TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:55 Búrlivé víno [i] 10:15 Teória veľkého tresku IV. [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 5-6/23 [i] 14:00 Kobra 11 XIV. 3/14 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:50 Búrlivé víno [i] 00:00 Kobra 11 XIV. 3/14 [i] 01:00 Kobra 11 IV. 14/17 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 5-6/23 [i] 03:15 Teória veľkého tresku IV. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Muirfield, Edinburgh, Jaskyňa Fingal, Škótsko [i] 09:00 Rosemary a Thymeová I 1/6 [i] 10:00 Largo 24/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Julie Lescautová [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Profesionáli I: Takto bol dobytý Everest 8/13 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Bayreuth, Mníchov, Nemecko [i] 16:55 Rosemary a Thymeová I 2/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Old Surehand [i] 21:55 Útok [i] 23:40 Profesionáli I: Takto bol dobytý Everest 8/13 [i] 00:35 Largo 24/39 [i] 01:20 Old Surehand [i] 02:45 Julie Lescautová [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Šťavnatý vŕšok [i] 06:25 Bola raz jedna planéta [i] 06:50 Máša a medveď II [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Levík Raa Raa [i] 07:10 Ako si vycvičiť drakov [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NEVIDITEĹNÁ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Senior klub [i] 08:55 Ambulancia: Chudnutie s pomocou modernej medicíny [i] 09:20 Herecké legendy: Viliam Záborský [i] 09:35 Gábor Vlkolinský [i] 10:45 Japonská mozaika VIII [i] 11:05 Mozart a jeho skupina: Naše lesy [i] 11:30 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKALENDÁR [i] 11:35 Obedníček: Sedem múdrych budíkov [i] 11:40 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 11:45 Ako domáce zvieratká odháňali líšku [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Komorný spevák [i] 13:25 Bitka o Stalingrad [i] 14:15 Cyklopotulky [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France: 17. etapa (La Mure – Serre-Chevalier) [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Život a smrť palatína [i] 18:30 Večerníček: Kozliatko Alenie [i] 18:35 O lúpežnikovi Rumpľovi [i] 18:45 Mať tak o koliesko viac: Nylon [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NEVIDITEĹNÁ [i] 18:55 Ako domáce zvieratká odháňali líšku [i] 19:00 Levík Raa Raa [i] 19:15 Futbal - Liga majstrov - predkolá: 2. predkolo LM: FC Kodaň – MŠK Žilina [i] 21:35 LETNÉ KINO: Accattone [i] 23:25 Festivaly 2017: FEST ANČA [i] 23:45 Fargo II 2/10 [i] 00:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:30 Aféry [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 Pod povrchom 19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Komisár Rex XIV. 5 [i] 13:40 NAŠI: Rodičia na 110% [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 12 [i] 16:00 Aféry [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRAVÁ TVÁR 6 [i] 21:40 PANELÁK XVI. 25 [i] 22:20 Paranormálne záhady II. 10 [i] 23:20 Bostonské zločiny III. 23 [i] 00:20 Graceland II. 1/13 [i] 01:15 KRIMI 01:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ako som spoznal vašu mamu 8 [i] 05:50 Skutočné paničky z Beverly Hills V. 20,21 [i] 07:15 Fórky, vtipky XXV. [i] 08:30 Simpsonovci XII. 10,11 [i] 09:30 Futurama VI. 13 [i] 10:00 Ako som spoznal vašu mamu 9 [i] 10:30 Ochranca III. 9,10 [i] 13:00 Pravá výhra [i] 14:00 Kutyil s.r.o. III. 5 [i] 14:45 Faktor strachu III. 30 [i] 15:45 Simpsonovci XII. 12,13 [i] 16:45 Futurama VI. 14,15 [i] 17:30 Ochranca III. 11,12 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III. 6 [i] 20:35 Elektra [i] 22:40 Sekundy pred katastrofou IV. 6/6 [i] 23:45 American Horror Story III. 3 [i] 00:50 Faktor strachu III. 30 [i] 01:45 Kutyil s.r.o. III. 6 [i] 02:25 Sekundy pred katastrofou IV. 6/6 [i] 03:10 Paranormálne záhady II. 10 [i] 03:50 Prostitútky 5 [i] 04:35 American Horror Story III. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 5 [i] 07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:25 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 08:20 Medium Ii. 9 [i] 09:20 Rookie Blue I. 7 [i] 10:20 Inteligence I. 7 [i] 11:15 Království I. 7 [i] 12:15 Medium Ii. 9 [i] 13:15 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 14:10 Rookie Blue I. 7 [i] 15:10 Inteligence I. 7 [i] 16:05 Království I. 8 [i] 17:05 Medium Ii. 10 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 1 [i] 19:05 Rookie Blue I. 8 [i] 20:05 Inteligence I. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 21:55 Jak prosté V. 22 [i] 22:50 Laskavý dotek I. 4 [i] 23:45 Medium Ii. 11 [i] 00:40 Jak prosté V. 22 [i] 01:35 Laskavý dotek I. 4 [i] 02:25 Medium Ii. 11 [i] 03:10 Království I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (6. Řada): Pružiny/dlažební kostky/piána 67 [i] 05:35 Jak se to dělá (22. Řada): Kožené kombinézy, dřevěné houpací křeslo 12 [i] 06:00 Muži Yukonu (2. Řada): Nelehká rozhodnutí 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (14. Řada): Sýr čedar, figuríny na nácvik první pomoci 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Kozlíky a soupravy nářadí, ovocná zmrzlina, školní autobusy 19 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 08:40 Poklady z garáží (2. Řada): Velký úspěch 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Směrem k řece 20 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada): VW mikrobus 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (2. Řada): Toyota MRII Mark I 2 [i] 12:35 Muži Yukonu (2. Řada): Čerstvá krev 5 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ošklivá Nova, 1. část 7 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Posedlí Chevy Shortbed z roku 1969, 1. část 9 [i] 16:15 Jak se to dělá (8. Řada): Písty/malířské válečky/padáky/komíny 6 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (4. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 17:40 Poklady z garáží (2. Řada): Velký úspěch 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (2. Řada): Peugeot 205 - část 2 4 [i] 19:00 Jak se to dělá (24. Řada): Náhradní hlavice do holicích strojků, banánové koláče s čokoládou 17 [i] 19:30 Jak to dělají? (9. Řada) 18 [i] 20:00 Divoká jízda (1. Řada): Britské tahače traktorů 3 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i] 22:00 Pouliční psanci (4. Řada): Bez uspokojení 6 [i] 23:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada): New Orleans: Jezdci z Arkansasu 7 [i] 00:00 Dvojí přežití (2. Řada): Jíst prach 2 [i] 00:55 Kolo: hry o přežití (1. Řada) 6 [i] 01:50 Divoká jízda (1. Řada): Britské tahače traktorů 3 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i] 03:30 Pouliční psanci (4. Řada): Bez uspokojení 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Caterham 7 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Pofoukej mi jahody: Je cosi shnilého v království 2/3 [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Slepice na smetaně [i] 10:00 Nemocnice na kraji města [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku: Cesta za tátou 8/13 [i] 13:50 13. komnata Zuzany Bubílkové [i] 14:20 Karel Gott v Lucerně [i] 15:15 Kojak V [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Columbo [i] 23:40 Profil zločinu IV [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Toulavá kamera na venkově [i] 01:35 Jak se vede, sousede? [i] 02:20 Dobré ráno 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 3/13 [i] 05:30 Na vrcholky hor s Vladimírem: Čechem 4/13 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných [i] 09:00 Tibet, střecha světa [i] 09:55 Naše zoo 3/6 [i] 10:50 Naše zoo 4/6 [i] 11:40 Angličané vs. Španělé: Souboj flotil 2/3 [i] 12:35 Náš venkov: Ostrov kovbojů [i] 13:05 ...a tuhle znáte? [i] 13:30 Mizející místa domova: Mariánská [i] 13:50 S gurmánem na cestách: Texaský [i] 14:30 Kdo chce s vlky žíti [i] 15:05 Kapitulace nacistického Německa 1/2 [i] 15:50 Průchod mezi světy [i] 16:40 Olomoucké baroko [i] 17:35 Divoká Čína: Srdce draka [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 21:00 Útěk na Svatou Lucii [i] 21:55 Kate & Leopold [i] 23:50 Ve jménu vlasti IV: Od A k B a zase zpátky 6/12 [i] 00:40 Hon na svatého Maura [i] 01:40 Zázračné studánky: Tajemný [i] 02:00 Tajemství železnic [i] 02:25 Příběhy domů [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Na hranici tradic [i] 03:25 U vodníka Slámy [i] 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Tělo jako důkaz II 2 [i] 09:50 Kriminálka Anděl II: Baronka 6 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IV 20 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdeční záležitost 2 [i] 14:00 Dr. House: Těžká váha 16 [i] 15:00 Dr. House: Nečekaná pravda 17 [i] 15:55 Případy pro Lauru 21 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Drazí sousedé: Když se kácí les 16 [i] 18:50 Hospoda: Učedník 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Sliby chyby [i] 20:50 Comeback: Simonina volba [i] 21:25 Námořní vyšetřovací služba XIII: Zachránci [i] 22:20 Chcete být milionářem? [i] 00:00 Lovci zločinců V: Filtr 8 [i] 00:55 Dr. House: Těžká váha 16 [i] 01:45 Dr. House: Nečekaná pravda 17 [i] 02:25 Dva a půl chlapa IV 19 [i] 03:00 Drazí sousedé: Když se kácí les 16 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdeční záležitost 2 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O tajemném komandu a vejcožroutech 30 [i] 06:35 Ninjago V: Nebezpečná hrobka 8 [i] 07:20 M*A*S*H 248 [i] 08:10 M*A*S*H 249 [i] 08:40 Siska II: Soňa a její kamarád 6 [i] 09:55 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 11:55 Polední zprávy [i] 12:05 Siska II: Poslední koncert 7 [i] 13:20 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 14:25 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 15:30 Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji 25 [i] 16:25 Odpolední zprávy [i] 16:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Když je toho moc 2 [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Prázdniny: Myjavská kára 4 [i] 21:20 Show Jana Krause [i] 22:25 Telebazar [i] 23:35 M*A*S*H 250 [i] 00:05 M*A*S*H 251 [i] 00:30 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 01:20 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 02:15 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 03:50 Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji 25 [i] 04:35 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV: Když je toho moc 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Cigánky 63-64/162 [i] 06:25 Sandhya - svetlo môjho života [i] 07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 1/22 [i] 08:45 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:45 2 baby na mizine V. [i] 10:10 Mike a Molly [i] 11:00 Fatmagul 39/160 [i] 12:30 Láska na druhý pokus 2 11-12 [i] 14:50 Sandhya - svetlo môjho života [i] 15:45 Chlapi neplačú [i] 16:50 Cigánky 65-66/162 [i] 18:40 2 baby na mizine V. [i] 19:05 Mike a Molly [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Láska na druhý pokus 2 13-14 [i] 22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 3-4/22 [i] 00:15 Upírske denníky III. 3/22 [i] 01:00 2 baby na mizine V. [i] 01:20 Mike a Molly [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:00 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:10 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zoom In 2 25 [i] 06:10 Zoom In 2 26 [i] 06:20 Philomena [i] 08:00 Teleshop [i] 11:05 Zoom In 2 1 [i] 11:15 Zoom In 2 2 [i] 11:25 Kluci v mém životě [i] 13:35 Daleko do nebe [i] 15:25 Útěk z inferna [i] 16:55 Lháři