TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Kung Fu Panda III. [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 08:00 Olsen Twins: Sestry v Londýne [i] 09:50 Teória veľkého tresku V. [i] 11:30 Osudové leto [i] 13:40 Prvý alebo druhý [i] 16:05 Babovřesky 2 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Chceš ma, chcem ťa [i] 22:35 Zamenení [i] 00:50 Chceš ma, chcem ťa [i] 02:30 Zamenení [i] 04:10 Teória veľkého tresku V. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Cestou necestou: Burgas [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Levík Raa Raa [i] 07:00 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:25 Náš Timmy [i] 07:35 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:45 Malý Mikuláš: Aurelova stávka [i] 08:00 Martinka I.: Lesná príšera 43/52 [i] 08:15 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a súťaž varenia [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:10 Atlantída: Pandorina skrinka 9/13 [i] 10:50 Park [i] 11:35 Klinec [i] 12:10 Ako delfin II 1/4 [i] 14:10 Skrytý prameň [i] 15:50 Naj dedinka Slovenska [i] 16:55 Záhady tela [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Bardejov [i] 18:30 Postav dom , zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhady tela [i] 21:20 Neskoro večer [i] 22:15 Tiene lásky 4/10 [i] 23:45 Ako delfin II 1/4 [i] 01:40 Tiene lásky 4/10 [i] 03:10 Komisár Montalbano: Majstrovský ťah [i] 04:45 Nebíčko v papuľke: Bardejov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Mystérium noci [i] 06:55 Slovenský kras: Vznik a vývoj [i] 07:25 Encyklopédia etológie: Vzorné rodiny [i] 07:40 Polícia [i] 07:50 Jazdi hlavou: Motocyklisti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Veľký výlet na Šíravu [i] 10:25 Napoleonské vojny [i] 11:20 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 11:40 VAT [i] 12:05 ZvedaVEC: Environmentálne záťaže [i] 12:10 „Keď ste ma panove“ [i] 13:05 Farmárska revue [i] 13:30 Požičaná planéta: Bohatí či chudobní? - Filipíny [i] 13:55 Test magazín: Sterilizovaný hrášok v konzerve [i] 14:15 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 20. etapa (okolo Marseille) [i] 15:00 MS Juniorov a do 23 rokov vo vodnom slalome 2017 [i] 16:30 MS Juniorov a do 23 rokov vo vodnom slalome 2017 [i] 18:00 MS Juniorov a do 23 rokov vo vodnom slalome 2017 [i] 18:15 Futbal - Fortuna liga: FC Nitra – MŠK Žilina [i] 19:20 Večerníček: Kozliatko Alenie [i] 20:35 Večer s Majstrom [i] 22:00 Most III. 7/10 [i] 23:00 Neznáme dejiny Spojených štátov: Studená vojna: 1945 - 1950 [i] 23:55 LETNÉ KINO KLUB: Svetlá v súmraku [i] 01:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:25 Timon a Pumbaa III. [i] 07:50 Simpsonovci XXIV. 10 [i] 08:20 X FACTOR [i] 10:00 Môj pes Buddy [i] 12:05 V dobrom aj v zlom... [i] 13:50 Hry o život [i] 16:45 HESLO [i] 17:45 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Denník princeznej [i] 23:10 Divoký víkend [i] 01:10 Rocky IV [i] 03:10 KRIMI 03:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:25 HESLO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Simpsonovci XII. 16,17 [i] 05:50 Futurama VII. 2 [i] 06:10 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 23/23 [i] 06:55 Skutočné paničky z New Yorku VI. 1/24 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:45 Keď sa má dom páčiť III. 9 [i] 11:15 Hľadá sa dom pre milionárov - San Francisco 5 [i] 12:25 NA CHALUPE [i] 13:20 PANELÁK XVI. 25 [i] 14:00 NAŠI [i] 14:35 Mama, ožeň ma! 3,4 [i] 17:25 Znova chuť žiť [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 9 [i] 20:35 Únos [i] 22:35 Zóna smrti [i] 00:35 PANELÁK XVI. 25 [i] 01:10 NAŠI [i] 01:55 NA CHALUPE [i] 02:35 Pach krvi 2 [i] 04:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:50 Keď sa má dom páčiť III. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Vražedná čísla IV. 10 [i] 08:25 Vražedná čísla IV. 11 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 11:20 Tým Škorpion II. 25 [i] 12:20 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 13:15 Rookie Blue III. 7 [i] 14:15 Rookie Blue III. 8 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 17:15 Tým Škorpion II. 25 [i] 18:15 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 19:10 Ncis: New Orleans Ii. 15 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 23:45 Ncis: New Orleans Ii. 17 [i] 00:40 Ncis: New Orleans Ii. 18 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 03:10 Vražedná čísla IV. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky 70 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Pianino, vlajka 15 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 06:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 18 [i] 07:15 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 19 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Staré časy, staré způsoby 8 [i] 09:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 09:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 09:55 Kšefty a kola (1. Řada): Odpálkuj 6 [i] 10:20 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Zaostřeno na závody 10 [i] 10:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Řidič slečny Joplin 11 [i] 11:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Legračně malé 12 [i] 11:40 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 13:30 Extrémní přepravci (1. Řada) 7 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Austrálie 3 [i] 15:20 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Pekelná řeka 4 [i] 16:15 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Zkouška ohněm 4 [i] 17:10 Aljaška: Poslední hranice (6. Řada): Návrat marnotratné dcery 8 [i] 18:05 Muži Yukonu (6. Řada) 8 [i] 19:00 Opuštěné stavební projekty (1. Řada): Vraky lodí 4 [i] 20:00 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 21:00 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Zlatá řeka 1 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Samý krab 6 [i] 23:00 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada): Stopy vedou ke Kolumbovi 2 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Ed Helms 8 [i] 01:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Hudsonová 3 [i] 01:50 Zničená minulost (1. Řada): Tajemství Westminsterského paláce 4 [i] 02:40 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Zlatá řeka 1 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (13. Řada): Samý krab 6 [i] 04:20 Cooperův poklad: Hon za tajemným bohatstvím (1. Řada): Stopy vedou ke Kolumbovi 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:30 Po stopách hvězd [i] 06:55 Rozvod [i] 07:15 Čertouská poudačka [i] 08:45 Toulavá kamera na venkově [i] 09:10 Otec Brown IV [i] 10:00 Slovácko sa nesúdí: Zabijačka [i] 10:30 Slovácko sa nesúdí: Medvěd [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna za tři koruny [i] 14:00 Hádanice [i] 14:50 Domácí víno [i] 16:15 Komici na jedničku [i] 17:15 Columbo [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Televarieté 45 let [i] 21:20 Bídníci 2/4 [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Wallander IV [i] 00:30 Jak se vede, sousede? [i] 01:10 Banánové perličky [i] 01:40 Žiješ jenom 2x [i] 02:10 Bolkoviny [i] 03:00 Zahrada je hra [i] 03:25 Chalupa je hra [i] 03:50 Na forbíně TM [i] 04:30 Hodinový manžel [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Babar a Baduova dobrodružství [i] 06:55 Rytíř Zrezlík [i] 07:05 Garfieldova show III [i] 07:20 Novinky z přírody [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Farmáři z azyláku [i] 09:30 ...a tuhle znáte? [i] 09:55 Kapitulace nacistického Německa 1/2 [i] 10:45 Letecké katastrofy: Selhání pilota [i] 11:30 Raketoplán [i] 12:20 Tajemství železnic [i] 12:50 Neobyčejné ženy: Wallis Simpsonová [i] 13:45 Kouzlo Afriky: Na okraji Okavanga [i] 14:10 Můj život jako pes [i] 15:45 Na plovárně s Milanem Lasicou [i] 16:10 Kouzla přírody monzunových oblastí: Záplavy [i] 17:05 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 17:55 Zázračná planeta: Člověk versus gepard [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Sousedé [i] 19:20 Na cestě po Tasmánii [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední císař [i] 22:45 Mission: Impossible II [i] 00:45 Ve jménu vlasti IV: Návrat 7/12 [i] 01:35 Svobody se nevzdáme: Karta se obrací 3/4 [i] 02:30 Lid versus národní parky [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Ze ZOO do ZOO 2/13 [i] 03:35 Na samotě s divočákem [i] 03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Babylon [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 11 [i] 06:25 Senzační Spiderman 24 [i] 06:45 Milesova vesmírná dobrodružství 10 [i] 07:10 O Nosáčkovi [i] 08:45 Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty [i] 10:25 Mstitel beze jména [i] 12:35 Jen blázni spěchají [i] 14:45 Lepší už to nebude [i] 17:35 Jak vycvičit draka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Plán hry [i] 22:25 Troja [i] 01:35 Mstitel beze jména [i] 03:20 Tělo jako důkaz II 4 [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ferda Mravenec: Jak se stal Ferda filmovou hvězdou 33 [i] 06:55 Tlapková patrola 1 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! [i] 07:50 M*A*S*H 255 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Prázdniny: Myjavská kára 4 [i] 10:35 Vinaři II: Strdínský batman 5 [i] 11:55 Pevnost Boyard [i] 13:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 Noc klavíristy [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XVIII: Smrtící umění [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Muži v černém 2 [i] 22:10 Mexičan [i] 00:35 Příběh vražedkyně [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru XVIII: Smrtící umění [i] 03:50 Utta Danella: Nebe ve tvých očích [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Karavan šou 2 [i] 06:15 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 08:30 Karavan šou 2 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 11:00 Taká obyčajná rodinka [i] 12:15 Doktorka Zoe IV. 7-8/10 [i] 14:25 Zita na krku [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 17:50 Leto v Kapskom meste [i] 20:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo z minulosti [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Na krídlach nádeje [i] 00:00 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 01:45 Leto v Kapskom meste [i] 03:15 Inga Lindströmová: Tajomstvo z minulosti [i] 04:45 Doktorka Zoe IV. 8/10 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 4 [i] 06:30 Černovous [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Síla odvahy [i] 13:10 Hlubiny Loch Ness [i] 14:50 Vzpoura v Seattlu [i] 16:35 Holičství 2 [i] 18:30 Předehra k polibku [i] 20:20 Příběh Wendella Bakera [i] 22:00 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 23:50 Kolonie [i] 01:30 Dom Hemingway [i] 03:00 (Ne)úspěšný Bill [i] 04:30 Jonesovi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:30 Šerm [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky do vody [i] 20:30 Fotbal [i] 22:45 Cyklistika [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Atletika [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Brutální chemie 2 2 [i] 06:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 3