TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:15 Teória veľkého tresku IV. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 7-8/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 4/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Búrlivé víno [i] 00:00 Kobra 11 XIV. 4/14 [i] 01:00 Kobra 11 IV. 15/17 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 7-8/23 [i] 03:20 Teória veľkého tresku IV. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Bayreuth, Mníchov, Nemecko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová I 2/6 [i] 10:00 Largo 25/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli I: Keď sa ochladí 9/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Bouillon, Brusel, Belgicko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 3/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Otvorená klietka [i] 21:55 Kapitán Cain II.: Súboj 7/8 [i] 22:40 Kapitán Cain II.: Boh, Kén a tí ostatní 8/8 [i] 23:35 Profesionáli I: Keď sa ochladí 9/13 [i] 00:30 Largo 25/39 [i] 01:15 Kapitán Cain II.: Súboj 7/8 [i] 02:05 Kapitán Cain II.: Boh, Kén a tí ostatní 8/8 [i] 02:55 Julie Lescautová [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:45 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - OUT OF SIGHT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Neodbytný žlčník [i] 09:25 Herecké legendy: Viliam Záborský [i] 09:40 Priehrštie vzdychov [i] 10:40 Japonská mozaika VIII [i] 11:00 Mozart a jeho skupina: Kúzelník Drake [i] 11:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIŽELÉ [i] 11:30 Obedníček: Kozliatko Alenie [i] 11:40 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 11:45 Ako Melanie dostala príučku [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Chvíľa pre pesničku [i] 12:40 Polinka [i] 12:50 Divoká Amerika: Americký netopier [i] 13:45 Cyklopotulky [i] 14:00 Cyklistika - Tour de France: 18. etapa (Briancon – Izoard) [i] 16:55 Futbal - Európska liga - predkolá: 2. predkolo EL: Lyngby BK – Slovan Bratislava [i] 18:50 Futbal - Liga majstrov / Európska liga - predkolá: 2. predkolo EL: Brann Bergen – MFK Ružomberok [i] 21:05 LETNÉ KINO: Nájomník [i] 23:05 Fargo II 3/10 [i] 23:50 Polícia [i] 00:05 Jazdi hlavou: Električka [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:25 Aféry [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 Pod povrchom 20 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Komisár Rex XIV. 6 [i] 13:40 NAŠI: Kakofónia [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 13 [i] 16:00 Aféry [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 HESLO [i] 21:30 Kosti XII. 3,4 [i] 23:35 Paranormálne záhady II. 11 [i] 00:35 Bostonské zločiny III. 24/24 [i] 01:35 Graceland II. 2 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ako som spoznal vašu mamu 9 [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 21,22 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XII. 12,13 [i] 09:30 Futurama VI. 15 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 10 [i] 10:30 Ochranca III. 11,12 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 6 [i] 14:45 Faktor strachu III. 31 [i] 15:45 Simpsonovci XII. 14,15 [i] 16:45 Futurama VI. 16/16 [i] 17:00 Futurama VII. 1/13 [i] 17:30 Ochranca III. 13,14 [i] 19:30 TIPOS INFO 19:40 Kutyil s.r.o. III.: Milenka 7 [i] 20:35 Hry o život [i] 23:35 Jedinečné letisko v Dubaji 3 [i] 00:35 American Horror Story III. 4 [i] 01:35 Faktor strachu III. 31 [i] 02:25 Kutyil s.r.o. III.: Milenka 7 [i] 03:00 Paranormálne záhady II. 11 [i] 03:45 Prostitútky 6/6 [i] 04:30 American Horror Story III. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 10 [i] 07:10 Vražedná čísla IV. 1 [i] 08:10 Medium Ii. 10 [i] 09:10 Rookie Blue I. 8 [i] 10:10 Inteligence I. 8 [i] 11:10 Království I. 8 [i] 12:10 Medium Ii. 10 [i] 13:10 Vražedná čísla IV. 1 [i] 14:10 Rookie Blue I. 8 [i] 15:10 Inteligence I. 8 [i] 16:10 Království I. 9 [i] 17:05 Medium Ii. 15 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 2 [i] 19:05 Rookie Blue I. 9 [i] 20:05 Inteligence I. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA VIII. 15 [i] 03:15 Království I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Lana/kulečníkové stoly/plachetnice 68 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Horské kolo, puška 13 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Čerstvá krev 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Ford Transit, Driza-bone, slanečci 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Brusky, prostorové modely terénu, štuková omítka, rychloběžná rolovací vrata 20 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Sníh, sporty a podivná tekutina 9 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Sehnat potravu nebo se jí stát 21 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super Impala 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 2 4 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Jen ať sněží 6 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (6. Řada): Všude dobře, v Nome nejlépe 10 [i] 14:25 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Zlatá řeka 1 [i] 15:20 Legenda o krokodýlích strážcích zlata (1. Řada): Jedna unce za hodinu 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Sníh, sporty a podivná tekutina 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Suzuki SJ410 - část 2 6 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Ultratenké sklo, stroje pro demontáž palet 18 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada) 19 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Rodinná hádka 35 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 21:00 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 21:30 Likvidátor (4. Řada): Velký obchod 4 [i] 22:00 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 2 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 3 [i] 23:00 Lovci odpadu (8. Řada) 8 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada): Moře psanců 13 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Itálie 6 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Rodinná hádka 35 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 02:40 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 03:05 Likvidátor (4. Řada): Velký obchod 4 [i] 03:30 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 2 [i] 03:55 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Chalupa je hra [i] 06:20 Banánové rybičky [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:45 Manželská hra [i] 10:00 Tak to byl Zahajda [i] 10:55 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku: Paběrkování 9/13 [i] 13:50 Muži z Bombaje [i] 14:25 Z Televarieté [i] 15:20 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Nemocnice na kraji města [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:50 Taggart [i] 23:35 Kriminalista [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:05 Dobré ráno 04:35 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 04:40 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dům z karet 3/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Útěk na Svatou Lucii [i] 09:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 1/2 [i] 10:55 Neobyčejné ženy: Coco Chanel [i] 11:45 Průchod mezi světy [i] 12:40 Na pomoc životu - rakovina vaječníků [i] 13:00 Příběhy zvědavých přírodovědců 3/10 [i] 13:20 Hon na svatého Maura [i] 14:20 Příběhy z Velké války [i] 15:15 S bráchou na Aljašce: Stezkou zlatokopů [i] 16:15 Zapomenuté výpravy: Za kmenem [i] 16:40 Angličané vs. Španělé: Souboj flotil 2/3 [i] 17:30 Raketoplán [i] 18:25 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Lekce divokosti [i] 19:20 Mizející místa domova: Mariánská [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoká Čína: Šangri-la [i] 20:55 Svět z ptačí perspektivy: Nový [i] 21:55 Štěstí [i] 23:40 Na cestě po Tasmánii [i] 00:05 Sestřička Jackie VI: Ten s bonbony 9/12 [i] 00:35 Kouzlo Afriky: Cesta do solných pánví [i] 00:55 Zatopené osudy: Lipno [i] 01:15 Vinitorium Moravicum 3/13 [i] 01:40 Náš venkov: Ostrov kovbojů [i] 02:05 Skály a sutě Jeseníků [i] 02:20 Sen o křižovatce moří [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Život v pevnosti č. XVII [i] 03:15 Na hranici tradic [i] 03:40 Když se mladí klanějí... [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Olomoucké baroko [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz II 3 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Pistole 7 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 21 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě 2: To není fér 3 [i] 14:05 Dr. House: Nová generace 18 [i] 15:00 Dr. House: Děti 19 [i] 15:55 Případy pro Lauru 22 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Vesnická holka 17 [i] 18:50 Hospoda: Bezdomovec 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Taneční [i] 20:50 Comeback: Heavy Christmas [i] 21:25 Klikař Charlie [i] 23:30 Lovci zločinců V: Potichu 9 [i] 00:20 Dr. House: Nová generace 18 [i] 01:05 Dr. House: Děti 19 [i] 01:45 Tělo jako důkaz II 2 [i] 02:25 Dva a půl chlapa IV 20 [i] 03:00 Drazí sousedé: Vesnická holka 17 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: To není fér 3 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O bitvě u Bílého kamene 31 [i] 06:35 Ninjago V: Prokletý svět 1/2 [i] 07:20 M*A*S*H 250 [i] 08:15 M*A*S*H 251 [i] 08:45 Siska II: Poslední koncert 7 [i] 10:00 Rosamunde Pilcher: Srdce ve větru [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska II: Tři minuty od smrti 8 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 15:30 Policie Hamburk V: Ztracený ženich 1 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Hodná holka 3 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hooten a Lady: Lovci pokladů: Alexandrova hrobka 3 [i] 21:20 Pevnost Boyard [i] 22:50 M*A*S*H 252 [i] 23:20 M*A*S*H 253 [i] 23:50 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 00:45 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 01:35 Rosamunde Pilcher: Srdce ve větru [i] 03:10 Policie Hamburk V: Ztracený ženich 1 [i] 03:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Hodná holka 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Cigánky 65-66/162 [i] 06:30 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 3/22 [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 2 baby na mizine V. [i] 10:15 Mike a Molly [i] 11:05 Fatmagul 40/160 [i] 12:35 Láska na druhý pokus 2 13-14 [i] 15:00 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:55 Chlapi neplačú [i] 17:00 Cigánky 67-68/162 [i] 18:50 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 15-16 [i] 22:20 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 5-6/22 [i] 00:10 Upírske denníky III. 4/22 [i] 00:50 Mike a Molly [i] 01:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:50 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Hollywood tančí a zpívá 1 5 [i] 06:00 Zoom In 2 3 [i] 06:10 Daleko do nebe [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Útěk z inferna [i] 12:35 Černovous [i] 14:00 Černovous [i] 15:30 Vějíř lady Windermerové [i] 17:05 Božská relikvie [i] 18:40 88 minút [i] 20:30 Můj soused zabiják 2 [i]