TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:10 Kung Fu Panda III. [i] 07:30 Perfektné skóre [i] 09:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 11:00 Ohnivé kolesá [i] 12:40 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 14:45 Križovatka smrti 3 [i] 16:30 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Parker [i] 23:05 Dvojitý úder [i] 00:50 Parker [i] 02:50 Dvojitý úder [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Park [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Náš Timmy [i] 07:30 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:40 Malý Mikuláš: Auto [i] 07:55 Martinka I.: Martinka a čln 44/52 [i] 08:10 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a robotický dom [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Sršne v úli: Klubovňa 2/7 [i] 09:25 Sršne v úli: Súperi 3/7 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 10:50 Slovensko v obrazoch [i] 11:15 Svet v obrazoch [i] 11:40 "Četnické humoresky": "Beáta" 4/13 [i] 12:55 Agatha Christie : Poirot: Tretie dievča [i] 14:35 Bud Bindi: Teraz alebo nikdy [i] 15:05 Námestie svätej Alžbety [i] 16:35 Takí sme boli: Ladislav Chudík 1. [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Adriano Olivetti 1/2 [i] 22:05 Adriano Olivetti 2/2 [i] 23:55 Námestie svätej Alžbety [i] 01:20 Adriano Olivetti 1/2 [i] 03:05 Adriano Olivetti 2/2 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Polícia [i] 06:30 Cyklopotulky [i] 06:40 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Požičaná planéta: Bohatí či chudobní? - Filipíny [i] 09:20 Test magazín: Sterilizovaný hrášok v konzerve [i] 09:35 Kronika mesta Levoče [i] 10:00 Svätá omša z Levoče [i] 11:40 Família: Família - Čakanie [i] 12:10 Ovčiar Bebek [i] 13:05 Návraty k hereckým legendám: Július Pántik [i] 13:35 Po stopách Martina Luthera [i] 14:10 Ktosi je za dverami [i] 14:35 Keď išiel tatko do sveta [i] 16:20 Cyklopotulky [i] 16:30 Cyklistika - Tour de France [i] 20:15 Diablom posadnutí 3/4 [i] 21:20 LETNÉ KINO KLUB: Sedem samurajov [i] 00:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Káčerovo III. [i] 08:05 Simpsonovci XXIV. 11 [i] 08:25 Eldorádo [i] 10:20 Dvanásť do tucta [i] 12:20 Denník princeznej [i] 14:45 Rok vtákov [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Plán hry [i] 23:10 Vojak 2 [i] 01:10 Divoký víkend [i] 03:10 Terapia láskou [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Mama, ožeň ma! 3,4 [i] 06:10 Skutočné paničky z New Yorku VI. 1,2/24 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:15 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 22 [i] 10:10 Keď sa má dom páčiť III. 10 [i] 10:40 PANELÁK XVI. 25 [i] 11:25 NAŠI [i] 12:20 Kutyil s.r.o. III. 8,9 [i] 14:00 VŠETKO ČO MÁM RÁD 5 [i] 15:25 L.A. Apokalypsa [i] 17:15 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 10 [i] 20:35 V dobrom aj v zlom... [i] 22:30 Terapia láskou [i] 01:10 Kutyil s.r.o. III. 10 [i] 02:00 VŠETKO ČO MÁM RÁD 5 [i] 03:00 L.A. Apokalypsa [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:20 Tým Škorpion II. 25 [i] 08:20 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 09:15 Rookie Blue III. 7 [i] 10:15 Rookie Blue III. 8 [i] 11:15 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 12:10 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 13:10 Vražedná čísla IV. 10 [i] 14:10 Vražedná čísla IV. 11 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 17:05 Rookie Blue III. 7 [i] 18:05 Rookie Blue III. 8 [i] 19:05 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 21:00 Jak prosté V. 23 [i] 21:55 Podfu(c)k I. 9 [i] 22:50 Myšlenky zločince XII. 16 [i] 23:45 Jak prosté V. 23 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 01:35 Podfu(c)k I. 9 [i] 02:25 Vražedná čísla IV. 11 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Vraky lodí 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ošklivá Nova, 1. část 7 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Tak to dělají psanci 14 [i] 08:10 Superauto, superrekonstrukce (1. Řada): Ford Mustang 7 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 09:55 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Pekelná řeka 4 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zoufalý pokus 3 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Alton 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada): Scunthorpe 8 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Profit za Big Boye 10 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Ceněné zbraně 11 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Králičí sázky 5 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Blázinec 12 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Fanouškové Mustangů 12 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Jsi na nic 21 [i] 15:20 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Cesty, které nikam nevedou 6 [i] 16:15 Souboje robotů (2. Řada): 16 rváčů - 2. část 8 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Zenvo ST 1 17 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Falcon F7 19 [i] 18:05 Záhadná Země (3. Řada): Záhada v troskách 4 [i] 19:00 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Kufříky, zahradní skřítkové 13 [i] 19:30 Ze zničeného se rodí nové (1. Řada): Měděné trumpety, kartony na vajíčka 1 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Drsná divočina 1 [i] 21:00 Válečník oceánu (1. Řada): Konfrontace nepřítele 3 [i] 22:00 Mosquito [i] 00:00 Super kamioňáci (3. Řada) 7 [i] 01:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Rány osudu 4 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Drsná divočina 1 [i] 02:40 Válečník oceánu (1. Řada): Konfrontace nepřítele 3 [i] 03:30 Mosquito [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Slepice na smetaně [i] 06:40 Domácí víno [i] 08:05 Pofoukej mi jahody: Jak se do lesa volá 3/3 [i] 09:00 Úsměvy Stanislava Neumanna [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Život na zámku [i] 11:50 Smršť [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zrzavé Andule [i] 14:10 Zlaté kapradí [i] 15:15 Malostranská hraběnka [i] 16:10 Recepty doktora Kudrny [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa [i] 20:15 Chalupáři [i] 21:10 Chalupáři [i] 21:50 Soví hnízdo [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:55 Místo činu - Schimanski [i] 00:25 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:10 Legendy záchranářství [i] 02:40 Žiješ jenom 2x [i] 03:10 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 03:15 Banánové rybičky [i] 03:45 Padající květináč [i] 04:10 Hodinový manžel [i] 04:35 V kondici [i] 04:55 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zatopené osudy: Lipno [i] 05:30 Slyšte, Slované: Boj o trůn [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1157/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Za vorem vor... [i] 09:35 Letadlová loď Enterprise: Midway 2/10 [i] 10:30 Podivnosti světa: Podzemí 3/8 [i] 11:15 Útěk na Svatou Lucii [i] 12:10 Lahodná chuť ohroženého druhu [i] 12:35 Sváteční slovo husitského faráře [i] 12:40 Slyšte, Slované: Sláva: Velkomoravské říše 3/3 [i] 13:10 Zázračné studánky: Na hranici uprostřed země [i] 13:30 Kaple - duše rodů: Konopiště [i] 13:55 Středověký kostel v krajině [i] 14:10 Království divočiny: Chobotnice maskovaná [i] 14:35 Na cestě po Tahiti [i] 15:05 S gurmánem na cestách II.: Burgundsko [i] 15:45 Svět z ptačí perspektivy: Nový [i] 16:40 Angličané vs. Španělé: Souboj flotil 3/3 [i] 17:35 Přírodní krásy Tchaj-wanu [i] 18:35 Expominuty 2017: Moc energie 2/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Za kmenem [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Fort Apache [i] 22:10 Královský víkend [i] 23:40 Česká vesnice - Böhmische Dörfer [i] 01:00 Mamon: Vražda 5/6 [i] 02:00 Mamon: Soudný den 6/6 [i] 03:00 Letní konference chval a uctívání [i] 03:20 Nic nám není svaté [i] 03:45 Cestovatel farmářem [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Ze ZOO do ZOO 3/13 [i] 04:50 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 12 [i] 06:25 Senzační Spiderman 25 [i] 06:50 Milesova vesmírná dobrodružství 11 [i] 07:15 Show Toma a Jerryho 4 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru II 23 [i] 08:00 Krok za krokem VII 10 [i] 08:20 O rybáři a jeho ženě [i] 09:35 Vzhůru nohama [i] 11:20 Dynastie Nováků: Jahodový král 9 [i] 12:25 Dynastie Nováků: Výbuch 10 [i] 13:30 Druhý tah pěšcem [i] 15:10 Doktor od jezera hrochů [i] 17:35 Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Otázka víry 12 [i] 21:35 Kriminálka Anděl II: Messenger 13 [i] 22:50 Letní interview [i] 23:30 Vysoká hra patriotů [i] 01:50 Druhý tah pěšcem [i] 03:05 Krok za krokem VII 10 [i] 03:40 Chcete být milionářem? [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ferda Mravenec: Na bleším trhu 34 [i] 06:55 Tlapková patrola 2 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! [i] 08:10 M*A*S*H 1 [i] 08:45 M*A*S*H 2 [i] 09:15 Největší tankové bitvy II: Bitva o Itálii 4 [i] 10:15 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Alexandrova hrobka 3 [i] 11:15 Ano, šéfe! [i] 12:25 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 13:20 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:55 Muži v černém 2 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XVIII: Svatí a hříšníci [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Indiana Jones a Poslední křížová výprava [i] 22:50 Těžký prachy [i] 00:45 Vraždy podle Agathy: Svatba za všechny vraždy 9 [i] 01:35 Největší tankové bitvy II: Bitva o Itálii 4 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru XVIII: Svatí a hříšníci [i] 03:55 Utta Danella: Láska na konci léta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Karavan šou 2 [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 08:25 Karavan šou 2 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:45 Hra o Niké [i] 12:00 Taká obyčajná rodinka [i] 12:50 Druhá šanca II. 15-16/16 [i] 14:55 Zita na krku [i] 15:35 Inga Lindströmová: Zátoka lásky [i] 17:35 Ako ustrážiť dom [i] 20:00 Dáma v závoji 1-2/12 [i] 22:10 Nesmrteľný 7-8/22 [i] 00:00 Vrah medzi nami [i] 01:45 Grace: Kňažná z Monaka [i] 03:15 Ako ustrážiť dom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Síla odvahy [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 5 [i] 11:35 Zoom In 2 6 [i] 11:45 Holičství 2 [i] 13:40 Kšefty s tátou [i] 15:30 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 17:10 Náhradnice [i] 18:40 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 20:30 Dom Hemingway [i] 22:00 Solo [i] 23:40 Ip Man 3 [i] 01:35 Grázlové z vidlákova [i] 03:10 Nebezpečná hra na vojáky [i] 04:55 Hollywood tančí a zpívá 1 6 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Plavání [i] 13:00 Šerm [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:30 Cyklistika [i] 20:00 Skoky do vody [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Fotbal [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Watts [i] 00:00 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 02:15 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Brutální chemie 2 3 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 5 [i] 07:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 6 [i] 08:00 Attenborough: 60 let v divočině 1 1 [i] 09:00 Úžasný svět opic 1 2 [i] 10:00 David Attenborough - Zázraky přírody 2 10 [i] 10:30 David Attenborough - Zázraky přírody 1 3