TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:15 Teória veľkého tresku V. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 17-18/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 17-18/23 [i] 01:40 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 02:30 Teória veľkého tresku V. [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 17/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Mepkin Abbey, Ostrov Hilton Head, USA [i] 09:00 Rosemary a Thymeová I 6/6 [i] 10:00 Largo 30/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli II: Prenasledovaný lovec 1/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Ruthin, Mount Snowdon, Wales [i] 16:55 Rosemary a Thymeová II: Pamäť vody I. [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Diplomatka [i] 21:55 Kapitán Cain III.: Vinníci 1/8 [i] 22:45 Kapitán Cain III.: Mimo reality 2/8 [i] 23:45 Profesionáli II: Prenasledovaný lovec 1/13 [i] 00:35 Kapitán Cain III.: Vinníci 1/8 [i] 01:30 Kapitán Cain III.: Mimo reality 2/8 [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:50 Julie Lescautová [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HISTORY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Štítna žľaza - malý, dôležitý kúsok tela [i] 09:25 Herecké legendy: Martin Gregor [i] 09:40 Fatamorgána [i] 11:35 Obedníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 11:45 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SYROVÝ SMAJLIPOHÁRIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Osem a pol [i] 13:15 Počkaj ma v parku [i] 14:30 Divoká Amerika: Super los [i] 15:15 Naveky mladý [i] 15:45 60 zabijakov divočiny [i] 16:10 60 zabijakov divočiny [i] 16:40 Bakalárske návraty: Kľúčik [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Kanárske ostrovy - slnko pod dohľadom [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Encyklopédia slovenských obcí: Kyjatice [i] 17:55 Dedičstvo otcov: Kláštor františkánov v Kremnici [i] 18:30 Večerníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 18:35 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HISTORY [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:20 Geolino [i] 19:30 Nakresli si rozprávku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Svet zhora: Morbihan zhora [i] 20:45 Futbal - Európska liga - predkolá [i] 23:05 Fargo II 8/10 [i] 00:05 Polícia [i] 00:15 Jazdi hlavou: Prvá pomoc [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 Aféry [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 Pod povrchom 25 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Komisár Rex XIV. 11 [i] 13:30 NAŠI [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 18 [i] 16:00 Aféry [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 HESLO [i] 21:30 Kosti XII. 5,6 [i] 23:40 Paranormálne záhady III. 3 [i] 00:40 Bostonské zločiny IV. 4 [i] 01:40 Graceland II. 6 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ako som spoznal vašu mamu 14 [i] 05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI. 5,6 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XIII. 1,2/22 [i] 09:30 Futurama VII. 10 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 15 [i] 10:30 Ochranca III. 21,22 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 13 [i] 14:45 Vytunuj mi fáro 25,26 [i] 15:45 Simpsonovci XIII. 3,4 [i] 16:45 Futurama VII. 10,11 [i] 17:30 Ochranca III. 23/23 [i] 18:30 Ochranca IV. 1/8 [i] 19:35 TIPOS INFO 19:45 Kutyil s.r.o. III. 14 [i] 20:35 Hry o život: Skúška ohňom [i] 23:45 Jedinečné letisko v Dubaji 4 [i] 00:45 American Horror Story III. 7 [i] 01:50 Vytunuj mi fáro 25,26 [i] 02:40 Kutyil s.r.o. III. 14 [i] 03:15 Jedinečné letisko v Dubaji 4 [i] 04:00 American Horror Story III. 7 [i] 04:45 Paranormálne záhady III. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:15 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:25 Vražedná čísla IV. 6 [i] 08:25 Medium Ii. 22 [i] 09:25 Rookie Blue I. 13 [i] 10:25 Inteligence I. 13 [i] 11:25 Království I. 13 [i] 12:20 Medium Ii. 22 [i] 13:20 Vražedná čísla IV. 6 [i] 14:20 Rookie Blue I. 13 [i] 15:20 Inteligence I. 13 [i] 16:20 Království I. 14 [i] 17:15 Medium Iii. 1 [i] 18:15 Vražedná čísla IV. 7 [i] 19:15 Ncis: New Orleans I. 1 [i] 20:10 Ncis: New Orleans I. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 16 [i] 03:10 Království I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy 73 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Územní válka 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada) 15 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Solid-state drives, oční stíny, limuzíny, kladivo 25 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 08:40 Poklady z garáží (3. Řada) 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Kompletně promáčení 26 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger - 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX5 - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX5 - část 2 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Invaze vlků 11 [i] 13:30 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jeden muž z kola ven 3 [i] 14:25 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Pekelná řeka 4 [i] 15:20 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Krvavá voda 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry 12 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 17:40 Poklady z garáží (3. Řada) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mercedes Cosworth - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada) 23 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy 5 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Králičí sázky 5 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 6 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 4 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 5 [i] 23:00 Velký bílý sériový vrah odhalen [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Tak to dělají psanci 14 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Zmetci ve výrobě 10 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Králičí sázky 5 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 6 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 4 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Noble M12 GTO 2.5 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Zahrada je hra [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:45 Pytel [i] 10:00 Malostranská hraběnka [i] 10:55 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Přátelé Zeleného údolí: Seznámení 1/12 [i] 13:50 13. komnata Michaely Kudláčkové [i] 14:20 Benefice orchestru Karla Vlacha [i] 15:30 Kojak V [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Taggart [i] 23:35 Kriminalista [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:00 Kde bydlely princezny [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet 4/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Útěk na Vanuatu [i] 09:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 2/2 [i] 10:55 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i] 11:50 Konec světa ticha [i] 12:40 Na pomoc životu - dýchací obtíže u dětí [i] 13:00 Příběhy zvědavých přírodovědců: Životní strategie aneb O ptácích v 4/10 [i] 13:20 Baronka Sidonie Nádherná aneb [i] 14:20 Armáda duchů [i] 15:15 S bráchou na Aljašce: Inside [i] 16:15 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i] 16:40 Angličané vs. Španělé: Souboj flotil 3/3 [i] 17:30 Hotel Burdž al-Arab [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 7/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Lahodná chuť ohroženého druhu [i] 19:20 Mizející místa domova: Krajinou zázračného koně [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Tibet [i] 20:55 Svět z ptačí perspektivy: Sultanát [i] 21:55 Musím tě svést [i] 23:25 Na cestě po Tahiti [i] 23:50 Sestřička Jackie VI: Sidecar a spermicid 10/12 [i] 00:20 Kouzlo Afriky: Na okraji Okavanga [i] 00:40 Zatopené osudy: Kružberská přehrada [i] 01:00 Vinitorium Moravicum 4/13 [i] 01:25 Náš venkov: Farmáři z azyláku [i] 01:50 Dědictví Anny Kománkové [i] 02:15 Z očí do očí [i] 02:45 U stánků na levnou krásu [i] 03:10 Čaj pro třetího [i] 03:40 V Chanově [i] 04:25 Ochránce [i] 04:50 Letem českým světem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz II 8 [i] 09:45 Kriminálka Anděl II: Švýcarský řez 11 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 2 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jste ženatý? 8 [i] 14:00 Dr. House II: Kolotoč 6 [i] 15:00 Dr. House II: Lovci 7 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 5 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Těžká volba 22 [i] 18:50 Hospoda: Bomba 24 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Mrtvý muž [i] 20:50 Comeback: Berňák [i] 21:25 Žába k zulíbání [i] 23:30 Lovci zločinců V: Na nule 13 [i] 00:25 Dr. House II: Kolotoč 6 [i] 01:10 Dr. House II: Lovci 7 [i] 01:50 Tělo jako důkaz II 8 [i] 02:30 Dva a půl chlapa IV 24 [i] 03:00 Drazí sousedé: Těžká volba 22 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jste ženatý? 8 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ferda Mravenec: O Pytlíkově divokém snu 38 [i] 06:50 Tlapková patrola: Tlapky na ledu/Tlapky a sněžná příšera 6 [i] 07:35 M*A*S*H 7 [i] 08:30 M*A*S*H 8 [i] 09:05 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 11:05 Siska III: Svědkyně 1 [i] 12:20 Polední zprávy [i] 12:30 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Vykradač hrobů 6 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Chladný jako led 8 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Buddhův svitek 4 [i] 21:20 Pevnost Boyard [i] 23:05 M*A*S*H 9 [i] 23:35 M*A*S*H 10 [i] 00:00 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 02:25 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 04:00 Policie Hamburk V: Vykradač hrobů 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Cigánky 75-76/162 [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 11/22 [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 Mike a Molly [i] 11:05 Fatmagul 46/160 [i] 12:30 Láska na druhý pokus 2 21-22 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 77-78/162 [i] 18:45 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 23-24 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 13-14/22 [i] 00:15 Upírske denníky III. 8/22 [i] 01:00 Mike a Molly [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:00 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:00 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Zoom In 2 19 [i] 06:00 Zoom In 2 21