TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:15 Teória veľkého tresku IV. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 9-10/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 5/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Babovřesky 2 [i] 23:00 Smrtonosná jazda [i] 01:10 Kobra 11 XIV. 5/14 [i] 02:00 Kobra 11 IV. 16/17 [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 9-10/23 [i] 04:10 Teória veľkého tresku IV. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Bouillon, Brusel, Belgicko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová I 3/6 [i] 10:00 Largo 26/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli I: Kolky 10/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Stromboli, Salinunte, Taliansko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 4/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Naj dedinka Slovenska [i] 21:25 Cestou necestou: Burgas [i] 22:00 James Bond: Goldfinger [i] 23:45 Neskoro večer [i] 00:40 Largo 26/39 [i] 01:25 James Bond: Goldfinger [i] 03:10 Julie Lescautová [i] 04:40 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:20 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - HRAVO ČÍTAME S OSMIJANKOM [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Ťažkosti s krčnou chrbticou [i] 09:25 Žobrácke dobrodružstvo [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Malá nočná hudba [i] 11:30 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIŽELÉ [i] 11:35 Obedníček: Kozliatko Alenie [i] 11:40 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 11:45 O neposlušnej sestričke [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Chvíľa pre pesničku [i] 12:35 Plná náruč vzduchu [i] 13:15 Svet zajtrajška: Pripojený človek [i] 14:15 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 19. etapa (Embrun – Salon-de-Provence) [i] 15:40 MS Juniorov a do 23 rokov vo vodnom slalome 2017 [i] 18:05 MS Juniorov a do 23 rokov vo vodnom slalome 2017 [i] 18:50 Športové nádeje: Talent z divokej vody [i] 19:00 Večerníček: Kozliatko Alenie [i] 19:05 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 19:15 Levík Raa Raa [i] 19:25 Ako si vycvičiť drakov [i] 19:45 Geolino [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Napoleonské vojny [i] 21:00 LETNÉ KINO: Tess [i] 23:50 Fargo II 4/10 [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:25 Aféry [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 Pod povrchom 21 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:20 Komisár Rex XIV. 7 [i] 13:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 14 [i] 14:20 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:10 Slnko, seno, jahody [i] 23:35 Únos [i] 01:35 NOVINY TV JOJ 02:40 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Jedinečné letisko v Dubaji 3 [i] 05:55 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 22,23/23 [i] 07:20 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:35 Simpsonovci XII. 14,15 [i] 09:35 Futurama VII. 1/13 [i] 10:05 Ako som spoznal vašu mamu 11 [i] 10:35 Ochranca III. 13,14 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III.: Milenka 7 [i] 14:50 Faktor strachu III. 32 [i] 15:50 Simpsonovci XII. 16,17 [i] 16:50 Futurama VII. 2,3 [i] 17:40 Ochranca III. 15,16 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 8 [i] 20:35 Vojak 2 [i] 22:35 Konzultant [i] 01:05 Faktor strachu III. 32 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. III. 8 [i] 02:35 Črepiny [i] 03:05 Ochranca III. 15,16 [i] 04:35 Ako som spoznal vašu mamu 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Vražedná čísla IV. 2 [i] 08:25 Medium Ii. 15 [i] 09:25 Rookie Blue I. 9 [i] 10:25 Inteligence I. 9 [i] 11:25 Království I. 9 [i] 12:20 Medium Ii. 15 [i] 13:20 Vražedná čísla IV. 2 [i] 14:20 Rookie Blue I. 9 [i] 15:20 Inteligence I. 9 [i] 16:20 Království I. 10 [i] 17:15 Medium Ii. 16 [i] 18:10 Vražedná čísla IV. 3 [i] 19:05 Rookie Blue I. 10 [i] 20:05 Inteligence I. 10 [i] 21:00 Profil zločinu VII. 7 [i] 22:10 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 23:05 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev VII 7 [i] 01:10 Profil zločinu VII. 7 [i] 02:15 Medium Ii. 11 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev VII 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny 69 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Jen ať sněží 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Kamna na dřevo, indigo, syntetizátor 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Lisované sklo, nástavby na pickupy, vlákno vlny alpaky, univerzální nože 21 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Anatomie ve sklepě 10 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Spálená země 22 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký a parádní Chevrolet C-10 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 2 6 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Lov úhořů 7 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Návrat do divočiny 2 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Vítejte u Brownových 3 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (2. Řada): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla 8 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Anatomie ve sklepě 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): BMW 325i - část 2 8 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Potaš, kožené náramky, divoká rýže 19 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada) 20 [i] 20:00 Lovci jedů (1. Řada): Uštknutý 5 [i] 21:00 Záchrana statku (1. Řada) 9 [i] 22:00 Záhadná Země (3. Řada): Kletba mořské příšery 12 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada): Opravdoví mistři 4 [i] 00:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 01:00 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 01:50 Lovci jedů (1. Řada): Uštknutý 5 [i] 02:40 Záchrana statku (1. Řada) 9 [i] 03:30 Záhadná Země (3. Řada): Kletba mořské příšery 12 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Messerschmitt KR200 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 "Fitko" [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bydlení je hra [i] 06:20 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:45 Trabant [i] 10:05 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku: Máma chce pryč 10/13 [i] 13:50 Rozvod [i] 14:10 Všechno nejlepší [i] 15:20 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera na venkově [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tři životy [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:10 Na kus řeči - Silvestrovský koktejl Miroslava Donutila [i] 00:05 Motiv IV [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:45 Legendy záchranářství [i] 02:15 Dobré ráno 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Svět z ptačí perspektivy: Nový [i] 09:55 Divoká Čína: Šangri-la [i] 10:45 Postřehy odjinud [i] 10:50 S gurmánem na cestách: Texaský [i] 11:35 Cestománie [i] 12:05 Kouzla přírody monzunových oblastí: Čekání na déšť [i] 13:00 Naše zoo 3/6 [i] 13:50 Naše zoo 4/6 [i] 14:45 Království divočiny: Rozedranec proužkovaný [i] 15:10 Jak se žije 10 000 metrů nad zemí podle Terezy Kopáčové [i] 15:25 GEN - Galerie elity národa [i] 15:40 Vinitorium Moravicum 3/13 [i] 16:05 Sousedé [i] 16:35 Letadlová loď Enterprise: Midway 2/10 [i] 17:30 Tibet, střecha světa [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 6/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Na pomoc životu - rakovina vaječníků [i] 19:15 Goražde, ztracené město [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Člověk versus gepard [i] 20:50 Podivnosti světa: Podzemí 3/8 [i] 21:40 Mamon: Vražda 5/6 [i] 22:40 Mamon: Soudný den 6/6 [i] 23:40 Den kobylek [i] 02:00 Tajemství železnic [i] 02:25 Co vidí, kdo nevidí [i] 02:50 Sporťák z vesnice [i] 03:05 Ze ZOO do ZOO 1/13 [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 S bráchou na Aljašce: Stezkou zlatokopů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz II 4 [i] 09:50 Comeback: Taneční [i] 10:25 Comeback: Heavy Christmas [i] 10:55 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 22 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu tě nosit na rukou 4 [i] 14:00 Dr. House: Láska bolí 20 [i] 15:00 Dr. House: Tři příběhy 21 [i] 15:55 Případy pro Lauru II 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Stará pila 18 [i] 18:50 Hospoda: Stávka 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktor od jezera hrochů [i] 22:40 Křižovatka smrti [i] 00:30 Dr. House: Láska bolí 20 [i] 01:20 Dr. House: Tři příběhy 21 [i] 02:00 Tělo jako důkaz II 3 [i] 03:05 Drazí sousedé: Stará pila 18 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu tě nosit na rukou 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O zlatém svatebním dnu a o neposlušném kanónu 32 [i] 06:35 Ninjago V: Prokletý svět 2/2 [i] 07:20 M*A*S*H 252 [i] 08:15 M*A*S*H 253 [i] 08:45 Siska II: Tři minuty od smrti 8 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Melodie lásky [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska II: Zkratka ke smrti 9 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Proti času 2 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Vrah na úrovni 4 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Strdínský batman 5 [i] 21:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:10 Castle na zabití V: Na rozcestí 24 [i] 00:00 M*A*S*H 254 [i] 00:25 M*A*S*H 255 [i] 00:50 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 01:40 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 02:30 Rosamunde Pilcher: Melodie lásky [i] 04:05 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Vrah na úrovni 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Cigánky 67-68/162 [i] 06:40 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 5/22 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Mike a Molly [i] 11:15 Fatmagul 41/160 [i] 12:40 Láska na druhý pokus 2 15-16 [i] 14:55 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:50 Chlapi neplačú [i] 16:55 Cigánky 69-70/162 [i] 18:45 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Leto v Kapskom meste [i] 22:35 Grace: Kňažná z Monaka [i] 00:35 Nevinnost [i] 02:25 Mike a Molly [i] 03:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:45 Upírske denníky III. 4/22 [i] 04:25 Smotánka [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 05:50 Zoom In 2 4 [i] 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 06:30 Černovous [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Bratři Warnerové [i] 12:05 Surikaty [i] 13:35 Lháři [i] 15:15 Kšefty s tátou [i] 17:10 Můj soused zabiják 2 [i] 18:50 Police Story 3 [i] 20:30 Ip Man 3 [i] 22:20 Svítání [i] 00:00 Velký Buck Howard [i] 02:00 Příběh policajta [i] 03:50 Stínu neutečeš [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:30 Fotbal