TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:20 Teória veľkého tresku V. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 13-14/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 13-14/23 [i] 01:45 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 03:30 Teória veľkého tresku V. [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 13/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Ostrovy Scilly, Zátoka Weymouth, Anglicko [i] 09:00 Neskoro večer [i] 10:00 Largo 28/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli I: Prílišná starosť 12/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Formentera, Ibiza, Španielsko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 5/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 22:00 Prípady 1. oddelenia 11/14 [i] 23:00 Prípady 1. oddelenia 12/14 [i] 00:00 Profesionáli I: Prílišná starosť 12/13 [i] 00:50 Prípady 1. oddelenia 11/14 [i] 01:50 Prípady 1. oddelenia 12/14 [i] 02:50 Julie Lescautová [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:20 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:20 Geolino [i] 07:35 Levík Raa Raa [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HISTORICKÉ PAMIATKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Keď Vás tlačí pruh [i] 09:25 Herecké legendy: František Dibarbora [i] 09:40 Kraj sveta Istanbul [i] 10:40 Ja že mám strach? [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Pimpesov únos [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 11:30 Obedníček: Kozliatko Alenie [i] 11:40 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 11:45 Chloine topánky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Spievajú vám [i] 13:25 Katka [i] 14:10 Nina Simone - legenda [i] 15:05 Andrej Plávka [i] 15:35 60 zabijakov divočiny [i] 16:00 60 zabijakov divočiny [i] 16:30 Bakalárske návraty: Telefón s pamäťou [i] 17:00 Observatóriá - Medzi nebom a zemou: Kalifornia - vesmír a Hubbleov ďalekohľad [i] 17:30 Správy- Hírek [i] 17:40 Encyklopédia slovenských obcí: Závažná Poruba [i] 17:55 Dedičstvo otcov: Katarínka 2.časť [i] 18:30 Večerníček: Kozliatko Alenie [i] 18:35 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HISTORICKÉ PAMIATKY [i] 18:45 Levík Raa Raa [i] 18:55 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:20 Geolino [i] 19:30 Nakresli si rozprávku [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 SK DEJINY: Vznik ľudáctva [i] 21:30 LETNÉ KINO: Lúpež po taliansky [i] 23:10 Fargo II 6/10 [i] 23:55 Od veci: Od veci s Dadom Nagyom [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy- Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 Aféry [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 Pod povrchom 23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Komisár Rex XIV. 9 [i] 13:40 NAŠI [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 16 [i] 16:00 Aféry [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 23:40 Paranormálne záhady III. 1/20 [i] 00:40 Bostonské zločiny IV. 2 [i] 01:40 Graceland II. 4 [i] 02:40 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Skutočné paničky z New Yorku VI. 3,4 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XII. 18,19 [i] 09:30 Futurama VII. 6 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 13 [i] 10:30 Ochranca III. 17,18 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 11 [i] 14:45 Faktor strachu III. 34/34 [i] 15:15 Vytunuj mi fáro 22 [i] 15:45 Simpsonovci XII. 20,21/21 [i] 16:45 Futurama VII. 6,7 [i] 17:30 Ochranca III. 19,20 [i] 19:30 TIPOS INFO 19:45 Kutyil s.r.o. III. 12 [i] 20:35 Plán hry [i] 22:55 Nebezpečné lety 6 [i] 23:55 American Horror Story III. 5 [i] 00:50 Faktor strachu III. 34/34 [i] 01:20 Vytunuj mi fáro 22 [i] 01:50 Kutyil s.r.o. III. 12 [i] 02:20 Nebezpečné lety 6 [i] 03:05 Paranormálne záhady III. 1/20 [i] 03:50 American Horror Story III. 5 [i] 04:40 Panelák 62 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:10 Vražedná čísla IV. 4 [i] 08:10 Medium Ii. 20 [i] 09:10 Rookie Blue I. 11 [i] 10:10 Inteligence I. 11 [i] 11:10 Království I. 11 [i] 12:10 Medium Ii. 20 [i] 13:10 Vražedná čísla IV. 4 [i] 14:10 Rookie Blue I. 11 [i] 15:10 Inteligence I. 11 [i] 16:10 Království I. 12 [i] 17:05 Medium Ii. 21 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 5 [i] 19:05 Rookie Blue I. 12 [i] 20:05 Inteligence I. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince XII. 17 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 22:50 Ničemové I. 4 [i] 00:00 Medium Ii. 12 [i] 00:55 Myšlenky zločince XII. 16 [i] 01:50 Ničemové I. 4 [i] 02:45 Medium Ii. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky 71 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Nejkrutější zima 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Větrné turbíny, pneumatiky na automobily, houby 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Sajdkáry, mražený francouzský toast, ledničkové kompresory, plnicí dmychadlo 23 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Výzbroj 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Sucho v horách 24 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): NHRA a růžový Cadillac z roku 55, 1. část 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): MGB GT - část 2 10 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Žádné slitování 9 [i] 13:30 Mimořádné projekty (5. Řada): Panamský průplav 5 [i] 14:25 Mimořádné projekty (5. Řada): Tunel a přehrada v Peru 6 [i] 15:20 Mimořádné projekty (5. Řada): Abú Dhabí 7 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby 10 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Cardiff 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Výzbroj 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Od brouka po bugatku - část 2 12 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Makronky, koše z jehličí a mikrometry 21 [i] 19:30 Jak to dělají? (10. Řada): Toaletní papír/absint/kriketové míčky 3 [i] 20:00 Muž, žena a divočina (1. Řada): Tasmánie 4 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 6 [i] 22:00 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Irové mají štěstí 4 [i] 23:00 Žraloci proti krokodýlům [i] 00:00 Pekelné silnice [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 8 [i] 01:50 Muž, žena a divočina (1. Řada): Tasmánie 4 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada) 6 [i] 03:30 Načerno pálený alkohol (6. Řada): Irové mají štěstí 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): VW Corrado VR6 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Zahrada je hra [i] 06:25 Slovácko sa nesúdí: Medvěd [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:45 Prémie [i] 10:00 Komici na jedničku [i] 10:55 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku 12/13 [i] 13:50 13. komnata Petra Rezka [i] 14:20 Ring volný [i] 15:40 Kojak V [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:00 Kriminalista [i] 23:05 Otec Brown IV [i] 23:50 Motiv IV [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Zázračná planeta: Člověk versus gepard [i] 09:45 Istrijské variace [i] 10:15 Kouzla přírody monzunových oblastí: Záplavy [i] 11:05 Království divočiny: Chobotnice maskovaná [i] 11:35 Na pomoc životu - rakovina vaječníků [i] 11:55 Slyšte, Slované: Sláva: Velkomoravské říše 3/3 [i] 12:20 Svobody se nevzdáme: Podivné vítězství 4/4 [i] 13:20 Olomoucké baroko [i] 14:10 Kaple - duše rodů: Konopiště [i] 14:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 2/2 [i] 15:40 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i] 16:30 Podivnosti světa: Podzemí 3/8 [i] 17:20 Armáda duchů [i] 18:15 Tajemství železnic [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na cestě po Tahiti [i] 19:20 Zatopené osudy: Kružberská přehrada [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele 3/10 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Zmizelý důkaz [i] 21:50 Výchova dívek v Čechách [i] 23:45 Sestřička Jackie VI: Sidecar a spermicid 10/12 [i] 00:10 Dům z karet 4/13 [i] 01:00 Česká vesnice - Böhmische Dörfer [i] 02:20 Expominuty 2017: Moc energie 2/10 [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:00 Folklorika ze Strážnice [i] 03:25 Radost v Chotouni [i] 03:55 Ateismus [i] 04:15 Cesty [i] 04:35 Věra Janoušková, sochařka [i] 04:50 Zapomenuté výpravy: Za kmenem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz II 6 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Podraz 9 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 24 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Dítě na zkoušku 6 [i] 14:00 Dr. House II: Neviditelný nádor 2 [i] 15:00 Dr. House II: Bumbrlíček 3 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Pokoj pro princeznu 20 [i] 18:50 Hospoda: Fotbal 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Legionář 16 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XIII: Den u soudu [i] 22:40 Kriminálka Las Vegas XV: Vyšší dobro 13 [i] 23:35 Lovci zločinců V: Paralela 11 [i] 00:25 Dr. House II: Neviditelný nádor 2 [i] 01:15 Dr. House II: Bumbrlíček 3 [i] 01:55 Tělo jako důkaz II 6 [i] 03:00 Drazí sousedé: Pokoj pro princeznu 20 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Dítě na zkoušku 6 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec 36 [i] 06:35 Tlapková patrola: Tancující tlapky/Tlapky v mlze 4 [i] 07:20 M*A*S*H 3 [i] 08:15 M*A*S*H 4 [i] 08:45 Siska II: Dost času na vraždu 10 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Vítězství lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska II: Král duchů 11 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i] 14:30 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Cena štěstí 4 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Někdo se dívá 6 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XIX: Smrt na výstavišti 4 [i] 22:10 Za sklem 4 [i] 23:35 M*A*S*H 5 [i] 00:10 M*A*S*H 6 [i] 00:35 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i] 01:25 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 02:15 Rosamunde Pilcher: Vítězství lásky [i] 03:55 Policie Hamburk V: Cena štěstí 4 [i] 04:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Někdo se dívá 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Cigánky 71-72/162 [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 7/22 [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:45 Mike a Molly [i] 10:55 Fatmagul 43-44/160 [i] 13:05 Láska na druhý pokus 2 17-18 [i] 15:10 Sandhya - svetlo môjho života [i] 16:05 Chlapi neplačú [i] 17:05 Cigánky 73-74/162 [i] 18:45 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 19-20 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 9-10/22 [i] 00:15 Upírske denníky III. 6/22 [i] 01:00 Mike a Molly [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:10 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 10 [i] 06:10 Zoom In 2 12 [i] 06:20 Zoom In 2 14 [i] 06:30 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti [i] 08:00 Teleshop