TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:55 Búrlivé víno [i] 10:20 Teória veľkého tresku V. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 15-16/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:50 Búrlivé víno [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 15-16/23 [i] 01:50 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 02:40 Teória veľkého tresku V. [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 15/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Formentera, Ibiza, Španielsko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová I 5/6 [i] 10:00 Largo 29/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli I: Člen klanu 13/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Mepkin Abbey, Ostrov Hilton Head, USA [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 6/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Winnetou a miešanka Apanači [i] 21:55 Had [i] 23:50 Profesionáli I: Člen klanu 13/13 [i] 00:45 Largo 29/39 [i] 01:30 Winnetou a miešanka Apanači [i] 02:55 Julie Lescautová [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Levík Raa Raa [i] 07:15 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZRÚCANINA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Nadýchnuť sa do života [i] 09:25 Herecké legendy: Martin Gregor [i] 09:45 Švédska zápalka [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: La Traviata v nebezpečenstve [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - EMOVINY [i] 11:30 Obedníček: Kozliatko Alenie [i] 11:35 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 11:40 O škriatkovi, ktorý chcel chodiť do školy [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 Bál s Malokarpatskou kapelou [i] 13:25 Strašidlo [i] 14:35 Niki de Saint-Phalle - architektov sen [i] 15:30 60 zabijakov divočiny [i] 16:00 60 zabijakov divočiny [i] 16:30 Bakalárske návraty: Ženba [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Kalifornia - zvuky z vesmíru [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:45 Encyklopédia slovenských obcí: Vlkolínec [i] 18:00 Dedičstvo otcov: Dubová Colonorum [i] 18:30 Večerníček: Príbehy malých cestovateľov [i] 18:35 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZRÚCANINA [i] 18:50 Levík Raa Raa [i] 18:55 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:20 Geolino [i] 19:30 Nakresli si rozprávku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divoká Amerika: Super los [i] 20:55 LETNÉ KINO: Tajná agenda [i] 22:40 Festivaly 2017: POHODA [i] 22:55 Fargo II 7/10 [i] 23:55 Od veci: O Janovi Budařovi [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 Aféry [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 Pod povrchom 24 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Komisár Rex XIV. 10 [i] 13:40 NAŠI [i] 16:00 Aféry [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 7 [i] 21:40 PANELÁK XVI.: Monča sa vracia, Balíček prekvapení 27,28 [i] 23:10 Paranormálne záhady III. 2 [i] 00:10 Bostonské zločiny IV. 3 [i] 01:05 Graceland II. 5 [i] 02:05 KRIMI 02:35 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ako som spoznal vašu mamu 13 [i] 05:45 Skutočné paničky z New Yorku VI. 4,5 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XII. 20,21/21 [i] 09:30 Futurama VII. 8 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 14 [i] 10:30 Ochranca III. 19,20 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 12 [i] 14:45 Vytunuj mi fáro 23,24 [i] 15:45 Simpsonovci XIII. 1,2/22 [i] 16:45 Futurama VII. 8,9 [i] 17:30 Ochranca III. 21,22 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 13 [i] 20:35 Udalosť [i] 22:35 OKTAGON MMA - PREMIÉRA: Magazín o zmiešaných bojových umeniach. [i] 23:45 American Horror Story III. 6 [i] 00:45 Vytunuj mi fáro 23,24 [i] 01:40 Kutyil s.r.o. III. 13 [i] 02:20 Črepiny [i] 02:45 American Horror Story III. 6 [i] 03:25 Paranormálne záhady III. 2 [i] 04:05 Črepiny PLUS [i] 04:40 Panelák 63 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Vražedná čísla IV. 5 [i] 08:25 Medium Ii. 21 [i] 09:25 Rookie Blue I. 12 [i] 10:25 Inteligence I. 12 [i] 11:20 Království I. 12 [i] 12:15 Medium Ii. 21 [i] 13:15 Vražedná čísla IV. 5 [i] 14:15 Rookie Blue I. 12 [i] 15:15 Inteligence I. 12 [i] 16:10 Království I. 13 [i] 17:05 Medium Ii. 22 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 6 [i] 19:05 Rookie Blue I. 13 [i] 20:05 Inteligence I. 13 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 21:55 Jak prosté V. 23 [i] 22:50 Laskavý dotek I. 5 [i] 23:45 Medium Ii. 13 [i] 00:40 Jak prosté V. 23 [i] 01:35 Laskavý dotek I. 5 [i] 02:25 Medium Ii. 13 [i] 03:05 Království I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě 72 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Žádné slitování 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Munice, zubní vrtačka, silniční značení 14 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Kolenní ortéza, klimatizace, okenní fólie, výfuk motocyklu 24 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Ocelová garáž 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Kubánská krize 25 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): NHRA a růžový Cadillac z roku 55, 2. část 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 2 12 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Územní válka 10 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Chevy pickup, 2 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Prorezlé Camaro, 1 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zrezivělé Camaro z roku 1967, 2. část 12 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky 11 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Birmingham 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Ocelová garáž 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX5 - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (3. Řada): Mazda MX5 - část 2 2 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada) 22 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 20:00 Divoká jízda (1. Řada): Švédské národní závodní vozy 4 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada): Z cesty 7 [i] 23:00 Žraloci ve městě: Los Angeles [i] 00:00 Dvojí přežití (2. Řada): Ošetření rány 3 [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 7 [i] 01:50 Divoká jízda (1. Řada): Švédské národní závodní vozy 4 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 03:30 Pouliční psanci (4. Řada): Z cesty 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Honda S2000 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Pofoukej mi jahody: Jak se do lesa volá 3/3 [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:55 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku 13/13 [i] 13:50 13. komnata Romana Vojtka [i] 14:20 Zlodějka [i] 14:45 Když člověk přichází do let... [i] 15:40 Kojak V [i] 16:30 Cestománie [i] 16:55 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Hříšní lidé Města pražského [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Columbo [i] 23:40 Profil zločinu IV [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Toulavá kamera na venkově [i] 01:30 Jak se vede, sousede? [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 5/13 [i] 05:30 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 6/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Přírodní krásy Tchaj-wanu [i] 10:00 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 10:25 Naše zoo 5/6 [i] 11:15 Naše zoo 6/6 [i] 12:10 Angličané vs. Španělé: Souboj flotil 3/3 [i] 13:05 Náš venkov: Farmáři z azyláku [i] 13:30 ...a tuhle znáte? [i] 14:00 Mizející místa domova: Krajinou zázračného koně [i] 14:15 S gurmánem na cestách II.: Burgundsko [i] 15:00 Kapitulace nacistického Německa 2/2 [i] 15:45 Konec světa ticha [i] 16:35 Letem českým světem [i] 17:35 Divoká Čína: Šangri-la [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Cestománie [i] 19:30 Na pomoc životu - rakovina vaječníků [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Nizozemsko, země tradic i moderny [i] 21:00 Útěk na Vanuatu [i] 21:55 Živelná pohroma [i] 23:40 Ve jménu vlasti IV: Návrat 7/12 [i] 00:30 Baronka Sidonie Nádherná aneb [i] 01:30 Zázračné studánky: Na hranici uprostřed země [i] 01:50 Tajemství železnic [i] 02:15 Ta ždánická mája tenká [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Náš venkov [i] 03:25 Pod lampióny [i] 04:15 Čaj pro třetího [i] 04:40 Zlo, utrpení, katastrofy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz II 7 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Klášterní tajemství 10 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa V 1 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Doktore! Kde jsi? 7 [i] 14:00 Dr. House II: Tuberák 4 [i] 15:00 Dr. House II: Tatínkův chlapeček 5 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 4 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Hra na schovávanou 21 [i] 18:50 Hospoda: Vynálezce 23 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Jmenuje se Dagmar! [i] 20:50 Comeback: CzechSteh [i] 21:25 Námořní vyšetřovací služba XIII: Pokrevní bratři [i] 22:20 Chcete být milionářem? [i] 00:00 Lovci zločinců V: Heslo 12 [i] 00:50 Dr. House II: Tuberák 4 [i] 01:35 Dr. House II: Tatínkův chlapeček 5 [i] 03:00 Drazí sousedé: Hra na schovávanou 21 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Doktore! Kde jsi? 7 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O zemětřesení a podivném zvířeti 37 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tlap, tlap, husa/Tlap, tlap a ještě dál 5 [i] 07:20 M*A*S*H 5 [i] 08:15 M*A*S*H 6 [i] 08:45 Siska II: Král duchů 11 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Zamilované léto [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska II: Sebrané vraždy pana Lohmanna 12 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Rodinný cirkus 5 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Všechny za jednu 7 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Prázdniny: Štěnice a langoše 5 [i] 21:20 Show Jana Krause [i] 22:25 Telebazar [i] 23:35 M*A*S*H 7 [i] 00:05 M*A*S*H 8 [i] 00:30 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 01:20 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 02:05 Rosamunde Pilcher: Zamilované léto [i] 03:45 Policie Hamburk V: Rodinný cirkus 5 [i] 04:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Všechny za jednu 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Cigánky 73-74/162 [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 9/22 [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:45 Mike a Molly [i] 11:00 Fatmagul 45/160 [i] 12:25 Láska na druhý pokus 2 19-20 [i] 14:45 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 75-76/162 [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 21-22 [i] 22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 11-12/22 [i] 00:15 Upírske denníky III. 7/22 [i] 01:00 Mike a Molly [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Hollywood tančí a zpívá 1 7 [i] 06:00 Zoom In 2 17 [i] 06:10 Peggy Sue se vdává [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 6