [i] 02:35 KRIMI 03:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ako som spoznal vašu mamu 15 [i] 05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI. 6,7 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XIII. 3,4 [i] 09:30 Futurama VII. 12 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 16 [i] 10:30 Ochranca III. 23/23 [i] 11:35 Ochranca IV. 1/8 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 14 [i] 14:45 Vytunuj mi fáro 27,28 [i] 15:45 Simpsonovci XIII. 5,6 [i] 16:45 Futurama VII. 12,13/13 [i] 17:35 Ochranca IV. 2,3 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 15 [i] 20:35 Trojuholník smrti [i] 22:30 Posledný škótsky kráľ [i] 01:10 Zradiť brata [i] 03:20 Kutyil s.r.o. III. 15 [i] 03:55 Panelák 65 [i] 04:40 Fórky, vtipky XXV. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:20 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:45 Vražedná čísla IV. 7 [i] 08:45 Medium Iii. 1 [i] 09:45 Ncis: New Orleans I. 1 [i] 10:40 Ncis: New Orleans I. 2 [i] 11:35 Království I. 14 [i] 12:30 Medium Iii. 1 [i] 13:30 Vražedná čísla IV. 7 [i] 14:30 Ncis: New Orleans I. 1 [i] 15:25 Ncis: New Orleans I. 2 [i] 16:20 Království I. 15 [i] 17:15 Medium Iii. 2 [i] 18:15 Vražedná čísla IV. 8 [i] 19:10 Ncis: New Orleans I. 3 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 4 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 8 [i] 22:10 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 23:05 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev VII 8 [i] 01:00 Profil zločinu VII. 8 [i] 02:05 Medium Ii. 13 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev VII 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky 74 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Invaze vlků 11 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada) 16 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Dragster pneumatiky, poleva, plovoucí doky, spirálové potrubí 26 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Na kordy 29 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (6. Řada): Omráčeni sněhem 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): S Davidem Hasslehoffem - Pontiac Trans Am, 1. část 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Nebezpečný přechod 12 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Velký náklad 5 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Výpravy na smetiště 6 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Sami doma 7 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry 13 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Na kordy 29 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Porsche 928 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada) 24 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur 6 [i] 20:00 Lovci jedů (1. Řada): Teď nebo nikdy 6 [i] 21:00 Záchrana statku (1. Řada) 10 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Dobyvatelé svatého místa 13 [i] 23:00 Kladivouni: apetit zabijáka [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 01:00 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 01:50 Lovci jedů (1. Řada): Teď nebo nikdy 6 [i] 02:40 Záchrana statku (1. Řada) 10 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Dobyvatelé svatého místa 13 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Nejlepší z 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Chalupa je hra [i] 06:20 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Psí život [i] 10:10 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Poklad 2/12 [i] 13:50 13. komnata Milana Drobného [i] 14:20 Všechno nejlepší [i] 15:30 Kojak V [i] 16:25 Cestománie [i] 16:55 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera na venkově [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Císař a tambor [i] 21:15 Všechnopárty [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:05 Na kus řeči - Silvestrovský koktejl Miroslava Donutila [i] 00:00 Motiv IV [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Pod pokličkou [i] 01:30 Dobré ráno [i] 04:05 Hodinový manžel [i] 04:25 Přes nový práh [i] 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Svět z ptačí perspektivy: Sultanát [i] 09:55 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 10:35 Divoká Čína: Tibet [i] 11:25 Postřehy odjinud [i] 11:30 S gurmánem na cestách II.: Burgundsko [i] 12:15 Cestománie [i] 12:45 Kouzla přírody monzunových oblastí: Záplavy [i] 13:35 Naše zoo 5/6 [i] 14:30 Naše zoo 6/6 [i] 15:25 Království divočiny: Chobotnice maskovaná [i] 15:50 GEN - Galerie elity národa [i] 16:05 Vinitorium Moravicum 4/13 [i] 16:30 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele 3/10 [i] 17:25 Přírodní krásy Tchaj-wanu [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - dýchací obtíže u dětí [i] 19:15 Krev není voda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Poslední tygři sumaterští [i] 20:55 Podivnosti světa: Nezvyklá povolání 4/8 [i] 21:40 Mamon II: Obětina 1/8 [i] 22:35 Mamon II: Pohané 2/8 [i] 23:25 Dvanáct opic [i] 01:30 Tajemství železnic [i] 02:00 Vůně lizačky [i] 02:20 Hraje vám... Stříbrňanka [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Z očí do očí [i] 03:45 Ochránce [i] 04:10 Vzkaz Aloise Mikulky [i] 04:25 Co s prázdnou náručí? [i] 04:50 S bráchou na Aljašce: Inside [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz II 9 [i] 09:50 Comeback: Mrtvý muž [i] 10:25 Comeback: Berňák [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 3 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic se nestalo 9 [i] 14:00 Dr. House II: Chyba 8 [i] 15:00 Dr. House II: Hypochondr 9 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 6 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Odhalení 23 [i] 18:50 Hospoda: Dlužník 25 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Román pro muže [i] 22:25 Křižovatka smrti 2 [i] 00:10 Dr. House II: Chyba 8 [i] 01:00 Dr. House II: Hypochondr 9 [i] 01:45 Tělo jako důkaz II 9 [i] 02:25 Dva a půl chlapa V 1 [i] 03:00 Drazí sousedé: Odhalení 23 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic se nestalo 9 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Návštěva z vesmíru 39 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují cirkus/Tlapky a slepičí úlet 7 [i] 07:20 M*A*S*H 9 [i] 08:15 M*A*S*H 10 [i] 08:45 Siska III: Svědkyně 1 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Příliv lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska III: Kousek pravdy 2 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe XI: Šampión 1 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe XI: Motorkáři 2 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Karty nelžou 7 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Za hříšníky nikdo netruchlí 9 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Terapie 6 [i] 21:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Máme rádi Česko [i] 00:50 M*A*S*H 11 [i] 01:20 M*A*S*H 12 [i] 01:45 Návrat komisaře Rexe XI: Šampión 1 [i] 02:35 Návrat komisaře Rexe XI: Motorkáři 2 [i] 03:25 Rosamunde Pilcher: Příliv lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Cigánky 77-78/162 [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 13/22 [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 Mike a Molly [i] 11:05 Fatmagul 47/160 [i] 12:30 Láska na druhý pokus 2 23-24 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 79-80/162 [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Leto na Islande [i] 22:35 Pád hviezdy [i] 00:50 Smrť školáčky [i] 02:30 Mike a Molly [i] 03:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:25 Upírske denníky III. 8/22 [i] 04:05 Smotánka [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Malé ženy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Smrtící andílci [i] 13:00 La Bamba [i] 14:50 Producenti [i] 17:00 Předehra k polibku [i] 18:50 eXistenZ [i] 20:30 Ip Man: Poslední boj [i] 22:05 Pytel kostí 1 1 [i] 23:25 Pytel kostí 1 2 [i] 00:55 Spirit [i] 02:30 Superbad [i] 04:25 Novodobí Robinsoni